PDA

View Full Version : IZLAGAL LI ME E ....



.........................
02-01-2007, 11:46
Znachi toi e s 6 godini po golq ot men i kaza che godinite za nego nqmali znachenie prosto me haresval i taka natatak i uj she izlizame toq 4etvartak na kafe ama i az nz trqbva d ami se obadi ako ne mi se obadi shte razbera che nqma da stane nishto vapreki che e tolkova iskren i si kazva vsichko imam predvid che si kazva ko misli i chuvstva ama ne go kazva pred drugite ami samo nasame toesst kato si govorim ili kato si pishim smsi mn e sladak ama kakto go razbirah qsno i mi beshe otvorena kniga sega nemoga nishto da razbera i sam mn obarkana! POMOGNETE! Ko da praq???

FiRe_LaDy
02-01-2007, 11:51
Izchakai da vidish dlai shte ti se obadi.I ako se obadi izlez s nego.Vij kak shte se dyrji,kakvo shte stane.Pyk ako iskash daje pogovori s nego za tova,koeto te trevoji.

koalka
02-01-2007, 13:49
Добре, какво очакваш от момче 6 години по-голямо от теб?Да тича след теб?Не, според мен ще чака ти да му се обадиш или просто е загубил интереса си към теб.Но ти не го прави. :wink: Ако е толкова искрен във всичко, както твърдиш, със сигурност ще те потърси.

Sexapilna_kukla
02-01-2007, 14:20
Добре, какво очакваш от момче 6 години по-голямо от теб?Да тича след теб?Не, според мен ще чака ти да му се обадиш или просто е загубил интереса си към теб.Но ти не го прави. :wink: Ако е толкова искрен във всичко, както твърдиш, със сигурност ще те потърси.
Kakvo kato e s 6 godini po-golqm?Zashto da ne ticha sled neq?Tq ako e dostatuchno umna taka shte mu zavurti glavata,che ne che shte ticha po neq,ami....no kakto i da e.I tova sa gluposti,che toi shte chaka tq da se obadi,toi da ne e nqkoi dechko,che da se pritesnqva primerno da q potursi!S edno sum suglasn s teb-ako naistina e iskren i seriozen,budi sigurna,che shte te potursi :wink:

MuCinKa`
02-01-2007, 17:37
Az sam napulno suglasna s ostanalite-ako e dostatu4no iskren i ako ima interes 6te ti zvunne.No edno 6te ti kaja-da znae6 4e godinite nqmat zna4enie.I az predi okolo edna godina se zapoznah s edno mom4e 7 god po golqmo ot men-namerihme se v 4ata,sre6nahme se i do den dne6en sme golemi priqteli.Ako si sigurna v nego-ne go zabravqi i poddurjai vruzka s nego-no zaduljitelno ostavi toi da ti se obadi O:)

koalka
02-01-2007, 18:56
Добре, какво очакваш от момче 6 години по-голямо от теб?Да тича след теб?Не, според мен ще чака ти да му се обадиш или просто е загубил интереса си към теб.Но ти не го прави. :wink: Ако е толкова искрен във всичко, както твърдиш, със сигурност ще те потърси.
Kakvo kato e s 6 godini po-golqm?Zashto da ne ticha sled neq?Tq ako e dostatuchno umna taka shte mu zavurti glavata,che ne che shte ticha po neq,ami....no kakto i da e.I tova sa gluposti,che toi shte chaka tq da se obadi,toi da ne e nqkoi dechko,che da se pritesnqva primerno da q potursi!S edno sum suglasn s teb-ako naistina e iskren i seriozen,budi sigurna,che shte te potursi :wink:Ами помисли какво ме е накарало да мисля така.Да си чела тук теми за това, как не едно момиче страда заради момче доста по-голямо от нея страда и не я търси, защото всичко е вървяло добре и изведнъж...Какво ще рече дечко, колко години имаш в предвид?И нямахв предвид това, че да е някой дечко и за това да не я потърси...грешно си ме разбрала.Имах в предвид, че повечето батковци търсят малки момичета за нещо несериозно почти винаги.И какво си мислиш?Че човек на 20 години ще се остави някоя да му завърти главата, ако той сам не го позволи ли?Трудно ми е да повярвам на това, което казваш, защото доста хора познавам, които са изпадали в такива ситуации.

honda^
02-01-2007, 19:21
Трябва да из4ака6 да ти се обади, а ако не го направи ти, трябва да ти стане ясно, 4е не си струва да се занимава6 с такъв 4овек. Ако ти върже тенекия, зна4и няма сериозни намерения спрямо теб, а ти предполагам не търси6 не6то лекомислено?

