PDA

View Full Version : страх ме е от гинеколога



ужас
02-01-2007, 14:31
оф на 21 съм и до сега не съм била на гинеколог. всъщност днес бях за първи път де, ама заради гърдите само и не исках да ми прави и генитален преглед или там както се казва. обаче ще трябва другата седмица да ми го направи. значи проблема е че страааааашно много ме е страх :cry: и днес като влязох в кабинета и се разтреперах, направо неадекватно се държах и много се притеснявах.. на всичкото отгоре и съм девствена.. не ме притеснява че ще се съблека гола, понеже все пак съм била с мъже де, виждали са ме гола ама.. не знам сигурно е на психична основа :cry: направо ми се реве много се притеснявам за другата седмица :( голямо момиче съм а ме е страх все едно съм някое лапе :? лекарката е много симпатична и внимателна ама как да й кажа ми девствена съм (както споменах на 21 съм) ше умра от притеснение и сигурно ще се изчервя като домат.. да не говорим като ме преглежда сигурно пак ще се разтрепера.. оф дайте някакъв съвет ше се побъркам. #-o :cry:

radito
02-01-2007, 14:45
успокой се бе мацка!няма нищо страшно!пък и щом си девствена немогат да те преглеждат! :wink:

Alex_f
02-01-2007, 15:21
успокой се бе мацка!няма нищо страшно!пък и щом си девствена немогат да те преглеждат! :wink:

e kvi sa tezi raboti,4e kato e devstvena ne mogat da q preglejdat?estestveno,4e mogat da q pregledat.

a sega po temata-spokoino ne e tolkova stra6no.i az mnogo se spekox parviq pat,no be6e gore0dolu dobre/e,bolq me malko v na4aloto,no tova be6e za6toto ne se bqx otpusnala/!

radito
02-01-2007, 18:31
успокой се бе мацка!няма нищо страшно!пък и щом си девствена немогат да те преглеждат! :wink:

e kvi sa tezi raboti,4e kato e devstvena ne mogat da q preglejdat?estestveno,4e mogat da q pregledat.

a sega po temata-spokoino ne e tolkova stra6no.i az mnogo se spekox parviq pat,no be6e gore0dolu dobre/e,bolq me malko v na4aloto,no tova be6e za6toto ne se bqx otpusnala/!
ми мноо ясно, че немогат!ти добре ли си? :shock: тя като е девствена немогат да и бъркат!аз 1-я път като ходих на гинеколог бях още девтсвена и точно поради тая причина минах само на ехограф!

Alex_f
02-01-2007, 18:40
awe preglejdat i devstveni i otvatre daje.ami ako ima ne6to po-seriozno kak 6te se razbere?e samo na exograf nemogat da se vidqt nekoi problemi.

02-01-2007, 21:44
е кво ше я отворат на гинекологичния стол ли бе ?! :shock: горкото момиче.. :?

I_ve7o
02-02-2007, 07:21
abe dobre kak sh i razglejdat tam vytre..kato e devstvena :shock: nqma kak .. kakto kaza radito sh mine samo na ehograf

SwEeT_pAiN_F
02-02-2007, 11:30
Здравей,
спокойно относно прегледа! Аз съм на 16 и също съм девствена, от 2 години посещавам гинеколог /мъж е но какво да се прави...най-добрия е в града/ през 3месеца. Не е толкова страшно! Най-много могат да ти бръкнат в дупето и да опипат яйчниците ти, нищо повече!

naia
02-02-2007, 11:52
и мен първият път не ми беше много приятно направо треперих цялата и после ми беше много кофти на се справих със този проблем само горе главата и не мисли за това

Iowa
02-03-2007, 01:43
пък и щом си девствена немогат да те преглеждат!
Прегеждат..Бъркат ти в задника.. ;-)

Както и да е..
Какво като си на 21 и си девствена..
Генекологът пък най-малко е човекът,който ще ти държи сметка за това..

Не се притеснявай!
Няма нищо да ти стане,мисли само,че е за твое добро..

Extravaganza_GirL
02-03-2007, 13:50
Nqma nishto strashno , i az skoro hodih za purvi put i mnogo se pritesnqvah ... no ne e tolkova strashno , a da i kakto kaza Iowa , sled kato si devstvena ti burkat v dupeto ... ama vsichko trae okolo 1 min .Uspeh :)

roksana_1
03-05-2007, 11:40
Nqma nishto strashno , i az skoro hodih za purvi put i mnogo se pritesnqvah ... no ne e tolkova strashno , a da i kakto kaza Iowa , sled kato si devstvena ti burkat v dupeto ... ama vsichko trae okolo 1 min .Uspeh :)
бъркат в дупето сръка :shock: :shock: :shock: :shock:
оффф божеее !!! не искам да ходя на генеколог =; , особено ако е МЪЖ :cry: :cry:

HopeLesss
03-05-2007, 14:39
Абе аз ли съм тъпа или не схващам логиката... Кво общо има задника с вагината??? :shock: Т.е на девствено момиче и бъркали в задника???

И да, ако има сериозни проблеми може и да я качат на магарето, но в крайна сметка това е за добре. Но както вече казаха, може да мине само с ехограф.

03-06-2007, 07:59
CooL^GirL^^^ Като ти бръкнат отзад, през стената на дебелото черво /ректума/ могат да опипат матката- така установяват дали е разположена правилно, има ли подутини и т.н... Това е връзката, не ти бъркат безцелно. Не знам какво точно е това, което не могат да видят на ехографа, но го проверяват така. А и девствената ципа си има отвори /през които ти тече мензиса/ и ако се налага да се взема секрет за проба- се взима през такъв отвор. И да си девствена можеш да хванеш гъбички примерно, тогава ще се наложи и вагинални таблетки даже да слагаш. Здравето ти е най-важното, така че ако трябва щи бъркат навсякъде :-D

Отка4ена ку4ка
05-01-2007, 13:14
Повярвайте не е никак приятно ! Аз за първи път като ходих на гинеколог бях девствена и то на 13-14 години някъде заради скапаното те4ение.Гинекологът не ме попита нищо и при това беше мъж,аз даже се разплаках от притеснение и страх.Той само влезе в стаи4ката каза да се съблека до кръста...и ми бръкна отзад.Никъф ехограф.Ще те прегледа...а пък кат си на 21 вземи си кажи ,4е си девствена,4е гинеколога би преценил,4е не си...спрямо годините ти ...Нали знаете има ги 12-13 годиши изцепки и гинеколозите ве4е са свикнали да преглеждат такива

05-01-2007, 20:59
hahaq ne e nujno da si kazvash pri polojenie 4e kato e ginekolog 6te vidi 4e s devsstvena ako problema ti e sbqloto te4enie 6te ti zeme secret i tva dlai si desvtvena ne ot za4enie ama ne se vprqgai otpusni se nqma ni6ot stra6no ;) i 6te ti brakne v dupeto d avidi d anqmash vazpalenie na qi4nicite ili trubite i posle nai mn da imash malko vazelin v guza ama 6e se izkupesh posle :lol: spx nqq ni6to stra6no svikva se az ve4e si go priemam kato normalen lekar,nqma ot kvo da se pritesnqvas nai6 li na den kolko p***i minavat prez tqh nito 6te te izkomentirat nito ni6to :)

05-02-2007, 18:10
хехе ми то и мен ме е страх и аз съм на 21 и също съм девствена,без майтап.изпитвам ужас при мисълта да отида на гинекологичен преглед,но по добре да се ходизащото профилактиката е полезна-ето например могат да ти открият навреме някоя сериозна болест и да я излекуват успешно.не се притеснявай,хората това си работят и няма защо да се срамуваш.

krem4et0
05-02-2007, 19:07
Абе аз ли съм тъпа или не схващам логиката... Кво общо има задника с вагината??? :shock: Т.е на девствено момиче и бъркали в задника???

И да, ако има сериозни проблеми може и да я качат на магарето, но в крайна сметка това е за добре. Но както вече казаха, може да мине само с ехограф.
Когато бях девствена с един уред, подобен на джойстик ме преглеждаха прз.............ануса. Пак си прави снимка като ехографа, но по-добра.