PDA

View Full Version : Какво да правя?



02-01-2007, 12:31
Знам, че тази тема може да ви се стори тъпа. Знам, че има хора с много по-сериозни проблеми, но това просто ме изяжда отвътре.
Какво бихте направили ако ви пишат по-висока оценка, отколкото заслужавате? Може би ще се зарадвате? И аз мислех, че това бих направила, но се оказа, че не е така.
Имахме тест преди една седмица. Госпожата каза, че който изкара по-висока оценка на теста ще му пише оценката, която има на теста. Аз през цялата година имах 4, 5 една 2-ка и една 3-ка по този предмет, а на изпита изкарах 5,5. Госпожата е обещала и май ще ми пише 6, но мисли, че не заслужавам тази оценка, защото съм преписвала. Но не е така-не преписвах.
Днес ме изпита, за да види дали оценката ми е реална, но аз се притисних страшно много и се справих зле. Може би не заслужавам оценката си. Това ме измъчва. Какво да правя? Да отида ли и да и кажа да ми пише слаба оценка? След като толкова много исках да съм отличничка? :smt010 ](*,) ](*,) ](*,)

02-01-2007, 15:29
Чувстваш, че не е заслужена, а? Нека ти пише по високата оценка и гледай втория срок да я оправдаеш - да направиш така, че г-жата да разбере, че не е сбъркала, че ти е писала по високата оценка ;-)

krisi_l@loka
02-09-2007, 15:36
Оценката не е твоя, по-ще се раздваш ако ти напише слабата оценка - твоя е,за да може да те мотивира втория срок