PDA

View Full Version : Moderated: Момичета, имате ли целулит?



lqlqllq
02-02-2007, 21:07
momi4etata imate li celulit???vyprosa mi e ne kak da go maxna 6otot nqmam mn vreme.,.. iskam da spq s priqtelq mi ... no se pritesnqvam mnoogo,,,i taka vie imate li i spite li s gadzetat si ?????? :( ..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

namely_me
02-02-2007, 21:23
И къв е проблема?
Той даже няма да забележи.
Ако пък тооолкова много те е срам, настоявай да го направите на (полу)тъмно.

qlqllqql
02-02-2007, 21:26
ami,,,to principno 6t bade ve4erta tyi ili ina4e 6t si e tymno v smisal ,edva li 6t si legnem i 6t sedime na svetlo,,,oba4e mi e mn gadno i osven tfa mislq 4e imam mn celulit :smt010 a iskam da go napravimm.. i nzz

02-02-2007, 21:26
Emi az nqmam celulit oba4e imam strii po dupeto 8-[ SpQ s priqtelq Mi ve4e blizo polovin godina i nqmam nikakvi problemi.Dori sam mu namekvala 4e se pritesnqvam ot tova no toi kaza 4e tova izob6to ne go drazni 8-[ Taka 4e spokoino ako mom4eto naistina te obi4a i ne se interesuva edinstveno ot van6niqt ti vid nqma6 problem4e :) USPEH :smt016

^sladyranka`
02-02-2007, 21:52
ami,,,to principno 6t bade ve4erta tyi ili ina4e 6t si e tymno v smisal ,edva li 6t si legnem i 6t sedime na svetlo,,,oba4e mi e mn gadno i osven tfa mislq 4e imam mn celulit :smt010 a iskam da go napravimm.. i nzz

Ami za6to predvaritelno ne si pogovori6 s nego?Moje bi 6te si po spokoina i nqma da se pritesnqva6 kakvo 6te si pomisli

koalka
02-03-2007, 04:58
Въобще няма да го забележи. :wink: Не се притеснявай.

@3_DeTeTo
02-03-2007, 05:55
Ако е кат бившия ми ще забележи всичко ама споку поговори с него и го помоли да намали осветлението за да не се притесняваш тооолкова много ;)

beb4e12345
02-03-2007, 13:46
ami spored mene ne bi trqalo da zabeleji. e to vsi4ko zavisi ot mom4eto.nz.no ne misli za tova i nqma da ima6 problem spored men.

[m!s$_k@pr!$]
02-03-2007, 18:43
Ами и аз си мислех че няма да зебележи, но го забеляза :evil: и то не беше точно целулит, ами беше почнало да се появява и си личеше съвсем леко. После ме закачаше, ама просто на шега-не на сериозно

zaiobaio
02-03-2007, 22:36
абе ти съблечеш ли се гола вече нищо няма да вижда той споко :lol: мъже.. 8-[

evil_lady_in_black
02-03-2007, 22:37
Ами нямам :roll:

Friend_witH_Benefit
02-04-2007, 08:30
Аз нямам, но не смятам, че ще представлява проблем за приятеля ти и то кой знае какъв :) Принципно се забелязва, но след като толкова искаш да спиш с него нямаш избор освен да се прежалиш ... и моя съвет е да направиш нещо пшо въпроса от тук нататък с целулита :) Успех и по-спокойно :)

ProstoAz
02-04-2007, 08:40
Нямам.
Но се чудя защо се опитвате да убедите момичето, че приятелят и няма да забележи? Аз мисля, че тя попита как да се отърве от целулита, а не дали гаджето и ще го забележи.
А сега на въпроса - спорт, много вода, кремче и масаж. :wink:

Friend_witH_Benefit
02-04-2007, 10:46
Нямам.
Но се чудя защо се опитвате да убедите момичето, че приятелят и няма да забележи? Аз мисля, че тя попита как да се отърве от целулита, а не дали гаджето и ще го забележи.
А сега на въпроса - спорт, много вода, кремче и масаж. :wink:
Напротив тя си е написала в темата, че пита НЕ как да се оттърве от него, защото няма време ами пита ние имаме ли и дали спим с приятелите си ако имаме, защото и тя има и дефакто я е срам да се съблече, защото се притеснява от реакцията на приятеля си ... :wink: Прочети го по-внимателно и ще видиш :)

ProstoAz
02-04-2007, 10:49
Наистина грешката е моя. :oops: Извинявам се. Ама така ще е като пишат на маймуница. :lol:
Мене би ме било малко срам да си легна с гаджето, ако имам целулит, ама всеки с разбиранията си... :roll:

Friend_witH_Benefit
02-04-2007, 10:54
Наистина грешката е моя. :oops: Извинявам се. Ама така ще е като пишат на маймуница. :lol:
Мене би ме било малко срам да си легна с гаджето, ако имам целулит, ама всеки с разбиранията си... :roll:
Целулита си е целулит ... няма как да е нещо приятно, и на мен н еми харесват целулитни момичета, затова я съветвам да прави нещо по въпроса преди нещата да станат трагични, още повече че тя каза че има доста .... :)

Lorraine
02-04-2007, 12:28
нямам и не съм имала :) и се надявам да нямам O:)

mil4eto_
02-05-2007, 21:46
Нямам,никога съм нямала. :D
Незнам какво разбираш под "много целулит",но ако толкова много те притеснява направи нещо,за да го махнеш.Принципно целулита не се маха за няколко дни.Почни да спортуваш редовно,подложи се на някаква лека диета(не яж тестени и пържени неща :!: )и използвай добър анти-целулитен крем.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-06-2007, 06:30
mi 4etoh nqkude v nqkakuv vesnik 4e ako iskash da se pokajesh pred gadjeto si tai mojesh da spresh 6okolada za 10 dena.. az go napravih(ne 4e imashe za kogo :lol: ) ako ne to pone po dobre se po4uvstvah ;)

