PDA

View Full Version : Спешно е!



02-02-2007, 17:55
Проблема ми е 4е с един фр на мом4ето което харесваХ ще бъдем в една група по англииски! Въпроса Е , 4е и с двамата в момента сме жестоко скарани и всеки път като се видим се обиждаме! Незнам дали е разбрал за това с английския, но нямам представа как ще се изърпим 6 месеца с него! А и знам, 4е той ще разкаже (със сигорност) на другите 2ма от групата какво сме правили през лятото(а аз се срамувам ужасно от тези мои постъпки!) и не искам да разберат!
Чудя се какво да направя, а е по4ти сигорно, 4ес него ще се прибираме САМИ ЗАЕДНО след това! Не искам това да се случва! Какво даправя! Това ще стане този вторник! Каквото правя трябва да стане до тогава! Казвайте бързо! :(

radiante
02-02-2007, 17:57
Па така мое да се сдобрите и даже да си станете приятелчета... :D

gerinceto
02-02-2007, 18:07
Па така мое да се сдобрите и даже да си станете приятелчета... :D

FiRe_LaDy
02-02-2007, 18:08
Mi tova e shans da se opraite.Opitai se da pogovorish s nego i da se sdobrite.Aide i uspeh :P

namely_me
02-02-2007, 18:13
Ae ти на колко си години??? Тука истории от детската градина...

koalka
02-02-2007, 18:19
Говори с него и се опитай да се сдобрите, защото от това няма смисъл.

sledko_f>93
02-02-2007, 18:33
Па така мое да се сдобрите и даже да си станете приятелчета... :D =D>
\:D/ =D> =D> :mrgreen: :-({|=

Bacard1
02-02-2007, 18:38
Проблема ми е 4е с един фр на мом4ето което харесваХ ще бъдем в една група по англииски! Въпроса Е , 4е и с двамата в момента сме жестоко скарани и всеки път като се видим се обиждаме! Незнам дали е разбрал за това с английския, но нямам представа как ще се изърпим 6 месеца с него! А и знам, 4е той ще разкаже (със сигорност) на другите 2ма от групата какво сме правили през лятото(а аз се срамувам ужасно от тези мои постъпки!) и не искам да разберат!
Чудя се какво да направя, а е по4ти сигорно, 4ес него ще се прибираме САМИ ЗАЕДНО след това! Не искам това да се случва! Какво даправя! Това ще стане този вторник! Каквото правя трябва да стане до тогава! Казвайте бързо! :(

опитаи по сякакуф начин да се сдобрите.......ако не зарди теб поне да не ти падне реномето заради нещата които сте правили лятото!!!

iiirish
02-02-2007, 18:39
детска му работа :-s !!!