PDA

View Full Version : Харесвам я ама............ :) Помогнете спешно е



Konfucii
02-01-2007, 08:24
ами харсевам една мацка от моя клас ама тя нещо не ме харесва или поне не го показва ако аз нещо и кажа тя ми отговори и си заминава :(
та въпроса ми е да и кажа ли или да я забравя?
А и също исках да ви питам вярно ли, че кат си санувал нещо то или се сбъдне на обратно или няма да се сбъдне щот оня ден санувах
че тя идва при мен и ме целува първо {}{}{} после ме целуна с език {P} и после пак без :) {}{} после аз нея и са сабудих хахха :)
весело нали :)
на другия ден пак я санувах тя ми званя по телфена и аз вдигам и викам ало и тя вика аз съм *********************** от твоя клас
и аз охо здравей как си ;)
и нещо си там непомня после пак в съня си и предложих и нищо не разбрах ама май се върза та се чудя дали да и кажа???
се пак иам 1 на ум че иам голяма фантазия :D haha :}
незнам ако може да ме посаветвате нещо ще съм ви Благодарен 10x predvaritelno ;)

Konfucii
02-01-2007, 08:30
Помогнете де ПЛС! :(

mirelinda
02-01-2007, 08:45
Kakvo da ti kaja mai dosta si hlutnal po neq spored men purvo se sbliji s mackata druj se milo (tova pravi vpe4atlenie na vsqko momi4e)A sled kato pone zapo4nete da razgovarqte i go kaji no ne mn direktno :wink: Ako nqkoi q obijda ili ne6to ot sorta q za6titi no nikoga ne se druj naglo i nadmenno s momi4eto [-X

mirelinda
02-01-2007, 08:47
Nadqvam se da sum pomognala.Posle pi6i kakvo e stanalo :wink:

koalka
02-01-2007, 09:34
Първо й покажи, че наистина я харесваш и чак след това можеш да преминеш към действия...примерно да й се обадиш и да я поканиш да излезете.И сънищата много рядко се сбъдват, така че не разчитай на тях.

TreeHill
02-01-2007, 09:56
ахахаха адското

Konfucii
02-01-2007, 10:17
Не казах, че се познаваме от 8 години
бяхме в един клас и ся пак сме в един клас ... дълга история
преди не си говорихме много нямаше за какво :)
пак ся нещо и аз какво съм я харесал вярно момичето си е страхотно ама не говори много с мен :( повече говори с другите момчета се пробвам да си намеря друга :)
незнам а се пак сме в един клас малко трудно ще стане нещо незнам !
Ако имате някви савети

Konfucii
02-01-2007, 11:28
А бе не смятам да се ограничавам с една тва пълна глупост на моита възраст тряа иам поне 5 :Р ;) за кво ми е само 1 кат може и повече на тея години няма любов теиче тряа си праим кефа и тва е!!!!!!!!!!!!!

FiRe_LaDy
02-01-2007, 11:38
hmm qko si hlytnal a?hehe qko.Emi goovri s neq.kaji i kakvo chuvstvash,kakvo mislish i t.n.Sq ti si znaish kakvo da i kajesh.Aide deistvai i uspeh ... :smt016

۩۞&am
02-01-2007, 11:57
Човече, да не те отчайвам, но няма нищо да се получи. Ако не се предаваш и искаш да и го кажеш, кажи и го пред нея. На някои момичета не им допада да си имат повече от приятел от техния клас, обикновено си харесват някои по-големи момчета. Пък и не знам какво очакваш от това да се сближите, не можеш да я заговориш.При мен се бе случило по подобен начин, но не я познавай докато не попаднах в един клас с това момиче. Чувствах се подобно на теб, не можех да и кажа пред нея и го направих по FUCKING SKYPE. Каза вероятно колкото да не се самоубия, че има симпатии към мен, но нищо друго.Приех го много навътре и ми идваше да си блъскам главата в някоя стена докато не я боядисам в червено. Опитах се да я намразя, но не мога. Сега се опитвам да не мисля за нея, подминавам я ........

۩۞&am
02-01-2007, 11:59
Човече, да не те отчайвам, но няма нищо да се получи. Ако не се предаваш и искаш да и го кажеш, кажи и го пред нея. На някои момичета не им допада да си имат повече от приятел от техния клас, обикновено си харесват някои по-големи момчета. Пък и не знам какво очакваш от това да се сближите, не можеш да я заговориш.При мен се бе случило по подобен начин, но не я познавай докато не попаднах в един клас с това момиче. Чувствах се подобно на теб, не можех да и кажа пред нея и го направих по FUCKING SKYPE. Каза вероятно колкото да не се самоубия, че има симпатии към мен, но нищо друго.Приех го много навътре и ми идваше да си блъскам главата в някоя стена докато не я боядисам в червено. Опитах се да я намразя, но не мога. Сега се опитвам да не мисля за нея, подминавам я ........

anubite
02-01-2007, 15:08
Отрежи си ръката.

PerfectStrang3r
02-01-2007, 16:44
Покажи й че я харесваш.. сближете се.. ходете на кафе и ще се харесате убеден съм :) Стига да не си си отрязал ръката вече :lol: