PDA

View Full Version : Imam mnogo malki ustni:(



Gergana16
02-01-2007, 19:52
ne izdarjam ve4e taka :( samo ako znaete kakvo e :( na 16 godini sam,a dosega ne sam imala gadje i po4ti vsi4ki mi kazvat 4e ne iskat da sa s men zaradi problema mi s ustnite.po4ti nqmam ustni i mi e golqm kompleks,vse edno sam nqkoe bebe a i na fona na nosa i na ostanalite 4asti ot liceto izglejda vse edno sam bez usta a liceto mi e ovalno :( pffffffffffff

vvs_go
02-01-2007, 19:59
mi ni6to ne moga da ti kaja bez da vidq pic ama ima dva varianta da se zeme6 v ryce ili da si prai6 operacii do skysvane

02-01-2007, 20:03
или силикон....

real-girl
02-01-2007, 20:15
Abe da be..operacii,gluposti :twisted: Prosto vseki ima svoite defekti,ti ima6 malki ustni,mi ok-na koito ne mu haresva6 taka,da se skrie :evil: 6te si nameri6 nqkoi,koito da te priema s vsi4kite ti dadenosti i nedostat1ci-no za celta 1vo ti si se priemi takava..ne e bolka za umirane :twisted:

Need_A_Girl
02-01-2007, 20:24
Прави така, че малките ти устни да се превърнат в ефект! Не се комплексирай от това! Дръж се нормално...няма нужда от операции и глупости :wink:

mirelinda
02-01-2007, 21:57
Abe da be..operacii,gluposti :twisted: Prosto vseki ima svoite defekti,ti ima6 malki ustni,mi ok-na koito ne mu haresva6 taka,da se skrie :evil: 6te si nameri6 nqkoi,koito da te priema s vsi4kite ti dadenosti i nedostat1ci-no za celta 1vo ti si se priemi takava..ne e bolka za umirane :twisted:
Podkrepqm te =D>

Nadelina
02-02-2007, 06:19
Za da te haresvat okolnite.. pyrvo trqbva ti samata da se haresvash.. Nikoi ne e idealen povqrvai mi :P

I_ve7o
02-02-2007, 06:47
real-girl написа:
Abe da be..operacii,gluposti Prosto vseki ima svoite defekti,ti ima6 malki ustni,mi ok-na koito ne mu haresva6 taka,da se skrie 6te si nameri6 nqkoi,koito da te priema s vsi4kite ti dadenosti i nedostat1ci-no za celta 1vo ti si se priemi takava..ne e bolka za umirane
=D> syglasna sam =D>

In4iTu_
02-02-2007, 08:25
Всички имаме недостатъци - просто трябва да се научим да ги приемаме.

divo_kotence
02-02-2007, 08:54
споко и аз имам недостатъци ама хич не ми пука...който ме харесва-ок,който-не да си гледа работата...100% ще намериш хора които те харесват такава каквато си...няма нужда от операции,силикони...да не би да искаш да се превърнеш като наще поп фолк патки...тъпчат са със силикон,праат си операции щот не могат да пеят...сигурна съм че ти имаш мн хубави качества и те ще заместят малките ти устни :P :D :wink:

PerfectStrang3r
02-02-2007, 12:03
И аз имам недостатъци, но това не е повод да се комплексираме. Вместо да седиш тук и да пишеш, че имаш малки устни, излез с притятели, позабавлявай се, запознавай се с момчета. Превърни недостатъка ти в твой плюс. Успех !

koalka
02-02-2007, 12:24
Не трябва да се комплекрисаш от хора, които се интересуват само от външността на едно момиче, без да поглеждат вътрешната красота.На някои хора им отиват тънки устни, а на други по-сочни.Ако искаш да ги направиш малко по-големи, например си слагай гланци и светло червило, ако искаш да не се забелязва много.Иначе не виждам проблем, че устните ти са тънки.Не трябва да се притесняваш. :wink:

anubite
02-02-2007, 12:47
Всички имаме недостатъци - просто трябва да се научим да ги приемаме.

Хах. И после аз съм бил комплексар.

FiRe_LaDy
02-02-2007, 12:50
Mi prosto nedei da go vzemash tolkova na seriozno.V smisyl nedei sa prit che imash malki ustni.Dori pravi taka che da i msa kefish,a skoro i drugite da pochnat da im sa kefqt.kakvo kato imash malki ustni?Q stiga gluposti .... ako nqkoi te haresva shte si te prieem sys vsichkite ti nedostatyci.

ThePainIsReaL
02-02-2007, 22:35
Ако не искаш да ти гледат устните , накарай хората да забелязват друго у тебе - очите може би .
П.П. Но все пак си мисля , че ако се усмихваш по-често всичко ще е наред .

Konfucii
02-02-2007, 22:40
Nqmam kakvo da kaja osven da po4na da se ebavam......
preodolei go !
tva si ti !
nzzzzzz kvo da kaja komleksi takiva raboti pffffffff
;) se edno ai uspeh s preodolqvaneto!

teen™girl™
02-03-2007, 14:42
awe otreji si rukata i taka horata nqma da sa susredoto4eni vurhu lipsva6tata ti ustat, a vurhu lipsva6tata ti ruka :lol: