PDA

View Full Version : Проблем с приятелите



иван
01-31-2007, 20:42
значи казвам се иван и съм на 16 години и съм loosera на класа . отношението на съучениците и приятелите ми към мен е направо отвратително - обиждат ме измислят ми прякори и ми се подиграват . най често ме наричат Цървул - това мн ама мн ме потиска . например днеска както си стояхме на двора един от тях започна да вика ооооо вижте го и ме сочи с пръст - на тоя му викат цървул и целия двор ми се смя . отидох си у дома и плаках със сълзи . кажете какво да направя за да спре това отношение към мен :(

01-31-2007, 20:46
И на мене ми е същото викат ми анал братле

01-31-2007, 20:47
мене пък ми излезе прякор лепило защото говорех че спермата ми лепи

punisher
01-31-2007, 20:50
еех адаше.. както казах и в една друга тема ... като някой те мисли за загубеняк просто му покажи,че не си. Немога да ти кажа как точно да стане тва..ти ще си усетиш какво да направиш,за да си променят мнението..
а и всъщност тва ,че за някои си looser не значи,че си такъв...
И мене сигурно 70% от даскалото ме мразят :lol: ама не мисля,че тяхното преебано мнение ще ме накара да се мисля за няква утрепка...
:wink: нали все някакви приятели имаш и те си те ценят..така че не се хващай на ония цървули около тебе :smt023

FaceR
01-31-2007, 20:58
Копеле до някаде разбирам какво имаш предвид и аз съм имал подобни проблеми.Хватката е да си спечелиш уважение най-често хората го правят с бой :) но моето мнение е че от боя няма смисъл.Аз се бях записъл преди година на тренировки по бокс почнах на шега и ми стана навик да тренирам.Само като разбраха че тренирам и спряха да ми се правят.Пък и като ходих да тренирам завързах много приятелства.Последното нещо което бих те посъветвал е да не обръщаш внимание на обидите им.Трябва да се изправиш пред проблемите си.Аз също до някаква степен съм отхвърлен от тези на моята възраст защото съм различен ,не искам да кажа специален!Може би защото мисля по различен начин и за това 2/3 от приятелите ми са с по 3-4 години по големи от мен.
Та така пич стегни се надъхай се изправи глава отиди да тренираш нещо недей да се затваряш в себе си ще намериш подходяшите приятели които ще те ценят такъв какъвто си!!!Ти как мислиш?
Айде чао от мене и успех! :smt006

fitness
02-01-2007, 04:53
6tom e takova polojinieto naistina trqbva da se opita6 da spe4eli6 uvajenieto im a tova stava nai dobre s boi 8) tova vseki go znae.Nqkoi idioti kato zapo4nat da razpravqt 4e e po dobre da se govori otkolkoto boq ne sa vaob6te pravi.Kakvo 6te mu govori6 na nekoi kaput koito s epodigrava s tebe.Nai mnogo da zapo4ne toi d ate bie i kakvo ti nqma li da mu otvarne6 ili 6te 4aka6 da te prebie :?: .Ako ima nekoi otvorko koito ti izmislq prqkori postoqnno smee ti se so4i te s prast bez pri4ina pokajimu koi e 6efa :twisted: kakto kogato onq bukluk te e so4il s prast pred cqloto daskalo i vsi4ki sa zapo4nali da se smeqt e trqbvalo samo da go prebie6 edno hubavo pred vsi4ki :smt066 i da vidi6 posle dali nqkoi 6te ti izmislq prqkori i dali 6te se podigrava s tebe.I az predi 2god. bqh po4ti kakto teb no osaznah 4e tova ne moje da prodaljava taka i se zahvanah s fitness.I sega sled 2god. vav zalata ve4e nikoi ne iska da mi se smee ili da mi izmislq prqkori za6toto znae kakvo 6te mu se slu4i.Sigorno v moito daskalo me mrazqt polovinata ot mom4etata no pone ne go pokazvat za6toto gi e strah.stqgai se i kakto kaza Facer ne se zatvarqi v sebe si a zapo4ni da sportuva6 ne6to fitness ili box e nai dobre i sled izvestno vreme 6te vidi6 rezultata tezi kadeto sega se podigravat s tebe 6te iskat da sa ti priqteli

fitness
02-01-2007, 04:55
dano da sam ti pomognal s ne6to :)

FaceR
02-01-2007, 10:53
Да е fitness прав си "Боят изгражда не е като да разгражда"

02-01-2007, 17:43
abe ima mn takiva det se mislat za golemata rabota i az li4no mn gi mraza! ebasi balucite sa :shock: v moq klas ima dve momi4eta ii vsi4ki im vikat 4e sa zagubenq4ki oba4e ako gi opoznae6 malko pove4e i si pogovorqt s tqx 6e osuznaqt 4e i te sa xora i te sa pe4eni! kvo kat si sedut prez cqloto vreme na 4inu i ne murdat :mrgreen:

@3_DeTeTo
02-03-2007, 06:25
Земи си смени имиджа ;)
Пробвай с нещо различно.Покажи им,че и ти си човек :)