PDA

View Full Version : даите съвет плс



ROZOVATA_ROZI4KA
02-01-2007, 17:32
здравеите на всички нова съм във форума

така зна4и ето и това за което ше пиша:
има 1 момче което харесвам от миналата година по 1 време не го харесвах но после пак започнах.преди няколко месеце някакъв маиор идваше и ни говери нещо в училището и това момче ме гледаше.после ни събраха за 1 ден класовете(щото той е от др клас)и постоянно се гледахме заговара ме и се закача с мене един ден риташе сам футбол и ме викна с една моя фр да му праим компаня и да си говорим кажете според вас той харесва ли ме

koalka
02-01-2007, 17:53
Възможно е да те харесва, но не винаги един такъв жест показва, че те харесва.Покажи му, че го харесваш.

cherinka
02-01-2007, 17:58
и ако те харесва, кво???

Bacard1
02-01-2007, 18:51
здравеите на всички нова съм във форума

така зна4и ето и това за което ше пиша:
има 1 момче което харесвам от миналата година по 1 време не го харесвах но после пак започнах.преди няколко месеце някакъв маиор идваше и ни говери нещо в училището и това момче ме гледаше.после ни събраха за 1 ден класовете(щото той е от др клас)и постоянно се гледахме заговара ме и се закача с мене един ден риташе сам футбол и ме викна с една моя фр да му праим компаня и да си говорим кажете според вас той харесва ли ме

булка определино те харесва............... :lol: :D :lol:

honda^
02-01-2007, 19:26
Преди малко писах по подобна тема. Това, 4е те гледа не зна4и ни6то(вярно, по-добре е от това да не те поглежда). Когато някой изпитва не6то към теб, винаги се усе6та.

Need_A_Girl
02-01-2007, 20:20
Ама момчето по-очевидно няма как да ти го каже. Харесва те! Аз ти гарантирам...айде действай и успех

ROZOVATA_ROZI4KA
02-02-2007, 18:14
Ама момчето по-очевидно няма как да ти го каже. Харесва те! Аз ти гарантирам...айде действай и успех

мн мерси

namely_me
02-02-2007, 18:36
здравеите на всички нова съм във форума

така зна4и ето и това за което ше пиша:
има 1 момче което харесвам от миналата година по 1 време не го харесвах но после пак започнах.преди няколко месеце някакъв маиор идваше и ни говери нещо в училището и това момче ме гледаше.после ни събраха за 1 ден класовете(щото той е от др клас)и постоянно се гледахме заговара ме и се закача с мене един ден риташе сам футбол и ме викна с една моя фр да му праим компаня и да си говорим кажете според вас той харесва ли ме

Правописаааа... :P

gerinceto
02-02-2007, 18:42
Възможно е да те харесва, но не винаги един такъв жест показва, че те харесва.Покажи му, че го харесваш.

iiirish
02-02-2007, 18:43
абе вие хора на колко сте?! 12-13 :-s