PDA

View Full Version : Идва ми прекалено често!!!



need`help
02-03-2007, 09:03
Плс трябва ми съвет значи на 15 съм вече от три години ми идва обаче е адски нередовно което е нормално де само че от миналата година ми идва през много малки итервали от време по принцип ми идва през около 2 седмици което си е доста често и въпроса ми е според вас защо се получава така :? и дали трябва да отида на лекар защото не съм чувала до сега такъв случай благодаря предварително :)

need`help
02-04-2007, 10:22
ох хора плс напишете нещо на никой ли не му се е случвало токова нещо?ама притеснявам се плс кажете нещо до сега чували ли сте нешо подобно и дали да ходя на лекар?

02-04-2007, 12:36
Понякога, по време на овулацията, която е около две седмици след като ти е дошло, може да се появи леко течение. То е много слабо и краткотрайно, ден или два. Но ако е обилно течение вече не звучи добре, определено трябва да се консултираш с гинеколог, колкото по-скоро толкова по-добре. Не искам да те плаша, но необичайното кръвотечение много пъти е свързано със сериозни проблеми, които с времето само нарастват. Иди на лекар задължително

ninsy
02-04-2007, 14:20
такова нещо не бях чувала до сега .По-добре се посаветвай с лекър !

_BeBeTo0o_{P}
02-04-2007, 23:18
гинеколог...!

need`help
02-05-2007, 20:56
Понякога, по време на овулацията, която е около две седмици след като ти е дошло, може да се появи леко течение. То е много слабо и краткотрайно, ден или два. Но ако е обилно течение вече не звучи добре, определено трябва да се консултираш с гинеколог, колкото по-скоро толкова по-добре. Не искам да те плаша, но необичайното кръвотечение много пъти е свързано със сериозни проблеми, които с времето само нарастват. Иди на лекар задължително

ем проблема е че е обилно си по 5-6 дена.....та чудех се дали да ходя на лекар ама щом така мислите още утре отивам мерси мн за съветите