PDA

View Full Version : За или против връзките с женени мъже/омъжени жени.



02-01-2007, 23:59
Тези връзки са на мода напоследък затова ще е хубаво да разбера вашите мнения по въпроса.

kAdrOkoSkA
02-02-2007, 00:05
Хубаво е да се уточниш за брак ли става въпрос или за връзка просто.

02-02-2007, 00:18
stava vapros za izvanbra4nite vrazki

02-02-2007, 00:21
intersyva me imali li ste vrazka s jenen maj i ako ne ste imali bixte li prieli da imate takava?

02-02-2007, 08:02
хаха, твърдо "ЗА!",
ОБИЧАМ да разбивам семейства...
семейството SUXX!! да живей свободната любов!!
:smt005

gotin85
02-02-2007, 08:17
ми аз съм за като в момента имам такава връзка .аз съм на 22 а тя на 26 . е разбирасе е доста сложно защото не може да се виждате когато си искате и това е лошо . но просто понякога така се случва това е живота !

02-02-2007, 13:26
radvamse 4e ima i drygi v moeto polojenie za6toto mi e interesno da razbera kakvo dava i kakvo otnema edna takakva vrazka spored vas? :)

Lorraine
02-02-2007, 13:38
твърдо против съм

kukli4ka__
02-02-2007, 13:46
ЗА!Имала съм такива връзки и в момента имам мисля че брака не пречи на чувствата.Добре ми е с този мъж а и никога не съм била против тези връзки като изключим огромната разлика в годините,която няма да кажа за да не ме плюят много,всичко е прекрасно.Има разбира се и кофти страни например във важни за мен моменти не може да бъдем заедно или не винаги когато аз искам той е до мен но въпреки това когато има чувства човек прави компромиси!До авторката на темата-ти такава вразка ли имаш в момента?

ProstoAz
02-02-2007, 13:52
Не съм против това щом някои ги влече... :roll:
Само ми е интересно какви са ви очакванията от такива връзки? :lol:

02-02-2007, 14:10
v momenta imam takava vrazka no se opitvam da q prekratq za6toto ve4e mi pisna. kykli4ke bix se radvala da mi pi6e6 na skaip seksi_sasedka zada pogovorim na tazi tema.

kukli4ka__
02-02-2007, 14:12
seksi_sasedka ne6to ne te namiram q probvai ti
margreta_

bawdy talk
02-02-2007, 14:36
Против!

Trisha1991
02-02-2007, 14:39
ЗА съм! Въпреки, че от такива връзки няма какво да излезе, те просто са предопределени още от започването си. Но който е готов на тази стъпка и иска да изпита насладата, нека се впуска в тях. Аз опитах за кратко и скоро нямам това намерение.

CvEtI`KiSs
02-02-2007, 14:39
ami ne sum protiv ama da ne e golqma razlikata v godinite,ama vse pak ako izpitva6 4uvstva kum dadeniq 4ovek nqma lo6o no e gadno 4e trqbva da se kriete i taka :) tfa mislq az :P

kukli4kata_anastasia
02-02-2007, 18:41
Ами аз съм имала връзка с женени и обварзани мъже,ама си беше чисто сексуална!Ама си беше SUPER!
Но сега си имам сериозен приятел и чувството е много по-хубаво!Не делиш любовта си с никого!....А това е много важно!:):):)

koalka
02-02-2007, 18:54
Против.Не бих искала да съм втора ръка...

radito
02-02-2007, 18:55
Против съм естествено!Неискам да попадам в такава ситуация!в никакъв случай!и съветвам ако има такива момичета да не очакват нищо от такава връзка или ако по някаква случайност имат "шанса" да разбият едно семейство да се замислят какво му причиняват в действителност!а не дай си боже да има намесени и деца....! :?

deusex
02-02-2007, 19:12
ЗА!Имала съм такива връзки и в момента имам мисля че брака не пречи на чувствата.Добре ми е с този мъж а и никога не съм била против тези връзки като изключим огромната разлика в годините,която няма да кажа за да не ме плюят много,всичко е прекрасно.Има разбира се и кофти страни например във важни за мен моменти не може да бъдем заедно или не винаги когато аз искам той е до мен но въпреки това когато има чувства човек прави компромиси!До авторката на темата-ти такава вразка ли имаш в момента?

кукли4ке за какви чувства говориш???

за теб вариантите са два:
1 - искаш да го чукаш (търсиш разнообразие)
2 - кефиш се че има повече пари (възможности) и те води насам натам и те глези

писнза него варианта е един:
1 - писнало му е да ебе жената и си е намерил свежо месо \:D/

но така или иначе съм ЗА тези връзки :)

kukli4kata_anastasia
02-02-2007, 19:19
Едно семейство никога неможе да бъде разбито само от външен човек!Когато единият член на семейството търси своето щастие,своята красива любов,или иска да изживее няколко хубави момента,то тогава само и единствено той е виновен за разбиването на собственото си сем.!Така че не търсете вина в "чуждия" човек!
И аз съм против разрушаването на семейството,но всеки има свои човешки нужди и права!
За това преди да се решим на такава голяма стъпка,като брака или децата,трябва да опознаем добре човека до себе си,да знаем от какво се нуждае и да му осигуряваме всички нужди,като доставяме удоволствие както на себе си ,така и на обичания човек!
Моят съвт е:Намерете сродната си душа!

kukli4kata_anastasia
02-02-2007, 19:25
кукли4ке за какви чувства говориш???

за теб вариантите са два:
1 - искаш да го чукаш (търсиш разнообразие)
2 - кефиш се че има повече пари (възможности) и те води насам натам и те глези

писнза него варианта е един:
1 - писнало му е да ебе жената и си е намерил свежо месо \:D/

но така или иначе съм ЗА тези връзки :)[/quote]

Браво!Това беше най-точното мнение по въпроса!!!! (clap)

deusex
02-02-2007, 19:36
радвам се че съм разбран :)
но докато сме на темата искам да питам дали има тука някоя женена, запазена, готина и богата жена която обаче не е много задоволена и иска да кръшне??? :roll: :lol: :roll:

kukli4ka__
02-02-2007, 19:49
deusex искам само да ти кажа че има случаи ж които парите не играят роля.А и не си ли чувал за мъже които се развеждат заради лубовниците си мислиш ли че в такива случаи няма чувства?

Barbie
02-02-2007, 19:53
Против. Но не от морални съображения. В една връзка винаги има само двама и ако някой от партньорите започне да изневерява, то значи нещо на връзката й куца и отговорност за това имат само въпросните двама, участващи в нея. Какво е виновна любовницата (или респективно любовникът), че мъжът/жената е тръгнал/а да кръшка?!
И въпреки това не одобрявам - не води до нищо добро. Винаги някой е наранен. А за една жена (сигурно и за мъж), особено ако е емоционално привързана, е смазващо да бъде "другата". Убийствено е за всякакво самочувствие. Една жена по време на такава връзка не може да се чувства пълноценна.

deusex
02-02-2007, 20:21
deusex искам само да ти кажа че има случаи ж които парите не играят роля.А и не си ли чувал за мъже които се развеждат заради лубовниците си мислиш ли че в такива случаи няма чувства?

Няма такива неща мацка...
Попринцип всеки човек винаги може да има "чувства" към някой - било то близък, приятел, познат или враг.
Но "чувства" като любов е нещо което според мен не може да се определи по този начин. Когато "обичаш" някой или нещо ти фактически "имаш нужда" от това нещо или от този някой.
Когато казваш "обичам те" всъщност казваш "имам нужда от теб".

Затова не мисля че и в твоя случай има кой знай какви чувства НО със сигурност има НУЖДА да...
нали знаеш двете основни нужди които въртят света?

ВЛАСТ (положение, пари)
СЕКС (удоволствие, разнообразие)

така че си помисли дали наистина имате "чувства" с този човек и не е ли всичко в основата си просто НУЖДА от ВЛАСТ или СЕКС ?
...

kukli4ka__
02-02-2007, 20:30
до някъде съм съгласна с теб радвам се че поне не ме нападаш без основание но все пак мисля че може да има чувства или поне единия да се нуждае по някакъв начин от другия но това става с времето

Barbie
02-02-2007, 20:34
deusex искам само да ти кажа че има случаи ж които парите не играят роля.А и не си ли чувал за мъже които се развеждат заради лубовниците си мислиш ли че в такива случаи няма чувства?