02-06-2007, 07:20
Имам, имам, имам. И си правя секс вече сума години с моя човек, а той даже много си ми харесва дупето и ми вика че това за целулита си го измислям и нищо ми няма /а аз верно си имам/. Даже ме нави да ходя на плаж по прашка, щот нямало от какво да се притеснявам :-D Така че ако гаджето ти иска да го огрява и за в бъдеще, няма да посмее да каже нещо за целулита. А ако каже- насери го и ти /всички си имат някакво слабо място/, да види хубаво ли е :twisted:

6tt`ne`ste `fred ve
02-06-2007, 10:40
dzzzzzzzzzz,,, okolo 80 % jenite v bg imat celulit... mn ma symnqva 4e nqmate... haha tyka ste se sabrali vsi4ki 20 % kato nqmate 6to ste takiva golemi razbira4ki kak da go maxnete ee..mda mda

Barbaronka
02-06-2007, 10:54
Otaika ot Kafe ... Mn pomaga za celulit..
Az lichno nqmam takuv problem shtoto sum mn slaba..obache edna pr imashe i mn i pomogna!
Uspeh! \:D/

ABSOLUTme
02-06-2007, 11:27
tc,nqmam,shtoto sum trenirala aktivno 11-12godini,t.e. otkupila sum si formite :lol: dori i sega produljavam da si pravq uprajneniq
i vse pak-celulitut,kakto kaza nqkoi,ne se maha za 1 den.t.e. trqbva postoqnstvo.nito samo kremcheta,nito samo dieti shte ti pomognat.na purvo mqsto sa uprajneniqta,sled tova pravilnoto hranene(demek poemane na kolkoto se moje po-malko bokluci) i technostite(razbirai ne Coca-Cola,a mineralna voda/da ne e studena/,studeni i topli chaiove,sokove,freshove i t.n.),zashtoto vs himichni reakcii protichat vuv vodna sreda.pravete si izvodite:)
a kolkoto dali trqbva da te e sram-mislq che nqma smisul.nikoi ne e perfekten(kato men :lol: <--tova e samoironiq,ne me napadaite),t.e. napurvo mqsto mislq,che ti trqbva da sviknesh sus sobstvenoto si tqlo(tova ne oznachava da se otkajesh ot borbata s portokalovata koja)
aaa kakto kaza nqkoi-razgovor s vuprosnoto momche/muj mislq che moje samo da pomogne;za zaglushenata svetlina veche sushto spomenaha..
abeee obshto vzeto tova e pochti sushtiq vupros kato dali she vidi,ako sum izpusnala nqkoi kosum :lol: da ti kaja,nai-malko za kosmi i celulit she si misli,shtom trugnete da pravite sex(i tova pak ne oznachava da ostavish grijata za sebe si po-nazad sred prioritetite si)
aide uspeh i dont worry be sexy:)

Пепи Пекторалиса
02-06-2007, 11:44
zashtoto vs himichni reakcii protichat vuv vodna sreda.pravete si izvodite:)

Кви изводи да си правя. Пълни глупости говориш. Колко имаш по химия!?!? :shock:

A иначе си права за многото течности, но обяснението ти е смешно.
И водата дали е студена или топла почти няма значение.

ABSOLUTme
02-06-2007, 12:39
zashtoto vs himichni reakcii protichat vuv vodna sreda.pravete si izvodite:)

Кви изводи да си правя. Пълни глупости говориш. Колко имаш по химия!?!? :shock:

A иначе си права за многото течности, но обяснението ти е смешно.
И водата дали е студена или топла почти няма значение.

-izvodi she si praish,da priemash poveche technosti;
-kak po-tochno da go obqsnq na 13g momiche?moje bi s nauchni termini?! :lol:
-dali vodata(ili kvoto e tam) e studena ima znachenie ne za samiq celulit,a za samiq organizum,momko.kolko imash po biologiq?cheti uchebnici,a ne kolkonkata v spisanie Zdrave.

Пепи Пекторалиса
02-06-2007, 13:03
zashtoto vs himichni reakcii protichat vuv vodna sreda.pravete si izvodite:)

Кви изводи да си правя. Пълни глупости говориш. Колко имаш по химия!?!? :shock:

A иначе си права за многото течности, но обяснението ти е смешно.
И водата дали е студена или топла почти няма значение.

-izvodi she si praish,da priemash poveche technosti;
-kak po-tochno da go obqsnq na 13g momiche?moje bi s nauchni termini?! :lol:
-dali vodata(ili kvoto e tam) e studena ima znachenie ne za samiq celulit,a za samiq organizum,momko.kolko imash po biologiq?cheti uchebnici,a ne kolkonkata v spisanie Zdrave.
О, Боже, докъде стигнах, една пикла да ме поучава. Абе като не искаш, не слушай... ама да ти кажа ставаш смешна ще цитирам 2 твои "мисли":

a mineralna voda/da ne e studena/

studeni i topli chaiove,sokove,freshove i t.n

Значи да разбирам, че не е хубаво да се пие студена вода, но видиш ли, е хубаво се пие студен чай. :smt018

Като заключение ще каже, че за един здрав организъм няма разлика дали водата(както и всички течности) ще е с 0, 10 или 30 градуса темперетура. :!:

ABSOLUTme
02-06-2007, 15:29
kvoto iskash razbirai be.koito ne mi e razbral purviq post,shte prochete 2riq
a pikla nqma ti kazvam na kogo da vikash-da mi papash kaisiikite :lol: