PDA

View Full Version : Svirki



02-02-2007, 11:52
protiv li ste ako 13 godi6na vi pravi svirki ? :roll:

........
02-02-2007, 11:58
ako gi pravi6 kakto tr nqma problem

neusan88
02-02-2007, 13:10
ами моми4ето от малка се учи да е курва така че,.... за неина сметка си...иначе аз се научих на 17г(ся съм на 18г)

02-02-2007, 13:52
Smqta6 4e koito pravi svirki e kurva li? po tazi logika vsi4ki jeni vkli4itelno i ti ste kurvi ! sme6na si mlukni!!!! a potemata nqma ni6to lo6o 6tom tq go jelae :)

bawdy talk
02-02-2007, 14:43
Аз не съм против!

marina star
02-02-2007, 14:53
estestveno 4e sam "protiv"!!!ta na 13 ti si si o6te dete a kvi svirki misli6 izob6to? [-X [-X [-X

shalis
02-02-2007, 14:56
По принцип "свирките" са хубаво нещо, но мисля, че на 13 е малко рано ....

natas_1205
02-02-2007, 14:58
estestveno 4e sam "protiv"!!!ta na 13 ti si si o6te dete a kvi svirki misli6 izob6to? [-X [-X [-X
абсулютно си права!Ква е тая мода от детската градина да се ебат и да духат деца изживейте си годините стига сте мислили как и с кого да си го начукате,да се хвалите колко сте се напили или напушили,или надрусали .Това не е гордост.Жалко и срамно е.

Snoopy_
02-02-2007, 16:55
вижте ся, "какички".... вие като сте почнали на 17, и то 100% защото сериялчетата, майките ви, големите ви сестри или някой друг ви е казал "чакай правилния" браво на вас! Радваме се! Аз лично почнах на 13. Но си остана за мен. Когато се е говорило за секс след като го направих доста време се ослушвах, просто защото си беше нещо лично. Направих го не за да се почувствам мъж, не за да се почувствам над момичето с което бях, а просто защото ми беше време. Защото почнах да забелязвам неща в момичетата като гърди, дупе, талия и всички други еротични неща. Защото мастурбацията ми вече не беше обикновено удоволствие, без ясна представа какво представлява, ми беше придружена със сексуални фантазий. Момичето с кеото бях беше на моята възраст и също девствена. Мастурбираше от известно време, беше започнала защото по нейни, малко брутални думи, "искаше нещо да и влезе между краката". Ние нямахме връзка, дори нямахме чувства един към друг, бяхме просто много добри приятели. Момичето беше и още е съвсем скромно и почтенно момиче, след мен не почна безразборно да го прави с много момчета ми напротив, 2-3 години беше само с едно.
Та да обобщя - когато един човек, независимо дали на 13 15 или 20 години, усети че сексуалноста му се е развила, усети желание да я изживее и има човек в нейния живот който го/я познава добре, и на който има доверие - давайте напред. Сексуалноста е нещо строго индивидуално, всеки си преценя кога му е време и с кой да го направи, така че запазете си глупавите глобални изказвания "13 е много рано" за вас. Вие като сте си преценили на 17, ваша работа. Но не карайте хора който се развиват умствено и физически по-бързо от вас да се чувстват зле!

Trisha1991
02-02-2007, 17:06
protiv li ste ako 13 godi6na vi pravi svirki ? :roll:

Не! Аз някъде там започнах, а още си бях девствена. Това е по-добре, от колкото на 12-13 да не си девствена. Като имаш приятел, трябва да го задоволиш и ако искаш да се пазиш, най-добре е на свирки да карате известно време. С първото ми гадже така беше.

Alerta
02-02-2007, 19:01
protiv li ste ako 13 godi6na vi pravi svirki ? :roll:

Не! Аз някъде там започнах, а още си бях девствена. Това е по-добре, от колкото на 12-13 да не си девствена. Като имаш приятел, трябва да го задоволиш и ако искаш да се пазиш, най-добре е на свирки да карате известно време. С първото ми гадже така беше.Много похвално... лапе на 12 прави свирки... =D>

deusex
02-02-2007, 19:06
не само че не съм против а даже го искам - ако познаваш някоя дето е навита кажи и да ми звънне :)

namely_me
02-02-2007, 19:16
Против съм.
Нищо не съм казала за някой 13-годишен обаче.

02-02-2007, 21:03
не само че не съм против а даже го искам - ако познаваш някоя дето е навита кажи и да ми звънне :)


Az bace q si kaji nomera :-D (az sam taq koqto napisa temata :oops: )

02-02-2007, 21:14
moje li edno vapros4e ?... az sega sym na 15 sled e mesec pravq 16 iii oshte sam devstvena obache si imam priqtel iii vreme li mi e veche da pochna s svirkite shtoto za s*x ne sym syglasna oshte (imam si prichini...) taaa smqta li nqkoi che e oshte rano ili kurvensko ???

namely_me
02-02-2007, 22:19
Еми да време е, няма лошо.

even_in_death
02-02-2007, 23:21
вижте ся, "какички".... вие като сте почнали на 17, и то 100% защото сериялчетата, майките ви, големите ви сестри или някой друг ви е казал "чакай правилния" браво на вас! Радваме се! Аз лично почнах на 13. Но си остана за мен. Когато се е говорило за секс след като го направих доста време се ослушвах, просто защото си беше нещо лично. Направих го не за да се почувствам мъж, не за да се почувствам над момичето с което бях, а просто защото ми беше време. Защото почнах да забелязвам неща в момичетата като гърди, дупе, талия и всички други еротични неща. Защото мастурбацията ми вече не беше обикновено удоволствие, без ясна представа какво представлява, ми беше придружена със сексуални фантазий. Момичето с кеото бях беше на моята възраст и също девствена. Мастурбираше от известно време, беше започнала защото по нейни, малко брутални думи, "искаше нещо да и влезе между краката". Ние нямахме връзка, дори нямахме чувства един към друг, бяхме просто много добри приятели. Момичето беше и още е съвсем скромно и почтенно момиче, след мен не почна безразборно да го прави с много момчета ми напротив, 2-3 години беше само с едно.
Та да обобщя - когато един човек, независимо дали на 13 15 или 20 години, усети че сексуалноста му се е развила, усети желание да я изживее и има човек в нейния живот който го/я познава добре, и на който има доверие - давайте напред. Сексуалноста е нещо строго индивидуално, всеки си преценя кога му е време и с кой да го направи, така че запазете си глупавите глобални изказвания "13 е много рано" за вас. Вие като сте си преценили на 17, ваша работа. Но не карайте хора който се развиват умствено и физически по-бързо от вас да се чувстват зле!


Боже господи... аве ти като си бил на 13 можел ли си да я разпеаташ ??! Е тфа ми е най-чудно.... лелее на 13 и почнали да водяр полов живот - да бе... #-o

ista
02-03-2007, 07:58
ами моми4ето от малка се учи да е курва така че,.... за неина сметка си...иначе аз се научих на 17г(ся съм на 18г)

ми... свирките не ги смятам за курвенски... хах... както и да е. мен ми е все едно дали 13 годишна ще прави свирки на някого или не... дреме ми. хаха
аз си бях на 15 и ми беше яко кеф!

XXX_f
02-03-2007, 08:15
да, против съм...купи си по добре близалка

malkoto_sladur4e
02-03-2007, 08:20
Mi ne..Az s1m 13 godi6na koqto pravi svirki :wink:

02-03-2007, 10:20
abe ve4i si4ki mnoo kurveqt ...az kvo zna4i sam zadrystena na 15 bez 2 meseca si napraih sefteto dosta sled tva sa nau4ih da vartq svirki sega sam na 18 ....i sam potresena ot opita koito imat lapeta na 13 ...naistina spored men na taq vazrast vse o6te trqq si igraite s barbita a ne da sa 4udite kak da sa razpe4atate i na koi ot klasa si da duhate..ima predostata4no vreme za tova.ne kaam 4e trqqq 4akate idqlniq - po4ti sam sigurna 4e takaf nqq,prosto e glupavo da barza6 da porasne6 :smt009

02-03-2007, 11:47
abe ve4i si4ki mnoo kurveqt ...az kvo zna4i sam zadrystena na 15 bez 2 meseca si napraih sefteto dosta sled tva sa nau4ih da vartq svirki sega sam na 18 ....i sam potresena ot opita koito imat lapeta na 13 ...naistina spored men na taq vazrast vse o6te trqq si igraite s barbita a ne da sa 4udite kak da sa razpe4atate i na koi ot klasa si da duhate..ima predostata4no vreme za tova.ne kaam 4e trqqq 4akate idqlniq - po4ti sam sigurna 4e takaf nqq,prosto e glupavo da barza6 da porasne6 :smt009

Be ti za kva kaka se misli6 be boje s 2 godini po golqma i aideeee vij te ma !
puk tui da ne e kurvensko da duham na gadjeto mi ili na nqkoi drug fr kefi me da dostavqm udovolstvie na mom4etata i dori mi e kef da im duham!
I vse pak tui 4e ti kato si bila na 13 si igrala s kukli4ki men ne me int
sq "malkite" momi4enca qvno sme po razli4ni ot teb i v tova 4e imame nujda ot nqkakvi zadovoleniq ne namiram ni6to lo6o.... kakvo zna4enie ima dali 6te pravq svirki kato sam na 13 14 18 ili 20.... a i da ti kaja 4e az ne bih pravila samo ei taka svirki na mom4eto za6toto priqtelkata mi e duhala na nqkoi :smt013 6te gi pravq 6tot mi e kef !!!
hah mn se razprikazvah ve4e :-D
(btw az pak sam taq deto pusna temi4kata \:D/ )

inlove_girl
02-03-2007, 12:07
Ami az s1m na 13 i ne s1m pravila svirki! :wink:

Allthatshewant
02-03-2007, 12:13
[quote=Snoopy_]вижте ся, "какички".... вие като сте почнали на 17, и то 100% защото сериялчетата, майките ви, големите ви сестри или някой друг ви е казал "чакай правилния" браво на вас! Радваме се! Аз лично почнах на 13. Но си остана за мен. Когато се е говорило за секс след като го направих доста време се ослушвах, просто защото си беше нещо лично. Направих го не за да се почувствам мъж, не за да се почувствам над момичето с което бях, а просто защото ми беше време. Защото почнах да забелязвам неща в момичетата като гърди, дупе, талия и всички други еротични неща. Защото мастурбацията ми вече не беше обикновено удоволствие, без ясна представа какво представлява, ми беше придружена със сексуални фантазий. Момичето с кеото бях беше на моята възраст и също девствена. Мастурбираше от известно време, беше започнала защото по нейни, малко брутални думи, "искаше нещо да и влезе между краката". Ние нямахме връзка, дори нямахме чувства един към друг, бяхме просто много добри приятели. Момичето беше и още е съвсем скромно и почтенно момиче, след мен не почна безразборно да го прави с много момчета ми напротив, 2-3 години беше само с едно.
Та да обобщя - когато един човек, независимо дали на 13 15 или 20 години, усети че сексуалноста му се е развила, усети желание да я изживее и има човек в нейния живот който го/я познава добре, и на който има доверие - давайте напред. Сексуалноста е нещо строго индивидуално, всеки си преценя кога му е време и с кой да го направи, така че запазете си глупавите глобални изказвания "13 е много рано" за вас. Вие като сте си преценили на 17, ваша работа. Но не карайте хора който се развиват умствено и физически по-бързо от вас да се чувстват зле!

Bravo
=D> =D> =D>

Violenza
02-03-2007, 12:37
вижте ся, "какички".... вие като сте почнали на 17, и то 100% защото сериялчетата, майките ви, големите ви сестри или някой друг ви е казал "чакай правилния" браво на вас! Радваме се! Аз лично почнах на 13. Но си остана за мен. Когато се е говорило за секс след като го направих доста време се ослушвах, просто защото си беше нещо лично. Направих го не за да се почувствам мъж, не за да се почувствам над момичето с което бях, а просто защото ми беше време. Защото почнах да забелязвам неща в момичетата като гърди, дупе, талия и всички други еротични неща. Защото мастурбацията ми вече не беше обикновено удоволствие, без ясна представа какво представлява, ми беше придружена със сексуални фантазий. Момичето с кеото бях беше на моята възраст и също девствена. Мастурбираше от известно време, беше започнала защото по нейни, малко брутални думи, "искаше нещо да и влезе между краката". Ние нямахме връзка, дори нямахме чувства един към друг, бяхме просто много добри приятели. Момичето беше и още е съвсем скромно и почтенно момиче, след мен не почна безразборно да го прави с много момчета ми напротив, 2-3 години беше само с едно.
Та да обобщя - когато един човек, независимо дали на 13 15 или 20 години, усети че сексуалноста му се е развила, усети желание да я изживее и има човек в нейния живот който го/я познава добре, и на който има доверие - давайте напред. Сексуалноста е нещо строго индивидуално, всеки си преценя кога му е време и с кой да го направи, така че запазете си глупавите глобални изказвания "13 е много рано" за вас. Вие като сте си преценили на 17, ваша работа. Но не карайте хора който се развиват умствено и физически по-бързо от вас да се чувстват зле!

НАПЪЛНО СЪГЛАСНА СЪМ!!!
Ех, най-после един човек да изкаже едно смислено мнение без глупости и упреци.
Последното изречение е много правилно казано.
А и защо си мислите, че когато някое момиче го направи на 14, то веднага е курва, която би го направила с всеки срещнат... :smt013
Това че вие сте се развили по-бавно и сте били готови по-късно не значи, че всички трябва да са като вас...
И че като сте го направили на 16/примерно/ ии..айде... който е под 16...оО...рано ти е... к'ва курва си... малка си...
/И...някои да не остане с погрешно впечатление... Изобщо НЕ мисля секса и свирките на 12-13 за нормални. Но има и по-развити, а и всеки сам си преценя, защото няма строго определена граница, под която "да си малък"./

brutal_baby
02-03-2007, 13:00
НАПЪЛНО СЪГЛАСНА СЪМ!!!
Ех, най-после един човек да изкаже едно смислено мнение без глупости и упреци.
Последното изречение е много правилно казано.
А и защо си мислите, че когато някое момиче го направи на 14, то веднага е курва, която би го направила с всеки срещнат... :smt013
Това че вие сте се развили по-бавно и сте били готови по-късно не значи, че всички трябва да са като вас...
И че като сте го направили на 16/примерно/ ии..айде... който е под 16...оО...рано ти е... к'ва курва си... малка си...
/И...някои да не остане с погрешно впечатление... Изобщо НЕ мисля секса и свирките на 12-13 за нормални. Но има и по-развити, а и всеки сам си преценя, защото няма строго определена граница, под която "да си малък"./
с едно нещо не съм съгласна ! не можеш да определяш дали някой се е развил бавно или нещо от сорта само защото е преценил да го направи по-късно!аз не мога да приема , че едно момиче на 13 се е захванало със свирките!но все пак си е личен избор!но не се палете когато някой изрази мнение , което не съвпада с вашето!за кво иначе ги пускате тея теми!

Violenza
02-03-2007, 13:14
НАПЪЛНО СЪГЛАСНА СЪМ!!!
Ех, най-после един човек да изкаже едно смислено мнение без глупости и упреци.
Последното изречение е много правилно казано.
А и защо си мислите, че когато някое момиче го направи на 14, то веднага е курва, която би го направила с всеки срещнат... :smt013
Това че вие сте се развили по-бавно и сте били готови по-късно не значи, че всички трябва да са като вас...
И че като сте го направили на 16/примерно/ ии..айде... който е под 16...оО...рано ти е... к'ва курва си... малка си...
/И...някои да не остане с погрешно впечатление... Изобщо НЕ мисля секса и свирките на 12-13 за нормални. Но има и по-развити, а и всеки сам си преценя, защото няма строго определена граница, под която "да си малък"./
с едно нещо не съм съгласна ! не можеш да определяш дали някой се е развил бавно или нещо от сорта само защото е преценил да го направи по-късно!аз не мога да приема , че едно момиче на 13 се е захванало със свирките!но все пак си е личен избор!но не се палете когато някой изрази мнение , което не съвпада с вашето!за кво иначе ги пускате тея теми!
За да го направи по-късно, то значи не е бил готов.
Някои се развиват по-бързо и?
Дай да чакат защото са на 15 и защото тук във форума все някой, който го е направил на МНОГОТО 16 ще се обади "ти си курва"...

02-03-2007, 17:23
НАПЪЛНО СЪГЛАСНА СЪМ!!!
Ех, най-после един човек да изкаже едно смислено мнение без глупости и упреци.
Последното изречение е много правилно казано.
А и защо си мислите, че когато някое момиче го направи на 14, то веднага е курва, която би го направила с всеки срещнат... :smt013
Това че вие сте се развили по-бавно и сте били готови по-късно не значи, че всички трябва да са като вас...
И че като сте го направили на 16/примерно/ ии..айде... който е под 16...оО...рано ти е... к'ва курва си... малка си...
/И...някои да не остане с погрешно впечатление... Изобщо НЕ мисля секса и свирките на 12-13 за нормални. Но има и по-развити, а и всеки сам си преценя, защото няма строго определена граница, под която "да си малък"./
с едно нещо не съм съгласна ! не можеш да определяш дали някой се е развил бавно или нещо от сорта само защото е преценил да го направи по-късно!аз не мога да приема , че едно момиче на 13 се е захванало със свирките!но все пак си е личен избор!но не се палете когато някой изрази мнение , което не съвпада с вашето!за кво иначе ги пускате тея теми!
За да го направи по-късно, то значи не е бил готов.
Някои се развиват по-бързо и?
Дай да чакат защото са на 15 и защото тук във форума все някой, който го е направил на МНОГОТО 16 ще се обади "ти си курва"...

Podkrepqm =D>

[m!s$_k@pr!$]
02-03-2007, 18:18
Аз нямам нищо против, обаче лично аз бих направила на човек, с който ходя от доста време и наистина обичам. Според мен свирките са нещо-повече от секса. Аз си признавам че съм спала с много момчета, но на никои не съм правила свирки

Trisha1991
02-03-2007, 18:20
Аз пък на повече момчета съм правила свирки, от колкото да съм спала. Така е по-добре според мен, защото се предпазваш един вид да не те ебaт разни идиот по купоните

Barbie
02-03-2007, 18:26
Аз пък на повече момчета съм правила свирки, от колкото да съм спала. Така е по-добре според мен, защото се предпазваш един вид да не те ебaт разни идиот по купоните

:-s Обаче въртиш свирки на "идиотите по купоните"?! Интересно, наистина... :roll:

Trisha1991
02-03-2007, 18:30
Аз пък на повече момчета съм правила свирки, от колкото да съм спала. Така е по-добре според мен, защото се предпазваш един вид да не те ебaт разни идиот по купоните

:-s Обаче въртиш свирки на "идиотите по купоните"?! Интересно, наистина... :roll:

Ами не го правя често, но ми се е случвало някви да се натискаме там и такова. И после той иска да спи с мен, ама мен нещо не ме кефи и не съм кyрва, че с всеки да си лягам а и сега си имам приятел. И за да ми се разкара ако е много нахален и некф от тия дето ти се лепят и ако не се изпразни няма да се отървеш, му правя свирка малко и повече чикия абе там до като се изпразни наглеца с тестострерона и после става кротък и не ве закача за известно време и така се отървавам от такива нахалитети понякога. По добрия вариант от колкото да се изчукаш с някой дето не та кефи

02-03-2007, 18:35
Аз пък на повече момчета съм правила свирки, от колкото да съм спала. Така е по-добре според мен, защото се предпазваш един вид да не те ебaт разни идиот по купоните

:-s Обаче въртиш свирки на "идиотите по купоните"?! Интересно, наистина... :roll:

Ами не го правя често, но ми се е случвало някви да се натискаме там и такова. И после той иска да спи с мен, ама мен нещо не ме кефи и не съм кyрва, че с всеки да си лягам а и сега си имам приятел. И за да ми се разкара ако е много нахален и некф от тия дето ти се лепят и ако не се изпразни няма да се отървеш, му правя свирка малко и повече чикия абе там до като се изпразни наглеца с тестострерона и после става кротък и не ве закача за известно време и така се отървавам от такива нахалитети понякога. По добрия вариант от колкото да се изчукаш с някой дето не та кефи

ти явно си курва ? Ммда такава си :idea:

Logopeddd
02-03-2007, 18:39
Аз пък на повече момчета съм правила свирки, от колкото да съм спала. Така е по-добре според мен, защото се предпазваш един вид да не те ебaт разни идиот по купоните

:-s Обаче въртиш свирки на "идиотите по купоните"?! Интересно, наистина... :roll:

Ами не го правя често, но ми се е случвало някви да се натискаме там и такова. И после той иска да спи с мен, ама мен нещо не ме кефи и не съм кyрва, че с всеки да си лягам а и сега си имам приятел. И за да ми се разкара ако е много нахален и некф от тия дето ти се лепят и ако не се изпразни няма да се отървеш, му правя свирка малко и повече чикия абе там до като се изпразни наглеца с тестострерона и после става кротък и не ве закача за известно време и така се отървавам от такива нахалитети понякога. По добрия вариант от колкото да се изчукаш с някой дето не та кефи

Да духа като й харесва. И такива трябва да има. Имах една позната едно време тя можеше да свърши само ако и докато духа!

Trisha1991
02-03-2007, 18:40
Кyрва съм точно толкова, колкото ти си педераcт! :smt019

namely_me
02-03-2007, 18:40
Аз пък на повече момчета съм правила свирки, от колкото да съм спала. Така е по-добре според мен, защото се предпазваш един вид да не те ебaт разни идиот по купоните

:-s Обаче въртиш свирки на "идиотите по купоните"?! Интересно, наистина... :roll:

Ами не го правя често, но ми се е случвало някви да се натискаме там и такова. И после той иска да спи с мен, ама мен нещо не ме кефи и не съм кyрва, че с всеки да си лягам а и сега си имам приятел. И за да ми се разкара ако е много нахален и некф от тия дето ти се лепят и ако не се изпразни няма да се отървеш, му правя свирка малко и повече чикия абе там до като се изпразни наглеца с тестострерона и после става кротък и не ве закача за известно време и така се отървавам от такива нахалитети понякога. По добрия вариант от колкото да се изчукаш с някой дето не та кефи


Правиш свирка на някой за да го разкараш???
Е, не....

Barbie
02-03-2007, 18:41
Аз пък на повече момчета съм правила свирки, от колкото да съм спала. Така е по-добре според мен, защото се предпазваш един вид да не те ебaт разни идиот по купоните

:-s Обаче въртиш свирки на "идиотите по купоните"?! Интересно, наистина... :roll:

Ами не го правя често, но ми се е случвало някви да се натискаме там и такова. И после той иска да спи с мен, ама мен нещо не ме кефи и не съм кyрва, че с всеки да си лягам а и сега си имам приятел. И за да ми се разкара ако е много нахален и некф от тия дето ти се лепят и ако не се изпразни няма да се отървеш, му правя свирка малко и повече чикия абе там до като се изпразни наглеца с тестострерона и после става кротък и не ве закача за известно време и така се отървавам от такива нахалитети понякога. По добрия вариант от колкото да се изчукаш с някой дето не та кефи

Въй, въй, само аз ли съм успявала да разкарам такива, дето "не ме кефят" (брей, всъщност не помня да съм се натискала с подобни...) без да се налага да му правя свирка, за да се "отърва от него"...? Момиче, ти продължаваш да ме изумяваш...

Trisha1991
02-03-2007, 18:42
Да духа като й харесва. И такива трябва да има. Имах една позната едно време тя можеше да свърши само ако и докато духа!

O да и аз свършвам нерядко до като духам възбужда ме като мъжа се кефи от ласките ми и ми е достатъчно понякога и толкова

Logopeddd
02-03-2007, 18:43
АФЕРИМ, МАЦЕ!

Trisha1991
02-03-2007, 18:45
Въй, въй, само аз ли съм успявала да разкарам такива, дето "не ме кефят" (брей, всъщност не помня да съм се натискала с подобни...) без да се налага да му правя свирка, за да се "отърва от него"...? Момиче, ти продължаваш да ме изумяваш...

Офф... ти сигурно ходиш на някви купончета дето се сбирате съученици и пиете по една водка. Аз на кви съм била. Секви изроди се събират дето не търпят много отказ! Едва ли варианта да те изнасилят е по-добър от колкото да му направиш там една свирка и да престане да те занимава. Сигурно движиш в кротка компания, ама аз съм в по-друга среда. Половината ги прибират след всеки мач в РПУто и сещаш се кви хора са като се напият такива

Barbie
02-03-2007, 18:50
Въй, въй, само аз ли съм успявала да разкарам такива, дето "не ме кефят" (брей, всъщност не помня да съм се натискала с подобни...) без да се налага да му правя свирка, за да се "отърва от него"...? Момиче, ти продължаваш да ме изумяваш...

Офф... ти сигурно ходиш на някви купончета дето се сбирате съученици и пиете по една водка. Аз на кви съм била. Секви изроди се събират дето не търпят много отказ! Едва ли варианта да те изнасилят е по-добър от колкото да му направиш там една свирка и да престане да те занимава. Сигурно движиш в кротка компания, ама аз съм в по-друга среда. Половината ги прибират след всеки мач в РПУто и сещаш се кви хора са като се напият такива

"Движила" съм в различни компании, била съм на различни купони, но винаги съм била достатъчно разумна, за да не позволявам да бъда поставена пред ултиматума "свирка" (на някой който "не те кефи") или "изнасилване". Човек намира начин да предотврати нещо, което не желае да прави.

Trisha1991
02-03-2007, 18:53
Човек намира начин да предотврати нещо, което не желае да прави.

Аз съм намерила своя начин за това. Имам си причини, които няма да коментирам изобщо.

AlwaysInMyMind
02-03-2007, 19:52
нека духа ника духа на мен
хаха
п.с са сепиозно за кво се карате всеки пъв за чужди решения и проблеми които не ви засягат просто дайте мнение и тва е ебати
а до момичето нека си праи кво ще тя си носи отговорността айде със здраве
Keep Walking :D

inlove_girl
02-03-2007, 20:12
И на мен ми се лепят такива тъпаци, но чак до свирки не се е стигало! Всеки си има подход към такива работи. А моят подход не е чрез свирки! :)
А за момичето-нека да си прави свирки! Щом и харесва, нека си прави! Тя така е решила и никой неможе да и казва какво да прави в крайна сметка! :wink:

02-03-2007, 20:27
Trisha1991 много си зле..... наистина :idea:

Trisha1991
02-03-2007, 20:29
Trisha1991 много си зле..... наистина :idea:

10х :smt006

02-03-2007, 20:34
Trisha1991 много си зле..... наистина :idea:

10х :smt006


Нп :twisted:

krem4et0
02-04-2007, 12:17
вижте ся, "какички".... вие като сте почнали на 17, и то 100% защото сериялчетата, майките ви, големите ви сестри или някой друг ви е казал "чакай правилния" браво на вас! Радваме се! Аз лично почнах на 13. Но си остана за мен. Когато се е говорило за секс след като го направих доста време се ослушвах, просто защото си беше нещо лично. Направих го не за да се почувствам мъж, не за да се почувствам над момичето с което бях, а просто защото ми беше време. Защото почнах да забелязвам неща в момичетата като гърди, дупе, талия и всички други еротични неща. Защото мастурбацията ми вече не беше обикновено удоволствие, без ясна представа какво представлява, ми беше придружена със сексуални фантазий. Момичето с кеото бях беше на моята възраст и също девствена. Мастурбираше от известно време, беше започнала защото по нейни, малко брутални думи, "искаше нещо да и влезе между краката". Ние нямахме връзка, дори нямахме чувства един към друг, бяхме просто много добри приятели. Момичето беше и още е съвсем скромно и почтенно момиче, след мен не почна безразборно да го прави с много момчета ми напротив, 2-3 години беше само с едно.
Та да обобщя - когато един човек, независимо дали на 13 15 или 20 години, усети че сексуалноста му се е развила, усети желание да я изживее и има човек в нейния живот който го/я познава добре, и на който има доверие - давайте напред. Сексуалноста е нещо строго индивидуално, всеки си преценя кога му е време и с кой да го направи, така че запазете си глупавите глобални изказвания "13 е много рано" за вас. Вие като сте си преценили на 17, ваша работа. Но не карайте хора който се развиват умствено и физически по-бързо от вас да се чувстват зле!

НАПЪЛНО СЪГЛАСНА СЪМ!!!
Ех, най-после един човек да изкаже едно смислено мнение без глупости и упреци.
Последното изречение е много правилно казано.
А и защо си мислите, че когато някое момиче го направи на 14, то веднага е курва, която би го направила с всеки срещнат... :smt013
Това че вие сте се развили по-бавно и сте били готови по-късно не значи, че всички трябва да са като вас...
И че като сте го направили на 16/примерно/ ии..айде... който е под 16...оО...рано ти е... к'ва курва си... малка си...
/И...някои да не остане с погрешно впечатление... Изобщо НЕ мисля секса и свирките на 12-13 за нормални. Но има и по-развити, а и всеки сам си преценя, защото няма строго определена граница, под която "да си малък"./
Абе,милички аз не съм се развила по-бавно от другите,че това да е причината да почна да правя секс на 20л Бях първата с гърди и менструация в класа,бях по-висока и по-женствена от всичките ми връснички. От 6-ти клас съм с почти същатата фигура като днес и тежа почти същите килограми. Майка ми се шашна,че имах менструация на 10-11,НО това,че бях първа по физическо развитие не е означавала първа д тръгна да правя секс!!!!!

02-04-2007, 12:21
СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ КУРВИТЕ ЩЕ ПУСКАТ НА ВСЕКИ !-мисъл на един малък 6 КЛАС

krem4et0
02-04-2007, 12:24
НАПЪЛНО СЪГЛАСНА СЪМ!!!
Ех, най-после един човек да изкаже едно смислено мнение без глупости и упреци.
Последното изречение е много правилно казано.
А и защо си мислите, че когато някое момиче го направи на 14, то веднага е курва, която би го направила с всеки срещнат... :smt013
Това че вие сте се развили по-бавно и сте били готови по-късно не значи, че всички трябва да са като вас...
И че като сте го направили на 16/примерно/ ии..айде... който е под 16...оО...рано ти е... к'ва курва си... малка си...
/И...някои да не остане с погрешно впечатление... Изобщо НЕ мисля секса и свирките на 12-13 за нормални. Но има и по-развити, а и всеки сам си преценя, защото няма строго определена граница, под която "да си малък"./
с едно нещо не съм съгласна ! не можеш да определяш дали някой се е развил бавно или нещо от сорта само защото е преценил да го направи по-късно!аз не мога да приема , че едно момиче на 13 се е захванало със свирките!но все пак си е личен избор!но не се палете когато някой изрази мнение , което не съвпада с вашето!за кво иначе ги пускате тея теми!
За да го направи по-късно, то значи не е бил готов.
Някои се развиват по-бързо и?
Дай да чакат защото са на 15 и защото тук във форума все някой, който го е направил на МНОГОТО 16 ще се обади "ти си курва"...
Който е достатъчно зрял,отговорен и наистина го иска няма да му пука ама грам за мнението на шепа хора от някакъв си форум. След като търси одобрение-значи не е сигурен!!!

gangbang
02-04-2007, 12:24
krem4et0, незабравяй че освен физическите дадености, значение има и семейното възпитание. Ако на едно момиче майка му се е праскала на 16 и дъщеря й ще прави същото на тази възраст. Отделно много други фактори влияят, за да се реши един човек съзрял в определени години да направи секс. Няма нищо лошо да се прави секс на 14, както и на 20. Лошото е във влиянието което ще последва в развитието на личността, а то не идва само от това кога е започнал да прави секс, а от редица други много по въздействащи неща. Нека не обвиняваме секса и неговото започване на определена възраст, за развитието на една личност в последствие. 8)

krem4et0
02-04-2007, 12:33
Не го обвинявам,защото имам пред очите си 1 пример-от рано почнала с кой ли не,а вече доста години се е кротнала и с детенце. Разбира се не отнемам правота на човек да се променя,но все пак,когато висшата цел в живота ти е да правиш секс или свирки по купоните с разни откачалки и извратеняци-идва ми в повече.
А сега по темата-за 1 жена да преодолее психологическата бариера да прави свирки е много по-трудно от това да прави секс. Казвам го като жена минала по този път,а и от това,което съм чувала от приятелки по въпроса. никоя не иска,а са момичета на 21-22 години. Всяка смята,че е гадно и гнусно и се чудят как аз правя-не ми ли е гадно?
Беше ми трудно да го реша,но стана спонтанно. После ме беше срам с дни от гаджето ми,но и това преодолях. За мен френската любов е повече от секса и ако трябва да избирам предпочитам да се разчекна пред някой,който не искам и да правим секс,отколкото да му правя френска любов. Тя е просто твърде лично и много по-интимно от ч**нето.

gangbang
02-04-2007, 12:39
когато висшата цел в живота ти е да правиш секс или свирки по купоните с разни откачалки и извратеняци-идва ми в повече.

На 14-15 светът изглежда много различно и не е необичайно да имат точно такива цели.
Всеки е минал такива периоди в една или друга насока си е въобразявал какви ли не неща и какви ли не идеали, на които след няколко години сам се е смял ;)

А и Тришка и останалите дето се изхвълят за свирките, това си е преселено казано от тях, за да се изтъкнат. Може да и се е случило на някой купон да е врътнала една свирка, пък сега тук ни пише, че го прави на всеки купон, което мисля, че си е доста голяма цветна украса, за да ни провокира и шокира :D

02-04-2007, 12:54
Abe vii ste mn prosti be hora !!!Momi4eto pita6e dali imate protiv 13 godi6na da vi duha :shock: a ne da li da se 4uka s nqkoi batko ! prosto moje da i kajete dali ste saglasni ili ne... a ne da q obvinqvate 4e e kurva 6tom 6te se PRASKA s nqkoi tq smao 6te mu pravi svirki. a sq az da se izkaja 4e da ne spamq samo :-D za men e napalno normalno 6tom nqma da se ebe6 a samo 6te duha6 duhai si kato ti e kef :wink:

brutal_baby
02-04-2007, 20:58
Ами не го правя често, но ми се е случвало някви да се натискаме там и такова. И после той иска да спи с мен, ама мен нещо не ме кефи и не съм кyрва, че с всеки да си лягам а и сега си имам приятел. И за да ми се разкара ако е много нахален и некф от тия дето ти се лепят и ако не се изпразни няма да се отървеш, му правя свирка малко и повече чикия абе там до като се изпразни наглеца с тестострерона и после става кротък и не ве закача за известно време и така се отървавам от такива нахалитети понякога. По добрия вариант от колкото да се изчукаш с някой дето не та кефи
хахахаххах!лелелел!имаш си приятел , същевременно въртиш свирки за да не те изнасилят!ако ми кажеш че тва е нормално за едно 15 или 16 годишно момиче... продължаваш да се излагаш!не го ли разбра най-накрая???

mravkata_z
02-04-2007, 21:05
ами не0знам, аз правя френска любов от 14 годишна, правих секс на 15 и все още съм с първия си партньор и това че съм правила разни работи от по-малка не ме е направило курва и не съм се развила като такава. Такаче си зависи от човека, като тревата- уж от нея се почвало- е да ама не всички ставаме наркомани след като сме пушили- зависи от човека!

BuBi008
02-05-2007, 02:55
Ole boje kakvi sa tezi postoqnni temi kadeto gi puskate ot roda na "rano li e " "Normalno li e " ili kakvoto si tam. Emi nie kak mojem da vi kajem dali e rano ili ne. Spored men chovek trqbva sam da si preceni koga e rano i koga e vreme veche. Ne mislq che trqbva da ima nqkakva vuzrastova granica( e ne kazvam sega 9 godishni ) za vodene na polov kontakt stiga samo momicheto i momcheto da razbirat kakva otgovornost poemat . Koito smqta che e gotov da se izpravi pred roditelite si i da kaje " Mamo az sym bremena ot edi kogo si " emi dobre nqmam protiv pravete sex ... NO da puskate postoqnni temi ama bremena li sym ? Emi az kak moga da znam vie ste spali zaedno ima testove v aptekata ima doktori ... otivate i gotovo ... razbiram da isakte suvet kak da go preudoleete ama vse pak.... Moqt parvi pyt beshe kato bqh na 14 ne e koi znae kolko otdavna i ne se pravq na kakichka a prosto izkazvam mnenie. Kato go napravih za pyrvi pyt bqh prochela dosta po tazi tema kato s epochne ot bolestite koito se prenasqt po polov pyt do bremenostta i takiva raboti. Taiche stiga da ima otgovornost i poznaniq nqma problem.

ice_cream_f
02-05-2007, 08:01
ABE HORA NE VI LI E GNUS DA PRAITE SVIRKI NQ NAQKOI WE?! :-k

02-05-2007, 09:13
est

Malice
02-05-2007, 09:17
Мии аз бях точно на 13 гогато гаджето ми,който беше на 16 ме научи..
Иначе на мене ми е безразлично...и да и не

02-05-2007, 12:20
ai kat ne ste protiv svirkite elati da mi napraiti po edna :P za momi4encata staa vapros :D

02-06-2007, 07:27
Моята приятелка на 12 е правила мисля, най-късно на 13 да е била. Отвращва ме с това, ако знаех нямаше да тръгна с нея #-o А сега 4 години по-голяма не иска да ми направи на мен! А знае, че ако аз си получа удоволствието и тя ще си получи същото ;) Имам чувството, че не ме уважава или защото сме на една възраст а тя иска "по-големи работи", тъй като досега е била все с 4-5-6 години по-големи от нея. Това стана направо нова тема моя пост :P

krem4et0
02-06-2007, 10:07
ABE HORA NE VI LI E GNUS DA PRAITE SVIRKI NQ NAQKOI WE?! :-k
Не е на някой,а на човекът,когото обичам. Обичам всяка част от тялото му,включително и тази!

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 11:04
ami tvurdo sum protiv 13 godi6na da pravi svirki a i poprincip sum protiv svirkite ne vi li e gnus be horica???
i nqma li da e po dobre da napravim 1 ob6ta tema za svirkite a ne vseki den da se pi6e 1 i sa6to???

krem4et0
02-06-2007, 13:35
Не е гнусно-ако членът е чист не виждам какъв е проблемът. Все едно на мъжете не ги ли е гнус като ни лижат. По"гнус" е сравнимо с това да си смучеш палеца. Но....дълеч по-възбуждащо е!

malka_sladuranka
02-06-2007, 14:55
Нито съм против, нито съм за. Не съм аз тази която ще налива акъл в главите на 13годишните. Иначе по-добре това отколкото да правят други глупости. :-k В смисъл от секс можеш да си навлечеш голяма беля. Най-малкото безразсъден секс на тази възраст без предпазни мерки... =;

SPIRO
02-06-2007, 19:24
ZNa4i poneje taka da se kaje sum leko potresen ot vidqnoto v temata....neznam sigurno sum ve4e pensioner na 18 godini ....
Zna4i predlagam na tiq deto nemat protiv na 13 da smu4at auspuha da porasnat o6te malko da im namerq ralta pone 6e izkaram nekoi lev kato svodni4e ne6to ala-bala da zadovolqvame tiq kade nemogat da si namerqt priqtelki moralno propadnali na6tastnici.....davaite samo taka laino6iiki moje li samo da vi pomolq ne6to moje li predi da otidete na povikvane da pravite svirki da kajete na mama ili pone da i ostavite belejka na masata vyv vas v koqto glasi "mamo az otidoh da zadovolq edin batko kato mu pravq svirki dokato mi posinee ustata...ne se pritesnqvai nqma da zakusnqvam" mersi #-o

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 23:11
tri6a,tri6a...tc...tc....tc.... ebah kva svirkadjiika si,sk1pa bila sum na kuponi s po 15 mom4eta i nikoi ne e smel da me barne p1k kamo li da me kara da mu duham trqbva da ima respekt mili4ka ama ti tova sigurno neznae6 i kakvo e ....mnogo si prosti4ka naistina....nz na kva se pravi6 naistina ti sama si go tarsi6 posle 6to ti go navirat v ustata hahahah

ice_cream_f
02-07-2007, 07:05
Не е гнусно-ако членът е чист не виждам какъв е проблемът. Все едно на мъжете не ги ли е гнус като ни лижат. По"гнус" е сравнимо с това да си смучеш палеца. Но....дълеч по-възбуждащо е!aZ NE RAZBRAH SQ kato mu naprai6 svirka nujno li e toi da te lije? :-k

psiHopaT4o
02-07-2007, 08:22
tri6a,tri6a...tc...tc....tc.... ebah kva svirkadjiika si,sk1pa bila sum na kuponi s po 15 mom4eta i nikoi ne e smel da me barne p1k kamo li da me kara da mu duham trqbva da ima respekt mili4ka ama ti tova sigurno neznae6 i kakvo e ....mnogo si prosti4ka naistina....nz na kva se pravi6 naistina ti sama si go tarsi6 posle 6to ti go navirat v ustata hahahah
15 коча ...алкохол 1 путка и никой нищо да не й каже ^^ или си Жан'а Дарк майна или си по-страшна от смъртта...кат е гнусно да духаш не чакай да те лижат.
Свирки ftw.

krem4et0
02-07-2007, 09:04
Не е гнусно-ако членът е чист не виждам какъв е проблемът. Все едно на мъжете не ги ли е гнус като ни лижат. По"гнус" е сравнимо с това да си смучеш палеца. Но....дълеч по-възбуждащо е!aZ NE RAZBRAH SQ kato mu naprai6 svirka nujno li e toi da te lije? :-k
Ами желателно е,но не е задължително. Понякога просто мястото е такова,че не може. В секса няма задължително. Тук всичк е по желание.

CvEtI`KiSs
02-07-2007, 11:52
tri6a,tri6a...tc...tc....tc.... ebah kva svirkadjiika si,sk1pa bila sum na kuponi s po 15 mom4eta i nikoi ne e smel da me barne p1k kamo li da me kara da mu duham trqbva da ima respekt mili4ka ama ti tova sigurno neznae6 i kakvo e ....mnogo si prosti4ka naistina....nz na kva se pravi6 naistina ti sama si go tarsi6 posle 6to ti go navirat v ustata hahahah
15 коча ...алкохол 1 п*тка и никой нищо да не й каже ^^ или си Жан'а Дарк майна или си по-страшна от смъртта...кат е гнусно да духаш не чакай да те лижат.
Свирки ftw.

4e koi e kazal 4e iskam da me lijat??? "MAINA"

qwertyo
02-08-2007, 14:05
S teb sum atakabg ama sa vse pak te si re6avat
I toq gulub produljava da mi pulni du6i4kata :smt040

BuBi008
02-08-2007, 21:05
СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ КУРВИТЕ ЩЕ ПУСКАТ НА ВСЕКИ !-мисъл на един малък 6 КЛАС

Малък е,но вече знае. :lol:

Вижте са,малки пикли и пикльовци,които на 12 се "чувствате готови" за секс и нямало лошо да почнете да го правите... "Готов" не е да почнеш да се възбуждаш като видиш красиво дупе,корем и така нататък. Готов е като вече може да поемеш известни отговорности.... Както се вика,ако стане гафа да може да дадеш пари на момичето да иде на гинеколог и т.н. На 12-13 НЕ СТЕ ГОТОВИ,дори физически да приличате на 25-годишни! Мама и тате все още ви пълнят гушките,обличат ви и ви перат дрешките,а вие сте тръгнали да се ебете... Значи не сте готови,ясно ли ви е? Не ми се обяснявайте,че нямало проблем и че възрастта нямала значение,а дали си готов. Това може да го каже някой на 17-18 и то само ако е достатъчно самостоятелен и достатъчно зрял. На 12 няма правото! :wink:
И другото което ми е адски смешно как некви пикли предимно,на по 12-13,почват да ми говорят за любов,ебане и така нататък след като буквално до вчера са си играли с кукли и на ластик... А сега минават на курове. Кое ви е готовото бе? :-$

Heh ... az lichno ne sym suglasna pone za sebe si govorq. Az sym na 16 roditelite mi znaqt che sym pochnala da vodq polov jivot s priqtelqt mi. Te ne go prieha skarahme se no si pogovorihme i se razbrahme stignahme do konsensus. Spored men az sym gotova i da poema i sladosta i otgovornosta za da vodq polov jivot ... priqtelqt mi poluchava dostatchno za da mi podsigori vsichko ako stane nqkoq belq kakto i az rabotq ( ne neshto osobeno ama pak e ok) taiche moga da si pozvolq da ida na genekolog. A s priqtelqt mi ne sme ot vchera che da ne sym sigurna dali shte mi pomogne. A do kolkoto dali sme otgovorni emi da mislq che da do sega ne sym se izdunila s nqkakva ogormna bezotgovornost a pak i se pazim izpozlvame prezervativ i crem za ubivane na spermatozoiidite za vseki sluchai. i ne ne sym si igrala do skoro s kuklichki zashtoto roditelite mi vinagi sa me tretirali kato po golqmo taka da kajem porasnalo dete ... Mislq che akyla mi ne e kato na malko lape i da ne razbiram i da nqmam nikakva sexualna kultura a da se eba kakto ti se izrazqvash. Poradi tezi prichina mislq che sym gotova kakto mislq che sym namerila tochniqt chovek s koito bih jelala da prespq.

DIVINE_TIME
02-08-2007, 21:08
Всеки сам решава .. нооо аз лично не съм превърженик на свирките, правени от 13-годишни момичета ...

qwertyo
02-08-2007, 21:10
Е и аз нямам нищо против някоя 13 годишна да ми прави свирки :-D

ABSOLUTme
02-08-2007, 21:14
Е и аз нямам нищо против някоя 13 годишна да ми прави свирки :-D
a dali she imash neshto protiv neiniq 43godishen tatko hipotetichno da ti razbie mutrata :lol:

DIVINE_TIME
02-08-2007, 21:17
Е и аз нямам нищо против някоя 13 годишна да ми прави свирки :-D
a dali she imash neshto protiv neiniq 43godishen tatko hipotetichno da ti razbie mutrata :lol:

хахахахахах :smt005
Точно така! 13 годишните да мислят за изпитите да ги приемат в гимназиите, свирките да ги оставят за малко по-късен етап. :wink:

qwertyo
02-08-2007, 21:19
Tova 4e nqmam ni6to protiv ne zna4i 4e 6te kaja napravo aide lapai go po burzo i t.n. v slu4eq kato momi4eto iska da si go pravi , no nai vajnoto e 4e az ne se zanimavam s bebe6ori 6toto te za mene sa takiva :wink:

DisturbinThePeace
02-08-2007, 21:58
някоя 13 годишна лигла да ми се прави на "жена" пф предпочитам някоя колкото мене или по-голяма да ми прави свирки хем е по-възбуждащо хем нямаш проблеми! :)

02-09-2007, 05:22
Ако бяха готови 12-13 годишните нямаше да задават тъпи въпроси по форумите тип "Правих свирки,той свърши, какви са шансовете да съм забременяла?" и куп още такива тъпи въпроси....

qwertyo
02-10-2007, 10:08
АААААААААААААА atakabg i tfa e mn qko s tiq katerici HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH brao :smt005 :smt005 :smt005 :smt023

Tq______
02-10-2007, 12:33
Trisha1991 - slushai dushico,syvsem priqtelski te syvetvam - pravi svirki i sex s kogoto iskash,6tom si gotova - dostaty4no si golqma da precenish. Ima drygo ne6to,koeto iskam da te posyvetvam - nedei da drujish s tezi mom4eta,koito kazvash,4e se napivat i stavat ujasni - nameri si druga kompania - ima tolkova mom4eta tam nqkyde,s koito mojesh da se zabavlqvash na max i nqma da te e strah,4e mogat da te iznasilqt kato se napiqt.Na tqh sa6to mojesh da im pravish svirki - i to samo kogato go poiskash! Ne si zaslujava da drujish s tezi,6tom sa takiva...

Vsi4ko hubavo ti jelaq,dano pro4etesh tova i me poslushash :-)

02-10-2007, 13:21
Аз също не бих имал нищо против някоя 13 годишна да ми прави свирки
:lol:

BuBi008
02-10-2007, 15:37
Bubi,некъде да съм написал,че точно ти не си готова? :-({|=



Ne ne si naspisal nikade che tochno az ne sym gotova no predpolagam che i az vlizam v kategoriqta deca koito ti podstavqsh pod edin obsht znamenatel.

vivian
02-10-2007, 15:46
vseki sam re6ava koga da po4ne i poloviqt si jivot i za momi4etata koga da po4nat da pravqt svirki!i na 13 ako iskat moje nikoi ne gi spira!no te naistina sa o6te deca!stanali na 13 i si mislqt 4e mn sa porastnali!

[m!s$_k@pr!$]
02-10-2007, 15:56
protiv li ste ako 13 godi6na vi pravi svirki ? :roll:
Да! Аз може на 13 да съм го направила за пръв път, но и до сега никога не съм правила свирки и нямам такова намерение. Незнам, но на мен ми изгелжда като някакъв вид унижение :roll:

sexy_anji_
02-11-2007, 00:19
ДА аз да не съм педофилка бе ....

sokre
02-11-2007, 00:29
Nqma syob6tenie ve4e

sharkybul
02-11-2007, 07:24
protiv li ste ako 13 godi6na vi pravi svirki ? :roll:
Да! Аз може на 13 да съм го направила за пръв път, но и до сега никога не съм правила свирки и нямам такова намерение. Незнам, но на мен ми изгелжда като някакъв вид унижение :roll:
а той да те лиже? Тфа не е ли унижение за него да ти лиже вагиналите?!?!?!

