PDA

View Full Version : dali me haresva ili samo e po-dobar ot drugite?????????



02-01-2007, 13:25
naposledak sam zabelqzala 4e moi sau4enik mi obra6ta dosta vnimanie toest pove4e ot kolkoto drugite mom4eta ot klasa pak daje i ot momi4etata.po edin predmet se bqhme razdelili po grupi i az bqh v negovata grupa i se darja mn dobre s men dori me razpitva6e za men:kade jiveq dali imam brat ili sestra za6to ne sam vlizala v skype da si pi6em zagrijeno se darji kam men uvajavame i t n dr se darjat lo6o s men a toi ponqkoga me za6titava i ponqkoga mi se usmihva...i sedq i se 4udq #-o nikoe mom4e ne mi e obra6talo tolkova vnimanie i ne se e interesuvalo taka ot men kakto toi dori i biv6eto mi gadje ne se interesuva6e tolkova ot jivota mi i si misleh 4e moje bi me haresva no dori i da e taka ne iskam vrazka sas sau4enik.vie kakvo mislite po vaprosa?4akam va6ite mneniq

koalka
02-01-2007, 13:29
Ами твърде е възможно и да е така, защото ако държанието му е по-специално към теб, но има и други момичета приятелки.

02-01-2007, 13:40
da i az si go mislq za6toto ne priznava dr momi4eta ot klasa kazva 4e az sam bila hubava a dr bili tapi v sravnenie s men

02-01-2007, 15:49
nqkoi 6te pomogne li sas savet ili mnenie? :?

Undying
02-01-2007, 16:39
Напълно възможно е да те харесва,или поне да проявява някакви симпатии към теб.Но щом не искаш връзка със съученик (което за мен е малко глупаво,но в крайна сметка ти си решаваш) най-добре се изяснете,преди момчето да е хлътнало още повече (ако вобще е де). :?

honda^
02-01-2007, 16:49
Вероятно те харесва, но е възможно и да е просто мил. Ти би трябвало да го 4увства6. Знае6, 4е когато някой(независимо от пола), когато е влюбен в друг, се усе6та.

Tesinka
02-01-2007, 16:58
Tvurde veroqtno e da e taka... da izpitva po-topli 4uvstva kum teb! A dokolkoto 4e neiskash vruzka sas sau4enik... principno i az neiskam :))
No znaesh li v staroto mi daskalo imah edna sau4eni4ka i edin sau4enik deto se subraha i do den dneshen sa zaedno i sa MNOGO shtastlivi... makar i v edin klas..edno daskalo.. no ti si reshavash..Ta misalta mi e ti ako 4uvstvash neshto silno kum nego da ne se trevojish i da ne te burka 4e ste ot edin klas :) A ako iskash da budesh sigurna v 4uvstvata mu ... iz4akai oshte malko,za da razberesh a toi rano ili kusno shte si pokaje otkrito 4uvstvata ili shte ti gi priznae ... :) Neznaq drugo kakvo da ti kaja osven da ti pojelaq mnogo uspeh i usmivki :)

02-01-2007, 17:39
Tvurde veroqtno e da e taka... da izpitva po-topli 4uvstva kum teb! A dokolkoto 4e neiskash vruzka sas sau4enik... principno i az neiskam :))
No znaesh li v staroto mi daskalo imah edna sau4eni4ka i edin sau4enik deto se subraha i do den dneshen sa zaedno i sa MNOGO shtastlivi... makar i v edin klas..edno daskalo.. no ti si reshavash..Ta misalta mi e ti ako 4uvstvash neshto silno kum nego da ne se trevojish i da ne te burka 4e ste ot edin klas :) A ako iskash da budesh sigurna v 4uvstvata mu ... iz4akai oshte malko,za da razberesh a toi rano ili kusno shte si pokaje otkrito 4uvstvata ili shte ti gi priznae ... :) Neznaq drugo kakvo da ti kaja osven da ti pojelaq mnogo uspeh i usmivki :)
blagodarq

02-01-2007, 18:58
Вероятно те харесва, но е възможно и да е просто мил. Ти би трябвало да го 4увства6. Знае6, 4е когато някой(независимо от пола), когато е влюбен в друг, се усе6та.
kato se zamislq naistina moje da e pove4e ot milo darjanie za6toto pak brat mu bliznak ne mi obra6ta tolkova golqmo vnimanie

namely_me
02-01-2007, 20:50
Вероятно те харесва, но е възможно и да е просто мил. Ти би трябвало да го 4увства6. Знае6, 4е когато някой(независимо от пола), когато е влюбен в друг, се усе6та.
kato se zamislq naistina moje da e pove4e ot milo darjanie za6toto pak brat mu bliznak ne mi obra6ta tolkova golqmo vnimanie

Това няма голямо значение, те са братя близнаци все пак, не скачени съдове.

ice_cream_f
02-02-2007, 16:13
Az mislq 4e te haresva,no moje i prosto da te uvajava pove4e ot kolkoto drugite i da ne te haresva.taka 4e USPEH O:) :-D

bawdy talk
02-02-2007, 16:19
Ако държанието му и към другите момичета е същото значи е добър,а ако е само към теб значи те харесва!!!

PerfectStrang3r
02-02-2007, 17:33
Ако наистина не искаш връзка със съученик, тогава изяснете се и не му давай фалшиви надежди преди да хлътне. Според мен те харесва, защото поне лично аз не казвам на момиче, че е хубаво, ако тя не е такава или не я харесвам...

gerinceto
02-02-2007, 17:53
em spored men moje tova mom4e da ima 4uvstva kam teb,no ne e izklu4en i varianta da iska da ste prosto dobri fr.nai dobre pogovori s nego

Qnchety
02-02-2007, 17:57
Мене ако питаш той определено те харесва. Не вярвам някое момче да тръгне да разпитва някое момиче така без да има чувства!!!

ppaarriiss
02-02-2007, 18:52
аз също познавам такова мом4е в на4алото бяхме приятели аз не разбирах намеците му и помислих 4е ме харесва и аз се влюбих но после разбрах 4е има гадже и 4е искал само приятели да сме и ся съм много от4аяна

spb89
02-02-2007, 20:32
Ако държанието му и към другите момичета е същото значи е добър,а ако е само към теб значи те харесва!!!

Kratko, to4no i qsno =D>

02-04-2007, 11:43
Ако държанието му и към другите момичета е същото значи е добър,а ако е само към теб значи те харесва!!!
mi samo kam men proqvqva interes a na dr ne im obra6ta vnimanie