PDA

View Full Version : Moderated: От 3 седмици съм на диета,а до сега няма ефект



02-02-2007, 15:27
znachi ot 3 sedmici se ogranichavam ot sladko,mazno,testeni hrani,gazirano.
qm plodove,zelenchuci,vareni kartofi,vareni qica i riba.. nishto drugo.
vseki den ticham po 10 min i pravq po 50 koremni presi.
i do sega nikakuv efekt?normalno li e tova??

a iskam i drugo da popitam.ot beikrols sus spanak debelee li se?hubavo li e da se qde?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Пепи Пекторалиса
02-02-2007, 16:04
От 2 парченаца Bake Rolls не се пълнее, от 5 пакета на ден се пълнее. Сещаш ли се накъде бия, освен че е важно какво ядеш е важно и колко ядеш! [-(

02-02-2007, 16:47
da razbiram te
eto sega shte ti kaja kakvo sum qla dneska
sutrinta si otrqzah ot edna krastavica ne mnogo,sletobed v uchilishte izqdoh edin beikrosl i kato se pribrah si svarih 2 kartofa, no izqdoh samo ediniq zashtoto beshe golqm sus sirene i malko kashkaval.
tova mnogo li e?
i nai mnogo do po kusno da izqm nqkoq mandarina

sexa_na_kompleksa
02-02-2007, 17:07
Ми само със гладуване едвали ще постигнеш много,а и после сигурно ще си възвърнеш свалените килограми двойно.По-добре ще е ако ядеш често,но по малко,и ако ходиш на фитнес примерно 2-3 пъти в седмицата за около 1-1:30 - зависи със какво време разполагаш.

ProstoAz
02-02-2007, 17:08
Голяма глупост е това, което правиш. :lol:

Дали е много? Малко е!

Като задаваш такива въпроси казвай колко си висока и колко тежиш.

И все пак - храненията на ден трябва да са ти поне 4-5. Мноооооого бедна закуска! Почни с един кисел плод, след 30мин. хапни едно сварено яйце и една филийка пълнозърнест хляб с извара или пуешко филе (примерно). Измисли си друг обяд, измисли си следобедна закуска, като имай предвид, че към всяко хранене трябва да имаш и една слатка (според сезона). :wink: Също така имай предвид, че в менюто ти трябва да преобладават протеините, за сметка на въглехидратите.
Въглехидратите ти ги наблъскваш вечер - грешка. До 18.00ч. гледай да ти е последното приемане на вългехидрати, от което следва една коренно различна вечеря - пилешко + салата; омлет (приготвен със зехтин) с извара + салата; или нещо от този род.
Сиренето и кашкавала имат, да не казвам доста, ама си имат доволно количество мазнини, затова аз ти препоръчвам извара на тяхно място.
И все пак за да отслабнеш трябва да приемаш по-малко калории, от колкото са ти необходими. Мързи ме да ти обяснявам как да ги смяташ. :roll:

А защо тичаш само 10мин.? Не е ли малко малко? Айде тичкай поне 30мин. :wink: Аз лятото тичах 45мин. :P

02-02-2007, 18:02
sexa_na_kompleksa, az ne gladuvam!
^npocTo^a3^f^, tova koeto mi kazvash ti go znam i sum go chela dosta puti vuv foruma, no az ne moga da qm tolkova tova e mn za men :wink: i mislq che s tova koeto qm se naqjdam dori i ponqkoga da mi se priskva neshto slako.. pozvolqvam si go 2 puti v sedmicata.
Visoka sum 155,45 kilograma.. iskam da stana 42.. i molq vi ne mi kazvaite che sum dobre!
Ticham po 10 min zashtoto sega e studeno stiga da se opravi vremeto shte tucgan u po poveche!

Пепи Пекторалиса
02-02-2007, 18:03
Също така имай предвид, че в менюто ти трябва да преобладават протеините, за сметка на въглехидратите.
[/b]
Хубави съвети, но за неспортуващ човек не е нужно да има завишен прием на протеин. Просто трябва да избягва бързите въглехидрати.

ProstoAz
02-02-2007, 18:30
Не съм чак толкова компетента. Мерси, че ме поправи. :D

Момиче, въпроса не е в това, че на теб "и толкова ти е достатъчно", "и с толкова се наяждаш", "това пък ти е много" и т.н. Много е важно какво и как ядеш, а ти го пренебрегваш за сметка на количеството приета храна (нищожно в твоя случай). Когато организмът ти получава толкова малко папкане :lol: , той почва да си съхранява всичко поето под формата на мазнини, за да се застрахова от друг такъв "гладен период"...най-точно мога да опиша този процес с "Бели пари - за черни дни", хаха. :lol:

3 кила като нищо можеш да свалиш за месец...ама ти си решаваш, ти си знаеш какво ще правиш с тялото си - твое е! :wink:

ПП. Само не разбирам що се хабите да пишете тук във форума, да питате, занимавате хората да ви отговарят, а си държите на своето... #-o

02-02-2007, 20:39
към всяко хранене трябва да имаш и една слатка (според сезона). :wink:
Аз също искам да отслабна. Казваш салатка - добре ама краставиците и доматите са 3-4 лв. килото. Какви зеленчуци има през зимата ми е въпросчето :)

Пепи Пекторалиса
02-02-2007, 20:42
към всяко хранене трябва да имаш и една слатка (според сезона). :wink:
Аз също искам да отслабна. Казваш салатка - добре ама краставиците и доматите са 3-4 лв. килото. Какви зеленчуци има през зимата ми е въпросчето :)
Зелената салата е 70ст. Какъв е проблема.

adoration_
02-02-2007, 21:14
Грешно е да се храниш супер малко!Хапвай повече пъти,но в малки количества...Наблягай най-вече на зеленчуците!Ако "умираш" за нещо сладко-само сутрин;) Тренирай повечко време и ще видиш,че ефектът ще е на лице.... но не се надявай да стане за 2-3 дни:)

namely_me
02-02-2007, 21:28
Да ти имам диетата...
Яж само плодове и зеленчуци, СУРОВИ, толкова ли е сложно?

koalka
02-03-2007, 04:59
Ами картофите...те не са много подходящи за диета...в смисъл, че не е добре да се приемат вечерта.Може би ядеш малкоповечко и за това.Тялото ти иска да компенсира липсата на нещата, от които си се лишила.

Kianna
02-04-2007, 21:25
Момиче,трябват ти 3 хранения и за да отслабнеш трябва храненето ти да е разделно.НЕ смесвай протеини и въглехидрати!Или едното,или другото през целия ден! + Това прави по 200 коремни преси и бъди сигурна,че ще има ефект :wink:

Kianna
02-04-2007, 21:26
към всяко хранене трябва да имаш и една слатка (според сезона). :wink:
Аз също искам да отслабна. Казваш салатка - добре ама краставиците и доматите са 3-4 лв. килото. Какви зеленчуци има през зимата ми е въпросчето :)


зеле :wink: можеш да ядеш колкото искаш,почти няма калории :roll:

Пепи Пекторалиса
02-04-2007, 21:38
към всяко хранене трябва да имаш и една слатка (според сезона). :wink:
Аз също искам да отслабна. Казваш салатка - добре ама краставиците и доматите са 3-4 лв. килото. Какви зеленчуци има през зимата ми е въпросчето :)


зеле :wink: можеш да ядеш колкото искаш,почти няма калории :roll:
Всъщност зелето е интересна храна. За да бъде смляно от стомаха и усвоено тялото изразходва повече калории от колкото приема чрез него. Реално зелето има отрицателни калории, целината е същата работа като него. :wink:

ani_sweet
02-05-2007, 12:32
Hapvai supi4ki-maika mi pravi ot kopriva-(hem polezno,zaradi sudarjanieto na vitamini i jelqzo) i e vkusno.Predi ne obi4ah,no ot kakto se vmania4uh na tema zdravoslovno hranene i si hapvam.Maika mi i slaga i oriz,ilii fide no malko,da ne e epten gola 4orba.

madonnna
02-05-2007, 16:42
da razbiram te
eto sega shte ti kaja kakvo sum qla dneska
sutrinta si otrqzah ot edna krastavica ne mnogo,sletobed v uchilishte izqdoh edin beikrosl i kato se pribrah si svarih 2 kartofa, no izqdoh samo ediniq zashtoto beshe golqm sus sirene i malko kashkaval.
tova mnogo li e?
i nai mnogo do po kusno da izqm nqkoq mandarina

от картофите се пълне много и от млечните продукти също
по добре да ядеш по един килограм зеле на ден и се отслабва много аз ядох в продължение на 2 седмици по 200-400 грама на ден и отслабнах с 10 килограма.

zaiobaio
02-05-2007, 19:47
я някой компетентен да даде мнение портокалите подходящи ли са по време на диета ? аз като огладнея между 2 хранения и си хапвам половин портокал..понякога и цял де. може ли или да спра? :?

02-08-2007, 12:50
znachi ot 3 sedmici se ogranichavam ot sladko,mazno,testeni hrani,gazirano.
qm plodove,zelenchuci,vareni kartofi,vareni qica i riba.. nishto drugo.
vseki den ticham po 10 min i pravq po 50 koremni presi.
i do sega nikakuv efekt?normalno li e tova??

мдам и аз съм така само дето не тичам ами се разхождам пеша по 1-2 часа всяка сутрин, отделно и през деня като излизам.. ама и при мен нищо не става, даже забелязах че съм качила кило и половина за 2 седмици.. за това се отчаях вече. писна ми хем да съм гладна, хем да не отслабвам. не знам какво да правя. :cry: :smt017 :smt100

sexa_na_kompleksa
02-08-2007, 16:03
я някой компетентен да даде мнение портокалите подходящи ли са по време на диета ? аз като огладнея между 2 хранения и си хапвам половин портокал..понякога и цял де. може ли или да спра? :?

Ами незнам до колко съм комепетентна,но мисля,че можеш съвсем спокойно да си ядеш плодове и зеленчуци каквито и да са,защото са полезни и от тях не се дебелее :)

strange__
02-08-2007, 16:17
znachi ot 3 sedmici se ogranichavam ot sladko,mazno,testeni hrani,gazirano.
qm plodove,zelenchuci,vareni kartofi,vareni qica i riba.. nishto drugo.
vseki den ticham po 10 min i pravq po 50 koremni presi.
i do sega nikakuv efekt?normalno li e tova??

мдам и аз съм така само дето не тичам ами се разхождам пеша по 1-2 часа всяка сутрин, отделно и през деня като излизам.. ама и при мен нищо не става, даже забелязах че съм качила кило и половина за 2 седмици.. за това се отчаях вече. писна ми хем да съм гладна, хем да не отслабвам. не знам какво да правя. :cry: :smt017 :smt100
Ми вместо да се разхождаш по 2 часа,защо не отделиш това време за по-натоварващи тренировки?! :roll:

maroon
02-09-2007, 08:41
Qj zelen4uci, plodove, kiselo mlqko 0.1% maslenost i pile6ko (no bez kojata) i ako ne otslabne6 zna4i si geneti4no predrazpolojena da napylnqva6.
P.S. Jelatelno e da vzima6 multivitamini :D i ne previ6avai dnevniq priem na Kcal, za teb toi e 1350

X*$7yLe
02-09-2007, 21:30
Ух тия диети бе 8-[ правила съм си два пъти и се обеждавам че ако сваля нещо после веднага си го качвам без никакъв зор и на всичкото отгоре го качвам много по-бързо отколкото ако не бях правила.Или човек се решава да яде здравословно или нищо.Никога същите размери не могат да се запазят след като се приключи диетата..освен ако не се тренира спорт.

zaiobaio
02-10-2007, 14:46
а възможно ли е диета без кой знае колко спорт и да се отслабне ?! защото съм се отчаяла , от 2 седмици много внимавам какво ям , но не правя кой знае какво физическо натоварване повече от преди и не отслабвам. даже качвам :(

krisi_l@loka
02-23-2007, 13:10
Ти да не мислиш че за три седмици - толко бързо ще, можеш да отслабнеш, то трябва да си го поддържаш, не след тия три седмици да почнеш да ядеш мн и да кажеш "Ама аз не отслабнах"