`Death`Whore`
02-11-2007, 07:31
Малки гнусни курви! Първо се отърсете от детинското си мислене, после мислете за момчета, за секс и за свирки.

john_kaleka
02-11-2007, 12:43
ako ne e nekva ligava i ne si misli 4e kura e nekvo durvo da

macka123
02-11-2007, 12:56
Знаете ли кво.Аз съм на 15,скоро навършени и спах с гаджето ми малко преди да ги навърша.бяхме ходили доста малко но бях сигурна в него и в намеренията му.и тва значи ли че съм курва?да не би да е по правилно да съм на 16 и защото вече се смята за късно да спя с някой с който ще скъсаме след ден - два.когато си срещнал човека тогава е времето.нали така.тва го казват и ГОЛЕМИТЕ КАКИЧКИ които са с година по големи от мене и които са спали с 5-6 момчета но те не са курви,аз съм курвата.щом ти харесва да правиш свирки--прави.но не разбирам къв кеф ти прави да доставяш удоволствие на някого когото не обичаш.аз лично не съм правила свирки , но не бих била щастлива да правя на някой когото не обичам.ей тва е мойто мнение пък които иска да ме упреква и да прави квото си иска защото мен не ми пука.аз обичам човека с който си направих сефтето , и тогава го обичах , и сега го обичам , и знам че той ме обича!!!

Tq_______
02-14-2007, 16:55
macka123, ne vijdam,nqkoi da te e narekul kurva v foruma ili da se e interesuval koga za prav put si pravila sex...

lo6a_karma
02-14-2007, 17:07
ами моми4ето от малка се учи да е курва така че,.... за неина сметка си...иначе аз се научих на 17г(ся съм на 18г)

и аз

pepitooo
02-14-2007, 18:21
мн се извиняввам ама на кво си мислите че ще приличат тея момичета които на 13 год прават свирки или каквото и да е било....за къде бързате бе хора свта е пред вас има си време за всичко ,но мился че 13 е савсем рано..но всеки сам решава какво да прави с живота си :)

sharkybul
02-14-2007, 19:00
мн се извиняввам ама на кво си мислите че ще приличат тея момичета които на 13 год прават свирки или каквото и да е било....за къде бързате бе хора свта е пред вас има си време за всичко ,но мился че 13 е савсем рано..но всеки сам решава какво да прави с живота си :)
13 дори е прекалено късно за някой :evil:

panterata
02-14-2007, 19:03
ами ако бях момче нямаше да съм против ;)

wtf?!
02-14-2007, 20:00
abe ve4i si4ki mnoo kurveqt ...az kvo zna4i sam zadrystena na 15 bez 2 meseca si napraih sefteto dosta sled tva sa nau4ih da vartq svirki sega sam na 18 ....i sam potresena ot opita koito imat lapeta na 13 ...naistina spored men na taq vazrast vse o6te trqq si igraite s barbita a ne da sa 4udite kak da sa razpe4atate i na koi ot klasa si da duhate..ima predostata4no vreme za tova.ne kaam 4e trqqq 4akate idqlniq - po4ti sam sigurna 4e takaf nqq,prosto e glupavo da barza6 da porasne6 :smt009

Be ti za kva kaka se misli6 be boje s 2 godini po golqma i aideeee vij te ma !
puk tui da ne e kurvensko da duham na gadjeto mi ili na nqkoi drug fr kefi me da dostavqm udovolstvie na mom4etata i dori mi e kef da im duham!
I vse pak tui 4e ti kato si bila na 13 si igrala s kukli4ki men ne me int
sq "malkite" momi4enca qvno sme po razli4ni ot teb i v tova 4e imame nujda ot nqkakvi zadovoleniq ne namiram ni6to lo6o.... kakvo zna4enie ima dali 6te pravq svirki kato sam na 13 14 18 ili 20.... a i da ti kaja 4e az ne bih pravila samo ei taka svirki na mom4eto za6toto priqtelkata mi e duhala na nqkoi :smt013 6te gi pravq 6tot mi e kef !!!
hah mn se razprikazvah ve4e :-D
(btw az pak sam taq deto pusna temi4kata \:D/ )
Awe ti na 13 znaesh li dali ti se ebe ili te syrbi ?!?!? Kef i bilo .... are molq ti se .... Nqma si i na ideq otkyde idva udovolstvieto ot sexa .... e taka samo da si prikazva .... E pozdravleniq! Kakva gordost !!! Duha na priqteli ! Hora nauchete se da imate postoqnen partnior ... ako shte da mu duhate da praite kfoto si iskate tva e vasha rabota ... no udovolstvieto idva ot tova da si s choveka kogoto obichash da go useshtash kato chast ot sebe si .... zatova mu pravish svirka zashtoto ako na nego mu e dobre taka i ti se chustvash dobre ... zashtoto ste edno CQLO!!! Bahti kurvetinite malki .... Za svedenie ot "kakichkata" deto ti go pishe tozi post ... nqma neshto skypa moq prez koeto si minala i az da ne sym ... i kato deinosti i kato vyzrast ... i ne mi e kef kato znam kak sym si propilqla nai qkite godini v gonene na nqkfi laina ... sega kogato sym s edin postoqnen partnior ot dosta vreme veche vijdam kade mi e bila greshkata! OTVORETE SI OCHITE!

malka_ligla_s_BMW
02-14-2007, 20:18
lele 4estno da si kaja sym o4udena ot tova kakvo pravqt dne6nite "momi4enca" ne kazvam 4e sym koi znae kakva kaka,no vse pak za men e super nenormalno da si na 13 i da si ebati mastiqta da tyrsi6 koi da te naebe i na koi da duha6,kaji mi kva 6e si kato stane6 na 18?polovinata grad 6te te e ebal?6te ba4ka6 legalno kato kurva?ili po-skoro vsi4ki 6te znaqt 4e si duhala na tozi i onzi i 4e si se ebala s koi li ne i nakraq ot vsi4ko tva nqma6 nikakyv kqr 6toto posle 6te iska6 i po golqm kur da te ebe a kat nqma ... ne naistina normalno e da ima6 gaje na 13 no da trygne6 da duha6 i da se ebe6 spored men e malko rano,nakraq 6te si edin parcal i tva e vseki 6te te ebe i 6te si zaminava izob6to nqma da useti6 kvo e lubov,a spored men sexa e mnogo po-dobyr kato ima6 vryzka s nqkoi otkolkoto prosto ei tyi za broikata,vseki si ima mnenie no moeto e 4e 13 e vyzrast na koqto sex i svirki vse o6te ne biva da sa vi v glavata no taka ili ina4e pylno e typi malki mastiiki koito ne mogat da proumeqt 4e sled godina 2 za vseki 6te sa prosto bokluk koito da mine6 i da si zamine6

nCuXo
02-14-2007, 21:22
Абе ма*му стара немога да разбера как може сте толкова зелени половината?Тъпи ли сте,мазохисти ли сте,кви сте - неам си идея.Ако иска и на 3 нема ли да почнат да се учат да прават свирки?МалИИИ ем аре тогава да основеме едно даскало.Ше го кръстим СС-К "За-е*и". (Свирки Секс - К*рви).Ше почнем да ги обучаваме от 7 годишни и дано до 13 вече знаят как се прави и да не питат подобни неща ^ ^

pepitooo
02-15-2007, 10:52
напълно сам съгласна с теб и те подкрепям хора осазнайте се бе помислете как изглеждате в очите на другите!!! на 13 да мислиш и да правиш такива неща е просто недопустимо от ей такива малки курвички до никаде няма да стигне тоя свят! а ние искаме да намелеят абортите и болните от спин е как ше стане като ти изобщо не осазнаваш кво правиш и кви може да са последствията ама кво ти пука дай да ме ебат сега щото ми е кеф ..и като станеш на 18 когато вече наистина ще можеш да изпиташ наслада от сексати никой няма да иска да го направи с теб щото ще бъдеш..... 1 боклук сажалявам че те обиждам ама е така ..замисли се поне малко!!!