PDA

View Full Version : VSEKI DEN S RAZLI4EN ...V ME4TITE i MISLITE S NEGO...



AFI
02-01-2007, 01:51
ЗДРАВЕИТЕ:)много ще се радвам ако ми помогнете да реша проблема си...може би ви е писнало да четете за разбити сърца и т.н.,но аз ще се радвам да откликнете на темата ми...
Всичко започна много отдавна когато почнах да уча средно Боби(така ще го нарека)доиде да се запознае с мен и ми предлага6е да излизаме аз все му отказвах "обичах" друг и не му обращах никакво внимание...така мина месец два тои беше наи-хубавото момче в даскало започнах да се заглеждам и...излизахме заедно тои ме ценеше кликваше ми по цяла нощ,пишеше ми смс-и...наричаше ме"моето момиче",има проблем с алкохола много пие и единствения човек които ценеше докато беше пиян бях аз др момичета нямаше за нищо-псуваше ги замеряше ги успокояваше се само когато го прегарнех и...заспиваше в ръцете ми ... не ходехме но излизахме за ръка седяхме един до друг прегарнати и пак за рака се прибирахме,всяка вечер ме изпращаше....много пъти сме се целували...момчетата от неговата компания бяха проблем-едни ми бяха приятели и ми говореха че тои бил казал това и онова за мен,на него сащото с цел да не сам с него а с тях а другите просто се забавляваха.С Боби мн се карахме не си говорехме по няколко дни заради такива приятели но се сърдехме докато някои не прекрачи границата да звънне на другия...така се жлачихме 3 години и аз си харесах др момче тои се подигра с мен и боби ме предупреди да не се занимавам даже искаше да го пребие но до там не се стигна после мои"приятелки'ни разделиха до там че 2 месеца да не си говорим Боби трагна с едно момиче и са заедно вече аколо 1 година и нещо...на бала му танцувахме тои ме целуваше както преди прегръщаше ме и ми обеща ще се враща тук учи средно в софия и го виждам 1 на месеци
бях му на гости в сф ходихме на кафе само двамата говорихме си даржахме се за ръце вчера пак го видях случаино ....мн му се зарадвах и тои на мен .... сега чета старите смс-и от него и осъзнавам колко сам била глупава да слушам другите и колко много го обичам...искам да си го върна да е мои но незнам как приятелката му е добро момиче но не е за него -тои я няма за нищо повтаря и 4е я обича но не е така като се напие и я псува гаври се с нея това го прави с хора на които не държи...дайе ми е ставало жал за нея.... Боби ми липсва сега сам с друго момче за което не ми пука изневерявам му на поразия...постоянно сам с различни а....немога да се спра на никои постояяно мисля за Боби....спомените немога да забравя а когато го видя и претрапвам...даите ми съвет как да си го върна ,искам само него нямам смелост да му званя всеки пат ми дига тя...и първо си говоря с нея после с него...немога така....,моля ви помогнете ми...незнам какво става с мен...но имам 1устжото че умирам малко по малко....[/i][/b] :cry: :cry: :cry:

koalka
02-01-2007, 03:52
Според мен изпитваш доста силни чувства, защото вече 3 години той не ти излиза от главата, а това е доста време.Не е трябвало да слушате другите, а просто да се обичате, защото вие двамата най-добре се познавате и трябва да си вярвате.Ти фактически не му изневеряваш, защото връзка нямате, но ти го чувстваш така.Ако бях на твое място бих поговорила с Боби и бих разкрила чувствата си. :wink:

mirelinda
02-01-2007, 09:17
Pogovori s nego kaji mu vsi4ko koeto 4uvstva6 kum nego ne se izmu4vai da premul4ava6 tova koeto 4uvstva6

FiRe_LaDy
02-01-2007, 11:23
Prosto mu se obadi i pogovori s nego.POkani go na kafe,uj da se vidite kato priqteli,a kogato se syglasi prosto deistvai i mu kaji vsichko.PO napisanoto ot teb si lichi,che naistina chuvstvata ti sa silni i ne trqbva da gi kriesh poveche.

Th3WildAng3l
02-01-2007, 12:49
Prosto mu se obadi i pogovori s nego.POkani go na kafe,uj da se vidite kato priqteli,a kogato se syglasi prosto deistvai i mu kaji vsichko.PO napisanoto ot teb si lichi,che naistina chuvstvata ti sa silni i ne trqbva da gi kriesh poveche.

Да лесно звучи. Но знаеш ли колко е трудно, когато имаш чувства и не си сигурна в чувствата на другия. Или не знам - на мен ми е трудно поне. Винаги си представям ситуация, в която той ще ме отблъсне и няма да го преживея. А когато от много време въпросния човек ти е тръпка няма да спреш да изпитваш нещо към него, колкото и грубо да те е отрязал.
Според мен той напълно осъзнава какво изпитва тя.
.. и все пак наистина разговорът е най-разумното решение, но в никакъв случай не е "просто".

Sexapilna_kukla
02-01-2007, 13:03
Mila,shtom tolkova mnogo go obichash,napravi vsichko po silite si,za da si go vurnesh!Shte ti e trudno,no si zaslujava.Nameri pak nachin da se vidite,izlezte i mu razkaji vsichko,koeto chuvstvash i te izmuchva.Ottam natatuk shte znaesh,che ti si napravila neobhodimoto,za da si go vurnesh i veche toi sam shte si preceni dali iska da e s teb ili shte ostane s priqtelkata si.Uspeh!