PDA

View Full Version : Love?!?14.02.06 i edna godina po kasno



gerinceto
02-02-2007, 18:27
zna4i istoriqta mi e slednata.predi 1 god to4no na sveti valentin edno mom4e ot moeto u4ili6te mi predloji s valentinka i 1 mesec po kasno s nego tragnahme.az zarqzah togava6noto si gadje s koeto imah vrazka 1 godina.no za jalost s mom4eto(koeto mi predloji s valentinka)hodihme samo 2 sedmici i sled tova skasahme,no az prodaljih da go obicham i go obicham adski mn i do dnes.sega nablijava sveti valentin i az si pripomnqm minalogodi6nite sabitie.s tova mom4e prekarvam mn vreme na den,no samo kato priqteli.predi izvestno vreme mu bqh priznala kakvo 4uvstvam i toi kaza 4e neznae kakvi 4uvstva ima kam men i neznae dali iska da probvame da badem otnovo zaedno,za6toto e priqtel s sega6noto mi gadje i ne iska da se skara s nego.i az se opitah da go zabravq i ostanah s gadjeto si.sega ve4e blizo 1 mesec se pravq 4e nqmam 4uvstva kam tova mom4e i imam 4uvstvoto 4e kolkoto pove4e se pravq 4e ne mi puka za nego i 4e iskam da sme samo priqteli,tolkova pove4e toi se opitva da privle4e vnimanieto mi,pregra6ta me,celuva me po buzata i t.n.kakvo da pravq?dali toi ima nqkakvi 4uvstva kam men?kakvo da napravq za da sam s nego?az go bqh pitala edin pat za6to ne iska6e da probvame da badem pak zaedno i toi mi otgovori 4e pri4inata e sega6noto mi gadje!kakvo da pravq sega?da se pravq 4e iskam da sam samo priqtelka s nego i 4e ne go obicham ili da priznaq otnovo 4uvstvata si?iskam da sam s tova mom4e pove4e ot vsi4ko i mnogo go obicham.mersi 4e me izslu6ahte i ako nqkoi ima nqkakav savet da go kaje za6toto naistina imam nujda ot takav

iiirish
02-02-2007, 18:31
наприви същото като него, без значение че е година по-късно ;) щом изпитва някакво привличане към теб значи все пак имаш надежда стига да опиташ! признай му отново чувствата си по начина по който го е направил той преди една година и му кажи, че точно така искаш да върнеш времето назад и всичко да е като тогава ;)
надявам се това да го трогне...

Bacard1
02-02-2007, 18:33
наприви същото като него, без значение че е година по-късно ;) щом изпитва някакво привличане към теб значи все пак имаш надежда стига да опиташ! признай му отново чувствата си по начина по който го е направил той преди една година и му кажи, че точно така искаш да върнеш времето назад и всичко да е като тогава ;)
надявам се това да го трогне...

съгласен!!

koalka
02-02-2007, 18:34
След като знае, че го обичаш не ти остава нищо друго, освен да се бориш за любовта му.Защо не му изпратиш една валентинка или да направиш някакъв жест, за да му го покажеш?

gerinceto
02-02-2007, 18:39
blagodarq za savetite dotyk,no problema e 4e az predi nqma i mesec mu priznah vsi4ko i mu kazah 4e go obicham adski mnogo.sega moje i da se pravq 4e iskam da sam samo priqtelka s nego,no spored men na nego vsi4ko mu e predelno qsno i spored men toi znae 4e az vse o6te ne sam go zabravila i 4e iskam da sam s nego.doore az pak 6te mu dokaja 4e go obicham,no kak da go nakaram da razbere 4e ako toi mi kaje 4e 6te se polu4i ne6ty mejdu nas az 6te skasam s sega6noto si gadje.i kak da mu dokaja 4e te nqma da se skarat(a te dori i ne sa mnogo dobri priqteli,vijdat se rqdko i ne sa v edna kompaniq)

Satanata ot grobi6teto
02-02-2007, 18:50
След като знае, че го обичаш не ти остава нищо друго, освен да се бориш за любовта му.Защо не му изпратиш една валентинка или да направиш някакъв жест, за да му го покажеш?







+
Prati mu i ti karti4ka za Sv.Valentin kato v neq go pita6 dali iska da tragnete,taka,kakto toi e napravil
Kasmet