PDA

View Full Version : Kakvo bihte napravili vie.. :| {}



I`need`love
02-02-2007, 14:29
Zdraveite!
Ta zna4i problema mi e (ako moga izob6to taka da go nareka...) e 4e s priqtelq mi se skarahme i ot 2 dni ne sme se vijdali,ne sme se 4uvali i pisali.Sedim si online i dvamata v skype....no ne si pishem ...! Prosto sum mu qdosana kakto i toi na men...Ta za kakvo stava vupros:
Bqh v tqh da gledame film i nali vsi4ko-OK, no doide vreme da si trugvam,a toi me spirashe i ne me puskashe :) ... tipi4no v negov stil xax ... i pred vratata nakraq i az kakvo se razligavih ... (malko mu otpusnah kraq;)) i toi mi se qdosa i.... kak da se izrazq... me izgoni ... taka da go kajem :)
Trqsna mi vratata i ot togava ne si pishem... I men tova mi napravi vpe4atlenie vse pak ... na vseki bi mu napravilo. I toi i az sme inati i nqma da mu pisha.Pone ne go iskam.Ne stiga 4e i v semeistvoto imam dopulnitelni problemi 4e i toi za kapak.Prosto sum qdosana.Naistina moje v momenta da vi zanimavam s gluposti i da vi gubq vremeto no naistina ne izdurjam na naprejenieto i iskah nqkude da si go "izleq" puk si mislq 4e tuk e podhodq6toto mqsto..dori i nikoi da ne pro4ete tova. Ta vuprosa e kak vie bihte se 4uvstvali i kakvo bihte napravili na moe mqsto.

P.S Naistina se izvinqvam ako sum vi izgubila ot cennoto vreme... Vse pak vi blagodarq za tova.

Usmihvaite se vse pak.... (otdavna ne sum go pravila) :smt013 :smt011 :smt010

ZaRaZaT@
02-02-2007, 14:39
ами ината не води до нищо добро ( въпреки че по-голям инат от мене няма :? ) за тва действай, пиши му по скайп и му кажи че няма смисъл да се карате за простоии и само да се мъчите така ... няма абсолютно никакъв смисъл ... :smt012

Sange
02-02-2007, 14:45
Ако държиш на него - извини му се. Независимо дали си виновна или не според теб, това е правилния ход.

Или ако толкова не искаш да се извиняваш - поне му кажи че не искаш да се карате. Не стой безучастна и да се гледате кой ще му мине ината по-бързо, от това няма да излезе нищо добро.

bawdy talk
02-02-2007, 15:08
Извини му се за да не се разделите от инат!!!Ако е свестен,сигурен съм че и той ще ти се извини!!!

sexY_mackA90
02-02-2007, 15:09
Еми кофти ситуация...И аз много пъти съм била в същото положение и аз съм адски ината и горда обаче не може така да продължава...Всмисъл сега какво ще правите?? Няма да си говорите и е така 2-3 седмици докато не се преебе връзката ви?! Не му се извиняваи ами просто му кажи че не си искала да става така и че го обичаш че държиш на него там разберете се :wink: Айде късмет и дано се оправят нещата :wink:

mi6enceto
02-02-2007, 15:27
vse pak vse nqkoga edin ot dvamata 6te otsupi(pone bi trqbvalo) ta... savetvam te da mu pi6e6...ni6to nqma da zagubi6...spoko ne ni gubi6 vremeto...ako nqkoi misle6e 4e forumite sa gubene na vreme nqma6e da sedi tuk :) uspeh

anubite
02-02-2007, 16:38
Отрежи си ръката.

Джон Сняг
02-02-2007, 16:40
Нима ще се разделите за подобна глупост ? :smt018

iiirish
02-02-2007, 17:07
не си ли се замисляла, че може би и той съжалява, но просто не намира подходящите думи за да ти се извини?! не бъди такъв инат, защото заради това "качество" можеш да загубиш и то наистина много! пиши му и се надявам нещата да се оправят ;)

koalka
02-02-2007, 17:11
Явно и двамата сте инати и то не малки, щом заради такава дребна глупост да се скарате и да не си говорите 2 дни...Някой трябва да направи нещо по въпроса.Защо не му се обадиш и не му се извиниш за държанието си и съм почти сигурна, че и той ще ти се извини, макар че не е бил виновен.И ти не си, но явно според него да.Бъди разумна и му кажи, че просто няма смисъл да се карате заради такива дребни неща.Глупаво е.Опитай се да се сдобрите.

CaSsIe
02-02-2007, 17:13
xaxa tova mi e do bolka poznato....no se pak trqbva da se pravqt kompromisi taka 4e po dobre mu se izvini(otstupi ti tozi put) ina4e donikude nqma da stignete

PerfectStrang3r
02-02-2007, 17:29
Инати сте и то не малки. Направи първата крачка и се извини. Не допускай да го загубиш заради простотия. Не е лошо да се извиниш, когато си сбъркал. Внимавай да не се разделите на инат ..

s3xy_d0ll
02-02-2007, 17:56
oh znam go tva i az e taka s edin bivsh i dvamata inat ne6to se bqhme skarali.. ama nai dobrata mi priqtelka taka da se kaje ni opravi mn smqh be6e.. az i se oplakvam ot nego, toi i se oplakva ot men, tq mi kopi negovoto i na nego moito -i kak az vikam obi4am go ama nqma da mu kaja 1-va i toi sa6toto..e razbrahme se de ;)
ta po tvoiq slu4ai.. az kato malko lo6o inat4e bih mu pratila 1 red to4kiili onva bezmylvno 4ove4e da vkaram malko intriga.. i da go vida kvo 6a mi kaje.. za men taka e nito kat az da mu se izvinqa(koeto az rqdko pravq za mom4e) nito da seda i da bezdeistvam.napravo se 4uda kak ste izdarjali 2 dena :smt017 spokoino ako naistina ima 4ustva vav varzkata vi 6a se opraite :) davai!! :smt023 A I dA KaJeSh KvO e stAnAlO!!

Qnchety
02-02-2007, 18:01
Ми пиши му пък дано се сдобрите! Кажи му, че съжаляваш за това.... или още по хубаво - вижте се!!!

FiRe_LaDy
02-02-2007, 18:02
Emi inat inat ... ama po dobre zemi mu sa vkluchi i mu sa izvini.Preglytni q taq gordost.Dori da ne si vinovna samo ti .... prosto mu se izvini i vsichko da si doide na mqstoto.Pust mu i inat .. pusta mu i gordost e!I az sym inat ama i inata si ima granica!

namely_me
02-02-2007, 18:45
Лигаво, верно.
Просто му се извини. Хората затова са хора щото се разбират с думи. Мълчанието не оправя нещата.

I`need`love
02-03-2007, 07:34
xexe... vsushnost ne sum gorda... prosto sum s mani4ko truden harakter ;) a i me izdrazni 4e toi kato mi se ligavi az go turpq,a az vednaj da mu otpusna kraq i toi ... kak reagira ! No nqma zna4enie :) znam,4e e glupost no.. nali znaete,4e ponqkoga horata se karat mnogo za gluposti ,zashtoto se obi4at.:) xax ta znam,4e shte se opravim (poneje se karame postoqnno za gluposti;)) no kak moje az kato napravq edna greshka... saznatelno ili nesaznatelno,volno ili nevolno toi da reagira ostro i gadno i da mi se razbuchi takuv i sled vreme da povtori sushtata greshka bez da se osuznae :) noo.. shte se opravim.blagodarq za mneniqta i komentarite!

malkoto_sladur4e
02-03-2007, 07:48
Мхм тц тц и аз в началото на моята връзка бях мн инатеста и продавах фасони,но от това не спечелих нищо хубаво дори щях да загубя приятеля си :cry: Спрях да се правя на мн интересна с моя инат и да правя компромиси и сега всичко е наред :D Така че потърси го (Трябва да се правят компромиси винаги)..и ей момичета не се хвалете с това "Аз съм голям инат" и аз съм и ме е срам даже...как искам да съм добра... \:D/

02-03-2007, 10:07
Ами най-добре му пиши,че не искаш да се карате за глупости!Кажи му това,което и на нас - че ти правиш компромиси,а той не...И...все пак му се извини за лиготията (ако наистина си била доста лигава) :smt016

Frank_Lampard
02-03-2007, 11:35
ей деца... я се оправяйте сами е ... за тая простотия ли ще се съветваш ? :roll:

summer4eto
02-03-2007, 15:02
po dobre mu se obadi no ne se izviniavai a prosto mu kaji 4e e vreme da se razberete i taka pogovorete si pak dano ne6tata se opraviat aide i kasmet