PDA

View Full Version : Problem s liceto napraxva,za4ervqvane, sled brusnene i miene



napsterr
02-02-2007, 19:03
znachi iskam da vi popitam kato se obrasna, na mesta ot liceto mi napraxva i se za4ervqva leko s kakvo moje da se premaxne tozi problem...... napruxva mi mejdu dolnata ustna i bradi4kata i ot dvete strani


kak moje da opravqtozi problem mnogo me drazni,, da ne mi napraxva kojata maja se s krem nivea ama ako ne se namaja edin den i na drugiq den kato si umiq liceto napraxva... basi mnogo e gadno pomognete

napsterr
02-02-2007, 19:05
ht tp:// img259.imageshack. us/img259/4117/probleeemiy8.png

eto snimka sam obozna4il to4nite mesta

BaiKiroMafiqta
02-02-2007, 19:37
Майко човек аз имам абсолютно същия проблем. Не мислех, че някой друг също ги има тея зачервявания. Пробваш да слагам през деня от време на време афтършейв ама само се раздразва каточели. Като си измия лицето със сапун пък пак се дразни кожата. По едно време ми се оправи кожата, така като не я пипах и сега е добре. От време на време обаче пак се получава.

Ако някой намери начин да ги маха, да пише.

ПП: Много щипе тва даеба ;)

vivian
02-02-2007, 20:26
probvai krem za sled brasnena na NIVEA!brat mi go polzva i deistva mn dobre!dano sma vi pomognala

adoration_
02-02-2007, 21:08
Приятелят ми използва някакво кремче...или май е балсам за след бръснене и му се отразява мн добре!;)Пробвайте с нещо такова!:)

02-03-2007, 08:42
a toq krem znaete li kolko stryva?

adoration_
02-03-2007, 08:55
Не знам точно колко е,но мога да попитам...не е проблем!Мисля,че е не повече от 10лв... Зависи де... от марката и т.н.
Има всякакви такива кремчета(поне според мен :lol: ) ! Отиваш в козметичен магазин и питаш:) :!: