PDA

View Full Version : Внимавайте с кой си лягате в пиянска вечер!!



Sashas
02-03-2007, 10:07
Хора много згафих!!!19 декември се напих до такава степен,че забравих какво е станало.На сутринта се сабудих в едно легло без боксерки(гол)и бях сам в стаята :-k !По-късно се оказа,че съм преспал с момиче ми няма нишо лошо но без КОНДОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[-X [-X И преди няколко дена просто,като се къпах си видях члена и по него имаше нещо,като гъбички УЖАС.Направо откачих!Посаветвах се с няколко приатели и те ми казаха да отида на генеколог или венеролог(не съм сигорен дали такака се казваше)но мен ме е срам защото трябва да разберат наще,а не искам.Може ли някой да ми каже нещо лекарство или мехлем с който да премахна този проблем.
Моля ви се Благодаря предварително

alkobalko
02-03-2007, 10:13
На колко години си? В случая не е важно дали родителите ти ще разберат, или не. Важното е да отидеш на лекар, защото ако е нещо сериозно може да доведе до много лоши последствия.

luda^S^vibrator
02-03-2007, 10:51
otivash pri lichniq lekar i si zemash napravlenie.otivash sam s napravlenieto!Vashte nqma da razberat!tova e lekarska taina i nqma da kajat!Az otidoh zeh si napravlenie za ginekolog i lichnata mi nishto ne e kazala na maika mi!spx :) Uspeh :D

malka_sladuranka
02-03-2007, 10:58
Само че лекарят който ти трябва се казва уролог ;)

deusex
02-03-2007, 10:58
еее браво бе брато и аз имах подобен случай и после уя ми мухляса... :-#

luda^S^vibrator
02-03-2007, 11:00
еее браво бе брато и аз имах подобен случай и после уя ми мухляса... :-#

ee mn kofti .. :cry:
q ne govori gluposti na momcheto :)
Sashas - spx , i sledvashtiq pyt umnata O:) O:) O:) O:)

Sashas
02-03-2007, 12:15
Ми на 16 съм.Знам,че може да доведе до проблеми но това с лекаря не ми харесва просто мряза лекари,а особено такива дето ще ме гледат гоЛ нали плс дайте да му намериме друго решение

Barbie
02-03-2007, 12:27
Ми на 16 съм.Знам,че може да доведе до проблеми но това с лекаря не ми харесва просто мряза лекари,а особено такива дето ще ме гледат гоЛ нали плс дайте да му намериме друго решение

Няма друго решение. Отиваш на уролог.
(И за Бога, секс можеш да правиш, ама не можеш да се съблечеш пред лекар?!?! :smt104 И това ми бил зрял човек..въй, въй...)

Allthatshewant
02-03-2007, 12:35
няма какво да се притесняваш това име работата на тези хора нито ще си им първия нито последния помисли не за срама а за здравето си .. и докато е навреме вземи мерки :!:

Sashas
02-03-2007, 12:40
ми добре у понеделник ще отида на лекар,но няма да казвам на наще а за тва дето не искам да се съблеча пред лекаря просто ми е странно 8-[

SINDEL
02-03-2007, 12:45
ми добре у понеделник ще отида на лекар,но няма да казвам на наще а за тва дето не искам да се съблеча пред лекаря просто ми е странно 8-[

Странно, странно, ама по-добре така, отколкото да не се лекуваш, 4е само по-лошо ше стане

Trisha1991
02-03-2007, 13:48
Лекарьт който ти трябва е - ПСИХИАТЪР!!! :smt019

02-03-2007, 22:52
На колко години си? В случая не е важно дали родителите ти ще разберат, или не. Важното е да отидеш на лекар, защото ако е нещо сериозно може да доведе до много лоши последствия.

another`stupid`guy
02-04-2007, 13:36
Em kato ne iska6 da xodi6 na lekar za6to prosto ne presko4i6 do nqkoq apteka. Farmaceftite i te sa lekari, 6te ti kazat s kakvo da se maje6. Pak ako i tam ti kajat 4e trabva da otide6 na lekar... nqma drug na4in, 6te otide6. I vzemai merki po barzo 4e da ne ti padne uq. :!: OPAZIL TE GOSPOD

Snoopy_
02-04-2007, 14:16
Братле, първо лекаря сигурно ще е мъж такаче да не ти пука. Второ ти кво предпочиташ, да те гледат гол 2 минути или да нямаш уй? Трето след годинка-две като ти пристигне третото повиквателно тъй и тъй пак щи пипат уя такаче загрей от сега ;)

ista
02-04-2007, 14:40
бе, не мога да разбера на по 16 години и нищо не знаете за секса... лошо ми става!
марш на лекар, че просто не знам какво да ги правя такива хора... ](*,) ](*,) ](*,)

ZaRaZaT@
02-04-2007, 14:47
Братле, първо лекаря сигурно ще е мъж такаче да не ти пука. Второ ти кво предпочиташ, да те гледат гол 2 минути или да нямаш уй? Трето след годинка-две като ти пристигне третото повиквателно тъй и тъй пак щи пипат уя такаче загрей от сега ;)


него няма да го угрее повикването шотУ последните войничета са през май месец ;) . Все пак няма ква да се колебаеш, защото ако излезе нещо сериозно ше има ](*,) !

симо_90
02-04-2007, 15:51
Еи хорица...имам малък проблем.....ре6ил съм да го направя с гаджето ама нема каде.... у нас нестава....немога да и кажа да е в тях... пък пари за хотели неми се дават... 6те ни е за 1 път искам си4ко да си мине добре..... сувет4е.....

Фох
02-05-2007, 16:29
Еи хорица...имам малък проблем.....ре6ил съм да го направя с гаджето ама нема каде.... у нас нестава....немога да и кажа да е в тях... пък пари за хотели неми се дават... 6те ни е за 1 път искам си4ко да си мине добре..... сувет4е.....

Браво :D нямало каде.Ела в нас пак може и аз да е прасна ако не ти се ебе на теб както не ти се дават пари за хотел.
Как може да пишете само простотии.