PDA

View Full Version : 2ри Февруари...



teenkopele
02-02-2007, 05:36
Честитутка на всички обратни! Здраво дупе "момчета". :lol:

exploitedneelognat
02-02-2007, 07:32
Днес е Петльовден, който е празник на всички мъже и момчета...
Това, че има някакви градски легенди относно педерастки празник е смешно, а още по-смешно е човек с надпис: България на три морета да не знае какъв празник е Петльовден...


Честито на всички мъже и момчета, а и на теб пчела!!!

quench
02-02-2007, 07:38
Тъй е,тъй е! Защо трябва да си пре-еб-ем мъжкия празник с разни предалски истории? В Америка си имат ден на мъжа,защо и ние да нямаме?!
Я кажете сега,мъже и момчета,кой има нужда от еманципация - жените имат 8-ми март,бабин ден и прочее; ако дадем на хомосексуалистите и 2-ри февруари,ще се окажем най-прецаканите.

Айде сега,честит Петлоьв ден!
=D>

bulgarche
02-02-2007, 07:39
Благодаря, Ексчо!
Поздравявам и всички природозащитници със Световния ден на влажните зони
Както и двете момичета, мои приятелки, които днес са рожденнички

teenkopele
02-02-2007, 07:49
Днес е Петльовден, който е празник на всички мъже и момчета...
Това, че има някакви градски легенди относно педерастки празник е смешно, а още по-смешно е човек с надпис: България на три морета да не знае какъв празник е Петльовден...


Честито на всички мъже и момчета, а и на теб пчела!!!

Не че подписа ми има нещо общо с това, ама както и да е...

Честито и на тебе. :wink:

exploitedneelognat
02-02-2007, 07:53
Подписа има общо, защото не си знаеш историята!!!

Честит свети Вазелин и на теб ;)

teenkopele
02-02-2007, 08:01
Подписа има общо, защото не си знаеш историята!!!
...

"Еее, как ме разкри"... :roll:

In4iTu_
02-02-2007, 09:04
Честит ви празник :P

exploit
02-02-2007, 09:27
"Петльов ден. Обредна трапеза: Сварен цял петел, обредни краваи (или пита)
Петловден, Петеларовден празник, тачен в източна България за здраве на момченцата. Свързан с обредното колене на петел най-често на прага на пътните врати. Кръвта от него трябва да пръсне по вратата. С нея правят и кръстен знак по лицата на момчетата и петеларя (лицето, което коли петела и което трябва да бъде момче-юноша). Заколеният петел изхвърлят извън двора и веднага след това го прибират. Главата оставят при вратника. Свареното обредно ядене и краваите или начупената на парчета пита раздават по съседите. Действията, които се извършват до приключване на празника, са подобни на тези при бабинден. В Пловдивско денят е известен под името Черна или Църън ден. Тук освен принасянето в жертва на черен петел (или кокошка) се спазват и редица забрани. Не се върши женска работа, не се къпят, не правят сватби, за да не “църнеят”, т.е. да не жалят починал. Коленето на петел населението свързва с широко разпространената легенда за цар Ирод, който заповядва да обезглавят всички мъжки деца, за да умре и Христос"
На нас така и не ни става ясно какво общо има този ден с хомосексуалните мъже. Защо се смята за празник на хомосексуалистите в България, защо мъжете си подаряват гевречета, защо са нужни всички тези шеги и подигравки, които до едно са на гърба на гейовете.

02-02-2007, 09:31
xyxy...честит празник момчета!! :>

even_in_death
02-02-2007, 09:33
xyxy...честит празник момчета!! :>
това бях аз :>

bungle
02-02-2007, 10:23
Честито, МЪЖЕ.
Нямам кравайче, иначе щях да ви раздам.


Наистина, днес е Петльовден ! И да внимавате с кой и къде празнувате. :-D ( и особено какво пиете ! ) Че да няма безпаметни утре.

OtherDimension
02-02-2007, 10:26
vsichki znaem , che brumze e pozioooor :lol:

Chestit Petliovden

SlaVen4eEto`
02-02-2007, 10:29
аиде момчета честито и от мен :-) дано още дълго да ни радвате :wink:

peps_from_mars
02-02-2007, 10:50
xyxy...честит празник момчета!! :>
това бях аз :>


честитка и от мен.....педали,мангали....се тая...честито ви...и толкоз... :lol: :lol:

reason
02-02-2007, 10:53
Да момчета,честит ви празник...да имате и вие един :lol:

Дебел Идиот
02-02-2007, 11:42
честито на всички гейове

Шишарка
02-02-2007, 14:23
Днеска е петльов ден - на този ден се прави нещо като инициация на момците които ще се задомят тази година.
Да кажа защо петльов - на български(вече диалект) думата "кур" освен познатото ни значение има и друго - петел.както и курица означава кокошка и курник - кокошарник
Може някой вече да е разяснил ама аз да си кажа :lol:

ЕДИТка: оо алооо ква е тая цензура бе, неграмотници

koalka
02-02-2007, 14:27
Незнам защо като дойде и всички си мислят, че това е празник на обратните.Това е Петльов ден!

Konfucii
02-02-2007, 14:35
честит петльов Ден на Всички Български Мъже и момчета и деца и на всички българи колкото до педалите остават си педали! ;)

evil_lady_in_black
02-02-2007, 15:15
Честито и на всички от мен :wink: да имате много гаджетааааа \:D/

hamilcar
02-02-2007, 15:35
Честит празник на всички мъже.

sherry
02-02-2007, 15:38
Честит празник на всички момчета. :D Това е вашият ден, няма значение дали сте обратни или не, Петльовден е за всички мъже. Трябва да се веселите на този празник, а не да приказвате глупости, че е ден на педалите...Това си е стар български празник, трябва да бъде считан за такъв.

Shadow_Walker
02-02-2007, 16:05
Дам, Петльовден е, но напоследък в наща държава това е позабравено и празника е подарен на хомосексуалните.
Честно казано за мене това е ден като всички други.

AliceSw
02-02-2007, 19:07
честит празник МЪЖЕ!!! не хомосексуалисти, МЪЖЕ!!! ;-)

RAWRRR
02-03-2007, 00:51
Позддрав..
"Да живее хомосекса,да живеееееей труда"

:-D :-D :-D :-D

I'm crazy
02-03-2007, 09:35
Е на мен гаджето ми вчера имаше РД ама само в скайп.Става на 107 год. :lol: