PDA

View Full Version : как умира Хитлер?



02-01-2007, 17:33
как умира Хитлер? напишете го малко по-подробно плс :)

quench
02-01-2007, 17:53
виж,аз мога да го напиша,но ще оставя по-точните за тая работа хора да се справят(ще чакам също "Хитлер не е мъртъв,той живее в сърцата ни")
:P
без бодли,другари националсоциалисти O:) :wink:

02-01-2007, 17:56
пръска си главата с пищов :)

koalka
02-01-2007, 19:02
Тука има от форума хора, които са с такива никове на тая тематика, може би те ще кажат.Те са "компетентни".

bboy_bunker
02-01-2007, 19:34
хах... днес ме изпитваха на тази тема по история и аз бях казал, че Хитлер е бил убит... въпреки, че учителя беше на друго мнение, аз продължавам да си мисля, че е това..

forrzi
02-01-2007, 20:36
важното е,че е мъртъв

BornFromPain
02-01-2007, 20:44
Бе кво ти пука как умира?? На тоя името му така и така е мръсна дума, за кво тряя си затормозяваме мозъците и как е умрял чак?..

02-01-2007, 21:01
Бе кво ти пука как умира?? На тоя името му така и така е мръсна дума, за кво тряя си затормозяваме мозъците и как е умрял чак?..

чак ми е кеф че има толко тъпи хора като тебе да си повдигам самочувсвието :-D

BornFromPain
02-01-2007, 21:03
Аз па се кефя че има много тъпи хора като мен та да си правя кефа с тях, и да не ми се налага да се занимавам с такива като теб, и да не ми пука за "самочувствието" им което е толкова зле че може да се повдигне и от хамстер в клетка...

bulgarche
02-01-2007, 21:22
Има няколко версий:
1. Самоубил се в бункера си след като разбрал, че войната свършва. Намират го руските комунисти, но не е сигурно.
2. Емигрира както повечето немски генерали и офицери в латинска америка по-точно в Аржентина. Емиграцията става чрез подводници или пленени вражески самолети, за да не може да бъдат свалени.

Вече е твърде късно да се разкрие как е умрял Хитлер, за това мир на праха му :!:

Говори се че е намерен човек с неговите дрехи, но не бил Хитлер. На друго място (край бункера му) били намерили неговото тяло заедно с това на Ева Браун. Дали е бил той или не не се казва и издирването му продължава, но в крайна сметка


май не се знае...

Инъче една мисъл много ми харесва "Мъртъв е само този, който е забравен"
И май е бил прав че милиони стоим зад него
http://torrents.data.bg/details.php?id=60994&hit=1
http://torrents.data.bg/details.php?id=74012&hit=1

WILD__BOY
02-01-2007, 22:03
Мъртъв е колко пънка е мъртъв.. и за двете не се знае
ама хитлер е противно извратен.. може еврейте да са виновни, ама опрдел кръг от тях - Рокфелер, Форд и тн.. богаташите имащи се за богозибрани.

аа

Juicy_Lucy
02-02-2007, 08:13
Има няколко версий:
1. Самоубил се в бункера си след като разбрал, че войната свършва. Намират го руските комунисти, но не е сигурно.




и аз това знам

Metoman from SS
02-02-2007, 21:38
Hitler 6te ostane zavinagi v surcata ni :x :x :x
Sieg Hiel bratq,az nikoga nqma da kapituliram :!: :!: :!:
A vie :?:

ErinEverly
02-02-2007, 23:33
Доколкото знам се самоубива заедно със своята съпруга. Нещо такова беше. Гледах някаква документалка, дето така го изкарваха.
Колкото до по-подробното - гооглето, нашият добър приятел, винаги е насреща.

bboy_bunker
02-02-2007, 23:36
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/56/Stars_%26_Stripes_%26_Hitler_Dead2.jpg

forrzi
02-03-2007, 09:51
Левски е герой за България.Ботев е герой за България..но не и Хитлер!

doky
02-03-2007, 10:15
Ами Адолф Хитлер се е самоунил заедно със съпругата си Ева Браун със цианкалий,който има специфична миризма на бадеми.Това е била тъй наречената отрова,с която са сложили край на живота си.Това знам аз,това споделям.

02-03-2007, 10:43
Издъхнал е. Така е умрял... Сърцето със сигурност му е спряло. Че и мозъкът. И е умрял. Това е истината за смъртта на Хитлер!

bboy_bunker
02-03-2007, 12:04
Издъхнал е. Така е умрял... Сърцето със сигурност му е спряло. Че и мозъкът. И е умрял. Това е истината за смъртта на Хитлер! ти си тъп

jenny_e
02-03-2007, 12:49
Левски е герой за България.Ботев е герой за България..но не и Хитлер!
eдно умно мнение в тази тема =D>

kobra-s-kamshik
02-03-2007, 12:59
Левски е герой за България.Ботев е герой за България..но не и Хитлер!
eдно умно мнение в тази тема =D>
Vijte sega,i az ne haresvam politikata na Hitler,i az smqtam,4e e edin lud 4ovek,no tova ne ozna4ava,4e 6te otri4am su6testvyvaneto mu,za6toto toi vse pak e personaj,koito e jivql i koito ima nqkakva rolq v istori4eskiq i politi4eskiq jivot,kakvato i da e tq,taka 4e ne e lo6o ot ob6ta kultura da se znaqt nqkoi ne6ta,a za versiite,koito az znam nqkoi po-nagore ot men be6e napisal kak e umrql...s tova iskah da vi kaja da ne budete kone s kapaci,a malko da raz6irite spektura si ot razbiraniq i da ne budete nihilisti ili ne6to takova,nqma ni6to lo6o da ste zapoznati s faktite,haresvate,ILI ne daden 4ovek...!

doky
02-03-2007, 13:48
Левски е герой за България.Ботев е герой за България..но не и Хитлер!
eдно умно мнение в тази тема =D>

Направо пръщи от ум.От такива псевдо патриоти ме фаща срам и погнуса.Знае много да си тачи родината на приказки,да говори кой бил герои и такива,а всъщност за тва сме на тоя хал наща държавица,заради ПАТРИОТИТЕ като този.

scion_of_Storm
02-04-2007, 09:05
Левски е герой за България.Ботев е герой за България..но не и Хитлер!Не те не са герой за България! Герой за България можем да кажем на онези БЪЛГАРИ, който с една питка и една манерка с вода или мляко отиват на полето и се борят за свободата! Нито Ботев, ното Левски са били в такова тежко положение. Има ли са пари и никога не са били гладни. И проумейте най-накрая, че по времето на турското робство не само Левски, Ботев и компания са живяли на територията на България, не само те са се борили за свободата на БЪЛГАРИЯ!!!
Момче, ти си с трайно увредена мозъчна функция.

tequila
02-04-2007, 09:55
пак ли Хитлер бе ? :smt013 еееегати хората... стига сте се занимавали с глупости бе ей... а тва за Левски и Ботев е доста тъпа изцепка . никой не е казал , че само те са се борили за свободата на България... просто техните имена са останали в историята... и има не малко литературни произведения, в които не се възпяват Левски и Ботев , а всички загинали в името на родината ...

OtherDimension
02-04-2007, 10:33
Левски е герой за България.Ботев е герой за България..но не и Хитлер!Не те не са герой за България! Герой за България можем да кажем на онези БЪЛГАРИ, който с една питка и една манерка с вода или мляко отиват на полето и се борят за свободата! Нито Ботев, ното Левски са били в такова тежко положение. Има ли са пари и никога не са били гладни. И проумейте най-накрая, че по времето на турското робство не само Левски, Ботев и компания са живяли на територията на България, не само те са се борили за свободата на БЪЛГАРИЯ!!!

1vo - ti si idiot
2ro - ti ne uvajavash bulgarskite nacionalni geroi
3to - ti si lape , koeto si misli che kato e "nazist" e mnogo zul i opasen
4to - ti si nazist , koito upotrebqva dumata "bace" :-s
5to - ti si pozior
6to - ti qvno ne poznavash gram bulgarskata istoria , shtom kazvash che levski e imal pari i se e hranil redovno ...
7mo - ti si idiot

tequila
02-04-2007, 17:57
Левски е герой за България.Ботев е герой за България..но не и Хитлер!Не те не са герой за България! Герой за България можем да кажем на онези БЪЛГАРИ, който с една питка и една манерка с вода или мляко отиват на полето и се борят за свободата! Нито Ботев, ното Левски са били в такова тежко положение. Има ли са пари и никога не са били гладни. И проумейте най-накрая, че по времето на турското робство не само Левски, Ботев и компания са живяли на територията на България, не само те са се борили за свободата на БЪЛГАРИЯ!!!

