PDA

View Full Version : slu4aina sre6ta



02-01-2007, 13:19
Vqrvate li v lubovta ot pruv pogled?E na men mi se slu4i i darja da otbeleja 4e tova be nai-val6ebnoto ne6to,spohodilo me predi okolo 3 sedmici.Tq be6e nai-krasivoto sazdanie,koeto nqkoga sum sre6tal.Bqh na kino v 'Arenata" v Mladost i gledah "No6t v muzeya"-tq be to4no zad men i sled tazi sre6ta pove4e ne sum q vijdal/i sigurno edva li 6te q vidq ve4e/no tova ne promenq ne6tata-az naistina se vlubih!Pone da i bqh vzel telefona-ama kak da stane kato dory ne q poznavam-sigurno 6tete da me smetne za nekav navlek.Kakto i da e stiskaite palci da q sre6na nqkoga otnovo-togava sus sigurnost 6te popravq propuska si :lol:

koalka
02-01-2007, 13:32
Не можеш или е почти невъзможно да се влюбиш в човек, като не знаеш какъв му е характера.Има хора много красиви, но въпреки това са лоши?От къде реши, че тя е по-различна и от къде реши, че просто не я харесваш, след като харесваш само външността й.За да се влюбиш в един човек е нужно повече, нужно е да харесваш характера й/му.

mi6enceto
02-01-2007, 13:39
Не можеш или е почти невъзможно да се влюбиш в човек, като не знаеш какъв му е характера.Има хора много красиви, но въпреки това са лоши?От къде реши, че тя е по-различна и от къде реши, че просто не я харесваш, след като харесваш само външността й.За да се влюбиш в един човек е нужно повече, нужно е да харесваш характера й/му.]
i az mislq taka no vse pak se slu4va da vidi6 nqkoi i da misli6 za nego mnogo dulgo vreme... dano q sre6tne6 pak :)

FiRe_LaDy
02-01-2007, 15:57
haha stiskam palci.Ai dano q sreshnesh .. ne che mi sa vqrva de,ama karai.Pone ti si vqrvai na izmishliotinite tam.

honda^
02-01-2007, 16:43
Еми 6те стискаме палци. Аз ли4но не вярвам в "любовта от пръв поглед". За да оби4а6 някой истински е необходимо много пове4е, от това да го харесва6 като визия. Смятам, 4е за да обикне6 някой трябва да го познава6 доста добре, а ти не я познава6. Според мен ти я харесва6, но определено не я оби4а6.

02-01-2007, 17:27
Nqma zna4enie kakvo mislqt drugite-dali e vuzmojno ili ne...Az vqrvam 4e si se vlubil-ili pone si hlutnal bezumno mnogo,no 4esno da ti kaja veroqtnosta da q sre6ne6 otnovo e 1 na milqrdi...No vse pak ima sudba i ako e zare4eno 6te stane....Stiskam palci da se sre6nete i da se opoznaete... bb

Pleasure
02-01-2007, 17:36
Виж тва е някво външно привличане :D Се пак не я познаваш като човек , може да си я харесал на външен вид..ама да си се влюбил? :)

vvs_go
02-01-2007, 20:06
moje moje