PDA

View Full Version : Moderated:Не знам какво ми става...



02-02-2007, 20:51
Хей на всички.Не знам дали има някакво решение или пък съвет които можете да ми дадете но просто искам да споделя.Амии ето какъф е проблема,от скоро се познавам с едно момче обаче хич не сме близки,даже не си говорим.Доста често си хвърляме по някои странен поглед и винаги се чудя какво значи това.Но същност не е това въпроса...Ами по принцип съм мн освободен човек,обичам да се забавлявам,да се смея,да се шегувам,не съм сдухана или неговореща...ноооо когато се появи той...губя и ума и дума...каквото и смешно нещо да съм се сетила веднага замлъквам...нз може би е нормално.но по този начин не можеме да завържеме разговор или да се опознаем.не твърдя че го харесвам.изпитвам някакво мн странно чувство.той си има гадже и мисля че си се обичат и дори този факт не ме дразни но понякога имам и чувството че мн го харесвам...наистина съм доста объркана.казват ми че мнението му за мен било мн хубаво но как да вярвам като ние въобще не си говорим.той е мн различен от мен,харесва момичета мн по различни от мен но това не ме спира да изпитвам онова странно чувство...колкото и да съм се разочаровала от него,когато се сетя за нещата който ме радват отново започвам да се чувствам странно.той е харесвано момче,почти постоянно заобиколен от момичета и точно заради това може би седя на страна от него и не искам да изглеждам като сички останали които му се качват на главата и му казват колко е перфектен....не искам да си мисли че го мисля за страхотен...та дори и не го мисля за такъф....хммм амии спирам че аз така мога да си продължа с часове....съжалявам че ви надух главата :oops:

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

4epHo0KaTa_Lady
02-04-2007, 07:13
i az sym na tva mnenie..Pogovorete si!Moje da izleze neshto ;)

LO6IQ
02-04-2007, 08:51
Just talking ... #-o уеуее мауеее...

Undying
02-04-2007, 08:56
Just talking ... #-o уеуее мауеее...
:lol: :lol: =D>

iiirish
02-04-2007, 12:23
не мога да ти помогна. или преодолей това, което изпитваш и иди директно при него или си стой там където си и страдай! средно положение няма!

iiirish
02-04-2007, 12:23
не мога да ти помогна. или преодолей това, което изпитваш и иди директно при него или си стой там където си и страдай! средно положение няма!