PDA

View Full Version : Moderated: Имам проблем с трите ми най-добри приятелки



ppaarriiss
02-02-2007, 17:47
зна4и имам 3 наи добри приятелки. едната си има сестра която е много без4увствена втората пък от4аяно иска да е приятелка със онази сестра а третата по4ти никога не взема отношение в споровете . така сестрата на първата каза нещо лошо за втората (тази която се опитва да я спе4ели) и аз и третата го 4ухме и аз не се сдържах защото много държа на втората и и казах 4е онази и е казала ''тъпа'' оба4е и казах да не казва 4е сам казала оба4е тя е казала на първата и на сестра и и тя не си признава и казва 4е лъжа . в понеделник ще говорим вси4ки но ме е страх 4е няма да ме подкрепи приятелката ми която също 4у и тогава ще ги изгубя вси4ките ;( ;(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

koalka
02-03-2007, 04:55
Ами, ако не те подкрепи можеш да си направиш изводите...Страх, не страх, говорите.

shadow4e
02-03-2007, 11:10
Поговори още сега с тази, която е чула. По възможност, ако има скайп, айсикю, тоест да остане доказателство, ако после реши да излъже, че нищо не е чула. А ако излъже, търси си нови приятелки, тези не те заслужават

fenka_beckham
02-03-2007, 16:17
аз съм тази която трябва да потвърди
ние сме си приятели от 7 години аз знам какво съм чула и сам готова да потвърдя
не мисля,че има нужда от нови прияатели :lol:

reason
02-03-2007, 18:24
Пак се убеждавам,че приятелство между повече от две момичета не може да съществува...

Fucking_Bitch
02-03-2007, 20:50
Вие сте олицетворение за най-дълбокомисленото и невероятно чесно,и искрено приятелство...Възхищавам ви се!
Ама ей уфсъ,като се научиш какво е приятелство тогава говори... =;

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!