Няма такива неща мацка...
Попринцип всеки човек винаги може да има "чувства" към някой - било то близък, приятел, познат или враг.
Но "чувства" като любов е нещо което според мен не може да се определи по този начин. Когато "обичаш" някой или нещо ти фактически "имаш нужда" от това нещо или от този някой.
Когато казваш "обичам те" всъщност казваш "имам нужда от теб".

Затова не мисля че и в твоя случай има кой знай какви чувства НО със сигурност има НУЖДА да...
нали знаеш двете основни нужди които въртят света?

ВЛАСТ (положение, пари)
СЕКС (удоволствие, разнообразие)

така че си помисли дали наистина имате "чувства" с този човек и не е ли всичко в основата си просто НУЖДА от ВЛАСТ или СЕКС ?
...

И кой е доказал кои са "всеизвестните" основни нужди, които въртят света?! )Да, естествено, парите винаги са били важни, но това е главно защото има някои съвсем материални условия, без които човек не може. Освен това в днешно време жените могат да са достатъчно независими, за да се грижат за финансовите си нужди.

Да, любовта е нужда. Но не от секс. И не от власт. Нужда от човек, който да те подкрепя, да те разбира. Нужда да се чувстваш обичан. Нужда самият ти да се раздаваш за човека до себе си. Емоционално човекът е много по-сложен механизъм, от колкото ти го изкарваш.

Kitana
02-02-2007, 21:40
твърдо против... то я ясно защо/

02-02-2007, 23:47
Ей хора кефите ме максимално.Радвам се че изразявате мнението си без да преминавате границата на добрия тон.Продалжавайте в същия дух. =D>

deusex
02-03-2007, 00:02
И кой е доказал кои са "всеизвестните" основни нужди, които въртят света?! )Да, естествено, парите винаги са били важни, но това е главно защото има някои съвсем материални условия, без които човек не може. Освен това в днешно време жените могат да са достатъчно независими, за да се грижат за финансовите си нужди.

Да, любовта е нужда. Но не от секс. И не от власт. Нужда от човек, който да те подкрепя, да те разбира. Нужда да се чувстваш обичан. Нужда самият ти да се раздаваш за човека до себе си. Емоционално човекът е много по-сложен механизъм, от колкото ти го изкарваш.


А кой е доказал АКСИОМИТЕ в математиката???
Тези нужди ги е доказал живота! Те нямат нужда от допълнително доказване - на всеки е ясно че това е така! А има ли някой нормален който да не иска секс и пари? или такъв който да не се стреми към тях по един или друг начин? е ако някой каже че е такъв значи е баси лъжеца!

Ти сама го каза:
любовта е "Нужда да се чувстваш обичан". Да и аз така мисля - ето че това е поредната "нужда" колкото и егоистично да звучи!

В днешно време наистина някои жени могат да се издържат само НО все пак да не забравяме че сме в българия такаче тука нещата са леко по-различни ако една жена иска да е самостоятелна НЯМА начин да постигне развитие на професионално ниво БЕЗ помощта или подкрепата на мъже които искат да я изчукат (независимо дали се стига до там или дали въобще го споменават)
е има и друга алтернатива:
"тати има хотели на слънчев бряг - юпиии :)))"

(а в случай че тати няма хотелче... ами защо да не си намеря един такъв тати и като му духам няколко пъти може пък да ме направи секретарка в "шератон" или "мис българия")

* не се смейте много ама това за мис българия наистина е така хаха подигравка кво да се прай :-D

Barbie
02-03-2007, 00:33
И кой е доказал кои са "всеизвестните" основни нужди, които въртят света?! )Да, естествено, парите винаги са били важни, но това е главно защото има някои съвсем материални условия, без които човек не може. Освен това в днешно време жените могат да са достатъчно независими, за да се грижат за финансовите си нужди.

Да, любовта е нужда. Но не от секс. И не от власт. Нужда от човек, който да те подкрепя, да те разбира. Нужда да се чувстваш обичан. Нужда самият ти да се раздаваш за човека до себе си. Емоционално човекът е много по-сложен механизъм, от колкото ти го изкарваш.


А кой е доказал АКСИОМИТЕ в математиката???
Тези нужди ги е доказал живота! Те нямат нужда от допълнително доказване - на всеки е ясно че това е така! А има ли някой нормален който да не иска секс и пари? или такъв който да не се стреми към тях по един или друг начин? е ако някой каже че е такъв значи е баси лъжеца!

Ти сама го каза:
любовта е "Нужда да се чувстваш обичан". Да и аз така мисля - ето че това е поредната "нужда" колкото и егоистично да звучи!

В днешно време наистина някои жени могат да се издържат само НО все пак да не забравяме че сме в българия такаче тука нещата са леко по-различни ако една жена иска да е самостоятелна НЯМА начин да постигне развитие на професионално ниво БЕЗ помощта или подкрепата на мъже които искат да я изчукат (независимо дали се стига до там или дали въобще го споменават)
е има и друга алтернатива:
"тати има хотели на слънчев бряг - юпиии :)))"

(а в случай че тати няма хотелче... ами защо да не си намеря един такъв тати и като му духам няколко пъти може пък да ме направи секретарка в "шератон" или "мис българия")

* не се смейте много ама това за мис българия наистина е така хаха подигравка кво да се прай :-D

Много се краен. Да, естествено, че в любовта има егоизъм, но в това нява нищо негативно. Всеки влюбен човек, освен да получава, има нужда и да дава. Следователно е двустранен процес.

И секса и парите може да са важни, НО не са водещи. За мен водещите цели в живота са 1. Да уча/да работя/да се занимавам с нещо, с което хем да мога да се издържам (да поддържам приличен стандарт на живот - крайната цел не са парите, а заниманието, с което ги изкарваш, да те стимулира) 2. Да бъда заобиколена от хората, които обичам и на които държа (и в момента си мисля, че второто е по-важното). Всичко друго идва след това. Да, целта в живота е да сме щастливи, но "власт" и "секс" определено не гарантират един щастлив живот. И мисля, че много хора ще потвърдат най-чистосърдечно, че това не е приоритет #1.

И какво й е по-точно но България? Откъде накъде една жена да не може да поддържа със собствени сили задоволителен стандарт на живот? Естествено, че е разпространен и другия вариант, но пък и никой не ти говори за Мис България. Става дума за по-допустими и реални цели.

02-03-2007, 08:55
ЗА съм! Въпреки, че от такива връзки няма какво да излезе, те просто са предопределени още от започването си. Но който е готов на тази стъпка и иска да изпита насладата, нека се впуска в тях. Аз опитах за кратко и скоро нямам това намерение.
хХааха :lol: А клитора колко го беше измерила?

deusex
02-03-2007, 10:32
И секса и парите може да са важни, НО не са водещи. За мен водещите цели в живота са 1. Да уча/да работя/да се занимавам с нещо, с което хем да мога да се издържам (да поддържам приличен стандарт на живот - крайната цел не са парите, а заниманието, с което ги изкарваш, да те стимулира) 2. Да бъда заобиколена от хората, които обичам и на които държа (и в момента си мисля, че второто е по-важното). Всичко друго идва след това. Да, целта в живота е да сме щастливи, но "власт" и "секс" определено не гарантират един щастлив живот. И мисля, че много хора ще потвърдат най-чистосърдечно, че това не е приоритет #1.



за цел номер "1" си права НО само в идеалния случай т.е. да ти харесва това което работиш... а все си мисля че 99% от хората в БГ не попадат в тази категория ;) а щом не работят това което си искат тогава за какво работят? ами за ПАРИ мноо ясно батенцеее --> :-&

за цел номер "2" какво да коментирам? Всеки иска да бъде с хората на които държи и да бъде обичан и харесван от тях! това не е ли пак "желание да бъдеш обичан = нужда да бъдеш обичан = егоистична нужда от близост, в частен случай СЕКС и т.н.?)

извод 1 = СЕКС

- частен случай:
но как ще те харесват хората когато примерно не можеш да излизаш с тях защото нямаш пари? ааа да забравих - имаш пари защото работиш. ама как тогава ще излизаш с хората като нямаш време от работа?
- решение в идеален вид: "ми тати си има хотелче на слънчев бряг - юпиии"

* това за хотелчето на слъчев браг го казвам отново за да ти натякна че единствено в подобен случай когато си напълно финансово осигурена можеш да се отдадеш напълно на живота и на хората на които държиш и в това няма нищо лошо - просто се случва рядко... а разбирасе да си имаш хотелче не пречи и да се занимаваш с каквото си искаш било то работа, спорт или хоби. Но заключението е едно: стремежът към тази независимост!

