PDA

View Full Version : Легнах си с един, а се събудих с друг!



Силвана
02-01-2007, 13:21
На някакъв тъп купон се издъних много курвенски. Напих се порядъчно и почети не си спомниям кво точно стана. Само знам, че си легнах с едно момче и правихме секс, после съм заспала. На сутринта в леглото с мен лежеше друго момче и се целувахме. Още полуразсънена и полутрезва го напарвих и с него. Питах го дали снощи с мен е бил той а той само се изхили и не ми каза нищо. След това видях и другия и опасенията ми се потвърдиха. Дали само с тия двамата съм била или с повече. Не зная но много ми е притеснено. Сега дали това в техните очи ме парви курва? :-k

deusex
02-01-2007, 13:29
не знам дали си курва бейби ама ако искаш аре да преспиш и с мен :::

Violenza
02-01-2007, 13:33
Не зная но много ми е притеснено. Сега дали това в техните очи ме парви курва? :-k
И не само в техните...
Сама си си виновна, но ако се повтаря... =;

02-01-2007, 13:52
На някакъв тъп купон се издъних много курвенски. Напих се порядъчно и почети не си спомниям кво точно стана. Само знам, че си легнах с едно момче и правихме секс, после съм заспала. На сутринта в леглото с мен лежеше друго момче и се целувахме. Още полуразсънена и полутрезва го напарвих и с него. Питах го дали снощи с мен е бил той а той само се изхили и не ми каза нищо. След това видях и другия и опасенията ми се потвърдиха. Дали само с тия двамата съм била или с повече. Не зная но много ми е притеснено. Сега дали това в техните очи ме парви курва? :-k
Сърбай си попарата. Проблемът си е твой. И да, курва си. Нямам друго определение за момиче (защото теб жена не мога да те нарека), което не помни с кого е била. А алкохолът не е извинение. Познаваш се най - добре и като знаеш какви ги вършиш като пиеш, присто спираш да пиеш. Повръща ми се от такива като теб. Как ми се иска да нямаше такива парцали...

deusex
02-01-2007, 13:56
защо бе аз подкрепям момичето!!!
сериозно!
защо когато едно момче спи с 2 момичета значи е страхотен плейбой а когато едно момиче спи с 2 момчета и веднага я обявяват за курва?
не е верно
аз и се кефя и я подкрепям! дано да има повече такива смели момичета =D> \:D/

(пък може некой ден и мен да ме огрее да се ебна с нея)

koalka
02-01-2007, 14:01
Може и повече да са!

malka_sladuranka
02-01-2007, 15:14
Еее случило се е, не можеш да го промениш. И да се обвиняваш и да не се пак не можеш да го промениш. Така че минало... Ииии според мен дам..в техните очи според мен си лесно момиче. Говорила съм си с приятели и са ми казвали какво им е мнението за такива момичета които им пускат по купони - не е хубаво. Ама ти ако си знаеш, че не си к*рва и просто си направила грешка няма страшно :-D

Barbie
02-01-2007, 15:46
:-s Аз на твое място първо бих се зачудила ползвали ли са въпросните господа предпазни мерки. После бих отишла на профилактичен преглед. Чак тогава бих почнала да се притеснявам дали съм курва в очите на някакви недорасляци, които се мислят за много готини, понеже са преспали с мъртвопияно момиче...

Жовала
02-01-2007, 16:04
ооо Силванке....не бяхме само двама....ама няма да ти казвам точно колко бяхме, че да не се депресираш много...следващия път си избръсни шундата :twisted: курво0о!

stra6no_sexy
02-01-2007, 16:07
oh milata qvno dosta gadno sa se vazpolzvali ot tebe...vidat piqno momi4e i aideeeee..ne se pritesnqvai i gore glavata hi4 da ne ti puk aot horskoto mnenie......

ZaRaZaT@
02-01-2007, 16:34
защо бе аз подкрепям момичето!!!
сериозно!
защо когато едно момче спи с 2 момичета значи е страхотен плейбой а когато едно момиче спи с 2 момчета и веднага я обявяват за курва?
не е верно
аз и се кефя и я подкрепям! дано да има повече такива смели момичета =D> \:D/

(пък може некой ден и мен да ме огрее да се ебна с нея)

на същото мнение съм ! 8-[

Undying
02-01-2007, 16:58
защо бе аз подкрепям момичето!!!
сериозно!
защо когато едно момче спи с 2 момичета значи е страхотен плейбой а когато едно момиче спи с 2 момчета и веднага я обявяват за курва?
не е верно
аз и се кефя и я подкрепям! дано да има повече такива смели момичета =D> \:D/

(пък може некой ден и мен да ме огрее да се ебна с нея)
Колко точно :lol:
Еми пияно е било момичето,кво да прай,даседи и да гледа ли,като и се дивее да дивее,сега е момента.Ама другия път ограничавай алкохола,яко трябва да си се отрязала да не помниш нищо...

ninsy
02-01-2007, 17:02
за мен не е срамно и курвенско това че си преспала с 2мата,немога да те опреквам защото и аз съм го правила и в това няма нищо курвенско .Сексът за една вечер не е нищо лошо ,стига да знаеш кога да спреш.Това е едно страхотно изживяване поне според мен.Единственото за което бих те упрекнала е че самата ти не помниш нищо,защо трябва да се напиваш като свиня и да се притесняваш и да незнаеш какво точно е станало.
А спомняш ли си дали го правихте с презерватиш,дали не е свършил в теб или след 2-3 дни ще пуснеш тема "бременна ли съм ?"

real-girl
02-01-2007, 17:24
Emi,kurvensko li bilo,ne bilo li...otgovor1t se krie v samata teb..opredeleno oneq ot kompaniqta 6te te v1zpriemat taka,ama kvo li te ebe..gledai da ne se napiva6 4ak tolkova..za kvo ti e..ako iska6 da go napravi6 s 2ma za edna ve4er za6to prosto ne go napravi6,no bez alkohol.. tvoq si rabota..az li4no ne se kefq na takiva raboti..no koq s1m az,4e da ti kazvam kakvo da pravi6..golqma si,moje6 da re6ava6 sama..a v slu4aq s alkohola..prosto ne e trqbvalo da dopuska6 da se napiva6 tolkova..6toto i izjivqvaniqta ti,nito si gi zapomnila,nito ni6to..e hal haber,dori da ti e bilo qko togava,kato nqma6 spomen.. i umnata,ei.. ;)

deusex
02-01-2007, 17:25
А спомняш ли си дали го правихте с презерватиш,дали не е свършил в теб или след 2-3 дни ще пуснеш тема "бременна ли съм ?"

мацка я верно зимай един проспамол дуо или там както се казваше че след 9 месеца ще пуснеш тема "абе хора... как се раджа?"
8-[ 8-[ 8-[

а ти ninsy я разкажи за твоя случай с двете момчета че ми стана интересно искам и аз да пробвам 3-ка :)))
(ама с 2 мацки ест)

ninsy
02-01-2007, 17:46
А спомняш ли си дали го правихте с презерватиш,дали не е свършил в теб или след 2-3 дни ще пуснеш тема "бременна ли съм ?"

мацка я верно зимай един проспамол дуо или там както се казваше че след 9 месеца ще пуснеш тема "абе хора... как се раджа?"
8-[ 8-[ 8-[

а ти ninsy я разкажи за твоя случай с двете момчета че ми стана интересно искам и аз да пробвам 3-ка :)))
(ама с 2 мацки ест)

хехе е няма какво за разказване познавахме се одавна и просто имаше някакво привличане,принципно трудно ми се трае характера и го направихме за 1 вечер .До сега несъм съжалявала ,но аз не бях пияна за да не помня какво е ставало

gangbang
02-01-2007, 18:53
Интересно в такова пияно състояние, щом мацката помни един от вечерта и един от сутринта, колко ли са били между тия двама като брой :-k Справка - броя на момчетата на тоя купон :-D

slan4evo_momi4e
02-01-2007, 19:08
dam mila.... nai veroqtno za kurva 6te te pomislqt .... ama ako taka te kefi... davai v sa6tiq duh :D

02-01-2007, 19:53
стига сте се ебавали с момичето! може да е направила много грешки в тая нощ, но това не я прави курва според мен! още повече ако не се мисли за такава. наистина не е постъпила хубаво, ама то е така с тия които не държат. тва ще й е за урок. и е по-хубаво да разбереш с колко си спала и дали са само тия двамата и да се надяваш да не е станала някоя голяма изцепка

CvEtI`KiSs
02-01-2007, 21:00
mare ne e mnogo kurva abe vie normalni li ste be kak moje da kazvate 4e ne e kurva be...... a p1k ti mili4ka drug p1t ne pii tolkova 4e moje i 10 da sa te minali hahahha

namely_me
02-01-2007, 21:04
В техните очи вероятно си курва. Ама кво от това? На всеки се случва да се напие, голяма работа. Не си го слагай на сърцето.

air_J
02-01-2007, 21:23
Ха-ха, няма такава курва. Ебати, а тука и казват даже да не си го слага присърце и да не смята, че е курва (е, явно някои хора от форума преоткриват в тази история част от своя живот). Да, тотална курва си, а вероятно и тези, които те защитиха също са (поне от думите им така съдя). Едната даже си призна (ninsy). :-({|=

bboy_bunker
02-01-2007, 21:25
emii kurva si da ...

02-01-2007, 22:45
:shock: iBahTi FiLma..kak sha legnesh s 1 shsa sabudish s drug?!? Shhhhhh Aaaaaaaaaaaaabe aLanKoyyyy.. taka de..divoiko mari ybava..to taka ne biva #-o

02-01-2007, 22:46
Posle shsa chydish shto ne moish da vurvish....ama to e taka....kurvenska rauta :-({|=

Cradle_Fan
02-01-2007, 23:07
Ха-ха, няма такава курва. Ебати, а тука и казват даже да не си го слага присърце и да не смята, че е курва (е, явно някои хора от форума преоткриват в тази история част от своя живот). Да, тотална курва си, а вероятно и тези, които те защитиха също са (поне от думите им така съдя). Едната даже си призна (ninsy). :-({|=
Не мога да бъда по - съгласна.
До авторката...не мога да повярвам, че има момичета, имащи толкова ниско ниво на достойнство! И аз съм се напивала, но винаги съм била с главоболие и същевременно доволна, че съм изкарала хубаво време с приятели. Чудя се...толкова ли е трудно да се повеселиш с приятели без да си си завряла две пишки в устата?

Cradle_Fan
02-01-2007, 23:16
На някакъв тъп купон се издъних много курвенски. Напих се порядъчно и почети не си спомниям кво точно стана. Само знам, че си легнах с едно момче и правихме секс, после съм заспала. На сутринта в леглото с мен лежеше друго момче и се целувахме. Още полуразсънена и полутрезва го напарвих и с него. Питах го дали снощи с мен е бил той а той само се изхили и не ми каза нищо. След това видях и другия и опасенията ми се потвърдиха. Дали само с тия двамата съм била или с повече. Не зная но много ми е притеснено. Сега дали това в техните очи ме парви курва? :-k
Сърбай си попарата. Проблемът си е твой. И да, курва си. Нямам друго определение за момиче (защото теб жена не мога да те нарека), което не помни с кого е била. А алкохолът не е извинение. Познаваш се най - добре и като знаеш какви ги вършиш като пиеш, присто спираш да пиеш. Повръща ми се от такива като теб. Как ми се иска да нямаше такива парцали...
Това бях аз

kAdrOkoSkA
02-01-2007, 23:27
Eми да - в техните очи си курва... Важното е след като нямаш особени спомени да се опиташ да намериш някой който е бил малко по-добре от теб и евентуално да ти каже колко бройки са минали през стаята... Ако не... дръж се на ниво! Ще правиш с който си искаш каквото поискаш! Само не позволявай на мъжките да те третират като курва! И следващия път внимавай маска :wink:

even_in_death
02-01-2007, 23:34
Eми да - в техните очи си курва... Важното е след като нямаш особени спомени да се опиташ да намериш някой който е бил малко по-добре от теб и евентуално да ти каже колко бройки са минали през стаята... Ако не... дръж се на ниво! Ще правиш с който си искаш каквото поискаш! Само не позволявай на мъжките да те третират като курва! И следващия път внимавай маска :wink:


=D> Правилну ;)

02-02-2007, 07:09
защо бе аз подкрепям момичето!!!
сериозно!
защо когато едно момче спи с 2 момичета значи е страхотен плейбой а когато едно момиче спи с 2 момчета и веднага я обявяват за курва?
не е верно
аз и се кефя и я подкрепям! дано да има повече такива смели момичета =D> \:D/

(пък може некой ден и мен да ме огрее да се ебна с нея)

Кво се мазниш ? :lol:

cherinka
02-02-2007, 07:42
Ха-ха, няма такава курва. Ебати, а тука и казват даже да не си го слага присърце и да не смята, че е курва (е, явно някои хора от форума преоткриват в тази история част от своя живот). Да, тотална курва си, а вероятно и тези, които те защитиха също са (поне от думите им така съдя). Едната даже си призна (ninsy). :-({|=
Не мога да бъда по - съгласна.
До авторката...не мога да повярвам, че има момичета, имащи толкова ниско ниво на достойнство! И аз съм се напивала, но винаги съм била с главоболие и същевременно доволна, че съм изкарала хубаво време с приятели. Чудя се...толкова ли е трудно да се повеселиш с приятели без да си си завряла две пишки в устата?

Ебати консервативните хора.

air_J
02-02-2007, 08:02
Ха-ха, няма такава курва. Ебати, а тука и казват даже да не си го слага присърце и да не смята, че е курва (е, явно някои хора от форума преоткриват в тази история част от своя живот). Да, тотална курва си, а вероятно и тези, които те защитиха също са (поне от думите им така съдя). Едната даже си призна (ninsy). :-({|=
Не мога да бъда по - съгласна.
До авторката...не мога да повярвам, че има момичета, имащи толкова ниско ниво на достойнство! И аз съм се напивала, но винаги съм била с главоболие и същевременно доволна, че съм изкарала хубаво време с приятели. Чудя се...толкова ли е трудно да се повеселиш с приятели без да си си завряла две пишки в устата?

Ебати консервативните хора.
Ти като си толкова отворена, дай телефон, че да може като имам път към Пловдив да имам нещо сигурно за ебане. Съгласна ли си? Ще те почерпя 1-2 водки (или там от колкото се напиваш), после ще те еба (а ако сме повече ще те ебем) и готово. Няма да бъдем консервативни, я? :-({|=

cherinka
02-02-2007, 08:45
Ха-ха, няма такава курва. Ебати, а тука и казват даже да не си го слага присърце и да не смята, че е курва (е, явно някои хора от форума преоткриват в тази история част от своя живот). Да, тотална курва си, а вероятно и тези, които те защитиха също са (поне от думите им така съдя). Едната даже си призна (ninsy). :-({|=
Не мога да бъда по - съгласна.
До авторката...не мога да повярвам, че има момичета, имащи толкова ниско ниво на достойнство! И аз съм се напивала, но винаги съм била с главоболие и същевременно доволна, че съм изкарала хубаво време с приятели. Чудя се...толкова ли е трудно да се повеселиш с приятели без да си си завряла две пишки в устата?

Ебати консервативните хора.
Ти като си толкова отворена, дай телефон, че да може като имам път към Пловдив да имам нещо сигурно за ебане. Съгласна ли си? Ще те почерпя 1-2 водки (или там от колкото се напиваш), после ще те е** (а ако сме повече ще те е***) и готово. Няма да бъдем консервативни, я? :-({|=

Ми айде като си толкова надъхан пиши на лична за мобилния и ще те видим колко е б е ш

bungle
02-02-2007, 08:52
Хахаха.
К'во става тука ? Ааааааа ?

Много сте надъхани. Много.

А относно темата.. Барби най-добре се изказа. Първо трябва да се замисли дали са използвали предпазни средства и да си направи изследвания, за да не се окаже, че са и лепнали някоя болест, и чак след това да се притеснява дали е курва или не.

Нооо не мога да разбера, защо момичетата сме курви щом правим 3ки и разни такива, а момчетата, които ни ебат са яки пичове. Това винаги ще ме мъчи. Ама какво да ви правя.. :smt006

bungle
02-02-2007, 08:56
Май така излиза. :-D

02-02-2007, 09:30
Ха-ха, няма такава курва. Ебати, а тука и казват даже да не си го слага присърце и да не смята, че е курва (е, явно някои хора от форума преоткриват в тази история част от своя живот). Да, тотална курва си, а вероятно и тези, които те защитиха също са (поне от думите им така съдя). Едната даже си призна (ninsy). :-({|=
За това, че я защитих до някъде с това мнение
стига сте се ебавали с момичето! може да е направила много грешки в тая нощ, но това не я прави курва според мен! още повече ако не се мисли за такава. наистина не е постъпила хубаво, ама то е така с тия които не държат. тва ще й е за урок. и е по-хубаво да разбереш с колко си спала и дали са само тия двамата и да се надяваш да не е станала някоя голяма изцепкаправи ли ме курва?! странно но аз не мисля така, най-вече защото съм девствена, тъпако!

assd
02-02-2007, 11:19
не естествено, ама ако спиш с още 10 човека един след друг може и да си го помислят :lol:

Trisha1991
02-02-2007, 14:44
Миличка, няма защо да се притесняваш, че някви простаци, които са се възползвали от теб по такъв долен начин, какво ще си мислят. Тяхното мнение не трябва да ти дреме за него. А и да ти кажа не на едно момиче се е случвало нещо подобно, тъй че, жени сме, ще го преживеем ;)

deidiy
02-02-2007, 15:02
а като стана беше с трети и като се прибра с четвърти :smt005

shalis
02-02-2007, 15:04
Има ги много такива момичета, постарай се да не се повтаря.И както ти акзаха - направи си един профилактичен преглед.Анонимно е, така че няма от какво да се притесняваш.

