PDA

View Full Version : Какво правите когато любовта ви нарани жестоко?



۩۞&am
02-01-2007, 11:35
Как го преживявате, как се чувтсвате тогава,колко пъти сте бил/а наранен/а.....

FiRe_LaDy
02-01-2007, 11:41
Emii az dosta tejko go prejivqh.POchti godina samo placheh i tyjah mnogo.Mycheh se da si go vyrna po kakvi li ne nachini.E ne uspqh i nakraq vze che mi doide akyla i sa otkazah!Togava otkrih segashniq si priqtel i sym shtasliva s nego.Inache samo toq edin pyt sym bila razocharovana ot lubovta .... nadqvam sa povehce i da nqma! :smt019

Barbaronka
02-01-2007, 12:58
Skoro go prejivqh ..
Tolko hlutnah po edin kreten che si zagubih uma i duma!
Prebirah se v 4 sutrinta i vse se karah s nashite zaradi nego!
Lujeshe me tolkova mnogo.. !
NAKRAQ RAZBRAH VSIChko i to ot negovite priqteli ! Toi ne mi kaza nishto a prosto si trugna !!! E..nakraq kaza,che se e opravil s bivshata mu priqtelka...

Tolkova naranena ne sum bila nikoga!! Tolkova plakah za nego!!
Obache nakraq si kazah ''Za takuv idiot nqma da stradam poveche''
Zashto mi e? Toi vseki den mi zvuneshe i nakraq bil kazal na horata,che az sum tichala po nego!!!
Cql jivot shte se obvinqvam zashto tolko silno obichah edin Lujec!!! :smt019 :smt013

Th3WildAng3l
02-01-2007, 12:59
Момчетата изключително трудно ми влизат в главата... и също така трудно излизат. Но като влязат мога да направя всичко за тях (което е лошо). И точно защото съм правила много неща за тях, много често се чувствам адски предадена и наранена и разочарована и направо не искам да ги погледна като направят някоя глупост. Била съм наранявана много пъти. Странното е,че именно тези които са ме наранявали после са ми звънели с цели месеци, за да ми се извинят и да ме молят да се събираме. И в такива моменти именно го преживявам, защото осъзнавам, че съм така да се каже над тях, че аз мога да продължа без тях, че мога да ги въртя както искам и когато искам, което гъделичка егото ми, възвръщам си смачканото самочувствие и съм малко или много по-щастлива. (колкото и грубо да звучи)

koalka
02-01-2007, 13:35
И двамата с приятеля ми сме правили грешки във връзката ни, но това не е важно, защото след всеки път, когато някой сгреши, ние си прощаваме, защото се обичаме.

02-01-2007, 15:09
какво правя?нищо...просто се чувствам наранена и в тези случаи,когато приятеля ми съзнателно или несъзнателно ме наранява,света ми се струва ужасно черен и почти нищо не може да ме успокои.

cherry_kiss
02-01-2007, 15:19
Ами какво да ви кажа ща не ща го преживявам с помощта на приятелите ми.... които бтв са страхотни и винаги са ми помагали в такива моменти... Била съм много пъти наранявана ама не съм се самосъжалявала дълго... Обчислям връзката ми с даден човек виждам какви грешки съм направила и гледам да не ги повтарям

Mimka_sweet
02-01-2007, 17:52
НА лицето ти прочитам риспекта това не е масура,дръж к*ра :lol:
Демек мъжете съкс , демек не ми пука :-D ех дрс дрс

