PDA

View Full Version : все по4есто мисля за самоубийство



02-03-2007, 12:57
много се карам с майка ми(не заслужава да я нари4ам така)все ме ядосва дразни се с мен за вси4ко и винаги поставя тапия си и прост маж пред мен(на6те са разведени и тя живее с един селянин,истинския ми ба6та е в затвора за наркотици)даже ве4в взе да ми прекорва яденето.следи колко и кога ям.когато се опла4а на баба 'майка ми' все убеждава вси4ки 4е аз съм ло6ата 4е я тормозя и пак тя е невинна.на приятелки не вярвам да им споделя вси4ко доказаха ми 4е не заслужават.мом4ето което оби4ам не е с мен та какво ми остана??? :smt010 :smt010 :smt010 даже 'майка ми'все ми казва ми няма да излизаш.за6то вси4ко се срива???

02-03-2007, 13:18
и аз съм в подобна ситуация само че съм момче... пред мен всичко се срива и постоянно си мисля за самоубийство...майка ми почина преди по-малко от година(най - скъпия ми човек на света :smt010 и като гледам единствения),а баща ми постоянно като се опитвам да му споделя нещо или каквото и да е постоянно почва да ми вика и да ме обвинява за какво ли не но не и за нещо за което съм виновен... не се вижда самия той к'во леке е и как освен да се напива от сутрин до вечер друго не може..

помогнете ни и на двамата.. и аз не издържам...

J^Lo^ass
02-03-2007, 13:50
ei hora q se stegnete..ne e tva na4ina [-X
razbiram 4e vi e trudno no vinagi ima ne6to za koeto da se hvanete..toest vinagi mojete da namerite ne6to koeto da dava smisal na jivota vi...vie ste mladi hora,ne mislete za takiva gluposti

..i ne zabravqite 4e jivota umira kogato prestanem da se borim s trudnostite
uspeh :?

KoKaTa
02-03-2007, 18:17
qsno mi e 4e vi e mn trudno ama zamislete se dali si zaslujava da pravite podobna glupost??? spored men tva dale4 ne e na4ina. znam 4e zvu4i tapo no VSI4KO 6TE SE OPRAVI . kolkoto i banalno da zvu4i e taka. 100% ima hora koito adski darjat na vas i naistina mn vi cenqt no prosto vie ne ste zabelqzali ili ne ste im se doverili dostata4no. podobni misli kato SAMOUBIISTVO ne trqbva da minavat prez glavite vi za ni6to na sveta!!!!! [-X trqbva da ste naqsno i s tova 4e jivota e 1,napravite li ne6to vra6tane nazad nqma!!! pomislete i kolko 6te e tajno i tejko na va6i rodnini i fr i precenete dali naistina iskate da im pri4inite podobna bolka. az li4no se samnqvam da ste mislili za tova kolko mn horata 6te stradat zaradi va6ata eventualna neobmislena postapka. davam vi savet kato priqtelka i na dvamata : NE GO PRAVETE MAMKA MU!!! NE SI ZASLUJAVA !!!!! :!: :!: :!:

BunnYY_f
02-03-2007, 18:30
Ей, недейте да мислите за самоубийство дори на шега!!!! Знам че се чувствате ужасно и не ви се живее, НО НЕ ГО ПРАВЕТЕ!!! Не си струва да загубите живота си заради това че хората понякога не знаят какво правят! НЕдейте!!!

Qnchety
02-03-2007, 18:32
НЕ СЕ САМОУБИВАЙ! Не си заслужава. Ще видиш, че сичко рано или късно ще се оправи - имай вяра!!!

malka_sladuranka
02-03-2007, 19:32
Уверявам ви че след няколко години най-късно като се сетите за тези мисли ще си кажете "как може да съм си мислил/а такова нещо сега се чувствам прекрасно" :)

iiirish
02-03-2007, 20:05
знам, че звучи клиширано, но не самоубийството е начина да се измъкнеш или да избягаш от проблемите! вярно, че не можеш да наравиш нищо, но както вече ти казаха - имай вяра и намери в себе си нещо, което да те крепи!

02-03-2007, 21:42
as sa6to sam mislila za tova ba6a mi me zady6ava ne mi dava ni6to da pravq miii da se sedq v ka6ti na tezi godini li?za kakvo? po dobre da me nqma

IRRIDUCIBILI
02-03-2007, 21:42
ei hora nedeite taka,pomnete 4e tva sa samo vremenni problemi ne trqbva da sklanqte glava,i tva za samoybistvoto prosto go zabravete!!! 100% ima hora koito darjat na vas, НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!!!

evil_lady_in_black
02-03-2007, 22:32
И аз се карам редовно с майка ми и нищо ми няма , даже ми олеква като я убидя няколко пъти и така :-({|=

4epHo0KaTa_Lady
02-04-2007, 07:34
Tova ne e nachina da izbqgash ot problemite !!!! Moje bi vi e mn trudno ,obache jivotyt e pred vas...Ne se predavaite tolkova lesno!!!Radvaite se na malkite neshta ot jivota i produljavaite napred :!: :!: :!: Uspeh

oTPoBHa
02-07-2007, 10:05
Самоубийството не е решение.. то е просто бягство от реалността. Но както се пееше в една песен - човеко, имай вяра и ще пребъдеш.. В такива моменти приятелите и музиката вършат най-добра работа. Излизайте, бъдете сред хора, даже и да не ви пускат, пак се измъквайте.. в случая е важно да се отървете от тия гадни мисли които ви съсипват животеца а родителите да се оправят.. Времето лекува всички рани, сами ще разберете. Колкото до този, който е изгубил майка си - много съжалям, наистина да изгубиш родител не би било лесно на никой. Но мисля, че ако майка ти беше жива, тя би искала да живееш, а не да се погубваш .
Не всички лоши неща се случват, за да ни нараняват ;)

Помислете си.

girl_in_black
02-07-2007, 15:14
Решението на проблема определено не е в самоубийство.Наистина сигурно ви е много трудно в момента,но надежда винаги има.Стига да искаш може да намериш нещо или някой, което да ти вдъхне сили да се бориш.Не се отчайвайте!А и родителите , колкото и да не ви разбират в определени моменти, те ви обичат.Със сигурност.И биха се разтроили ужасно много ако посегнете на живота си.А и не само те.Много други хора, за които дори не подозирате, че държат на вас биха били страшно огорчени, потресени, ако нещо лошо ви се случи.Така че не им го причинявайте!Един ден със сигурност ще изгрее слънце и на вашата улица-100%

02-09-2007, 20:00
i na men mi pisna ot toq skapan jivot i az iskam da se samoubiq nemoga da izdurjam pove4e ve4e i v u4ili6te sum mn zle maika mi i ba6ta mi samo se zaqjdat s mene nikoi ne me obi4a i se 4ustvam kato parcal :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

oTPoBHa
02-10-2007, 10:26
поговори с някой психолог или човек на когото имаш довери, ще ти олекне ;)

Cheesy
02-10-2007, 11:42
ei hora q se stegnete..ne e tva na4ina [-X
razbiram 4e vi e trudno no vinagi ima ne6to za koeto da se hvanete..toest vinagi mojete da namerite ne6to koeto da dava smisal na jivota vi...vie ste mladi hora,ne mislete za takiva gluposti

..i ne zabravqite 4e jivota umira kogato prestanem da se borim s trudnostite
uspeh :?

Violenza
02-10-2007, 19:05
Не си заслужава да се самоубиеш, защото нищо няма да постигнеш с това, повярвай ми.
На всеки се е случвало да има такива периоди... В един момент си мислиш, че всичко се срива и не ти остава нищо... Но не е така.
Живота е за да се живее, не си го пропилявай в депресий...
В една друга тема пак бях казала, че тези години са ни най-хубавите, но ще минат прекалено бързо. Не си ги губи за глупости.
И аз в момента съм в такъв период с майка ми... Постоянно ме упреква за всичко, но не го взимам толкова навътре, просто и казах, че ако пак ще ми дрънка глупости и ще ме сравнява с другите по-добре да не ми говори. Но ако това при теб продължава... най-добре седни и поговори с нея.

krisi_l@loka
02-11-2007, 18:33
ei hora q se stegnete..ne e tva na4ina [-X
razbiram 4e vi e trudno no vinagi ima ne6to za koeto da se hvanete..toest vinagi mojete da namerite ne6to koeto da dava smisal na jivota vi...vie ste mladi hora,ne mislete za takiva gluposti

..i ne zabravqite 4e jivota umira kogato prestanem da se borim s trudnostite
uspeh :?
Наистина :! [-X

gerinceto
02-17-2007, 18:51
ei hora q se stegnete..ne e tva na4ina [-X
razbiram 4e vi e trudno no vinagi ima ne6to za koeto da se hvanete..toest vinagi mojete da namerite ne6to koeto da dava smisal na jivota vi...vie ste mladi hora,ne mislete za takiva gluposti

..i ne zabravqite 4e jivota umira kogato prestanem da se borim s trudnostite
uspeh :?