PDA

View Full Version : пак терор в Италия



SoulCrewHools
02-03-2007, 12:18
ушев убит с бомба спират футбола на Ботуша за неопределено време

air_J
02-03-2007, 12:34
ушев убит с бомба спират футбола на Ботуша за неопределено време
Очаквайте скоро и по родните стадиони. :-({|=

IRRIDUCIBILI
02-04-2007, 22:04
tva v italy si be6e naglasena rabota, v bg edva li nqkoga 6e stane taka!

GLeZoRanA
02-04-2007, 23:47
tva v italy si be6e naglasena rabota, v bg edva li nqkoga 6e stane taka! Дам..При нас ще стане боя и без да е нагласено

Ziezi
02-05-2007, 02:32
tva v italy si be6e naglasena rabota, v bg edva li nqkoga 6e stane taka!
Нагласена работа левия му ташак!Едва ли въобще някой го е искал така да стане,ама....

02-05-2007, 08:08
tva v italy si be6e naglasena rabota, v bg edva li nqkoga 6e stane taka!
Нагласена работа левия му ташак!Едва ли въобще някой го е искал така да стане,ама....


Филипо Рачити бил ключов свидетел по дело срещу привърженик на домакините
Убитият полицай Филипо Рачити е станал жертва на отмъщение на тифозите на Катания, съобщиха медиите в Италия, цитирайки местната полиция. През последните няколко месеца Рачити е бил основен свидетел по дело срещу член на една от групировките на ултрасите на Катания "Catania Ultra". Както е известно, 38-годишният инспектор от полицията бе убит в петък по време на срещата Катания - Палермо извън "Стадио Масимино", след като в колата му бе хвърлена самоделна бомбичка.

Направената аутопсия потвърди, че пазителят на реда е починал от сериозна рана в черния дроб.

В последните два дни обаче се появи нова теория относно смъртния случай на Рачити. Цялoто нападение на полицая било предварително организирано от ултрасите на Катания и те търсили отмъщение. Тифозите използвали дербито с Палермо само за повод за убийството, след като знаели предварителнио, че Рачити ще ескортира гостуващата агитка на Палермо и му направили засада.

"През последните няколко седмици Филипо беше един от ключовите свидетели по дело срещу един от феновете на Катания, който бе обвиняем след последното дерби срещу Палермо миналата година. Той беше единственият, който разпозна привърженика", обясни колегата на Рачити Клаудио Анцалоне.

"Филипо ми каза как са се развили нещата. Въпросният фен напуснал съда смеейки се и му се е заканвал. Сега след този инцидент всичко е ясно. Никой не послуша нашите предупреждения и видяхте какво стана", допълни той.

Заради опасността от отмъщение полицаят е бил прехвърлен на канцеларска работа за няколко месеца, след като е започнало делото, в което е свидетелствал пазителят на реда.

Тази нова теория обаче съвсем не звучи нелепо към този момент. Привържениците на Палермо пристигнали на стадиона една след 55-ата минута. Феновете на Катания пък не били на мача и изчаквали извън съоръжението, когато всичко се е случило.

Рачити, който е бил един от полицаите, които са ескортирали гостуващата агитка, е бил ударен с камък в гърдите, а след това е хвърлена самоделна бомба в колата му.

IRRIDUCIBILI
02-05-2007, 08:25
tva v italy si be6e naglasena rabota, v bg edva li nqkoga 6e stane taka!
Нагласена работа левия му ташак!Едва ли въобще някой го е искал така да стане,ама.... kat ne znae6 nedei da govori6!!! parvo taq kyka kakto kaza top4o e bila kly4ov svidetel sre6ty edin ot tartorite na `ultra catania` i boq e stanal blizo 50min sled na4aloto na ma4a i edvali ultrasite na cataniq sa si stoqli prosto taka izvan stadiona!!! ima i dr strana na ne6tata,pri po4ti vsi4ki ma4ove v italiq agitkite se kontrolirat t.e. gostyva6tite fenove se poemat ot garata,a fenovete na domakinite se nabludavat s helikopter,ima razdeleni mar6ryti taka 4e fenovete da ne se zasi4at,za6to na tozi ma4 v SICILIQ go nqma6e tova ne6to pri yslovie 4e e derby samo te si znaqt no rezultata se vidq POLICE VS FANS 1:1

02-05-2007, 10:38
Като се върба от даскало ,ще дам още инфо около този случай.


ПП - 1 ушев ... остават още много.

SoulCrewHools
02-05-2007, 12:36
tva v italy si be6e naglasena rabota, v bg edva li nqkoga 6e stane taka!
Нагласена работа левия му ташак!Едва ли въобще някой го е искал така да стане,ама....
Абсолютно е нагласена работа. Всичко е било замислено предварително. Убийството няма никва връзка с футболното хулиганство,както първоначално се опитаха да го изкарат...


полицаят е бил предварителво избран тъй като е дал показания в съда за техен приятел

Ziezi
02-06-2007, 03:45
Ирибиримири,предполагам,че разбирам доста повече от теб!Просто в момента се търсят виновници за това нещо и за това развиват такива теории!Интересно ми е как така феновете са научили,че точно той ще бъде на това място по това време,щото доколкото съм запознат(не знам,може би ще ме опровергаеш,щото очевидно знаеш повече) такава информация не се изнася в медиите или трудо място,достъпно за широката публика...Друг е въпросът как са го намерили в цялото меле в тъмното...И,ако си виждал въобще самоделна бомбичка,може би ще си наясно,че въобще не е лесно да убиеш човек с нея.Трябва да си прекалено точен и прецизен,а пък ако бомбичката е била достатъчно силна за това би следвало и човекът до този полицай в колата да е ранен(не съм чул подобно нещо,ако не съм прав съжалявам)!Има просто много ако-та в целата тази работа,пък и Рачити далеч не е единственият поличай,който е бил заплашван след показания срещу фенове.
С две думи-изкарай се от филма,в който си влезнал и разсъждавай трезво!

HopeLesss
02-06-2007, 12:01
Аз доколкото чух не е умрял от бомбичка, а от удар с камък в гърдите :roll:

IRRIDUCIBILI
02-06-2007, 15:37
Ирибиримири,предполагам,че разбирам доста повече от теб!Просто в момента се търсят виновници за това нещо и за това развиват такива теории!Интересно ми е как така феновете са научили,че точно той ще бъде на това място по това време,щото доколкото съм запознат(не знам,може би ще ме опровергаеш,щото очевидно знаеш повече) такава информация не се изнася в медиите или трудо място,достъпно за широката публика...Друг е въпросът как са го намерили в цялото меле в тъмното...И,ако си виждал въобще самоделна бомбичка,може би ще си наясно,че въобще не е лесно да убиеш човек с нея.Трябва да си прекалено точен и прецизен,а пък ако бомбичката е била достатъчно силна за това би следвало и човекът до този полицай в колата да е ранен(не съм чул подобно нещо,ако не съм прав съжалявам)!Има просто много ако-та в целата тази работа,пък и Рачити далеч не е единственият поличай,който е бил заплашван след показания срещу фенове.
С две думи-изкарай се от филма,в който си влезнал и разсъждавай трезво! bratle za razlika ot tebe sam bil na dosta ma4ove v italy taka4e ne mi kazvai koi razbira i koi ne! otnosno ot kade imat informaciqta ne zabravqi 4e govorim za siciliq i tiq ne sa savsem redovni fenove ama kvo da ti obqsnqvam ti znae6 vsi4ko :D :D

Ziezi
02-07-2007, 00:24
И какво,като са от Сицилия?Да не би на тамошните фенове да им дават така информация?

IRRIDUCIBILI
02-07-2007, 07:20
И какво,като са от Сицилия?Да не би на тамошните фенове да им дават така информация? :D :D :D :D e kak nqma da znae6 nali si mn navatre s ne6tata i gi razbira6!kvo kato sa ot siciliq, mi zemi pomisli malko nedei samo da govori6 prazni prikazki :D :D :D :D

02-07-2007, 08:17
Еми тия от Сицилия половината са бандити .

Fena
02-07-2007, 09:32
Хаха вече гостуващите отбори няма да имат право на публика на стадиона до края на първенството :lol: :lol: :lol:

SoulCrewHools
02-07-2007, 12:21
Хаха вече гостуващите отбори няма да имат право на публика на стадиона до края на първенството :lol: :lol: :lol:

много ли те е смешно бе лешпер недоизбърсан :evil:

IRRIDUCIBILI
02-07-2007, 15:52
Хаха вече гостуващите отбори няма да имат право на публика на стадиона до края на първенството :lol: :lol: :lol: ama to mn sme6no we,mn si zle we fen4e! zamisli se ti ako be6e na tqhno mqsto kak 6e se 4yvstva6 ako nemoje6e da hodi6 na gostyvaniq ama ti edva li hodi6!!!

Fena
02-07-2007, 17:21
Да не съм аз им правил размириците бе недъзи ?! Вие не ми се правете на големите хулигани ....

IRRIDUCIBILI
02-07-2007, 17:37
Да не съм аз им правил размириците бе недъзи ?! Вие не ми се правете на големите хулигани .... awe tapak mislata mi be6e savsem dr ama qvno ne moje6 da q shvane6 1 nikoi ne se prai na hooligan 2 sig 4yvstvoto da nemoje da podkrepi6 lubimiq otbor ne ti e poznato taka 4e nai-dobre spri da govori6 prostotii

02-07-2007, 17:57
Представете си тва сега да стане в България....Откога чакам мачовете и оп да не мога да ходя :smt013 .За тва е гадна и си представям какво им е на италианците.Само на 5 мача от кръг ,когато пуснат първенството ще има публика.

Ziezi
02-08-2007, 00:01
Еми тия от Сицилия половината са бандити .
Еми как,разбира се,че са бандити!Те за тва и половината Самоков са бандити...И от кога бандитите имат достъп до такава информация?

IRRIDUCIBILI
02-08-2007, 10:48
Еми тия от Сицилия половината са бандити .
Еми как,разбира се,че са бандити!Те за тва и половината Самоков са бандити...И от кога бандитите имат достъп до такава информация? elelele ti si mn zle we pi4. 1 kak razbrahme 4e sa banditi li mi v siciliq ima edno ne6to vikat my mafiq,2 ot kade imat takava informaciq,mi ima edno qvlenie nare4eno podkyp i sravnenieto samokov i siciliq be6e mn qko :D :D :D

IRRIDUCIBILI
02-09-2007, 12:37
ako e taka ti trqbva da si CAPO DI TYTI DI CAPI ;)

Ziezi
02-10-2007, 05:31
Еми тия от Сицилия половината са бандити .
Еми как,разбира се,че са бандити!Те за тва и половината Самоков са бандити...И от кога бандитите имат достъп до такава информация? elelele ti si mn zle we pi4. 1 kak razbrahme 4e sa banditi li mi v siciliq ima edno ne6to vikat my mafiq,2 ot kade imat takava informaciq,mi ima edno qvlenie nare4eno podkyp i sravnenieto samokov i siciliq be6e mn qko :D :D :D
Ох....Това ме развесели по особен начин...Явно понеже в Сицилия има мафия(очевидно само там има) това означава,че всички жители там са мафиоти!И тъй като са мафиоти дават подкупи за да научат къде кой какво ще охранява...Сега ми се изясни,всичко се връзва!

Mooo6nooo
02-10-2007, 09:06
Абсолютно съгласен съм със Зиези. Това, което казвате е невъзможно. Невъзможно е да са знаели къде ще бъде полицаят. Просто е било случайност, че са убили полицаят, който е свидетел по делото. Надали изобщо са искали да убият някого...

02-10-2007, 09:08
Те са го ръгнали с тръба в черния дроб.... Много случайно ...

Mooo6nooo
02-10-2007, 09:15
По-лесно им е да го хванат и да го наръгат на улицата. Защо ще го правят на стадион, на който е пълно с камери и е почти сигурно, че ще ги заснемат и после ще ги хванат.

IRRIDUCIBILI
02-10-2007, 10:59
Еми тия от Сицилия половината са бандити .
Еми как,разбира се,че са бандити!Те за тва и половината Самоков са бандити...И от кога бандитите имат достъп до такава информация? elelele ti si mn zle we pi4. 1 kak razbrahme 4e sa banditi li mi v siciliq ima edno ne6to vikat my mafiq,2 ot kade imat takava informaciq,mi ima edno qvlenie nare4eno podkyp i sravnenieto samokov i siciliq be6e mn qko :D :D :D
Ох....Това ме развесели по особен начин...Явно понеже в Сицилия има мафия(очевидно само там има) това означава,че всички жители там са мафиоти!И тъй като са мафиоти дават подкупи за да научат къде кой какво ще охранява...Сега ми се изясни,всичко се връзва! :D radvam se 4e ti se izqsni are 4ao!!! si4ko e napalno sly4aino :D :D :D

SoulCrewHools
02-10-2007, 16:06
По-лесно им е да го хванат и да го наръгат на улицата. Защо ще го правят на стадион, на който е пълно с камери и е почти сигурно, че ще ги заснемат и после ще ги хванат.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: АААааааа не нема такъв идиот :smt043 :smt044 :smt044 :smt044

Ziezi
02-10-2007, 21:07
Те са го ръгнали с тръба в черния дроб.... Много случайно ...
Е чакай са,нали самоделката го е убила?И ми е интересно как може с тръба да пробиеш на човек черния дроб....И пак ще ти кажа,че дори и да можеше да пробиеш кожата на човек с тръба леко е трудно да му нацелиш черния дроб!Всеки уважаващ себе си психолог би казал в случая,че ако ще убиваш с тръба полицай при тези условия(адреналинът и въобще условията на меле на улицата) много по-вероятно е да се опиташ да му разбиеш главата примерно...Просто прекалено много филми гледаш,тва е проблема...

IRRIDUCIBILI
02-10-2007, 21:13
Те са го ръгнали с тръба в черния дроб.... Много случайно ...
Е чакай са,нали самоделката го е убила?И ми е интересно как може с тръба да пробиеш на човек черния дроб....И пак ще ти кажа,че дори и да можеше да пробиеш кожата на човек с тръба леко е трудно да му нацелиш черния дроб!Всеки уважаващ себе си психолог би казал в случая,че ако ще убиваш с тръба полицай при тези условия(адреналинът и въобще условията на меле на улицата) много по-вероятно е да се опиташ да му разбиеш главата примерно...Просто прекалено много филми гледаш,тва е проблема... leleleel top4o kvo govori6 gluposti ostavi g-n psiholog da kaje kak stoqt ne6tata

Ziezi
02-10-2007, 21:26
Ирудибулимули,що вместо да престанеш с безмислените си коментари не ми отговориш както трябва?Последно с кво е убит?

Fena
02-10-2007, 21:29
Отначало се е смятало че е умрял от бомбичка в лицето, но след аутопсията е установено че е починал от удар в черния дроб.

02-11-2007, 08:41
кой би планирал убийство чрез удар в черния дроб??
Еми те са планирали УДАР , с който да го убият...

СМЪРТ ЗА УШЕВ!!!!! ДАНО ВСИЧКИ УШЕВИ ГИ УБИЯТ ТАКА !!!!
Ще ме държат 7 часа в рпу-то МАЙКА ВИ ДЕА УШАТИ !!!!

IRRIDUCIBILI
02-11-2007, 10:02
38-годишният служител на реда е бил ударен смъртоносно в черния дроб, след което бе уцелен и с бомба. След направената аутопсия се разбра, че именно разкъсванията на черния дроб са довели до гибелта му.
tyka si4ko e sly4aino ;)

IRRIDUCIBILI
02-11-2007, 11:12
ok ti znae6 vsi4ko!!!

02-11-2007, 12:02
Експлойтедчо, било е удар с тръба .УЛТРАСА просто се е опитал да го наръга и да го убие.След тва за всеки случай и бомбичка са ментали на патрулката му.

02-11-2007, 12:34
Аз се радвам ,че има убит ушев :wink:

Ziezi
02-11-2007, 19:45
Експлойтедчо, било е удар с тръба .УЛТРАСА просто се е опитал да го наръга и да го убие.След тва за всеки случай и бомбичка са ментали на патрулката му.
Слушай са бе пич,цялата работа се състои в тва,че ако наистина искаш да убиеш някого едва ли ще тръгнеш да го удряш в черния дроб!Даже напротив,ако въобще си се бил някога ще знаеш,че там се удря(не точно в черния дроб ами областта около него) за да предпазиш човека срещу теб от по-сериозни наранявания!Естествено,че ако го нацелиш в черния дроб ще е доста болезнено(най-малкото)!Мен лично са ме удряли там и няма да ти казвам за какво става дума.Следващите 10-15 минути не можеш да се изправиш,но въпроса е,че е доста трудно да го нацелиш точно!Още повече пък при ситуацията,в която те са били.Доста по-логично ми звучи да го праснеш в главата,ако искаш да го убиеш!Тва е цялата работа!

SoulCrewHools
02-12-2007, 16:36
аз пък не се радвам на такива простотии, показват единствено комплекси...

а забравих... и аз бях яко ACAB... но да убиваш хора... пфффф

тук съм съгласен с теб :idea: Колкото и да мразя ушевите тва е човек в друга държава за който изобщо не си знаел че съществува и изведнъж-СМЪРТ :!: Този човек все пак има семейство....виж за ушевите тука дето бият жени и момиченца имам друго мнение.........

IRRIDUCIBILI
02-12-2007, 16:37
Експлойтедчо, било е удар с тръба .УЛТРАСА просто се е опитал да го наръга и да го убие.След тва за всеки случай и бомбичка са ментали на патрулката му.
Слушай са бе пич,цялата работа се състои в тва,че ако наистина искаш да убиеш някого едва ли ще тръгнеш да го удряш в черния дроб!Даже напротив,ако въобще си се бил някога ще знаеш,че там се удря(не точно в черния дроб ами областта около него) за да предпазиш човека срещу теб от по-сериозни наранявания!Естествено,че ако го нацелиш в черния дроб ще е доста болезнено(най-малкото)!Мен лично са ме удряли там и няма да ти казвам за какво става дума.Следващите 10-15 минути не можеш да се изправиш,но въпроса е,че е доста трудно да го нацелиш точно!Още повече пък при ситуацията,в която те са били.Доста по-логично ми звучи да го праснеш в главата,ако искаш да го убиеш!Тва е цялата работа! e ne!!! ti kvo si misli6 4e kato sa tragnali da go ybivat sa si kazali 6te go ybiem s ydar v 4erniq drob!!!:) i kak da go ydari v glavata kato sa s kaska!!! i kak 6e mi obqsni6 fakta 4e sled kato sa go naragali sa my metnali bobi4ka po nego?!

Ziezi
02-12-2007, 18:37
Ируди,първо хайде да ми обясниш ситуацията,че нещо не ми е ясно.Този полицай в кола ли е бил?
Ми нали тва ти казвам!Едва ли са си казали "дай да го убием с удар в черния дроб"!Ако наистина са искали да го убият ударът нямаше да е там!

IRRIDUCIBILI
02-13-2007, 15:54
Ируди,първо хайде да ми обясниш ситуацията,че нещо не ми е ясно.Този полицай в кола ли е бил?
Ми нали тва ти казвам!Едва ли са си казали "дай да го убием с удар в черния дроб"!Ако наистина са искали да го убият ударът нямаше да е там! ei palqk zemi parvo mi napi6i nicka pravilno edvali znae6 kvo ozn ama kakto i da e i posle 6ti obqsnq

Ziezi
02-13-2007, 18:58
Ируди,първо хайде да ми обясниш ситуацията,че нещо не ми е ясно.Този полицай в кола ли е бил?
Ми нали тва ти казвам!Едва ли са си казали "дай да го убием с удар в черния дроб"!Ако наистина са искали да го убият ударът нямаше да е там! ei palqk zemi parvo mi napi6i nicka pravilno edvali znae6 kvo ozn ama kakto i da e i posle 6ti obqsnq
Ей путьо рошав,внимавай с определенията!Нали се сещаш как им се вика на форумните отворковци?

IRRIDUCIBILI
02-13-2007, 21:16
Ируди,първо хайде да ми обясниш ситуацията,че нещо не ми е ясно.Този полицай в кола ли е бил?
Ми нали тва ти казвам!Едва ли са си казали "дай да го убием с удар в черния дроб"!Ако наистина са искали да го убият ударът нямаше да е там! ei palqk zemi parvo mi napi6i nicka pravilno edvali znae6 kvo ozn ama kakto i da e i posle 6ti obqsnq
Ей путьо рошав,внимавай с определенията!Нали се сещаш как им се вика на форумните отворковци? ziezi mai im se vika6e!!! zemi mlakni nai nakraq internet wanna bee,tapak!!!

Ziezi
02-13-2007, 21:58
форумни хулиганииииииииии =D>


ама как знам... ахахахахахах
=D> =D> =D> =D> Не вярвах,че някой ще успее да се справи с въпроса....

Имидибуливуликули,ай пиши по-четливо,че не мога да те разбера!

DareDevill
02-13-2007, 23:54
tctctc i ko 6i praimi sqq kato spreli da igraqt v italiq da hodq da im se molq da po4vam da igraqt li koo

IRRIDUCIBILI
02-14-2007, 16:44
форумни хулиганииииииииии =D>


ама как знам... ахахахахахах
=D> =D> =D> =D> Не вярвах,че някой ще успее да се справи с въпроса....

Имидибуливуликули,ай пиши по-четливо,че не мога да те разбера! zemi si smeni avatara 4e go srami6!!! laino rqdko

Ziezi
02-14-2007, 18:47
Интересно ми е,ако бяхме лице в лице дали щеше да ми говориш така...Но никога няма да разберем,нали?

02-14-2007, 19:43
Зузизу, ми разберете се де.

IRRIDUCIBILI
02-14-2007, 20:23
Интересно ми е,ако бяхме лице в лице дали щеше да ми говориш така...Но никога няма да разберем,нали? sloji si namornik we sig nqma da razberem 6toto kat ti 4eta postovete si li4i 4e mn se plun4i6 po forumite mi6ok takav

Mooo6nooo
02-14-2007, 20:45
Защо се карате изобщо????

Зиези може и да ми е неприятен, но определно е повече от теб (поне от това, което чета от постовете ти).

Ziezi
02-15-2007, 06:56
Защо се карате изобщо????

Зиези може и да ми е неприятен, но определно е повече от теб (поне от това, което чета от постовете ти).
Ееее Мошно,аре не се прай,знам че ме желаеш :wink: :wink: :lol: :lol:

Mooo6nooo
02-15-2007, 07:16
Я не говори глупости. :smt013