mnogomili4kata-sf
02-01-2007, 17:55
Значи аз ще перефразирам заглавието на това какво правя,когато изобщо някой ме нарани...това става доста често да подчертая.Уви,успявам да го обърна в моя полза.На това се научих.Нали знаете баналното "Което не ни убива,ни прави по-силни!"Така е!След последният път,който беше мн жесток започнах да прикривам чувствата си.Този път не се "унижих" да си кажа чувствата на човека.Започнах да пътувам,да изкарвам повече време далеч от София.Спрях да излизам там, където излизахме и имапше възможност да се видим,което беше грешка.Впоследствие разбрах,че като го виждам по-лесно преживявам нещата и ето,че отново мога да бъда с него.Иначе започнах да се занимавам с различни дейности,работех,развивах се,четях,учех се и се чувствах добре,докато той пак не се намеси.Само че сега се научих как да контролирам нещата,по-егоистично гледам-не само да се чудя как да го видя и да изкарам повече време с него,а да се развивам,да уча и изобщо да намирам време за себе си.Така ми е добре.Да не забравя,че музиката и времето за мен са най-добрите лекарства.Никакво отбягване на въпросния човек не ми помогна толкова,колкото времето и вниманието към себе си и семейството си.Също така правя една голяма равносметка на това какъв човек съм и карам нататък с високо вдигната глава!

Undying
02-01-2007, 18:03
Аз лично съм адски оптимистично настроен човек и супер лесно преживявам такива неща като любовните разочарования.Ееее,да не е последния,живота е пред мен,се ще срещна и аз подходящия. :-) Само напред карам и не се обръщам назад.Гледам да извлеча най-положителното от ситуацията и да запазя само хубави спомени. :-)

02-01-2007, 18:04
emi tolkova 4esto mi se e slu4valo 4e ve4e sum expert...prosto iztriva6 vsi4ki spomeni i se zahva6ta6 s ne6ty novo....tfa nqma drug na4in moje bi vi se stryva trydno no ako ste dostata4no silni 6te uspeete... :smt016 :mrgreen: :smt006 :wink:

Тутманик
02-01-2007, 18:48
Моят съвет е да си намериш някакво ново хоби, което да заема сравнително голяма част от свободното време. Аз например си хванах една дъъъъъълга книга от 1300 страници (ама да не е някоя сълзлива книжка, че ще ти стане още по-гадно ;)), четох я няколко седмици и ми мина. Е, не изцяло, но все пак ми стана по-леко.

Mimka_sweet
02-01-2007, 19:20
Автора чакаме твоето мнение :-$

BrokenInnocence
02-02-2007, 04:07
Никога не влагам кой знае какви дълбоки чувства в която и да било връзка тъй, че като приключат нещата не ми и пука особено.

In4iTu_
02-02-2007, 08:35
Любовта, която наранява - не е любов. Просто забравям за тези чувства и това е..

divo_kotence
02-02-2007, 08:42
аз го преживявам супер тежко...иска ми се да умра...но след няколко дни се посъвзема и осъзнавам че не трябва да страдам за някой кретен който ме е зарязал...той губи не аз...

bungle
02-02-2007, 08:58
Наранявам я и аз. :evil:

HopeLesss
02-02-2007, 09:10
Не са ме наранявали :roll:

MakeEverythiNG
02-02-2007, 09:45
Cool^Girl^^^ ti ne si bila naranqvana, ne si bila izostavqna, kakvo sega hvalish li se ?
Da ne si nqkoq boginq, shtoto az veche imam chuvstvoto ce shte zaqvish, che
si perfektna. Kaji sega v humanitarnata ili v ikonoma uchish :)

GLeZoRanA
02-02-2007, 09:51
Един единствен път позволих да ме наранят и повече няма да го позволя.. Кво направих ли -> късам, хвърлям и продължавам все едно не е било 8)

zaiobaio
02-02-2007, 11:04
ми моя бившия един ден ми каза обичам те и на другия ден ми каза махай се. кво да права от половин година сме късали и пак сме се събирали 3-4 пъти. ама тоя път не мисла пак да се събираме щото ми писна тая детска работа.
та най-добрия лек да забравиш някой е като не го виждаш. аз съм на тоя принцип и за сега действа уж :? 8-[

iiirish
02-02-2007, 11:08
не мога да кажа, че съм била дълбоко наранявана. може би именно затова, че не съм обичала, и поради това не са успявали да ме наранят. може един човек да иска да те нарани, но не го ли обичаш и не държиш ли на него ти, няма да ти пука никога и просто ще си продължиш напред!

ferendzia
02-02-2007, 11:18
mn ste pravi 4e ot rabotata i dr zanimaniq ti poolekva..ama nai-4esto ne6tata ne svyr6vat taka..ako ste v 1 grad e mn trudno da ne se vyrne6 kym tova...nqkoi hora se promenqt,stavqt jestoki,ozlobeni i taka nikoga ne popadat v taq situaciq 2-ri pyt...no ne si struva da se promenq6 za nqkoi koito te e naranil!prosto trqbva da nameri6 sili da prosti6 sobstvenite si gre6ki i 4ujdite gre6ki...togava 6te si napylno gotov/a da prodylji6 i da nameri6 nov smisyl...
vse pak kolkoto i lesno da mi zvu4i...makar 4e znam kak da si pomogna..o6te ne sym uspqla..ponqkoga 4ovek ne uspqva da nameri sili! :smt009

PerfectStrang3r
02-02-2007, 11:52
Оо за една година са ме наранявали 2 пъти подред.. мъчех се, тъжих, плаках, псувах.. Имаше един период от 2 месеца, в който буквално не ми се живееше. всичко беше наопъки ии всичко се проваляше. Но с течение на времето и блаодарение на една приятелка преживях всичко. Спрях да се мъча и тъжа и срещнах момичето, което обичам. Всичко с нея е прекрасно. Не съжелявам за нищо, което ми е било в живота.

kupondjiikata
02-02-2007, 12:48
Dosta pyti sa me naranqvali i ve4e nqmam mnogo doverie v mom4etata.Trudno moga da si haresam nqkogo,no se nadqvam i nqkoi den da otkriq 4oveka,koito istinski da dyrji na men.

bawdy talk
02-02-2007, 16:02
Болката е най много една седмица,после всичко е минало.Изобщо не му мисля и си продължавам напред!!!Може би защото голяма част от мен е оптимист и в повечето случаи мисля само положителните неща от дадения проблем!!!

Джон Сняг
02-02-2007, 17:27
Последната година ми се случи в началото и края.Когато се случи хода като парцал с месеци.Дано не се влюбвам никога повече като се замисля.. :smt009

gerinceto
02-02-2007, 17:58
az dosega sam obichala 2 mom4eta i sam gi obichala adski mn.i s dvete sam hodila samo 4e s ednoto hodeh 2 sedmici i sled tova prodaljih da go obi4am i za jalost 1 god sled tova,i do dnes prodaljavam da go obi4am.a dr mom4e-ve4e hoda s nego 2 god,prekarvame si syper,no i toi mn pati me e naranqval,kasali sme i sme si izneverqvali i pak sme zaedno.kak prejivqvam bolkata ot tova 4e dr mom4e koeto obi4am adski mn ne iska da bade s men li?opitvam se da bada fr s nego i vseki den si povtarqm 4e iskam toi da e 6tastliv i ni6ty drygo.vremeto lekuva!!!

namely_me
02-02-2007, 18:19
Аз пия и се друсам с хапчета.
След няколко дена спирам с горепосочените дейности, излизам с приятели по кафета и си споделям душевната болка наляво надясно.
После постепенно почвам да се оглеждам за някой симпатяга, който да ми грабне окото, та да забравя предния и да почна да си мисля за новия.
И така...минава.
А, била съм влюбена 3 пъти (поне аз така си мисля, но човек никога не знае кое е истинска любов и кое не; за мен поне нещата бяха много истински).

ThePainIsReaL
02-02-2007, 22:30
Колко пъти съм била наранявана - Мнооого , многооо .. срам ме е да ги преброя . :? Не знам как да се преборвам . В повечето случаи не се отказвах и правех всичко възможно , за да имам щастието . Просто не знам - май не правя нищо , за да премине болката . Оставям раната да зарастне сама . Нищо не правя . Не се старая да го ( въпросното момче ) забравя , заменя или нещо подобно . Седя си и си продължавам живота с дупка в сърцето и скрити сълзи в очите. Така ме боли когато ям , когато спя , когато дишам дори. Но поне знам - ОБИЧАЛА съм го ! И то наистина .. после след време толкова свиквам с болката , че не я усещам . Мине се , не мине известно време и навлиза друг в живота ми - понякога го допускам .. и ставам хепи .. и всичко почва на ново .

