PDA

View Full Version : Живота е несправедлив



TARAN4O
02-02-2007, 14:29
Вероятно заглавието не е много подходящо ама неможах да измисля друго :)
Ето я и историята:

Има едно момиче с което се виждам постоянно в училище.В това момиче съм влюбен много жестоко и просто нз какво да правя.Гаджето и я заряза преди малко повече от месец, и аз започнах да проявявам интерес към нея.Кафета, изпращам я до тях и т.н..обаче забелязах, че тя още мисли за него и реших да изчакам малко, защото връзката и е била бая продължителна и трудно се съвзема.Та както и да е всичко вървеше добре докато бившия и не се появи отново и реши, че я иска обратно.Та събраха се и аз останах с пръст в уста.И сега просто неми излиза от главата.Побърквам се, и немога да мисля за нищо друго.Вечер немога да спя, искам да съм близо до нея и ми липства постоянно.Опитвам се да правя какво ли не просто да я забравя, ама не се получава.
Знам, че няма с какво да ми помогнете, но просто трябваше да споделя болката си можеби, нз как да нареча това чувсво :( .

See ya !!!

02-02-2007, 14:39
Опитай се да я забравиш,защото тя явно има чувства към приятеля си.Останете си само приятели

gery_to
02-02-2007, 14:40
Тва горе бях аз само че забравих....

bawdy talk
02-02-2007, 14:52
Сигурно не вярваш че ще я забравиш,еми да така е докато я виждаш така ще е от личен опит знам.Но ако спреш да я виждаш и ще я забравиш или ако се появи друга с която да си паснете :roll:

mi6enceto
02-02-2007, 15:16
moje bi trqbva da i kaje6.. da i namekne6... a moje bi trqbva da si ostanete priqteli .. nz

Nadelina
02-02-2007, 15:16
Iskash ili ne .. nalaga se da go priemesh.. tq obicha drug.. koito moje bi sashto q obicha.. izlishen si.. razbirash li... kogato dvama se iskat.. mqsto za treti v kabinkata nqma... Syjalqvam...

02-02-2007, 16:11
Знам, че съм излишен. Не съм такъв тип човек който да се намесва във връзките на другите и съм твърдо против опитите да ги разделя и т.н.
Няма начин да не я виждам което прави забравянето й още по-трудно.Просто ме е яд, защото той я зареза заради друга и явно нещата не са се получили и е решил пак да се върне при нея :cry: но това е мойта гледна точка, може човека да е осъзнал, че я обича. Да са живи и здрави и т`ва е :|
Аз ще се опитам да се съсредоточа в нещо друго и постепенно да я забравя :|

See ya :!:

TARAN4O
02-02-2007, 16:15
Знам, че съм излишен. Не съм такъв тип човек който да се намесва във връзките на другите и съм твърдо против опитите да ги разделя и т.н.
Няма начин да не я виждам което прави забравянето й още по-трудно.Просто ме е яд, защото той я зареза заради друга и явно нещата не са се получили и е решил пак да се върне при нея :cry: но това е мойта гледна точка, може човека да е осъзнал, че я обича. Да са живи и здрави и т`ва е :|
Аз ще се опитам да се съсредоточа в нещо друго и постепенно да я забравя :|

See ya :!:

Т`ва пък бях аз

Джон Сняг
02-02-2007, 16:44
Добре дошъл в клуба приятелю.Колкото и необещаващо да звучи , времето лекува.Ще походиш като парцал известно време и ако имаш късмет ще се отърсиш и ще продължиш напред!Пожелавам ти го.

iiirish
02-02-2007, 17:04
Сам казваш, че не си човек, който се намесва между двама души и прави опити да развали отношенията им! товага не ти остава нищо друго освен засега поне да се примириш! може би някой ден тя ще осъзнае какво е имала през цялото време до себе си, може би няма да го разбере никога, но ти имай вяра и се надявай ;) успех

anubite
02-02-2007, 17:06
Аз съм грозен.

anubite
02-02-2007, 17:07
Аз съм грозен.

Това не бях аз...

koalka
02-02-2007, 17:08
Е, ти какво?Дори и да не е с приятеля си, момичето не ти е дало надежди и въобще не е било сигурно дали ще има нещо между вас.Това може да го възприема просто като приятелски жестове, макар че трябва да сте адски добри приятели, за да не се усети за нищо.Най-добре за сега нищо не прави и се опитай да я забравиш, защото ако още обича приятеля си шансовете ти са почти нулеви.

anubite
02-02-2007, 17:08
Аз съм грозен.

Всъщност бях. Хаха. Вързахте се...

PerfectStrang3r
02-02-2007, 17:11
Щом не се месиш в чужди връзки, нямаш друг избор. Трябва да се примириш. Ще ти е гадно много дълго време.. няма да можеш да спиш, ще плачеш, но ще го преживееш. Знам какво ти е и аз съм го изпитвал. Пожелавам ти по - бързо да преминеш през този период. Успех.