PDA

View Full Version : nz kakwo da prawq :(



02-01-2007, 20:06
adski mn hareswam edno mom4e no toi e s 3 godini po-golqm i ne mi obra6ta mn mn vnimanie... a naistina sym vlyubena i nz kakvo da pravq. prekaleno sramejliva sym za da napravq kakvoto i da e. ne mislq 4e toi me zabelqzva a nz s kakvo da privleka vnimanieto my

vvs_go
02-01-2007, 21:05
otkaji se

Need_A_Girl
02-01-2007, 21:14
ne mislq 4e toi me zabelqzva a nz s kakvo da privleka vnimanieto my :-k

Ти познаваш ли го?! Ако да - давай, покажи му, че си влюбена в него, покани го да се видите, действай... Ама да знаеш, че ако почнеш да действаш, може да се разочаоваш и тогава болката ще е много по-голяма...Ако не си готова да я понесеш, разсеяй се нещо и до 2-3 дена ще го забравиш 8)

mirelinda
02-01-2007, 22:01
Ti kazva6 4e si prekaleno srmejliva togava eto kakvo te suvetvam:spri da misli6 za nego govori s priqteli nameri si zanimavka

koalka
02-02-2007, 14:09
Трябва според мен най-напред да се опиташ да се справиш със своята срамежливост, защото може би и това е проблем.Опитай се да говориш по-често с него, като флиртуваш с него.Това може да отключи вниманието му към теб.Ако не стане-бих се отказала.

PerfectStrang3r
02-02-2007, 14:25
Трябва според мен най-напред да се опиташ да се справиш със своята срамежливост, защото може би и това е проблем.Опитай се да говориш по-често с него, като флиртуваш с него.Това може да отключи вниманието му към теб.Ако не стане-бих се отказала.

И аз така мисля :)

anubite
02-02-2007, 14:51
Отрежи си ръката.

iiirish
02-02-2007, 14:52
не се признавай за победена преди още да е започнала войната ;)
надмогни и прикрий в себе си този срам и направи всичко възможно да те забележи, като не ставаш нахална разбира се ;) в живота нищо не ни се поднася на тепсия, затова каквото имаме трябва да го защитаваме, а което го нямаме - да се борим за него ;)

TreeHill
02-02-2007, 15:28
не се признавай за победена преди още да е започнала войната ;)
надмогни и прикрий в себе си този срам и направи всичко възможно да те забележи, като не ставаш нахална разбира се ;) в живота нищо не ни се поднася на тепсия, затова каквото имаме трябва да го защитаваме, а което го нямаме - да се борим за него ;)

gery_to
02-02-2007, 15:50
Или забрави за срама или забрави за него!!!

bawdy talk
02-02-2007, 16:01
Как искаш да те забележи като си срамежлива и сигурно само мълчиш!
Забрави за срама,покажи що за човек си и бъди готова да чуеш мнението му след това което си му показала.Може да не е това което искаш да чуеш!!!