PDA

View Full Version : Въпрос свързан с "Историята на Пепеляшка"!



02-03-2007, 09:31
В този филм играе както Хилъри Дъф,така и Чад Мъри...Та в началото на филма...всъщност из целия филм всичките панталони на Сам (Хилъри)са много много готини!ПЛС ако някой знае къде има поне горе-долу такива модели да пише в тази тема!Много ви моля защото вече половин година търся и не мога да намеря :shock: Нз защо,ама... :( Плс отговорете ми ако знаете :oops:

ErinEverly
02-03-2007, 10:06
В този филм играе както Хилъри Дъф,така и Чад Мъри...Та в началото на филма...всъщност из целия филм всичките панталони на Сам (Хилъри)са много много готини!ПЛС ако някой знае къде има поне горе-долу такива модели да пише в тази тема!Много ви моля защото вече половин година търся и не мога да намеря :shock: Нз защо,ама... :( Плс отговорете ми ако знаете :oops:

Гледала съм филма, но не съм се заглеждала по панталоните й. Има 2 варианта, тъй като тези панталони очевадно не са купени в бг:

1. Да намериш плат и да отидеш на шивачка, заедно със снимки.
2. Да продължиш да търсиш като изоглавена.

Jamalska
02-03-2007, 10:40
Може би са Леви'с :lol:

In4iTu_
02-03-2007, 13:10
А защо не дадеш поне някакви снимки.Хилъри сигурно е сменила 5 чифта панталони във филма.

krisi_l@loka
02-11-2007, 15:20
В този филм играе както Хилъри Дъф,така и Чад Мъри...Та в началото на филма...всъщност из целия филм всичките панталони на Сам (Хилъри)са много много готини!ПЛС ако някой знае къде има поне горе-долу такива модели да пише в тази тема!Много ви моля защото вече половин година търся и не мога да намеря :shock: Нз защо,ама... :( Плс отговорете ми ако знаете :oops:

Гледала съм филма, но не съм се заглеждала по панталоните й. Има 2 варианта, тъй като тези панталони очевадно не са купени в бг:

1. Да намериш плат и да отидеш на шивачка, заедно със снимки.
2. Да продължиш да търсиш като изоглавена.

02-11-2007, 15:32
postni snimki