BaiKiroMafiqta
02-01-2007, 20:26
Добре, какво очакваш от момче 6 години по-голямо от теб?Да тича след теб?Не, според мен ще чака ти да му се обадиш или просто е загубил интереса си към теб.Но ти не го прави. :wink: Ако е толкова искрен във всичко, както твърдиш, със сигурност ще те потърси.
Kakvo kato e s 6 godini po-golqm?Zashto da ne ticha sled neq?Tq ako e dostatuchno umna taka shte mu zavurti glavata,che ne che shte ticha po neq,ami....no kakto i da e.I tova sa gluposti,che toi shte chaka tq da se obadi,toi da ne e nqkoi dechko,che da se pritesnqva primerno da q potursi!S edno sum suglasn s teb-ako naistina e iskren i seriozen,budi sigurna,che shte te potursi :wink:

Оффф ... аве я ми обясни как завърташ главата на момче да чуя, че нещо момичетата все такива ги приказвате, а то накрая ко излиза ... :) друг филм ... то едно е да приказваш, друго е да го правиш.

iiirish
02-02-2007, 13:06
при тая разлика във възрастта ви изобщо няма да се учудя ако той не е напълно "искрен, честен" и т.н. относно теб! колкото и грубо да звучи според мен ти си му се видяла лесна и той затова те е зарибил! момиченца, един път завинаги се научете да имате винаги едно на ум колкото и звезди да ви свалят!!!!!!!!!! ](*,)

Kianna
02-02-2007, 13:27
99,999999999999999999999999999999% ot horata w twa site si uslojniawat jiwota maximalno..izchakai da ti zwunne i ottam natatuk wremeto shte si pokaje kakwo shte bude za napred .. , kakwo iskash 1 milion obqsnenia ot userite?Toia moje da e wsiakakuw-ne se nadiawai na towa kolko e "iskren"..wsichki sa mnogo iskreni,ama nakraia ti izbojdat ochite.Niamam kakwo da te posuwetwam-ako/kato ti zwunne wsichko shte si prolichi..i ne se waikai tolkowa..sumniawa me towa da e "goliamata" ti liubow,po nachina ,po koito goworish :!: :+)

gery_to
02-02-2007, 14:56
Изчакай да ти се обади пък тогава му мисли.Какво се притесняваш от сега?А и кво лошо има ако е с 6 години по голям-супер!

Sexapilna_kukla
02-02-2007, 17:58
Добре, какво очакваш от момче 6 години по-голямо от теб?Да тича след теб?Не, според мен ще чака ти да му се обадиш или просто е загубил интереса си към теб.Но ти не го прави. :wink: Ако е толкова искрен във всичко, както твърдиш, със сигурност ще те потърси.
Kakvo kato e s 6 godini po-golqm?Zashto da ne ticha sled neq?Tq ako e dostatuchno umna taka shte mu zavurti glavata,che ne che shte ticha po neq,ami....no kakto i da e.I tova sa gluposti,che toi shte chaka tq da se obadi,toi da ne e nqkoi dechko,che da se pritesnqva primerno da q potursi!S edno sum suglasn s teb-ako naistina e iskren i seriozen,budi sigurna,che shte te potursi :wink:Ами помисли какво ме е накарало да мисля така.Да си чела тук теми за това, как не едно момиче страда заради момче доста по-голямо от нея страда и не я търси, защото всичко е вървяло добре и изведнъж...Какво ще рече дечко, колко години имаш в предвид?И нямахв предвид това, че да е някой дечко и за това да не я потърси...грешно си ме разбрала.Имах в предвид, че повечето батковци търсят малки момичета за нещо несериозно почти винаги.И какво си мислиш?Че човек на 20 години ще се остави някоя да му завърти главата, ако той сам не го позволи ли?Трудно ми е да повярвам на това, което казваш, защото доста хора познавам, които са изпадали в такива ситуации.
Nqmam v predvid tochno opredeleni godini.I sushto ne sum suglasna s tvurdenieto ti,che povecheto "batkovci" tursqt po-malkite za neshto neseriozno....da,nqkoi naistina sa taka,no v nikakuv sluchai vsichki!Taka kato pochnete da slagate vsichki pod edin obsht znamenatel....,a ne bi trqbvalo da e taka.Da,zashto edin 20godishen da ne moje da mu se zavurti glavata,bez toi dori da go e pozvolqval...vsichko stava,stiga da znaesh kak...

gerinceto
02-02-2007, 18:00
Izchakai da vidish dlai shte ti se obadi.I ako se obadi izlez s nego.Vij kak shte se dyrji,kakvo shte stane.Pyk ako iskash daje pogovori s nego za tova,koeto te trevoji.

Sexapilna_kukla
02-02-2007, 18:00
Добре, какво очакваш от момче 6 години по-голямо от теб?Да тича след теб?Не, според мен ще чака ти да му се обадиш или просто е загубил интереса си към теб.Но ти не го прави. :wink: Ако е толкова искрен във всичко, както твърдиш, със сигурност ще те потърси.
Kakvo kato e s 6 godini po-golqm?Zashto da ne ticha sled neq?Tq ako e dostatuchno umna taka shte mu zavurti glavata,che ne che shte ticha po neq,ami....no kakto i da e.I tova sa gluposti,che toi shte chaka tq da se obadi,toi da ne e nqkoi dechko,che da se pritesnqva primerno da q potursi!S edno sum suglasn s teb-ako naistina e iskren i seriozen,budi sigurna,che shte te potursi :wink:

Оффф ... аве я ми обясни как завърташ главата на момче да чуя, че нещо момичетата все такива ги приказвате, а то накрая ко излиза ... :) друг филм ... то едно е да приказваш, друго е да го правиш.
Da,prav si,za tova az ne iskam da govorq,az napravo deistvam :lol:

Qnchety
02-02-2007, 18:04
Ми изчакай да ти се обади и ако ен ти се обади начи нищо няма да стане!!!