PDA

View Full Version : Tанц



ViVIt0oo
02-01-2007, 15:07
Значии... ще ви помоля някой,който се сеща за клипн на песен,в който да присъства някъв як танц,смисъл балета от танца да има хубав танц,разни движения,ей такива неща.. дано ме разбирате... :?

Много ще се радвам ако някой помогне с нещо...ако не става ясно за какво става въпрос-кажете=ще се помъча да обясня каква ми е идеята по-ясно...

Трябва ми добра идея за съчетания някакви,движения,подходящи за танц : )))))

И ако може пускайте и линкове към тях,а ако не - аз ще си ги потърся!

Мерси,предварително... ! :smt006

Bodom_child
02-01-2007, 15:29
Хмм.. има 4 филма които наистина си струва да гледаш само заради танцовите движения...
"You got served"
"Save the last dance"
"Save the last dance 2"
"You lead"
За съжаление линкове не мога да ти дам.. Приятно гледане, защото има какво дасе види!

Th3WildAng3l
02-01-2007, 19:09
Т.е трябват ти клипове с хореография ??
Ако е така на мен лично много силно впечетление ми правят клипчетата на Pussicat Dolls и по специално Buttonz. Също в клипчето към My Love (Justin Timberlake) има интересни движения. В клиповете на Shakira също има интересни движения. Ммм сега се сещам и за клипчето към Baby Boy на Beyonce - там имаше един много луд танц накрая.
Друго другооо .. ако се сетя ще пиша пак.

rusalkata_
02-01-2007, 19:11
аз доколкото разбрах авторката на темата тя търси клипове на песни с готина хореография,нали така? :P
аз ти предлагам някой,които много харесвам именно заради танците :-) :
:arrow: Justin Timberlake-My love
:arrow: The Pussycat Dolls-Beep
:arrow: The Pussycat Dolls-Buttons
:arrow: Nelly Furtado feat.T.I-Say it right
:arrow: Miguel Angel Munos-Tu diras que estoy loco

само за тези се сещам в момента... :roll:

ViVIt0oo
02-01-2007, 19:31
Да!Точно!Мерси много на всички!!и части от филмите гледах,а ей сега и клипчетата(които не съм гледала)!Да,хубава хореография ми трябва!Точно!Само дето като писах темата и ми изчезна от акъла думата... хахах : )))
Мерси и продължавайте в същия дух! :P

Th3WildAng3l
02-01-2007, 20:25
Сега се сетих и други
:arrow: Петя Павлова - Going Down
:arrow: Shym - victoire
:arrow: Sean Paul ft Keyshia Cole - Give It Up To Me (е ако си гледала Step Up няма нужда да гледаш клипчето)
:arrow: Nelly Furtado - Promiscuous