PDA

View Full Version : Примерни запознанства.



18m
02-03-2007, 08:22
Здравейте
Стана ми много интересно, когато четох в раздел Секс --> "момичета как ще реагирате" и си викам давайте да направим една игра. Правилата са прости - готино момче ви заговаря на улицата, или в даскало няма значение, не се познавате. Момичетата съответно реагират. Колкото ситуации ви идват наум толкова пишете. Тамън има много теми от рода "как да се запозная с него/нея" тука може да се пробвате, пък може и да има добри идеи :) (стойката, държанието и гласът голяма част която пренебрегваме, но карай).
Аз съм първи.

1)Еи ... ела насам да полафим, че те гледам от 15 минути. Аз съм Кирил.

2)Аиде стига само съм те гледам, ами кажи как се казваш.

just_macka
02-03-2007, 08:37
hahahaa be nz za drugite momi4eta i tqhnoto mnenie otnosno tiq repliki, no taq purvata mn me izradva :P

18m
02-03-2007, 08:43
Добре ти какви би отговорила ...
Много се притеснявате момичетата мама му стара 8)

ШОУ ДА СТАВА :)

18m
02-03-2007, 08:46
Забравих да кажа ... момчета мятайте се и вие на хорото, всеки си има нещо наум, като отива да се запознава с някое момиче :wink:

Undying
02-03-2007, 09:32
Аз нещо не я зацепих мн темата,ама предполагам тряя кажем какво бихмеотговорили на репликите ви...Азпо принцип вобще не съм срамежлива,така 1е когато искам се запознавам с въпросния човек.Но като цяло не обичам такива прекалено нахакани момчета дето ми идват с реплики от тоя род. [-(

На първата реплика,която е малко по-добре от втората,предполагам ще си кажа името,момчето от 15 мин ме е гледало,тряя да го възнаградим за търпението. :lol:

На втората обаче ще си му кажа "Я по-добре продължавай да си ме гледаш"

Jamalska
02-03-2007, 10:02
абе зависи дали ми допада момчето... :|
случвало ми сее подобно кат първото...ама с едно момче се зяпахме няколко дни покрай училище и накрая ме викна да се запознаем :wink:

vvs_go
02-03-2007, 14:04
ne6to ne te vijdam da gi kazva6 teq repliki na jivo

02-03-2007, 19:28
Не я схванах тая тема ,ама ако момче доиде при мене и ми каже "Еи ... ела насам да полафим, че те гледам от 15 минути. Аз съм Кирил. "ще се изчервя(тва го правя редовно),ще му кажа името си и ще се заговоря с него :) .

AnIcHkAtA
02-03-2007, 19:31
Тва горе бях аз

honda^
02-04-2007, 16:36
Хах...темата не е ло6е(за тези, които я разбират). 18м хареса ми първата ти реплика :D Бих се накефила ако някой дойде и ми каже така(за6тото оби4ам уверените хора). Аз ли4но 6те ти кажа как се запознавам с мом4е. Вървя към него нахакано(с походка, която максимално да показва целеустременост), без да обръ6там поглед надолу, в страни(да не говорим за назад). Усмихвам му се, едва когато сме един сре6то друг и му казвам "Здрасти" като вкарвам усмивка. Е тва е :lol: За някой може да е тъпо и изтъркано, но пък вър6и работа :D

Princesata
02-04-2007, 17:42
Ами незнм и аз как бих постъпила може би ще отида при него с една голяма усмивка ще му кажа че е много сладък и много ме кефи и ще го попитам как се казва незнам може и да е тъпо но мисля че това ще направя \:D/

18m
02-04-2007, 17:48
абе номера беше да напраим един разговор така за шоуто, ама като гледам няма много навити и повечето викат - ако, зависи, ала бала,мрън мрън.

bungle
02-04-2007, 17:52
абе номера беше да напраим един разговор така за шоуто, ама като гледам няма много навити и повечето викат - ако, зависи, ала бала,мрън мрън.

Здрасти, 18м.
Хубава тема си пуснал.

:-D

svetlidim
02-04-2007, 21:34
:smt006 Здрасти!Аз съм .....Та, кого казваш гледаш от 15 минути? :wink:

18m
02-04-2007, 21:56
@bungle - та значи, осъзнавам, че вероятността да излезеш свястно момиче е само около 10%, но нали знаеш, имаш вида, който харесвам и реших да се запознаем.


@svetlidim - е добре де поизлъгах - 5 минути само, но да ти кажа, като ме събличаш с очи, не си мисли, че ще ме вкараш в леглото, първо поне името можеш да си кажеш, поне да не сме непознати ;)

02-04-2007, 23:25
Ae pichove kakvoto i da stava ne govorete s momicheta pri zapoznanstvo za vremeto i za daskalo....prosto fatalna greshka; )

bungle
02-05-2007, 06:34
@bungle - та значи, осъзнавам, че вероятността да излезеш свястно момиче е само около 10%, но нали знаеш, имаш вида, който харесвам и реших да се запознаем.

Mного лесно ме отписваш. :-D 10 %, а ? Хайде да пием бира и да видим дали ще се покачи.. процентното съдържание. ;)

18м
02-05-2007, 16:40
@bungle - та значи, осъзнавам, че вероятността да излезеш свястно момиче е само около 10%, но нали знаеш, имаш вида, който харесвам и реших да се запознаем.

Mного лесно ме отписваш. :-D 10 %, а ? Хайде да пием бира и да видим дали ще се покачи.. процентното съдържание. ;)

Охо, аз си мислех, че сега се запознаваме, а ти да ме напиеш и да ме свалиш ли се опитваш, или какво ? Боже ... срещал съм агресивни момичета, но ти ги слагаш на малкото си пръстче. Какво следва, ще ме награбиш тук и сега ли ? Ок тогава, ще се хвана на блъфа ти и ще прием. Хайде, ще те запозная с нашите :)

bungle
02-05-2007, 17:01
Хахаха. Не съм ни най-малко агресивна. O:) Такооова добро дете съм.
Може би ще пропусна запознаването с родителите засега. Не искам да ТЕ излагам пред ваш'те. :-D

svetlidim
02-05-2007, 18:33
@svetlidim - е добре де поизлъгах - 5 минути само, но да ти кажа, като ме събличаш с очи, не си мисли, че ще ме вкараш в леглото, първо поне името можеш да си кажеш, поне да не сме непознати ;)

Елай ми на живо...и име ще ти кажа и всичко \:D/ !Как ще сме били непознати: ти си Кирчо,аз съм .... :smt016 знаем се ,знаем се... ;)