02-02-2007, 15:25
защо бе аз подкрепям момичето!!!
сериозно!
защо когато едно момче спи с 2 момичета значи е страхотен плейбой а когато едно момиче спи с 2 момчета и веднага я обявяват за курва?
не е верно
аз и се кефя и я подкрепям! дано да има повече такива смели момичета =D> \:D/

(пък може некой ден и мен да ме огрее да се ебна с нея)xaxaxaxa

rame
02-02-2007, 15:36
Ако тва ти се е случило веднъж и направиш така че повече да не се повтори и отсега нататък си раэстваряш краката само пред момче в което си сигурна....няма да станеш курва споко :smt004 Но ако тва се повтори още 1-2 пъти-мииии ДА курва ще си ест :smt081 :smt067

02-02-2007, 22:52
MM da tova e dostaaaa kurvensko

ninsy
02-03-2007, 07:41
Ха-ха, няма такава курва. Ебати, а тука и казват даже да не си го слага присърце и да не смята, че е курва (е, явно някои хора от форума преоткриват в тази история част от своя живот). Да, тотална курва си, а вероятно и тези, които те защитиха също са (поне от думите им така съдя). Едната даже си призна (ninsy). :-({|=

Не виждам нищо лошо в това да си праиш кефа !Тези мъжете тука дето ме критикуват че съм си признала,я се позамислете вие като спите с по 2-3 различни на ден какво сте.Да не сте нещо по-различно от нас.Много мразя такива изцепки!Това ,че сме жени не ни прави по- "лоши " от вас! в това отношение всички са си създали някакво консервативно мнение и немогат да погледнат от другата страна.
Казах ви да си спестите критиките защото ми е все едно ! :evil:

XXX_f
02-03-2007, 08:20
ако това не е курвенско аз съм трамваи

malka_sladuranka
02-03-2007, 11:19
:smt013 Възмутена съм как може така да критикувате и обиждате хората...Авторката е направила грешка..ОК, случило се е, потребителите си изказват мнението, а вие се опитвате да ги промените докато ги убиждате :smt013

deusex
02-03-2007, 11:25
:smt013 Възмутена съм как може така да критикувате и обиждате хората...Авторката е направила грешка..ОК, случило се е, потребителите си изказват мнението, а вие се опитвате да ги промените докато ги убиждате :smt013

и аз съм възмотен че я обиждат НО мисля че авторката НЕ е направила никаква грешка =D>
било е просто хубаво ебане без чуства а на всичкото отгоре не с 1 а с 2-ма - баси кефа :)
нали знаете какво е казал мечо пух:
"колкото повече - толкова повече" :)
че какво по хубаво от това? има да - с 3ма \:D/

malka_sladuranka
02-03-2007, 11:32
че какво по хубаво от това? има да - с 3ма \:D/

Ее аз лично съм на принципа че 3ма са много, но все пак щом някои го предпочитат ОК техен избор. Щом е толкова разпространено понятието 3ка и всеки 10 годишен знае какво е 3ка значи се практикува. И ние във форума нямаме правото да изливаме цялата си злоба върху "различните" от нас!

deusex
02-03-2007, 11:35
ми да не бива да се дразним на различните :)
аз също не съм правил 3-ка или 4-ка но ми се иска да опитам - само с жени разбирасе :smt008 :smt008 :smt008

ninsy
02-03-2007, 11:44
изключително се дразня ..какво толкова се опитвате да промените мнението на някой,щом на него му харесва да е такъв и да прави такива неща не ми е ясно защо го критикувате.Това си е личен избор и смятам че щом някой е готов да води сексуален живот тои е достатъчно зрял за да знае какво иска !

02-03-2007, 12:04
не винаги но като цяло да :)

ninsy вместо да се дразниш понеже виждам че сме на едно менние я по добре ела да се видим и да си обменим знания и опит по темата \:D/

deusex
02-03-2007, 12:06
не винаги но като цяло да :)

ninsy вместо да се дразниш понеже виждам че сме на едно менние я по добре ела да се видим и да си обменим знания и опит по темата \:D/

това бях аз ама нещо ме изхварли операта тъпа ](*,)

ninsy
02-03-2007, 12:58
не винаги но като цяло да :)

ninsy вместо да се дразниш понеже виждам че сме на едно менние я по добре ела да се видим и да си обменим знания и опит по темата \:D/

това бях аз ама нещо ме изхварли операта тъпа ](*,)

казах ти ,имам си сериозен приятел,и такива тъпи забивки по форумите и чатовете никога не са ми допадали !

MoHuTo
02-03-2007, 13:00
защо бе аз подкрепям момичето!!!
сериозно!
защо когато едно момче спи с 2 момичета значи е страхотен плейбой а когато едно момиче спи с 2 момчета и веднага я обявяват за курва?
не е верно
аз и се кефя и я подкрепям! дано да има повече такива смели момичета =D> \:D/

(пък може некой ден и мен да ме огрее да се ебна с нея)

на същото мнение съм ! 8-[
И аз подкрепям!!!

deusex
02-03-2007, 13:26
[quote=Анонимко]не винаги но като цяло да :)

ninsy вместо да се дразниш понеже виждам че сме на едно менние я по добре ела да се видим и да си обменим знания и опит по темата \:D/

казах ти ,имам си сериозен приятел,и такива тъпи забивки по форумите и чатовете никога не са ми допадали !


е то и аз си имам сериозна приателка ама не ми пречи... ти губиш :smt016 :smt016 :smt016

Trisha1991
02-03-2007, 13:34
3ката е много хубав вид сексуално изживяване и който не го е изпитал, не е видял нищо от секса. В темата обаче момичето е едва ли не - изнасилена! Да! Точно това е! Без нейно знание и съгласие, двама, а може и повече, са се възползвали от нея, което си е изнасилване и трябва да сезира прокуратурата и да осъди тези двама които са го направили за някакво обезщетение.

ninsy
02-03-2007, 17:54
[quote=Анонимко]не винаги но като цяло да :)

ninsy вместо да се дразниш понеже виждам че сме на едно менние я по добре ела да се видим и да си обменим знания и опит по темата \:D/

казах ти ,имам си сериозен приятел,и такива тъпи забивки по форумите и чатовете никога не са ми допадали !


е то и аз си имам сериозна приателка ама не ми пречи... ти губиш :smt016 :smt016 :smt016

хах не губя,никога не съм губила :)

mcvuchev
02-16-2007, 17:13
awe moeli si tolko prosta we kere kere ...

FikyScHetOo
02-16-2007, 18:58
3ката е много хубав вид сексуално изживяване и който не го е изпитал, не е видял нищо от секса. В темата обаче момичето е едва ли не - изнасилена! Да! Точно това е! Без нейно знание и съгласие, двама, а може и повече, са се възползвали от нея, което си е изнасилване и трябва да сезира прокуратурата и да осъди тези двама които са го направили за някакво обезщетение.
Ми виж сега...номера на момичето е,че е била пияна и се е съгласила. Се едно д аседиш с разтворени крака и после да се сърдиш.
Дали е курва...хах знам ли?...
Ама има по-важнби въпроси: Дали е бременна?, Дали са я заразили с нещо? И дали ще иска пак да прави така...

ABSOLUTme
02-16-2007, 18:58
SLivanooo,SLivanooo,mulvata se nosi veche :lol: :::

02-16-2007, 19:32
да бе и аз така
легнах си с една и се събдих с друха в друг апртамен... излизам гледам - в друг град съм...

ultra
02-17-2007, 00:08
не знам дали си курва бейби ама ако искаш аре да преспиш и с мен :::

Остави темата...Има една песен на Ъпсурт,в нея се пееше нещо подобно ..."Искам твойто тяло..." =P~ :smt077 :smt079 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ThePainIsReaL
02-17-2007, 07:57
Е нямаше ли някъв довереник на тоя купон , дето да ти разправя после кви си ги правила ?

f1s714e70
02-17-2007, 10:28
xmmmMmM pOsTaPkaTAtI e Mn MN gluPaVA.Sq mojebi razbira6 4e pianstvoto ne vodi do nikade osven do krevata s edna banda zagoreli pi4ove deto samo iskat si go ragnat nqkade.Dali si kurva samo ti si znae6,est mom4etata sigurno 6te se poxvalqt nasam natam i nqma da ostane v taina va6ata pianska ve4er.Po dobre varvi se pregledai 4e ne znae6 koi te e ebal i ot kvo moje da e bolen...Drugia pat misli malko pikla takava