като цяло мисля че НЕЗАВИСИМОСТ е най-важното към което всички се стремим откъдето и да го погледнеш

пари = власт = независимост

извод 2 = ПАРИ

](*,) 8-[ :-k #-o =P~ :smt015 :smt016

kukli4ka__
02-03-2007, 11:27
с последното мнение на deusex съм напълно съгласна просто вече няма какво да добав :P я

malka_sladuranka
02-03-2007, 11:47
Гадно е да разваля семейство, но ако е обречено, все едно дали ще го разваля аз или някоя друга. Незнам ако наистина обичам човека, няма да ме интересува женен ли е или не, ще се боря със зъбки и нокти за него. Но ако е просто някакво влечение мисля, че не бих развалила семейството му :-k Знам ли, да си призная голяма съм егоистка когато става въпрос за мъже, но в такава ситуация не съм попадала и за това ми е трудно да отговоря. Но ако един ден не аз съм любовницата, а съпругата.. :smt013 :smt071 определено няма да ми е приятно. Както казах когато става въпрос за мъже, не ме интересуват приятелките им... еххх май съм гадна :-s

02-03-2007, 14:20
ЗА съм! Въпреки, че от такива връзки няма какво да излезе, те просто са предопределени още от започването си. Но който е готов на тази стъпка и иска да изпита насладата, нека се впуска в тях. Аз опитах за кратко и скоро нямам това намерение.
Хаха, ИМА какво да излезе от такава връзка, нари4а се "РАЗВОД" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kAdrOkoSkA
02-03-2007, 14:56
OOOOO ПРОТИВ :!: :!: :!:

02-03-2007, 19:36
разбира се 4е за,от такива връзки 4овек може много да нау4и

BloodSoul
02-03-2007, 20:02
Против!

krem4et0
02-03-2007, 20:22
ЗА съм! Въпреки, че от такива връзки няма какво да излезе, те просто са предопределени още от започването си. Но който е готов на тази стъпка и иска да изпита насладата, нека се впуска в тях. Аз опитах за кратко и скоро нямам това намерение.
Абе ти голямо курве излезе-на 15 и си изпитала ВСИЧКО!!!!! Какво ти остана,бе моме. С това темпо на 17 всичко ще ти е писнало до болка!

Trisha1991
02-03-2007, 20:25
ЗА съм! Въпреки, че от такива връзки няма какво да излезе, те просто са предопределени още от започването си. Но който е готов на тази стъпка и иска да изпита насладата, нека се впуска в тях. Аз опитах за кратко и скоро нямам това намерение.
Абе ти голямо курве излезе-на 15 и си изпитала ВСИЧКО!!!!! Какво ти остана,бе моме. С това темпо на 17 всичко ще ти е писнало до болка!

Ами момчето с което бях беше на 23 и се беше оженил преди няколко месеца. Имахме кратка авантюра за седмица-две. Кво толкова?

krem4et0
02-03-2007, 20:25
Против-не искам да съм другата,да се крия,да действам подмолно. Искам да мога да изкрещя на света-аз го обичам и съм негова,той ме обича и е мой!!!! не деля с НИКОГО,даже с другата близначка,скрита в мен!!!!!! :P

Trisha1991
02-03-2007, 20:27
даже с другата близначка,скрита в мен!!!!!! :P

Личи си че не си сама :-({|=

krem4et0
02-03-2007, 20:36
ЗА съм! Въпреки, че от такива връзки няма какво да излезе, те просто са предопределени още от започването си. Но който е готов на тази стъпка и иска да изпита насладата, нека се впуска в тях. Аз опитах за кратко и скоро нямам това намерение.
Абе ти голямо курве излезе-на 15 и си изпитала ВСИЧКО!!!!! Какво ти остана,бе моме. С това темпо на 17 всичко ще ти е писнало до болка!

Ами момчето с което бях беше на 23 и се беше оженил преди няколко месеца. Имахме кратка авантюра за седмица-две. Кво толкова?
Просто казвам,че си на 15,а си си опитала от всичко. Знаеш ли след невероятното предиястие,умопомрачителн то основно блюдо и опианяващото вино няма как да оцениш разкошния десерт. Хубаво е да се опитва,но не така бързо,не така рано и не наведнъж!!

02-03-2007, 23:09
ei sega 6te vi dam primer kaot vi razkaja ne6to.
taka kakto obikvoneo v edin leten den izlqzohme s priqtelki na kafe na susednata masa sede6e TOI -be6e sam pie6e kafe i kola be6e mn krazsiv po potnik pod4ertava6t izvaqnoto mu tqlo s tatto i po4ti gola glava.abe mn be6e qk.s priqtelkite mi pripadnahme.i po4nahme da se zaglejdame no toi izbra men:) makar 4e mai ne be6e hubavo 4e izbra imenno men.razbrahme se da se vidim.doide da me vzeme s hubava kola darja se prekrasno misleh 4e princ no na vra6tane kato sleze ot kolatya da me izprati mu padnaha dokumentite i az gi vdignah i nevolno otvorih tam iam6e snimka na dete i jena.poiskah obqsnenie i toi si prizna 4e be jenen na 22 be6e:(ujas no akza 4e sus jena si sa jeneni po smetka famiilite im taka re6ili nqmalo ni6to mejdu tqh i 4e naistina me haresva.az se razplakah i popitah mi ako q sre6nem s deteto i toi a tq ni6to nqma da kaje i tq si ima drug.az;mi ako deteto ti kaje tati i toi a ne tq si mi vika emo ne tati.ujasih se be6e mi jal samo za deteto ne izlqzoh pove4e s nego makar 4e toi mn me tarse6e daje na skoro zvanq no ne.znam 4e ako ne sum az 6te e druga no pone nqma da se 4ustvam vinovna 4e s kafetata vszimam ot hlqba na dete(makar 4e hi4 ne sa bedni)ujas TVURDO SUM PROTIV TAKIVA VRAZKI

krem4et0
02-04-2007, 07:44
даже с другата близначка,скрита в мен!!!!!! :P

Личи си че не си сама :-({|=
зодия близнаци съм и съм противоречива. но живея в хармония с другото си аз и не го вадя много често на показ.

gangbang
02-04-2007, 12:33
Имал съм такава връзка. Не е лошо да се опита и от това. Принципно не съм против подобни връзки, защото брака не означава затвор и всеки има право на личен живот 8)

gangbang
02-04-2007, 12:34
зодия близнаци съм и съм противоречива.

Най-хубавата зодия :P

ninsy
02-04-2007, 13:47
честно казано съм За,Тези "мъже" за да спят с други значи за тях брака им едва ли означава нещо.Несмятам че момичето ,навило се да прави секс с женен мъж има някаква вина.Тои е достатъчно голям за да прецени какво печели и какво губи !

I cum blood
02-04-2007, 14:19
az sum protiv tezi vruzki :smt018 ne moga da razbera kak moje da ste s edin muj kato znaete 4e su6tevremenno razbivate semeistvoto mu taka :smt017 :smt017 a kak 6te se po4ustvate na mqstoto na jena mu to si4ko se vru6ta det se vika :::

02-23-2007, 23:18
даже с другата близначка,скрита в мен!!!!!! :P

Личи си че не си сама :-({|=
зодия близнаци съм и съм противоречива. но живея в хармония с другото си аз и не го вадя много често на показ.

MoHuTo
02-23-2007, 23:43
Абсолютно против съм! Не съм имала такава връзка и няма да имам! :smt011

desperate
02-24-2007, 00:00
Никога съм нямал приятелка няма и да имам.От моя гледна точка...бих погледнал лошо на това.Но сигурно защото съм нямал човек до себе си който да ме иска и обича.Против съм...

deusex
02-24-2007, 07:05
аз пък съм твърдо ЗА - защото някой ден може и аз да се оженя и тогава какво ще правя??? ще тръгна на лов за свежо месо разбирасе! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

XXX_f
02-24-2007, 10:48
твърдо против съм

Ive70
02-24-2007, 12:17
Твърдо против съм.