PDA

View Full Version : Xaxa ферарито не ще да пали хахаа



Gangsta_zone
02-02-2007, 18:55
Xaxa ферарито не ще да пали хахаа

peps_from_mars
02-02-2007, 18:58
Xaxa ферарито не ще да пали хахаа


абе Пепо.... недей са ебава тъй... :smt005 :smt005 :smt005


ЙЕААА МЕТИН СПЕЧЕЛИ

02-02-2007, 19:01
Знаеш ли к'во го боли,че неще да пали,нали го е спечелил :idea:

martinka_91
02-02-2007, 19:01
Метин обра овациите просто :)) Мно` радва човека :) Заслужи си наградата :)
Ам...Тва, че не можа да запали ферарито беше голем цирк :) ( Не, че Слави го запали, ама айде ... )

Jamalska
02-02-2007, 19:04
само според мен ли сичките на тоя конкурс бяха адски бездарни :|

GiRl^of^PriStOn
02-02-2007, 19:08
Metin Enimehmedov e nomer 1 za mene prosto ! Mnogo se radvam che toi specheli ferarito - zashtoto go zaslujavashte super e

petq`amf
02-02-2007, 19:08
awe tos be6e nai golemiq izrod ot vsi4ki weeee vijte malko samo kak se guniiii!!!
sigurno mnogo o6mulen sa mqta

OtherDimension
02-02-2007, 19:12
grqh e da dadesh nagradata na turchin ili pomak , a ne na nqkoi ot 11-te bulgari

slavi e fes

bilqn4eto
02-02-2007, 19:14
da,be haaaaaaaaaaaaaaaaaa.ujas i ei sq davat novinite samo do kadara,kogato metin se ka4va vav ferarito,a ostanaloto kazaha 4e 6te izla4at po-kasno(qvno o6te ne e uspql da zapali :lol: =D>

peps_from_mars
02-02-2007, 19:19
slavi e fes

a ti si boza... :smt068 :smt043

Shadow_Walker
02-02-2007, 19:28
Хах да и аз видях как не запали :lol:
А представете си то да е запалило, но просто да е много безшумно и да не се чува :lol:
Абе излагация си стана... :lol:

KpuCuTo0o
02-02-2007, 19:35
Много гадно стана така, че не запали... ама те сигурно в понеделник ще го покажат вече как е успял да го запали... Много се радвам за Метин... Те всички го заслужаваха... Много са готини... Жалко че свърши :( Метин беше №1 :)

miloto_girl_4e
02-02-2007, 19:37
grqh e da dadesh nagradata na turchin ili pomak , a ne na nqkoi ot 11-te bulgari

slavi e fes



Да не зависи от Слави кой да спечели? Има си жури, има си и хора, които гласуваха за фаворита си :!: А и трябва да спечели най-добрият и най-любимият на публиката, не зависи какъв е по народност и т.н, явно екипа от шоуто и масата българи не са расисти :!: :wink:
А Ферарито явно не запали, защото има некво копче, което да се натиска или и аз нз, защото както сами видяхте имаше ток в колата, нали фаровете светнаха :)

rusalkata_
02-02-2007, 19:51
grqh e da dadesh nagradata na turchin ili pomak , a ne na nqkoi ot 11-te bulgari

slavi e fes

баси расиста си!сигурно на Сървайвър си се кефел,че не спечели "турчина"...много консервативно мислене за хора в 21 век!
много се радвам,че Метин спечели.напълно си заслужи наградата,а шоуто тази вечер беше СТРАХОТНО(както казва Памбос :lol: :D )!

Red.Chil
02-02-2007, 19:54
Като изключим факта,че е турчин(което всъщност не е никакъв фактор),тоя Метин е доволно простоватичкък,не знам що хората са гласували за него(то е явно какви хора си дават парите за простотии)...Иначе играе човека,не мога като него. :roll:

Shadow_Walker
02-02-2007, 20:00
Веру, много добре танцува, ама честно казано не бях за него.Но да му е честито :-D

reason
02-02-2007, 20:16
Яд ме е.Метин си играе,артистичен е,ама може да прави само тея неговите движения.Докато Лили си беше наистина добра.Почти нямаше танц,в който да не играе както трябва.
Пък ся то Метин си спечели...събра се малцинството,пуща смс-си...

OtherDimension
02-02-2007, 20:17
grqh e da dadesh nagradata na turchin ili pomak , a ne na nqkoi ot 11-te bulgari

slavi e fes



Да не зависи от Слави кой да спечели? Има си жури, има си и хора, които гласуваха за фаворита си :!: А и трябва да спечели най-добрият и най-любимият на публиката, не зависи какъв е по народност и т.н, явно екипа от шоуто и масата българи не са расисти :!: :wink:
А Ферарито явно не запали, защото има некво копче, което да се натиска или и аз нз, защото както сами видяхте имаше ток в колата, нали фаровете светнаха :)


samo ne mi kazvai che vqrvash v "bezpristrastnostta" na jurito i vota na zritelite
vsichko e podpraveno, toq mu se radvashe nai-mnogo na metincho ot samoto nachalo
vsichki znaem tiq "konkursi" kolko sa chestni .. tochno tolkova , kolkoto i Evrovisia kato preeb*ha dugliq ..


rusalke , kakva e vruzkata s tova che sum v XXI vek ?
kakvo mu e konservativnoto
i kakvi hora ste vie da podkrepqte nego ?
v tucia osven fes edin bulgarin drugo nqma da poluchi
kamo li ferrari
tova da dadesh nagradata na takuv prostak , pri uslovieto che imash kolko sa tam 8-9 talantlivi bulgari i shouto e v Bulgaria .. emi mnogo izvinqvai

reason
02-02-2007, 20:23
Абе OtherDimension,Слави сам си каза,че фаворитка му е Лилия...

OtherDimension
02-02-2007, 20:27
dosta ste naivni vsichkite

ne moga da razbera , zashto ne moje da vidite , che Slavi e edin pozior ?
uj se pravi na golqm patriot , no i toi i celiq mu ekip vinagi sa zastavali zad turcite ...

Nqma da zabravq proslovutata izcepka na Rosen Petrov : Predpochitam v Rodopite da nqmat pari za hlqb i da govorqt na turski ezik , vmesto "ATAKA" da vlezne v parlamenta..

emi za kakvo govorim
vsqka vecher plue volen siderov
ne znam otkude idva tazi proturska orientaciq na dulgiq , no tq e fakt..

Mooo6nooo
02-02-2007, 20:52
Гледах само последните 2 изпълнения и това на турчина ми хареса. Друг път не съм ги гледал танцьорите, но не мисля че на някой не трябва да му се даде наградата само, защото е турчин...

И аман от Атака и какъв бил Слави Трифонов. Обърщате темата в съвсем друга посока. Слави говори това, което му е изгодно да говори. Това е нормално. Никой Тв водещ няма да говори това, което мисли, ще говори това, което му нареждат. Напълно нормално е. Така е навсякъде. Не казвам, че правилно, но е нормално.

Gothique♫
02-03-2007, 07:12
Като изключим факта,че е турчин(което всъщност не е никакъв фактор),тоя Метин е доволно простоватичкък,не знам що хората са гласували за него(то е явно какви хора си дават парите за простотии)...Иначе играе човека,не мога като него. :roll:
Съгласна съм напълно с тоя пост

teenkopele
02-03-2007, 07:32
само според мен ли сичките на тоя конкурс бяха адски бездарни :|


Според мен, Метин не е бездарен.

:arrow: Ще ми бъде интересно да видя как го запалват. :-D

Red.Chil
02-03-2007, 07:41
dosta ste naivni vsichkite

ne moga da razbera , zashto ne moje da vidite , che Slavi e edin pozior ?
uj se pravi na golqm patriot , no i toi i celiq mu ekip vinagi sa zastavali zad turcite ...

Nqma da zabravq proslovutata izcepka na Rosen Petrov : Predpochitam v Rodopite da nqmat pari za hlqb i da govorqt na turski ezik , vmesto "ATAKA" da vlezne v parlamenta..

emi za kakvo govorim
vsqka vecher plue volen siderov
ne znam otkude idva tazi proturska orientaciq na dulgiq , no tq e fakt..
Амии,откога да си патриот значи да мразиш турци/цигани/евреи ? :?

fenka_METIN
02-03-2007, 07:58
METIN E NAI GOTINIQT I TOI NAPALNO ZASLUJAVA6E DA SPE4ELI I MU SE RDAVAM UJASTNO MNOGO !!! ZA MEN NQMA NIKAKVO ZNA4ENIE DALI E BALGARIN ILI DALI NE E VSE PAK NITO JURITO NITO PAK PUBLIKATA GLEDA TOVA VSI4KI GLEDAT KAK TANCUVA I KAKVO 6OU PRAVI

A TVA ZA FERRARITO VIE NE SE PRITESNQVAITE MNOGO TOI 6TE SI GO ZAPILI...........

IlLuSi0nS`
02-03-2007, 08:56
ае нормални ли стее .. аз не гледам шоуто на слави и никога няма и да го гледам.. защото за мене тоя плешивия е най-голямата измет в медийното пространство.. шибан лицемер.. всичко е комерс и за пари.. прави се на патриот. хахахаахаха ебахти патриота аз.. подкрепя мръсни турци и прави песнички с умирисани цигани.. хаха ебахти патриота.. ей такива трябва да се убиват.. а още по-лошото е че простите хора му вярват.. хаха съжалявам ви просто.. а слави господ достатъчно го е наказал.. кфо по зле от плешив дядка без семейство.. просто е проздрачен и всичките му пари не могат да маскират лицемерието и простотията му.. един голям :smt097 за най-големия турчин слави хаах

OtherDimension
02-03-2007, 09:02
ае нормални ли стее .. аз не гледам шоуто на слави и никога няма и да го гледам.. защото за мене тоя плешивия е най-голямата измет в медийното пространство.. шибан лицемер.. всичко е комерс и за пари.. прави се на патриот. хахахаахаха ебахти патриота аз.. подкрепя мръсни турци и прави песнички с умирисани цигани.. хаха ебахти патриота.. ей такива трябва да се убиват.. а още по-лошото е че простите хора му вярват.. хаха съжалявам ви просто.. а слави господ достатъчно го е наказал.. кфо по зле от плешив дядка без семейство.. просто е проздрачен и всичките му пари не могат да маскират лицемерието и простотията му.. един голям :smt097 за най-големия турчин слави хаах

=D>

ReChill , zashto si govorish naizsut ?
da sum kazal che mrazq evrei
da sum kazal da se izbivat turcite ?
prosto trqbvashe bulgarin da specheli .. trqbva da uvajavame talanta si pone v sobstvenata si durjava
lilia i drugoto momche s chervenoto po kosata bqha mnogo po-dobri ot taq pacha - fakt !

vsichko beshe naglaseno ..
samo edin ot jurito se izpusna : metin vinagi pravi edno i sushto
tva li e dobriqt tancior ? - koito tancuva edin tanz na vsqkakva muzika...
ochakva se mnogo seriozna globa za tozi , koito se izpusna i za malko da provali celiqt teatur na dulgiq mehmed-trifonof.. :smt009

Mooo6nooo
02-03-2007, 09:27
какво ферари??? :shock:
Червено...

http://www.slavishow.com/index.php?cat=1&mid=49&id=6278

Отър Дименшън - Не виждам защо го правиш на такъв проблем. Чудо голямо...

Nerqzan^nokut
02-03-2007, 09:56
аз бях за русенците се пак няям нищо против да го гледам докато се разхождам :-)
иначе бях за Цецко и за Самоел

evil_lady_in_black
02-03-2007, 10:13
О това ми е едно от най-противните предавания особено пък тоя Метин ли е какъв е незнам :smt005 много са ми смешни :smt005 само едно не проумявам след като това е състезание защо повечето не си измисиха само хореографиите ????

rusalkata_
02-03-2007, 11:32
оф леле OtherDimension не искам да го правя на проблем обаче как разбра,че всичко е нагласено и че Метин си им е бил любимец,като не е така...Слави сам си призна,че фаворит му е Лилия,а любимец на "Ку-ку бенд" е Цветомир.нищо и не спомена за Метин...
аз пък много се ядосвах понякой път на журито.имаше моменти когато даваха повече точки на Павлина и Цветомир отколкото на някой толкова пластичен като Кирил или Самоел.това не бяха реални оценки,защото кажете ми какво толкова играеше Цветомир с това бирено шкембе освен това да го клати?към края започнаха да дават по-слаби оценки на най-добрите.
още нещо:ами ако бяха спечелили Моника или Самоел,които са от други народности пак ли щяхте да сте толкова злобно настроени?да ви имам патриотщината...

OtherDimension
02-03-2007, 12:01
rusalke az da ti imam tvoita..
za tqh nie oshte sme gquri i robi , ti ferrari-ta im davai :evil:

P.S. Pambos kaza che toq si pravil edno i sushto , no mu dade 6...
qvno nqkoi ne go e insruktiral kakvo da govori :roll:

no ti si oshte na 14 i vqrvash v princove i dobriqt svqt .. :-$

OtherDimension
02-03-2007, 12:04
rusalke az da ti imam tvoita..
za tqh nie oshte sme gquri i robi , ti ferrari-ta im davai :evil:

P.S. Pambos kaza che toq si pravil edno i sushto , no mu dade 6...
qvno nqkoi ne go e insruktiral kakvo da govori :roll:

no ti si oshte na 14 i vqrvash v princove i dobriqt svqt .. :-$


ne moga veche da sporq s takiva deca kato tebe
pointeresuvai se kakvo stava v Rodopite i severoiztochna Bulgaria i togava gi zashtitavai turcite

zashtoto ne znaesh kak v Qkoruda gonqt s pruti bulgarski uchitel , koito otkazva da prepodava na turski
kak blizo do Shumen edin turski politik propovqdva vuorujena borva sreshtu gqurite-bulgari
i oshte mnogo-mnogo primeri moga da ti dam , no ne si zaslujava
shte porasnesh , spokoino

DjBaloon
02-03-2007, 12:07
abe moje li da gledate takova prosto predavane,kamuli da sporite za nego.... o boje.. :-k

Mooo6nooo
02-03-2007, 12:07
kak blizo do Shumen edin turski politik propovqdva vuorujena borva sreshtu gqurite-bulgari
i oshte mnogo-mnogo primeri moga da ti dam , no ne si zaslujava
shte porasnesh , spokoino
Само да ти кажа, че на тоя никой не му вярва...

rusalkata_
02-03-2007, 12:40
za tqh nie oshte sme gquri i robi , ti ferrari-ta im davai :evil:

no ti si oshte na 14 i vqrvash v princove i dobriqt svqt .. :-$

ще ти кажа нещо-не слагай хората под общ знаменател!жестоко грешиш,като правиш така...но ти пък явно си все още в детската градина и не можеш да разграничаваш хората... [-X

Shadow_Walker
02-03-2007, 12:48
Абе тука на политически проблем го обърнахте.
Аман от расистки изявления.Какво като е турчин-голяма работа.
Да не бях за него, да прост си изглежда, ама това че е турчин ама въобще никаква роля няма.Като са гласували за него той ще спечели...

OtherDimension
02-03-2007, 12:58
tova che e turchin si znachi che e prost
v selskata im durjava ne mogat da prokarat zakon za osnovno obrazovanie .. za kakvo govorim

rusalke .. dosta si mi dalech ot godinite za da mi govorish taka
ne te znam ot kude si , no az sum prekaral znachitelna chast ot jivota si sred turci i zatova mi pozvoli da znam maaalko povechko ot teb ?
vidqh ti snimki - na poveche ot 14 ne si .. taka che prosto ne spori s men

peps_from_mars
02-03-2007, 13:02
бахти ръсиста......разбрахме че не харесваш турците и че си намразил половиня форум дет се кефат на Метин....,затва замлъкни .... :-& [-o< :-D :smt005 :smt005

OtherDimension
02-03-2007, 13:06
rAsist se pishe ovca takava ;]
i ne mrazq nqkoi
prosto s rusalkata sporim
tq si ima teza i az sum siguren , che shteshe da e po-razlichna ako pone vednuj e obshtuvala s turchin
no tq sum siguren che nikoga ne e imala neshto s predstavitel na tqhnata rasa i zatova taka si govori .. prosto e subektivna ;)

dokato ti si si tupa i zlobna :>

peps_from_mars
02-03-2007, 13:16
rAsist se pishe ovca takava ;]
i ne mrazq nqkoi
prosto s rusalkata sporim
tq si ima teza i az sum siguren , che shteshe da e po-razlichna ako pone vednuj e obshtuvala s turchin
no tq sum siguren che nikoga ne e imala neshto s predstavitel na tqhnata rasa i zatova taka si govori .. prosto e subektivna ;)

dokato ti si si tupa i zlobna :>

мУаххахХАххаХХххахХАхахХ.. .....умника са изказа....не са имай за голямата работа тука във форума.....кво кат си с няколко години по-голям от другите?и кво голяма вълна-акъла ти обаче,не отговаря на възръста ти...да ти кажа.... :wink:

rusalkata_
02-03-2007, 13:40
prosto s rusalkata sporim
tq si ima teza i az sum siguren , che shteshe da e po-razlichna ako pone vednuj e obshtuvala s turchin
no tq sum siguren che nikoga ne e imala neshto s predstavitel na tqhnata rasa i zatova taka si govori .. prosto e subektivna ;)

хубаво де.нямала съм контакт с турчин,но не може всички да са еднакви и да ги слагаш под общ знаменател!
мерси за комплимента обаче не съм на 14. 8-[ на 16 съм. :roll: а и ти не изглеждаш толкова голям на колкото се правиш.

rosskata
02-03-2007, 13:55
tq si ima teza i az sum siguren , che shteshe da e po-razlichna ako pone vednuj e obshtuvala s turchin
no tq sum siguren che nikoga ne e imala neshto s predstavitel na tqhnata rasa i zatova taka si govori .. prosto e subektivna ;)



Aз като човек с много познати -турци, мога ли да кажа нещо?
Първо: Турците не са друга раса, а друга народност.
Второ: Тези, които познавам, освен, че са малко сексисти ( както между другото, и много българи), са си напълно като нас. Нямат рога, нямат опашки, не ядат хора. Така че по- скоро ТИ си нямал конаткти с турци, за да плюеш така.
Една моя приятелка ходеше с турчин доста време и се разбираха добре...




rusalke .. dosta si mi dalech ot godinite za da mi govorish taka
ne te znam ot kude si , no az sum prekaral znachitelna chast ot jivota si sred turci i zatova mi pozvoli da znam maaalko povechko ot teb ?

След като за теб възрастта е толкова определяща за това кой е прав, нека да послушаш поне мен- ако не задруго, защото съм по- голяма от теб.
Аз също познавам много турци. Имам колеги- турци в университета. Нито ходят с чалми и фереджета, нито са необразовани, дори напротив...
Сигурно има и такива някъде... Но и българи такива има много...

OtherDimension
02-03-2007, 14:28
tq si ima teza i az sum siguren , che shteshe da e po-razlichna ako pone vednuj e obshtuvala s turchin
no tq sum siguren che nikoga ne e imala neshto s predstavitel na tqhnata rasa i zatova taka si govori .. prosto e subektivna ;)



Aз като човек с много познати -турци, мога ли да кажа нещо?
Първо: Турците не са друга раса, а друга народност.
Второ: Тези, които познавам, освен, че са малко сексисти ( както между другото, и много българи), са си напълно като нас. Нямат рога, нямат опашки, не ядат хора. Така че по- скоро ТИ си нямал конаткти с турци, за да плюеш така.
Една моя приятелка ходеше с турчин доста време и се разбираха добре...




rusalke .. dosta si mi dalech ot godinite za da mi govorish taka
ne te znam ot kude si , no az sum prekaral znachitelna chast ot jivota si sred turci i zatova mi pozvoli da znam maaalko povechko ot teb ?

След като за теб възрастта е толкова определяща за това кой е прав, нека да послушаш поне мен- ако не задруго, защото съм по- голяма от теб.
Аз също познавам много турци. Имам колеги- турци в университета. Нито ходят с чалми и фереджета, нито са необразовани, дори напротив...
Сигурно има и такива някъде... Но и българи такива има много...



teb vinagi shte te slusham , zashtoto uvajavam mneniqta ti :)
tova za fesovete i chalmite go znam - to dori v turciq mladite turkini ne nosqt feredjeta .. tva go pravqt samo jenite v Razgrad , na koito se dava 100-200 evro za da go pravqt
za godinite imah predvid tova .. momicheto prosto e na vuzrast , koqto politikata i morala ne i vlizat v krugozora
i tova e neshto suvsem estestveno i normalno
mladostta ne e porok
taka se e sluchilo , che mnogo moi rodnini jiveqt v Kardjali
porazi tazi prichina ot maluk chesto prekarvam znachitelna chast ot vakanciite si tam
nujno li e da ti davam primeri kak kato vleznah v edin PC club i progovorih na bulgarski se oburnaha nqkolko turcheta i pochnaha da mi govorqt na turski i me izkaraha otvun ?
nujno li e da ti kaja za primer , za momche , koeto e prebito do smurt s boksove i nai-nakraq sa go ostavili pred vratata na maika mu , zashtoto toi gi e napsuval , kato sa mu kazali "gqur"
primerite za uchitelq v Qkoruda nqma da go povtarqm...
ima oshte mnogo-mnogo takiva primeri , no ti si zashtivash tezata dobre , a ne smqtam da oflood-qva oshte tolkova temata
ako iskash da posporim moje da go napravim na drugo mqsto :)

DetE-Idi0t
02-03-2007, 14:42
В крайна сметка никой не каза защо не запали ферарито...
Баща ми до колкото е видял (може и да греши) е било автоматик, а той като си пали колата натиска спирачката. Доста елементарна процедура, но от еуфорията може и да не са се сетили хората.
За мен лично това не беше никакъв конкурс. Трифонов си манипулираше журито още отначало с "нашия любимец... Метин Енимехмедов".

