PDA

View Full Version : Стана гаф



Някой_от_многото
02-02-2007, 23:05
Когато вадих презерватива и незнам, може да ми е попаднала сперма по пръстите, след това проникнах в нея с пръсти и сега ме тресе параноята дали може да е бременна #-o

02-02-2007, 23:30
Ако си бил внимателен,няма от какво да се притесняваш.А и то така лесно не се забременява.

shadow4e
02-02-2007, 23:59
Виж ние няма как да знаем точно как и го свалил, ако си го обърнал и си си излял течността върху пръстите/ би го усетил със сигурност/ тогава има вероятността, не голяма, но има. Но не вярвам това да си направил, а просто като си го пипнал презерватива от външната страна е бил влажен и си решил нещо подобно. Поне доколкото разбрах.

bungle
02-03-2007, 06:44
Ще каза за хиииииляден път... с напевен тооон...
.. сперматозоидите НЕ живеят в кислородна среда.

ЗАПОМНЕТЕ ГО.

И за лична хигиена не сте ли чували ? Да си измиете ръцете.. ? ( но това отделно от темата.. )

miss_india
02-03-2007, 07:29
Напротив... пич не искам да те плаша, обаче вероятността да е бременна е голяма, смисъл ако по пръстите ти е имало сперма и след това си я пипал тогава има вероятност, но тук зависи дали си сигурен че се е изляла спермата, защото може както каза shadow4e може да е бил влажен презерватива отвън и нещо да си се объркал, ама незнам де... дано нищо не е станало :(

02-03-2007, 07:39
свърших в презерватива и след като го махнах може да съм се пипнал и да ми е останало по пръстите. дано всичко е наред :(

Its Me
02-03-2007, 07:58
Напротив... пич не искам да те плаша, обаче вероятността да е бременна е голяма, смисъл ако по пръстите ти е имало сперма и след това си я пипал тогава има вероятност, но тук зависи дали си сигурен че се е изляла спермата, защото може както каза shadow4e може да е бил влажен презерватива отвън и нещо да си се объркал, ама незнам де... дано нищо не е станало :(


Тя говори пълни глупости недей да психираш момчето. Мой виж понякога сперматозоидите неуспяват да стигнат яйцеклетката дори и да си свършил в нея а пък ти си ги изкарал на виздух и след това си имал нещо там на пръстите от които 99% са били вече мъртви тъка че не се притеснявай

bungle
02-03-2007, 08:01
СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ ЖИВЕЯТ В КИСЛОРОДНА СРЕДА, бе, МОЗЪЦИ !

Its Me
02-03-2007, 08:08
СПЕРМАТОЗОИДИТЕ НЕ ЖИВЕЯТ В КИСЛОРОДНА СРЕДА, бе, МОЗЪЦИ ! :wink: :wink: :wink:

malkoto_sladur4e
02-03-2007, 08:17
Ne e bremenna spoko.. 8) P1rvo spermatozoidite v1v v1zdu6na sreda mn b1rzo umirat p1k kamu li p1rvo kato sa se razmazali po pr1stite ti...i sled vreme si proniknal v neq eheee... :D Np be!Umrqli sa bili odavna predi 100 godini..P1k i da se zabremenee trqbva spermata s1s skorost da fr1kne ili pri orgazam matkata da e slqzla nadolu i da zasmukva spermatozoidite...np 4ove4e! \:D/ \:D/ \:D/