1vo - ti si idiot
2ro - ti ne uvajavash bulgarskite nacionalni geroi
3to - ti si lape , koeto si misli che kato e "nazist" e mnogo zul i opasen
4to - ti si nazist , koito upotrebqva dumata "bace" :-s
5to - ti si pozior
6to - ti qvno ne poznavash gram bulgarskata istoria , shtom kazvash che levski e imal pari i se e hranil redovno ...
7mo - ti si idiot
Ти пък си доста ограничен, защото 7-те неща който написа отгоре са едно и също нещо написано по различен начин оооо да като гледам според теб позьор, идиот, нацист и лапе са едно и също нещо :smt005 пффф скрий се бе

scion_of_Storm
02-04-2007, 18:04
Веско, на мама биберончето, зле си мамин златин! :|

fake
02-04-2007, 20:47
веско зле си :smt005 :smt005 :smt005
баце :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

bulgarche
02-04-2007, 21:17
_Becko_, явно не си запознат с живота на Левски и Ботев. Не отричам че не само те са се борили за националното ни осбождаване, но те са ключови личности, преживели много лишения и нищета. Биографията на Ботев...прочети там и ще видиш какво е патриот, макар че и има неща които на ен лично не ми харесват, но не съм живл тогава и не знам как е. Ако бяха някви пукници, пияници, нямаше да ходим на 19 в Карлово и нямаше да вървим по стъпките на Ботер край Околчица.
Пак казвам...хората от народа са дали много за да извоюват нашата всвобода и наистина не трябва да ги забравяме. Е виж Вазов им е обърнал внимание, но наистина може и още.
Същото е и да омаловажим подвига на Райна Попгеоргиева, само защото са ушити още стотици знамена от други хора, прост те не са били възпяти, но това не я прави по-малко героиня

doky
02-04-2007, 21:49
_Becko_ батка много ми хареса твоето мнение,споделям го даже.Мразя всеки да се врича на 2-ма 3-ма величави Българи и само за тях да говори,да ги хвали и така нататъка.А тези,които те нареждат,никво внимание на тях,тва са ограничени малки позьорчета и така наречените девствени курви,дето само им дай да говорят,а още няамт и основно образование завържено,никакъв йитейски опит нямат,отрепки пълни,кво да ти говора,пълно е с тях.Всеки си има лично мнение,а тъпото е,че се опитват да ти говорят що за идиот си,без да казват защо,на какво основание,само и само да се правят на велики,че вече могат да обиждат и да проявяват агресивност.Просто бъди сигурен,че ще бачкат за 200лв след години и няма да имат никакво бъдеще,това са те.

OtherDimension
02-04-2007, 21:58
mnogo se sumnqvam che ti samiq imash zavurJeno osnovno obrazovanie
obshto vzeto ot pulnoto ti s grubi i otvrashtavashti pravopisni greshki pravq zakluchenieto , che si ot klasa ili susedche na Becko .. ili ste pone na edni godini - 13 nqkude
povqrvai mi , horata otgore imat dosta nad osnovno obrazovanie ...
a tova da rabotish za 200 leva ne e sramno , taka che ne vijdam koi obijdash s tazi replika

Boot
02-04-2007, 22:40
тъпо ли е да си нацист или е нацистко да си тъп?? #-o
нещо почна да се повтаряш вече... :roll:

Addict
02-04-2007, 22:45
как умира Хитлер? напишете го малко по-подробно плс :)

Трудно... Не се дава копелето. Като хлебарка е...

doky
02-05-2007, 06:46
mnogo se sumnqvam che ti samiq imash zavurJeno osnovno obrazovanie
obshto vzeto ot pulnoto ti s grubi i otvrashtavashti pravopisni greshki pravq zakluchenieto , che si ot klasa ili susedche na Becko .. ili ste pone na edni godini - 13 nqkude
povqrvai mi , horata otgore imat dosta nad osnovno obrazovanie ...
a tova da rabotish za 200 leva ne e sramno , taka che ne vijdam koi obijdash s tazi replika

Що за олигофрен си ти щом дори родния ти език не знаеш?Сподели къде са ми грешките,защото просто нямам,а ми се повръща от безмозъчни хора като теб,които нямат цел в живота,посредствени са,ограничени,безхаберни,а на всичкото отгоре имат уста да говорят.като нямаш с какво да обидиш,твърдиш,че имам правописни грешки,виж се само каква отрепка си.Твоите съмнения са ми през хуя,по простата причина,че не се оплаквам от нищо в живота си-имам си личен автомобил,следвам специалност,която я има само в 2 града в България,а именно Пловдив и София(Фармация),и се влиза с бал минимум 32 от максимален 36.Така че обиди и нападки от твоята персона не ми влияят,когато постигнеш нещо в живота,тогава ела да спориш с мен.А да работиш за 200лв наистина не е срамно,обаче не и да претендираш,че си над другите,а да нямаш трица в задника.

bulgarche
02-05-2007, 08:56
тъпо ли е да си нацист или е нацистко да си тъп?? #-o
нещо почна да се повтаряш вече... :roll:
Има нещо вярно, нали?
doky, едва ли OtherDimension има за цел да те обиди с каквото и да било. А и ако го желае мисля че ще намери нещо повече освен правописните грешки, за които да те критикува.

doky
02-05-2007, 08:59
тъпо ли е да си нацист или е нацистко да си тъп?? #-o
нещо почна да се повтаряш вече... :roll:
Има нещо вярно, нали?
doky, едва ли OtherDimension има за цел да те обиди с каквото и да било. А и ако го желае мисля че ще намери нещо повече освен правописните грешки, за които да те критикува.

И да има за цел това,едва ли ще го постигне,въпреки че винаги има за какво да се хванеш,но в крайна сметка не това е важно,а какво си постигнал в живота,защото само със седяне пред компютъра не се става човек.

OtherDimension
02-05-2007, 10:39
няамт завържено йитейски говора


nqmash li ?
a tiq dumi na kakuv ezik sa togava ? :lol:
boli me fara , kude uchish
i az imam lichen avtomobil i kvo ?! - tova dava li mi pravoto da obijdam i preziram tezi , koito nqmat - NE !!!!!!
tva, che si vleznal , ne znachi che si mnogo umen
shtoto tate moje da ima parichki da si vleznal tam ?..
mnogo se sumnqvam da si vleznal sus sobstveni znaniq , sled kato nqmash elementarna pravopisna kultura..
pogledni kakvi si gi mudril otgore

i zashto se reg-na v tozi forum ?
za da se hvalish che si student - bravo ! =D>
nqkoi hora obache sushto karat .. drugi dori sa zavurshili
koe togava ti dava pravoto da se smqtash za poveche ot men i drugite ?
a nai-mnogo mi e interesno kakvo si postignal ti v jivota ?
vlizaneto e samo krachkata .. zashtoto dori s 36 bal da si vleznesh kato te skusat na durjavniq izpit nqma da doidesh da se hvalish tuk

Alerta
02-05-2007, 11:17
mnogo se sumnqvam che ti samiq imash zavurJeno osnovno obrazovanie
obshto vzeto ot pulnoto ti s grubi i otvrashtavashti pravopisni greshki pravq zakluchenieto , che si ot klasa ili susedche na Becko .. ili ste pone na edni godini - 13 nqkude
povqrvai mi , horata otgore imat dosta nad osnovno obrazovanie ...
a tova da rabotish za 200 leva ne e sramno , taka che ne vijdam koi obijdash s tazi replika

Сподели къде са ми грешките,защото просто нямамНека аз :)

_Becko_ батка много ми хареса твоето мнение,споделям го даже.Мразя всеки да се врича на 2-ма 3-ма величави Българи и само за тях да говори,да ги хвали и така нататъка.А тези,които те нареждат,никво внимание на тях,тва са ограничени малки позьорчета и така наречените девствени курви,дето само им дай да говорят,а още няамт и основно образование завържено,никакъв йитейски опит нямат,отрепки пълни,кво да ти говора,пълно е с тях.Всеки си има лично мнение,а тъпото е,че се опитват да ти говорят що за идиот си,без да казват защо,на какво основание,само и само да се правят на велики,че вече могат да обиждат и да проявяват агресивност.Просто бъди сигурен,че ще бачкат за 200лв след години и няма да имат никакво бъдеще,това са те.
Отделно, само да спомена, че по правило след препинателен знак се оставя разстояние. Отделно изрази тип 'бачкам', 'батка' и т.н.
И явно бала ти наистина е на основата на парите на някой си.
Отделно тия изрази 'Те са отрепки, те са боклуци, те не стават за нищо, те нямат цели в живота...'... Чакай малко, кой по дяволите си ти, че да решаваш кой става за нещо и дали има цел в живота?
И всеки, който ти се отвори бил девствена курва... Хехе:)
Просто всичките тези обиди говорят за една много ниска култура, колкото и висок бал да имаш... Пак си оставаш простак, неспособен да обори някого без псувни.

еХт
02-05-2007, 11:26
тъпо ли е да си нацист или е нацистко да си тъп?? #-o
нещо почна да се повтаряш вече... :roll:

мииии какво да направя... виж какви абсурди са тук...

сега си мерят пишките кой каква кола има, къде живее и какво учи...

forrzi
02-05-2007, 13:09
Никъде не съм споменала,че само Левски и Ботев са герой.Има стотици други,знайни и незнайни.Самонавивайте се,че съм тъпа и проста,то дава отпечатък върху вас.Немога да си обясна как момчета,които претендират че са мъже,оспорват величието,славата и дадените жертви от героите на България.А най-жалкото е,че всместо българи прославят болни мозъци като Хитлер

OtherDimension
02-05-2007, 17:43
Отделно, само да спомена, че по правило след препинателен знак се оставя разстояние. Отделно изрази тип 'бачкам', 'батка' и т.н.
И явно бала ти наистина е на основата на парите на някой си.
Отделно тия изрази 'Те са отрепки, те са боклуци, те не стават за нищо, те нямат цели в живота...'... Чакай малко, кой по дяволите си ти, че да решаваш кой става за нещо и дали има цел в живота?
И всеки, който ти се отвори бил девствена курва... Хехе:)
Просто всичките тези обиди говорят за една много ниска култура, колкото и висок бал да имаш... Пак си оставаш простак, неспособен да обори някого без псувни.Мисля, че същото се отнася и за OtherDimension !!! Той съще не е никой за да обижда и определя хората какви са и какво могат :wink:

стига си се държал като ощипана госпожица! ако толкова съм те наранил да ме преследваш във всяка тема - извинявай .. ама поведението ти не е достойно за момче

doky
02-05-2007, 18:17
няамт завържено йитейски говора


nqmash li ?
a tiq dumi na kakuv ezik sa togava ? :lol:
boli me fara , kude uchish
i az imam lichen avtomobil i kvo ?! - tova dava li mi pravoto da obijdam i preziram tezi , koito nqmat - NE !!!!!!
tva, che si vleznal , ne znachi che si mnogo umen
shtoto tate moje da ima parichki da si vleznal tam ?..
mnogo se sumnqvam da si vleznal sus sobstveni znaniq , sled kato nqmash elementarna pravopisna kultura..
pogledni kakvi si gi mudril otgore

i zashto se reg-na v tozi forum ?
za da se hvalish che si student - bravo ! =D>
nqkoi hora obache sushto karat .. drugi dori sa zavurshili
koe togava ti dava pravoto da se smqtash za poveche ot men i drugite ?
a nai-mnogo mi e interesno kakvo si postignal ti v jivota ?
vlizaneto e samo krachkata .. zashtoto dori s 36 bal da si vleznesh kato te skusat na durjavniq izpit nqma da doidesh da se hvalish tuk

Ако малко се опиташ да помислиш,ще разбереш какъв тип са тези грешки,но явно нямаш за какво друго да се захванеш.Викаш със парички също става,попринцип всеки ограничен човек говори така.Обаче си личи,че нямаш грам понятие от каквото и да било,ако искаш ще ти дам пари,вкарай ме в престижен университет,става ли?Ще отидеш и ще кажеш,че си Г-н Х и искаш да влезеш,така ли си мислиш,че става работата,парите не са всичко мой човек,ако няма акъл в главата няма как да сполучиш.Ами вярвам,че си достатъчно зрял човек,за да не се захващаш за 3 грешки от бързане,но не те познавам.Казал ли съм,че съм повече от другите,обясних само,че ми е дошло до гуша от всезнаещи хора,които са на 15 години,пушат,пият и завършват без усилие образованието си,за тези персони говоря.А относно какво аз съм постигнал,мога да ти кажа,че не е малко,но разбира се,че има още много път да се измине.Така че излишно е да спориш с мен,шри положение,че нямаш какво да кажеш!

А относно лайнарката от другия пост-според кого се оставя място след препинателен знак,според чатърната грамтика ли,или според твоята теория,не ми пробутвай селташки номера,защото не ти достига умствен багаж да спорш за нещо смислено,което си заслужава.

OtherDimension
02-05-2007, 18:25
определено не съм на 15 и определено съм минал пубертетските години , където главната ми мисъл беше да се напия и да отида на дискотека .. в този си пост освен да потвърждаваш тезата ми , друго не правиш - влизането е само 1-вата крачка - когато излезнеш дипломиран , тогава ще влизаш във форума да се хвалиш и да казваш ,че си постигнал нещо. Сера просто не си...
относно момичето , не ти прави чест да я обиждаш , защото пост-а й беше абсолютно точен.. това ,че на теб не ти е угоден е съвсем друг въпрос

П.С. доста от хората , които нарече отрепки , също са прехвърлили 15
П.С.2 грешките, породени от бързина и невнимание при писане също са правописни

Alerta
02-05-2007, 20:20
Отделно, само да спомена, че по правило след препинателен знак се оставя разстояние. Отделно изрази тип 'бачкам', 'батка' и т.н.
И явно бала ти наистина е на основата на парите на някой си.
Отделно тия изрази 'Те са отрепки, те са боклуци, те не стават за нищо, те нямат цели в живота...'... Чакай малко, кой по дяволите си ти, че да решаваш кой става за нещо и дали има цел в живота?
И всеки, който ти се отвори бил девствена курва... Хехе:)
Просто всичките тези обиди говорят за една много ниска култура, колкото и висок бал да имаш... Пак си оставаш простак, неспособен да обори някого без псувни.Мисля, че същото се отнася и за OtherDimension !!! Той съще не е никой за да обижда и определя хората какви са и какво могат :wink:Тук не ставаше дума за него, но да, и той не е прав.
И все пак е прав за едно - Левски и Ботев са национални герои и това не може да се отрече.

doky
02-06-2007, 06:32
тц тц тц

искам да питам младият и надъхан студент, който много парадира с колата си, как точно си я е купил??

А и още нещо- аз мога да ти представя диплома за висше образование, а ако изчакаш до лятото ще ти представя и втора, но вече с магистърска степен, така че не бързай да определяш кой какъв е, защото теб, твоят умствен багаж и тотално безсилие да защитиш тезата си вече станаха ясни на всички.

Ако спреш да пишеш глупости може и да се разберем някога.Единствено споменах,че нищо не ми липсва,затова вметнах това,не съм се хвалел.А ако ме питаш как съм я купил,ами труд му се вика,работих в чуждестранна фирма,и по точно в Италия,но без значение,аз с радост мога да кажа,че сам съм си я изработил.

Радвам се за твоите дипломи,аз пък директно излизам магистър,но какво от това ще те питам?Не е ли пълно с безработни вишисти,аз за това ти говоря.Не е важно какво учиш,а дали имаш воля и нюх да постигнеш нещо в живота,трябва да си упорит.Нищо не защитавам неосведомени човече,просто беше нужно да прочетеш какво съм писал,единствено говорех против хората,които скочиха веднага на момчето,а аз се опитах да го защитя,защото се дразня на такива постъпки.Това какво ти е станало ясно знаеш предполагам,че не ме интересува,всеки да си гледа в неговата купа и да продължава напред,не се занимавай излишно с мен,всеки си има предимства и недостатъци.

SouLRippe®
02-07-2007, 22:18
и кво кат съм болт?