PDA

View Full Version : облекло за дискотека?



02-02-2007, 15:15
Ми значи на 19 години съм и ще ходя на дискотека днес или утре. Въпросът ми е с какво да съм облечен? Много искам да съм облечен с черен бизнес костюм, лъскави обувки, вратовръзка и т.н.
Ще ме пусне ли фейс-контрола ако съм облечен официално? :smt017 п.п. става въпрос за няква чалга дискотека

s7yle
02-02-2007, 15:39
[b]хахахахахахаха ми ти си знаеш как да се облечеш :lol: мноо е възбуждащо облеклото ти :wink: А за фейскомтрола - то в чалга клубовете няма..там всякакви :smt005

Пепи Пекторалиса
02-02-2007, 16:01
Естествено, че няма да имаш проблем. Ти не си ли ходил по дискотеки!? :shock:

sexa_na_kompleksa
02-02-2007, 17:09
Ще ходиш в чалга дискотека с костюм? :shock: От къв зор бе брат?

SweetYGirL93
02-02-2007, 17:25
леле ти не си в ред как ще ходиш така облечен на дискотека бре тфа да не е сватба
По-добре облечи дънки и некаф блузон или суичер или от де да знам ама в никаф случай с КОСТюМ :smt018

Cheesy
02-02-2007, 18:40
ХАхаха ти май се ебаваш а? Естествено че ще те пуснат ама на твое място не бих влизала ако сам облечена така [-X

Jamalska
02-02-2007, 19:20
Не хаби костюма за чалга мизерии

02-02-2007, 20:29
Определено ще го направя, дори и само заради шоуто 8)

namely_me
02-02-2007, 21:39
Хахаха, ще изглеждаш супер смешно. Той фейс контрола че ще те пусне, ще те пусне, ама баси...
Абе, ти за пръв път ли отиваш на дискотека???

Пепи Пекторалиса
02-02-2007, 22:08
Май повечето тийнчета не са ходили нито в БИАД, нито в ХЕЛП - там преобладават костюмарите ама айде кво да обяснявам. Да не говорим, че панталон, ризка/тениска и обувки е съвсем нормално облекло за каквата и да е дискотека. #-o

koalka
02-03-2007, 04:57
Може и с костюм да отидеш, но дали ще ти е удобно, ако танцуваш?

@3_DeTeTo
02-03-2007, 05:58
Пич сички ще зяпат :-D

IdiOtKa
02-03-2007, 07:47
Ми значи на 19 години съм и ще ходя на дискотека днес или утре. Въпросът ми е с какво да съм облечен? Много искам да съм облечен с черен бизнес костюм, лъскави обувки, вратовръзка и т.н.
Ще ме пусне ли фейс-контрола ако съм облечен официално? :smt017 п.п. става въпрос за няква чалга дискотека
на чалга дискотека се ходи гола ...
т.е. голямо диколте ,къса пола , вазможно най-оскъдно ! а и наистина ззащо да си хабиш такъв хубав костюм за такъв бардак !

Friend_witH_Benefit
02-03-2007, 12:52
Трябва да умееш да различаваш облеклата ... едно са спорт друго ежедневно трето за дискотека ... четвърто за ресторант или делова среща или въобще място, където може да идеш костюмиран ... едни свежарски дънки с някаква по-свободна ризка леко разкопчана, тип хавайка малко ама малко щото сега не е им е баш модата ... или пък спортно-елегатна блузка( за мъжка говоря! :) ) в по открояващ се цвят като зелено, жълто, оранжаво ... и едни спортни обувки или маратонки и ще си муцка :) Оправяш прическата ... обличаш готините дрешки и заминаваш :) Повярвай ми ... варианта който ти казвам е далеч по-добре от костюм :)

Пепи Пекторалиса
02-03-2007, 23:49
маратонки Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария. =;

namely_me
02-03-2007, 23:58
маратонки Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария. =;

Че кой работи до 12 часа през нощта?

evil_lady_in_black
02-04-2007, 07:57
Ами можеш да съчетаеш нещо по-така , смисъл някаква туника с обикновени дънки и ботушки а може да сложиш за да си атрактивна диадема или панделка :roll:

Friend_witH_Benefit
02-04-2007, 08:21
маратонки Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария. =;
Моля?! Мисля, че преди маратонките написах и спортни обувки нали така ... аз давам мойто виждане по въпроса и също така не съдя по това дали работи и направо на дискотека, защото той не е представил нещата в този аспект ... а пък ти можеш да си правиш колкото искаш асоциаций ... маратонки лично аз нося само на тренировка или когато отивам да тичам .... за по-ясно - когато обличам анцунг ... нося обувки и ходя на нощни дискотеки ... ако нещо още има, за което искаш да поговорим- на линия съм :)

Lorraine
02-04-2007, 12:31
еемиии смъкнати яки дънки,разкопчана ризка и някви яки кецове :smt016 БРУТАЛНО Е !! \:D/

Пепи Пекторалиса
02-04-2007, 20:29
маратонки Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария. =;
Моля?! Мисля, че преди маратонките написах и спортни обувки нали така ... аз давам мойто виждане по въпроса и също така не съдя по това дали работи и направо на дискотека, защото той не е представил нещата в този аспект ... а пък ти можеш да си правиш колкото искаш асоциаций ... маратонки лично аз нося само на тренировка или когато отивам да тичам .... за по-ясно - когато обличам анцунг ... нося обувки и ходя на нощни дискотеки ... ако нещо още има, за което искаш да поговорим- на линия съм :)
С теб трудно би имало за какво да си говори. След като проумя, че маратонки и дискотека са 2 изключващи се неща и ако ги носиш си пълен селтак, следва да разбереш, че думата е АНЦУГ, че асоциациИ се пише без "й". А иначе ходи си на "нощни дискотеки" като Амор и ДВ. Интересно ми е дали си над 18г?! :-k

teenkopele
02-05-2007, 04:46
Ще ме пусне ли фейс-контрола ако съм облечен официално? :smt017 п.п. става въпрос за няква чалга дискотека

Много ясно, че ще те пусне. Нали ще ръсиш кинтаж.

GaNGsTa`Gi®l
02-08-2007, 12:07
Ами можеш да съчетаеш нещо по-така , смисъл някаква туника с обикновени дънки и ботушки а може да сложиш за да си атрактивна диадема или панделка :roll:
Ауе той и без диадема и панделка ше е атрактивен,ако се облече така както каза... :lol: :lol: :lol:
Иначе другите са прави,вярно,че ще е яко шоу ,ама за някак си чалгарник да обличаш костюм... ;)

antichalga
02-18-2007, 12:54
Ами можеш да съчетаеш нещо по-така , смисъл някаква туника с обикновени дънки и ботушки а може да сложиш за да си атрактивна диадема или панделка :roll:

l0l :lol:

ThePainIsReaL
02-18-2007, 13:53
:lol: Тази тема ми се струва доста голяма ебавка .

Zuljin
05-20-2010, 22:53
маратонки Това децата сте големи идиоти. Как с маратонки на дискотека... пълна селяния. Май не разбирате, че много хора работят и след работа направо са в клуба и/или дискотеката и съответно не са преоблечени и са с по-официално облекло. Е това не може да го знаете, защото ходите на диско следобяд около 18 часа. За вас все още маратонки са голяма гъзария. =;
Абе мацка , не се излагай ! Селско било да ходиш с маратонки на дискотека ? Ти ако схващането ти за маратонки е еднотипно , моля приложи си харакири !
Готина бяла тениска + черни , тъмно сини или индиго дънки (класик изчистени) + бели маратонки с тънка подметка ще се открояват от лазерите и бялата светлина в дискотеката , така изпъкваш сред другите и е доста атрактивно , даже има специални дрехи , които са направени точно за този тип светлини.Но и така става много яко.Плюс това маратонките са изключително удобни за танцуване , с оглед на това , че са леки и се огъват лесно при изпълняване на трудните движения с краката и ханша ( :razz: ).С такъв Гиър ще си номер едно в дискотеката гаранция. 8) Бум !
П.С. - с костюм ще ти е много тегаво , ще свалиш сакото на петата минута , независимо дали ще танцуваш , няма да танцуваш , самовглъбяваш и т.н. , защото вътре често е пренаселено , вентилационната система не издържа и вътре става доста топло , сиреч - горещо ! Знам го от личен опит , ходил съм с костюм в Син Сити (Хелп [за Пепи Пакторалиса]) и ми беше доста тегаво с този Гиър.

GirLN
05-21-2010, 06:54
Ами можеш да съчетаеш нещо по-така , смисъл някаква туника с обикновени дънки и ботушки а може да сложиш за да си атрактивна диадема или панделка Rolling Eyes

Мисля, че авторът на темата е момче...

Gllory
05-21-2010, 08:46
тц-тц

Sunshin3
05-21-2010, 08:54
Хора, темата е от 2007!!!

spopi
05-25-2010, 05:55
Хора, темата е от 2007!!!
Пича сигурно е отишал 10 пъти на диско с костюм :lol: :lol: :lol: :lol:

Diiddy
05-25-2010, 06:06
кой я изрови тая тема !?

BadBadGirl
05-25-2010, 08:06
Пуснато на: Пет Фев 02, 2007 ....