PDA

View Full Version : По-лоша отколкото можеш да си представиш



Friend_witH_Benefit
02-02-2007, 21:39
Нещата, скъпи, сега са толкова различни... аз съм някой руг... ти може би също... и аз не мога да бъда този човек, който бях, просто не мога ... съжалявам, но просто нещата се променят... хората не се... хората порастват... стават по-добри или по-лоши от това, което са .... а аз станах по-лоша ... сега не можеш да ме спреш... ако АЗ реша да си тръгна просто не си в състояние да ме спреш... живеят само влюбените, останалите просто съществуват, нали знаеш?! .... преди аз бях твоя бейби ... BUT NO MORE DARLIN` ... все още някъде там е страдащата ми, измъчена душа.. но вече нямам нужда от нея, нямам нужда и от теб... имам себе си и това сега е повече от достатъчно ... моят живот няма нищо общо с твоя ... така че нека просто си кажем довиждане .... не влошавай нещата ... не ставай жалък....Вече не съм същото момиче, нали разбра?! Вече ти го казах .... така че продължавай да вървиш, искам да изчезнеш от погледа ми ... и никога а не се връщаш ... защото ако се върнеш, ще превърна живота ти в кошмар, от който няма да можеш да се опомниш ... не ме ли разбираш ?! ... спри да се обясняваш ... не си ти човека, който може да ми казва какво да правя... защото ако реша да разбия сърцето ти- го правя ... ако реша да те пробвам в леглото си-го правя ... ако реша да те изплаша до смърт- го правя ... и бейби дори ако реша да те изтрия от земята -Ще го направя .... Е, все още ли искаш да пробваш с кой си имаш работа ?!