PDA

View Full Version : molq vi kajete mi kakvo da pravq



kotiii
02-01-2007, 19:28
imam silni 4uvstva kym edin moi priqtel i sau4enik... i poneje po-rano vi pisah i mi kazahte 4e 6te e nai dobre ako mu kaja i az taka i napravih.gadnoto be6e 4e ne mu go kazah v liceto mi mu pratih sms nadylgo i na6iroko s obqsneniq kak stoqt ne6tata,kazah mu i 4e ne iskam da go zaribqvam i da go pritiskam po kakyvto i da bilo na4in a prosto iskam da znae kak stoqt ne6tata i 4e iskam da me razbere i da si ostaneme priqteli kakto dosega...no u4evidno ne moja da me razbere i izob6to ne mi otgovori na sms-ite :( mn kofti se 4uvstvam i ne znaq kakvo da pravq, izob6to nz kak 6te go pogledna v o4ite :( pls daite nqkakyv savet 6toto 6te se sasipq :(

vvs_go
02-01-2007, 20:01
ami obadi mu sa i go pitaai kak stoqt ne6tata

Need_A_Girl
02-01-2007, 20:17
Отивай на даскало утре без да се притесняваш, бъди като всеки др ден. Ако той има нещо да ти казва - ще ти го каже! Не се притеснявай, и имай в предвид, че и на него ще му е малко неудобно! :wink:

real-girl
02-01-2007, 20:37
Mi,mili4ka,tova s1s smsi-te..off,nqma da te obvinqvam..prosto po-dobre da si pogovorite o4i v o4i,no ne go pritiskai,za6toto i toi sigurno 6te se 4uvstva stranno. Vij kak 6te se d1rji i na bazata na tova deistvai,kakto nameri6 za dobre. Samo nedei da se panikiosva6 ili spi4a6..haide,i dano vsi4ko mine kakto ti go iska6..

mirelinda
02-01-2007, 21:54
Druj se normalno ne se panikiosvai kato go vidi6 pogovori si s nego o4i v o4i togava bi trqabvalo da ti otgovori nqma kude da izbqga i ne6to mn vajno GLEDAI GO V O4ITE :wink: uspeh mila

koalka
02-02-2007, 13:18
[b]Може би не ти е отговорил на смс-ите, защото не те харесва.Говори с него на четири очи и му кажи, че ако няма чувства го разбираш и искаш да си останете приятели.Ако не те харесва, просто няма какво да направиш.До някаква степен зависи от теб, но до голяма степен зависи и от него.

cherinka
02-02-2007, 13:30
Ми това, че не ти отговорил на Смс-ите, просто може да няма пари в телефона...

iiirish
02-02-2007, 13:41
по всяка вероятнос не те е разбрал както трябва. потъпила си повече от зле като си предпочела да го направиш по "лесния" начин, отколкото да се изправиш пред него! но както се казва "бързата работа срам за майстора". при теб е станало точно така - прибързала си със съобщенията без да се замислиш, че така могат да се получат недоразумения.

най-добре когато се видите в училище иди, дръпни го на една страна и му обясни в очите ситуацията! по-добро от това не можеш да наравиш поне засега

bawdy talk
02-02-2007, 15:25
Отиди в училище и тоя път направи нещата както трябва.
Кажи си всичко което имаш да му казваш!!!
По смело,успех!!!

PerfectStrang3r
02-02-2007, 17:45
Може би не те е разбрал. Най - добре се вижте и поговорете очи в очи. СМС-ите, по принцип, не са решение в такива ситуации. Успех.

namely_me
02-02-2007, 18:51
Ма ти най-подходящия начин взе че намери...
Просто го намери в даскало, или му се обади по телефона да се видите, и си изяснете в нещата. Кажи му го ДИРЕКТНО, очи в очи.

kotii
02-02-2007, 20:20
tam e problema... s nego vsichko sum si spodelqla.......vinagi me e razbiral i me e podkrepql,no tochno tova..nqkaksi nz kak da mu go kaja:( nz i si mislq che nqkaksi shte se pochuvstva predaden ot moq strana..naistina dosta blizki bqhme i do kolkoto go poznavam i toi e adski sramejliv i nz :( adski kofti situaciq..napravo ne mi se misli kakvo shte pravq kato doide ponedelnik :(

02-02-2007, 20:55
ma ti si mn tapa ma te horata ti go kazali ... vari mu go kaji li4no

brokenhearted_
02-02-2007, 21:44
тва е мн тъпо бе... момиче се обяснява в любов на момче =/ и то чрез смс-и...не е трябвало нищо такова да правиш,сега само ще се чувстваш супер глупаво... ](*,) момчетата масово се плашат и бягат при такива признания,знай го за вбъдеще

02-02-2007, 21:55
Смятам,че той може да мисли,че ти се майтапиш с него.Всеки може да прати смс от твое име. По-добре според мен е да поговорите лично,а не чрез телефона или някакъв вид чат :wink: