PDA

View Full Version : Сигурен



изгубен
02-02-2007, 08:07
Имали ли сте чувството че нещо ще стане и да си знаете че дали сега или утре или след месец то ще стане били сте сигурни че ще стане въпреки че за момента не става нищо и всичко е наопаки :( но аз знам просто чувствам че ще стане

In4iTu_
02-02-2007, 08:10
Ъъъъ...какво трябва да стане..в какво си сигурен?!

divo_kotence
02-02-2007, 09:01
ем май да...но ако каже по тоцхно за кво става дума няма да е зле...

iiirish
02-02-2007, 11:22
ако става въпрос за прекратяване на връзка, раздяла и т.н., може да се каже, че нещата се предусещат. това личи най-вече от поведението на човека срещу нас и колкото и да не ни се иска да го признаем, много често си затваряме очите с надеждата, че всичко е само моментно, но не винаги става така...

PerfectStrang3r
02-02-2007, 11:40
ако става въпрос за прекратяване на връзка, раздяла и т.н., може да се каже, че нещата се предусещат. това личи най-вече от поведението на човека срещу нас и колкото и да не ни се иска да го признаем, много често си затваряме очите с надеждата, че всичко е само моментно, но не винаги става така...

Съгласен съм. Аз лично преди да тръгна с гаджето ми бях от около 6-7 месеца сигурен, че ще тръгнем ии ето, че на осмия стана. Просто, когато си сигурен в нещо не трябва само да седиш, а да действаш и да се мъчиш да стане :) Успех :)

koalka
02-02-2007, 13:12
Имала съм предчувствия за дадени неща, но не винаги съм права.

bawdy talk
02-02-2007, 15:51
Да имал съм такива предчувствия и много често са се случвали !!!

Nadelina
02-02-2007, 16:04
Dam.. imala sym takia predchustvia.. primerno che she trygna s nqkoi... ili che she skysam s nqkoi... useshta se.. Az dori sym imala predchuvstvia za neshta za koito oshte nqma osnovi da stanat.. i sa stavali :P