Не избирам лесния път - да забравя ... но просто не мога , осъзнавам всички неща , които трябва да направя , за да не страдам по Него - но чувствата ми са по-силни от разума .
И така живея си с болката , докато не се намери друг .. (който може би още повече ще ми унищожи сърцето). Но такава съм си . :?

Konfucii
02-02-2007, 22:33
Namiram si Alkohol ;) i posle....... ne mi puka za ni6to ;) kato zombi muzikata bumti o4ite svetqt i se klatq v ritam do nqkoq druga :)
Nov jivot!

Konfucii
02-02-2007, 22:44
Vsa6tnost az bqh depresiral mnogo kompleksi i vsi4ko vapreki 4e az skasah s neq :P da se pohvalq ama posle mi mina i sq sam vesel zabaven kef mi e super mi e mn sam gotin ina4e nai lesno stava s nisko ka4estven flirt qbalka ;) pomaga mnogo v trudni momenti ili v kraen slu4ai dqdovata rakiica ;P

MoHuTo
02-03-2007, 00:07
Dosta pyti sa me naranqvali i ve4e nqmam mnogo doverie v mom4etata.Trudno moga da si haresam nqkogo,no se nadqvam i nqkoi den da otkriq 4oveka,koito istinski da dyrji na men.
И при мен е нещо такова...все аз съм преебана (с извинение) ама какво да се прави..наивна съм си :roll: :oops: 8-[

mgxpower
02-03-2007, 01:01
Еми зависи ...ако е нещо дребно нараняване бих простил...ако ме е наранила много сме до тук ще страдам после ще се намери момиче подходящо за мен ,което да ми завърти главата!
И все пак не забравяйте ,че трябва да прощаваме да правим компромиси...прошката е нещо...както и да е !
Аз лягам ,че пиша пълни убитници

Beb4e__to
02-03-2007, 07:33
Аз съм мн 4увствителна и мн страдам.До сега два пъти са ми разбивали сърцето и то мн жестоко,два пъти оби4ах истински и ме нараниха...и о6те страдам ама няма кво да направа...мн ми е гадно направо не ми се живее и нз кога 6е свър6и тоя ад! :cry:

HopeLesss
02-03-2007, 09:21
Cool^Girl^^^ ti ne si bila naranqvana, ne si bila izostavqna, kakvo sega hvalish li se ?
Da ne si nqkoq boginq, shtoto az veche imam chuvstvoto ce shte zaqvish, che
si perfektna. Kaji sega v humanitarnata ili v ikonoma uchish :)

Не се хваля и не съм казала че съм перфектна. Едното няма нищо общо с другото. Просто не съм попадала на използвачи, които да си играят с чувствата ми. Какво странно има в това да не съм наранявана??? =;

П.П. ПМГ

namely_me
02-03-2007, 18:49
Cool^Girl^^^ ti ne si bila naranqvana, ne si bila izostavqna, kakvo sega hvalish li se ?
Da ne si nqkoq boginq, shtoto az veche imam chuvstvoto ce shte zaqvish, che
si perfektna. Kaji sega v humanitarnata ili v ikonoma uchish :)

Не се хваля и не съм казала че съм перфектна. Едното няма нищо общо с другото. Просто не съм попадала на използвачи, които да си играят с чувствата ми. Какво странно има в това да не съм наранявана??? =;

П.П. ПМГ

Ебати, все пак имало и такива хора. И после що живота бил несправедлив.

sugar_nadia
02-03-2007, 19:22
В ПоВеЧеТо сЛучеЙ СлЕд КаТо нЯкОй Ме НаРаНи нЕзаВисИмО ПрияТеЛ ИлИ ГадЖе НияКолКо ДеНа Се чусТваМ сУпЕр зЛе ...СлУшаМ зДуХ мУзИка , ГлеАм РомАнТичНи И тЪЖнИ ФилМчЕта ....Но СъМ на ПрИнЦипа СлЕд ВсИчКо лОшо ИдВа И нЕщО ХуБаВо :smt008

_eLITO_
02-03-2007, 20:01
mi i az s1m bila naranqvana mn p1ti ot moq priqtel i nqkak si mn stranno prejivqvam tova ,koeto mi e pri4inil.... nz mn stranno,no ako s1m az vinovna obmislqm go,razbiram k1de sa bili moite gre6ki i se staraq zanapred da ne gi povtarqm :roll:

Fucking_Bitch
02-03-2007, 20:37
Може да звучи гадно,обаче не ми пука особено..Само веднъж са ме наранявали и не искам това да се повтаря!!!А тогава.. какво направих ли... ми нищо..И да правиш,и да не правиш нещо резултата е все същия,заебан си! :-$

Lambo
02-03-2007, 21:23
Еми има един момент, в който вече си толкова много наранен, чувстваш се като парцал във който всички са се избърсали, и просто престава вече да ти пука особено, дори когато ти се случи започваш да го смяташ за нещо нормално и спираш да го забелязваш и да му обръщаш някво специално внимание... просто е станало и толкова... кофти е :(

PoIsAnKa
02-03-2007, 22:19
V MoMenTa SuM V TAKAVA kRiZa :cry: Mi kato 4uq nqkoq tujna pesen i mi idvat sulzi kato reka 6toto znam 4e da stane ne6to mejdu na s e po4ti nevuzmojno zaradi negoviq fr!Abe e na tva mu se vika...NEVUZMOJNA LUBOV!!! :cry:

PoIsAnKa
02-03-2007, 22:21
XAXA oba4e kato izlezna s fr ta i kato nadueme muzikata i ima piene :shock: :D ii tanci abe d ae kupon prosto ne misla :D Abe neadekvatna rabota!Oba4e hora tva ne e re6enieto 6toto tva e dokato ne zaspi6 kato stane6 pak si vluben \:D/ abe da stava kupon :d

02-03-2007, 23:54
:smt006 kato me naranut se drusam s kafevo!

krem4et0
02-04-2007, 08:17
Била съм наранена доста пъти от любов,включително и от настоящия ми приятел. Как го преодолявам-плача като невидяла,после се глася с най-хубавите си дрехи,излизам с приятелки и не мисля за това. показвам на себе си и на света,че аз мога,че аз ще го преживея и ще се преборя!!!! Общо взето си изплаквам мъката и изправям глава. това не означава,че не ме боли,но просто гледам да не мисля за това!

Malice
02-04-2007, 09:53
Ми аз като бях наранена бях на 13 :lol: .Ми тогава не можеше да се каже,че бях влюбена,но ми беше станало много гадно,когато момчето,което "обичах" започна де ме дразни с новото си гадже.И от тогава ги мразя момчетата и не ми пука,не че съм обратна просто не вярвам че мога пак да се влюбя в някой

Fanatichka
02-04-2007, 10:42
Чувствам се ужасно.Снощи ми се случи.Рядко плача, а когато плача значи работата е сериозна :smt010

Princesata
02-04-2007, 10:45
Само един път съм била наранена и то до толкова, че просто неможех да направя нищо

iskamTe_vednaga
02-04-2007, 11:31
ЗАЩО БОЛИ ТОЛКОВА МНОГО?

Трудно е да се отговори на този въпрос. Попитайте природата защо е създала човека с толкова богат емоционален живот, пълен с толкова тревоги и желания.

КАК ДА ПОЗНАЕМ КОГА ИДВА КРАЯ?

Когато всичко върви добре, краят на една връзка изглежда нещо съвсем нереално.
Но когато той наистина приближи, всичко се развива с шеметна скорост. Вие, например го търсите по телефона в къщи или в работата и той се държи дръпнато. Вие питате: "Какво има" - и отговорът разбира се е : "Нищо". А Вие много добре знаете, че е Нещо.

Кои са някои от признаците на охлаждане на чувствата:

1. Няма секс. По това правило сексът е нарушен след като е нарушено общуването. Забравите ли езика на мислите, жестовете, загрижените въпроси и т.н., то забравяте и езика на страстта.
2. Изчезват дребни детайли от живота на любимия. Влюбените обичат да разказват с подробности как е минал денят им. Спрат ли да го правят, значи вече не им пука за Вас.
3. Приятелско съчувствие - приятелите му(й), започват да Ви гледат със съжаление или презрение.
4. Преписване на вина. Когато започнат да Ви обвиняват в нечувствителност, грубост, некадърност в леглото и т.н., то тогава просто се опитват да Ви прехвърлят тяхното собствено чувство на неудовлетвореност.
5. Грубият тон.
6. Изневеряват Ви или обвиняват Вас за това.


АНАТОМИЯ НА РАЗДЯЛАТА (или как да се държим когато ни напускат).

Стоите си в къщи. Когато Ви кажат, че искат да говорят с Вас, Вие вече трябва да знаете за какво става въпрос. На всяка цена настоявайте да Ви го кажат по телефона. Повечето хора имат идиотската идея, че това трябва да стане лице в лице,а това може да доведе само до излишни унижения.
Млъкнете. Веднъж чуете ли, че искат да Ви разкарат, не си губете времето с по-нататъшна дискусия. Кажете нещо любезно, затворете телефона и стойте настрана. Ви ще бъдете с разбито сърце, разбира се. Ще търсите утеха, а единственият който може да Ви я даде е човекът, който Ви е отблъснал.
Внимание: не му се обаждайте! - той (тя) не е там. Напишете писмо, в което изливате душата си. Напишете всичко което сте искали да кажете по телефона. Писмото няма да Ви върне човека, но ще Ви помогне да изясните нещата за себе си. И ... не изпращайте писмото. Може ли да върнем нещата?
Не, ако връзката се е разпаднала, Вие нищо не може да направите. Не опитвайте никакви трикове. С изключение, може би на един - отдалечете се. Ако се опитате да се молите или да намесите общ приятел, по-късно само ще съжалявате.

ХРОНОЛОГИЯ НА РАЗДЯЛАТА.

Първата седмица:
Раздялата прилича на смъртта. Ще чакате да Ви потърсят, да Ви се обадят. Един ден ще разберете, че телефонът не е развален и ще се осъзнаете.
Първите два месеца:
Безкрайни разговори с приятелите Ви, защото все още търсите някакво разумно обяснение. Моменти на тъга и отчаяние, но този изблик на меланхолия причиства душата Ви от стари чувства и Ви помага да приемете действителността.
От третия до шестия месец:
Ще изпадате в гняв по отношение на този, който е бил толкова несправедлив към Вас. Запомнете - Вие просто се изхабявате ненужно.
От 7 до 8 месец:
Вие можете да дадете разумно обяснение на случилото се.
След година или две:
Ще се чудите каква беше цялата тази врява. Ето какво трябва винаги да помните: когато свършва, свършва. Научете се да приемате края, да запазите своето отношение към себе си и да продължите. Веднъж усвоили това, ще го имате цял живот.

۩۞&am
02-04-2007, 18:17
Слушаме metal с един приятел, пийваме си и псуваме по любовта.

Vladokaaa
02-05-2007, 04:23
Не ми напомняй като ме наранят откачам брат идва ми силата и започвам да удрям всичко което ми е под ръка и после 1 месец ми е много тъпо!!!За това FUCK LOVE \:D/

Mimka_sweet
02-05-2007, 17:23
:smt005 ЯМ цигари :-D :smt009 :smt009 :smt009

Mimka_sweet
02-05-2007, 17:24
И се задоволявам с .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................. натурален сок от морков :smt005

02-05-2007, 18:30
Колкото пъти съм изпитвал някви чувства, толкова пъти съм страдал... за тва в момента ми е почти безразлично какво се случва с гаджетата... като ми писнат сменям и така... А ако наистина ми е пукало за дадено момиче гледам да се разнообразя след края на връзката... приятели, дискотеки... просто гледам да не мисля за тва момиче .... :|

ND4SPD_f
02-05-2007, 18:33
Ami izpadam v nqkakva stranna depresiq-postoqnno pla4e i ne iskam da govorq s nikogo.Za sega sam bila naranqvana jestoko 2 puti i zatova se opitvam da ne se zanimavam seriozno s nikoi!

02-05-2007, 18:38
ne mislq zatova - nai-dobroto re6enie na problema !
Kak ?
:arrow: mnogo prosto namiram si nqkva rabota obiknoveno otivam da 4istq mazata (seriozno) to tolkova rabota ima tam 4e napylno se otkusvam ot problemite si

Octofunk
02-05-2007, 18:53
Еми досега никога не съм бил нараняван до такава степен че да се депресирам, може би защото една от основните ми (лоши) черти е отмъщението и когато някой ме нарани, аз просто си мисля как да си отмъстя и тези мисли бая ме успокояват, а пък как ме развеселяват като ги направя реалност :twisted:

tequila
02-05-2007, 18:55
в един мой любим филм се казва така: " паднах и ме заболя, но ще стана с достойнство" гледам да го спазвам :wink:

sasitu
02-06-2007, 14:00
naranqvam q i az :twisted: :twisted:

02-06-2007, 14:06
mi samoobivam se kak kvo... :evil:

gabituuu
02-06-2007, 15:01
не знам за другите-не прочетох отговорите преди мен защото нямам време сега,но аз лично след като изпитах най-силната болка в живота ми според мен станах ужасна и в момента не се понасям.промяната се изразява в следното - от момиче,което винаги се доверяваше на всички(колкото и наивно да звучи) и което винаги беше готово да помогне,сега с една дума съм кучка - не ме ебе за никой,не очаквам и другите да се инт от мен,гледам само собствените си интереси и използвам хората около мен,а ако нямам файда(тва е точният израз!) ...трябва да призная че не се държа особено мило/когато се ядосам сички са под ножа :smt021 ,имам голяма уста и дори на моменти ставам вулгарна),затова и тези,който са видели тази ми страна от характера слабо казано не ме харесват...
по този начин станах по силна но въпреки това не мисля че трябваше да става така .... :smt009

кофти защитна реакция ... знам че я има и при други хора,но при някой промяната е доста съществена и с мн последици :smt012

mechtaq_za_teb
02-06-2007, 17:05
Az go prejivqvam dosta tejko.Po4vam da se zatvarqm v sebe si,ne govorq po4ti s nikoi,ne spodelqm,ne izlizam....Samo gledam kak da ostana samichka za da se razplacha. ;( Mnogo gadno

mnogomili4kata-sf
02-07-2007, 08:41
не знам за другите-не прочетох отговорите преди мен защото нямам време сега,но аз лично след като изпитах най-силната болка в живота ми според мен станах ужасна и в момента не се понасям.промяната се изразява в следното - от момиче,което винаги се доверяваше на всички(колкото и наивно да звучи) и което винаги беше готово да помогне,сега с една дума съм кучка - не ме ебе за никой,не очаквам и другите да се инт от мен,гледам само собствените си интереси и използвам хората около мен,а ако нямам файда(тва е точният израз!) ...трябва да призная че не се държа особено мило/когато се ядосам сички са под ножа :smt021 ,имам голяма уста и дори на моменти ставам вулгарна),затова и тези,който са видели тази ми страна от характера слабо казано не ме харесват...
по този начин станах по силна но въпреки това не мисля че трябваше да става така .... :smt009

кофти защитна реакция ... знам че я има и при други хора,но при някой промяната е доста съществена и с мн последици :smt012

Знаеш ли,миличка-минах по твоя път!И да ти кажа осъзнах,че това е най-лесното нещо,което може да направиш в такъв момент.Дистанцията в 1 момент е хубаво нещо,това да обръщаш повече внимание на себе си също.Но дълбоко в себе си знаеш,че ти не си такъв човек...просто трябва да знаеш как да продължиш напред без да се налага да ставаш "кучка"- това е изключително лесно,но какво се постига с това...удовлетворена ли си от себе си по този начин?