OtherDimension
02-03-2007, 14:52
^ ne znam za euforiqta .. no takova skupo predavana ne moje da dopusne takuv gaf .. trqbvalo e predi predavaneto nqkoi da instruktira dulgiq kakvo da pravi .. minimalna greshka koqto razsmq cqla Bulgaria..

a za manipulaciqta i "konkursa" az veche izkazah mnenie :evil:

rosskata
02-03-2007, 15:25
И все пак не съм съгласна, че можеш да определиш кой ня коя възраст започва да се интересува от политика, или от социални въпроси, или от каквото и да е. Аз познавам хора, които на 14, когато на мен най- голямата ми грижа беше къде да се напия и напуша, и колко калории има в ябълката, са доста компетентни по много въпроси, и са доста порастнали, и много интелигентни...
ПОзнавам и хора, които и на 20 и повече въобще нищо друго не ги интересува освен собствения им задник, и какво направил комшията.
ТАка че то си е индивидуално... И да кажеш на някой че не ти е равностоен противник във спора само защото е по-малък не е много силен аргумент...

OtherDimension
02-03-2007, 15:47
^ dobre
specialno za rusalkata siiiiilno se sumnqvam che se intersuva ot tova

petinkaa
02-04-2007, 22:02
smeshni ste eiiiii qd vie che picha specheli shtoto vie ste po golemi poziori i ot tqx pone tex gi davat po tv a vie shte si ostanete zabraveni i kato e tyrchin ne go gledaite be nekoi da vi kara nasilia da gledate ili se praite tyka na pichove a ste smeshni haha palqci

02-04-2007, 22:56
Xaxa ферарито не ще да пали хахаа

mi kato se e opital da mu probuta nekuv stroshen bokluchak

Dr. Kazimbutt
02-04-2007, 23:45
prosto trqbvashe bulgarin da specheli .. trqbva da uvajavame talanta si pone v sobstvenata si durjava

Талантът си е талант - не може да се свързва с националната принадлежност.

Според журито Метин танцуваше най-добре, затова и спечели. Нека е жив и здрав, а пък вие продължавайте да злобеете и да завиждате по форумите...

Колкото до изказването, че всички от участниците били бездарни... Jamalska, защо ти не се явиш на следащия такъв конкурс, че да покажеш на хората как се танцува танго примерно? Не се и съмнявам в твоите дадености.

Malice
02-05-2007, 08:15
Заслужи си ферарито човека...е някак си го е запалил щото вчера го видях да си го кара в центъра на София

machoka
02-05-2007, 08:34
tova che e turchin si znachi che e prost
v selskata im durjava ne mogat da prokarat zakon za osnovno obrazovanie .. za kakvo govorim

#-o 'Баце', само ще ти кажа че си в тотална заблуда. И да - расист си, колкото и да не ти харесва и явно да не го проумяваш. Талантът е фактор, независещ от народността и расата - явно това не можеш да разбереш. Ти ще оплюваш всичко, що е направено от турчин, на расова основа - и ще грешиш, и другите ще го забелязват това ще си имат едно наум за теб - а ти дори няма да се усетиш. По-добре си промени мирогледа още сега - о'време.

white_chik
02-05-2007, 08:37
И за мен Метин беше най-добрия,най-оригиналния.Единствената ми забележка е,че може би на всички танци си танцуваше едно и също,но въпреки това си заслужи ферарито

OtherDimension
02-05-2007, 09:58
tova che e turchin si znachi che e prost
v selskata im durjava ne mogat da prokarat zakon za osnovno obrazovanie .. za kakvo govorim

#-o 'Баце', само ще ти кажа че си в тотална заблуда. И да - расист си, колкото и да не ти харесва и явно да не го проумяваш. Талантът е фактор, независещ от народността и расата - явно това не можеш да разбереш. Ти ще оплюваш всичко, що е направено от турчин, на расова основа - и ще грешиш, и другите ще го забелязват това ще си имат едно наум за теб - а ти дори няма да се усетиш. По-добре си промени мирогледа още сега - о'време.

айде да не ми викаш баце , става ли ?
и ако обичаш не давай определяния за мен
факт е , че Кирил Димитров беше много по-добър от него , беше и по-сериозно момче..
а това дали другите споделят мнението ми и щели да имат "едно наум за мен" не ме интересува
да си имаме уважението , драги модераторе..

OtherDimension
02-05-2007, 10:01
prosto trqbvashe bulgarin da specheli .. trqbva da uvajavame talanta si pone v sobstvenata si durjava

Талантът си е талант - не може да се свързва с националната принадлежност.

Според журито Метин танцуваше най-добре, затова и спечели. Нека е жив и здрав, а пък вие продължавайте да злобеете и да завиждате по форумите...

Колкото до изказването, че всички от участниците били бездарни... Jamalska, защо ти не се явиш на следащия такъв конкурс, че да покажеш на хората как се танцува танго примерно? Не се и съмнявам в твоите дадености.

.. също така според част от въпросното жури(Памбос) той си правеше едни и същи движения , независимо от тематиката на самия танц .. талааант!
а това за завистта и злобата по форумите - вече е изтъркано и банално
смени плочата
смятам ,че сме в този форум за да си даваме мнението по даден въпрос , а не само да търсим песни и филми . Съгласен ли си ?



И за мен Метин беше най-добрия,най-оригиналния.Единствената ми забележка е,че може би на всички танци си танцуваше едно и също,но въпреки това си заслужи ферарито

някак си да повтаряш едно и също и да си оригинален - не ми се връзва ?

machoka
02-05-2007, 14:33
OtherDimension,

ахааа, значи не ти е приятно да те квалифицират?! Когато ти спреш да квалифицираш цяла една работлива народност като измет, боклук или както ти си я квалифицираш, тогава може да очакваш същото в замяна. До тогава мога да те квалифицирам както си искам -> пък белким усетиш в каква жестока заблуда тънеш :)

OtherDimension
02-05-2007, 15:00
Ахаа , а ти си нещо като Добрия защитник на народите ?
ами аз пък казвам ,че твоята теза е грешна и живееш в заблуда ?
И сега какво ?

machoka
02-05-2007, 15:04
.. и сега истината цъфва наяве, а мъдрият ще я прозре.

OtherDimension
02-05-2007, 15:07
а и никъде не съм казвал , че не са работлива народност , а че са наука , защото до 96 година , както казах , нямаше закон за задулжително основно образование.. Ако за теб , нардосност , която бере тютюн по цял ден и си остава в това е велика .. то по-скоро ми звучиш като комунист-прокламатор на нов петилетен работнически план

Dr. Kazimbutt
02-05-2007, 15:36
OtherDimension, разбира се, че форумът е място, където един човек си изказва личното мнение. Но когато във всяка втора тема започне се обсъжда новата придобивка на Метин, това явно говори за комплексарщина и завист (получава се почти така, все едно чета "Бай Ганьо")... Може да звучи много изтъркано и банално, но е вярно, колкото и да не ти се нрави.

OtherDimension
02-05-2007, 16:52
прочетох си мненията
не мисля ,че му обсъждал колата , а това кой е победителят
и след като си прочел за очевидната ми ,да се изразя най-леко - дразнене от Метинката, да ме обвиняваш , че му ЗАВИЖДАМ е просто нелепо . И едно от нещата , което никога няма да ми се случи, е да се комплексирам и да добивам комплекс за малоценност от индивид от неговата етническа принадлежност .. Вярвай ми

OtherDimension
02-05-2007, 16:53
прочетох си мненията
не мисля ,че му обсъждал колата , а това кой е победителят
и след като си прочел за очевидната ми ,да се изразя най-леко - дразнене от Метинката, да ме обвиняваш , че му ЗАВИЖДАМ е просто нелепо . И едно от нещата , което никога няма да ми се случи, е да се комплексирам и да добивам комплекс за малоценност от индивид от неговата етническа принадлежност .. Вярвай ми

П.С. ако искаш да не се обиждаме а?

bulgarche
02-05-2007, 19:49
grqh e da dadesh nagradata na turchin ili pomak , a ne na nqkoi ot 11-te bulgari

slavi e fes



Да не зависи от Слави кой да спечели? Има си жури, има си и хора, които гласуваха за фаворита си :!: А и трябва да спечели най-добрият и най-любимият на публиката, не зависи какъв е по народност и т.н, явно екипа от шоуто и масата българи не са расисти :!: :wink:
А тез хорица от жирито "случайно" да са подчинени на Слави? Пък както беше написано в една тема Слави е "турска подлога".



grqh e da dadesh nagradata na turchin ili pomak , a ne na nqkoi ot 11-te bulgari

slavi e fes

баси расиста си!сигурно на Сървайвър си се кефел,че не спечели "турчина"...много консервативно мислене за хора в 21 век!
Аз лично се радвах
Та от коя от трите световни раси е викаш?


може някой цинанин да е свил акумолатора :-D
Чудно как ли светнаха фаровете тогава

OtherDimension
02-05-2007, 19:59
Аз съм БЪЛГАРЧЕ -
явно сред всичките , които ме нападаха 5 страници , най-после се намери човек с моят начин на мислене , за вас -расистки , агресивен и т.н.
аз пък вашия мога да го нарека антибългарски , дори протурски , но както и да е..
радвам се , че има и други хора , които нямат розови очила и виждат какъв е всъщност слави-то - лицемер и измамник

tequila
02-05-2007, 20:36
абе минало свършено... не може да се върне и да се даде колата на друг... няма смисъл от обиди и спорове ... но това си се лично мое мнение :wink:

BornFromPain
02-05-2007, 22:48
Абе според мен си е съвсем очевидно защо ферарито не е запалило. Щото ако беше запалило нямаше да се обсъжда т'ва нещо вече 6 страници. Демек нямаше да се обсъжда и на другите места. Направо си представям как сред всички чалгари и не чалгари фенове на колите как първата им реплика е била "А ти видя ли как Ферарито вчера не запали!?!?" Ей ти евтина реклама - всеки говори за Шоуто на Слави....

А другата голяма глупост заради която не го гледах както и тва както и сървайвърите и другите лайна. Щото тия "забавления" са начина най-сетне да си имаме български "звезди", а не цяла България да се кланя на чуждите. Щото от чуждите звезди "наште хора" пари не взимат. Демек всичките лайна са просто шоута и като всяко шоу си имат и сценарии. Кво сте ги взели толкова присърце? Тука ще се избиете щото некъв турчин взел награтада. На кой му пука изобщо?

Айде излях си хейта към телевизионните лайна, мога да си легна спокоен :lol:
ТВ СЪКС
ТВ СЪКС
ТВ СЪКС
Успявам ли да ви промия а? :lol:

П.П. е вече мога да си легна.. ЙЕС :-D

rosskata
02-06-2007, 00:42
ТВ СЪКС
ТВ СЪКС
ТВ СЪКС



Уааааа, не мога да повярвам, за първи път съм напълно съгласна с теб!!!
Телевизията да мре! 8)

ексо
02-06-2007, 06:17
вие сега ли го разбрахте, че ТВ съкс...

leko_otkachena
02-06-2007, 06:34
slavi e fes

a ti si boza... :smt068 :smt043 :mrgreen: cepite mraka :-)

OtherDimension
02-06-2007, 09:02
Абе според мен си е съвсем очевидно защо ферарито не е запалило. Щото ако беше запалило нямаше да се обсъжда т'ва нещо вече 6 страници. Демек нямаше да се обсъжда и на другите места. Направо си представям как сред всички чалгари и не чалгари фенове на колите как първата им реплика е била "А ти видя ли как Ферарито вчера не запали!?!?" Ей ти евтина реклама - всеки говори за Шоуто на Слави....

според мен си роден за сценарист на фантастичен филм .. такова въображение не съм срещал
Ако колата беше запалила сега щеше да изкараш мнение , че е нагласено да потегли , за да може утре чалгарите да казват : "Ей , видя ли как запали Ферарито !!" :-s

SilverAngel
02-06-2007, 16:53
Мисля че наистина Кирил Димитров беше също добър, но то си му личеше че се е примирил вече че няма да вземе наградата, щото не е на 100% как ще се представиш там, а и кой е фаворита на публиката а тия 35% и нещо бяха за Метин, щото той стана любимеца на всички. Много се радвам за него :)

Cheesy
02-06-2007, 17:24
Kolko takiva temi 6e napraite?!?!?!?Ne zapalilo- ne zapalilo...ebasiii

BornFromPain
02-07-2007, 06:26
ТВ СЪКС
ТВ СЪКС
ТВ СЪКС



Уааааа, не мога да повярвам, за първи път съм напълно съгласна с теб!!!
Телевизията да мре! 8)

:lol:
Извинявам се.. Не беше нарочно :D
Пък и 2 повтарящи се думи в пост 1 страница, са едно добро начало на нашто разбирателство :lol: :lol: :lol: :lol:



OtherDimension, слез на земята, започни да мислиш логично(за целта ако трябва мъж/жена си намери щото на моменти липсата на такъв/такава много личи в поведението ти) и ще ти се стори по-логично. Да не милиш че в шоубизнеса има нещо случайно? Не ми спори по въпроса защото очевидността на факта че сценаристите НАИСТИНА измислят такива неща с цел популярност, би те накарала да изглеждаш още по-глупав/а от обикновено. Присети ли се?
(Мноо обичам рано сутрин да се правя на умен.. Ако не си разбрал/а някое изречение мога да ти го перефразирам :lol: :twisted: )

OtherDimension
02-07-2007, 10:18
просто спри да се правиш на умен/умна - не ти отива :)


П.С. ей много се дразня , като си говорите наизуст .. как пък разбра , че нямам момиче до мен ? ами ако ти кажа , че имам сериозна приятелка повече от година ? . .как ги правиш тия умозаключения не знам ..

Когато ми предоставиш доказателства , тогава ще ми казваш дали изглеждам тъп или не?
По същата логика аз мога да кажа ,че си малоумник ,че вярваш ,че е наглсено :-s