PDA

View Full Version : Много съм отчаяна :(((



02-03-2007, 13:48
В 9-ти клас съм на 15 години съм и съм поти плоска като дъска какво да направя направо незнам умирам от срам :(((

deusex
02-03-2007, 14:01
изпии 100 кофи БОЗА и шсе опрайш мацка \:D/

gostenkataaa
02-03-2007, 14:07
da ako izpie 100 kofti s boza,shte ima golemi bombi,ama te shte sa zaradi kilogramite,koito e kachila...:D
kum momicheto:-i az bqh taka kato teb..i mnogo se pritesnqvah se hodeh s neshto shiroko,nekvi suitcheri,nqkvi eleci..ama za vseki chovek e otnostno..puk i ne vsichki momcheta haresvat,nqkvi golemi cici,ima i takiva,koito haresvat i momicheta s po-malki gurdi ako tova tochno te prritesnqva,nedei.:)spokoino prosto ne trqbva da se pritesnqvash:)

radito
02-03-2007, 14:07
споко бе!и майка ми е била така,ама после ги е минала всички! :wink:

02-03-2007, 14:27
изпии 100 кофи БОЗА и шсе опрайш мацка \:D/

i hodi na fitnes

lolly
02-03-2007, 14:30
oo q da ne ti puka ve4e e demode da imash golemi cici sega na moda sa malkite gardi a i te pravqt jenata po finna i slaba

GeGeTo
02-03-2007, 23:14
golemite cici vinagi 6e sa si xit,ama tezi koito niamat ne go razbirat... :lol:

02-03-2007, 23:17
Тц, тц, абе к`во се пукате за глупости?

Има момчета, които харесват големи гърди (повечето).
Има момчета, които харесват по-малки гърди (по-малкото).
И третата проклета група, момчета, които ХИЧ НЕ ИМ ПУКА ЗА ШИБАНИТЕ ГЪРДИ НА ЧОВЕКА, КОГОТО ХАРЕСВАТ!

Задоволяват ли те отговорите?

Snoopy_
02-04-2007, 01:40
Госте, много тъпо изказване. Ще ме извиняваш, ама не е хората като първо да се харесват, а после да се виждат. Нали се сещаш че 2/3 от момчетата които харесват големи гърди, въобще няма да стигнат до етапа с опознаването на характера, съответно влюбването в някоя с малки, просто защото няма да и обърнат внимание ЗАЩОТО НЕ ИМ ХАРЕСВА! За да се стигне до платонично, душевно харесване, трябва да го има ФИЗИЧЕСКОТО. Ако го няма физическото, ставате приятели ;)

_donna_
02-04-2007, 06:06
Споко,мацка,на момченцата не им дреме ква си.
Важното е дупка да имаш.Те си ръгат доволно,ти си мислиш,
че те обичат и всичко е наред .. (:

02-04-2007, 07:55
Госте, много тъпо изказване. Ще ме извиняваш, ама не е хората като първо да се харесват, а после да се виждат. Нали се сещаш че 2/3 от момчетата които харесват големи гърди, въобще няма да стигнат до етапа с опознаването на характера, съответно влюбването в някоя с малки, просто защото няма да и обърнат внимание ЗАЩОТО НЕ ИМ ХАРЕСВА! За да се стигне до платонично, душевно харесване, трябва да го има ФИЗИЧЕСКОТО. Ако го няма физическото, ставате приятели ;)

Пък вярвай, жените не са само гърди. Всъщност, аз например съм голям "цицоман" (ако мога така да го нарека) и общо взето всичките ми приятелки са били с доста сериозни бюстове, но сега съм луднал по момиче, което е повече от скромно там, но си има други физически..хмм..предимства, да кажем..

Трай там и си пиши научните доклади или каквато там глупост беше..

02-04-2007, 14:11
Ta ti si na 15 be momi4e, ima tolkova mnogo vreme da ti porasnat gardite. Na razli4nite momi4eta po razli4no vreme im raztat taka 4e ima6 vreme da navaksa6... pak ako ne porasnat zdrave da e. Ima mom4eta koito xaresvat po sportni gadjeta, te ne se interesuvat tolkova ot biusta. V kraina smetka izvoda e 4e opredeleno moje6 da si nameri6 mom4e koeto da te xaresva takava kakvato si. Ako vsi4ko drugo po tqloto ti e dobre si OK, tiq malki cici za beli kaxari... ;-)

marina star
02-04-2007, 14:13
to e do gen,ni6to ne moje6 da napravi6 osven da 4aka6 da se razvie6 ili po-kasno da sloji6 silikon

another`stupid`guy
02-04-2007, 14:14
Ta ti si na 15 be momi4e, ima tolkova mnogo vreme da ti porasnat gardite. Na razli4nite momi4eta po razli4no vreme im raztat taka 4e ima6 vreme da navaksa6... pak ako ne porasnat zdrave da e. Ima mom4eta koito xaresvat po sportni gadjeta, te ne se interesuvat tolkova ot biusta. V kraina smetka izvoda e 4e opredeleno moje6 da si nameri6 mom4e koeto da te xaresva takava kakvato si. Ako vsi4ko drugo po tqloto ti e dobre si OK, tiq malki cici za beli kaxari...

BorderManager
02-05-2007, 09:45
Те си ръгат доволно,ти си мислиш,
че те обичат и всичко е наред .. (: Евала!!! =D>

honda^
02-05-2007, 10:10
Тва зависи много от структурата на тялото ти, от самия ти организъм. Ти си на 15...кво о4аква6 гръдна обиколка 103см???

02-12-2007, 14:47
poznavam mnogo momicheta s golemi gurdi,na koito nikoi ne obrushta kapchica vnimanie i drugi takiva s pochti nikakvi,koito imat mnogo obojateli.ot sobstven opit sam se ubedila che fizicheskite dadenosti suvsem ne sa tolko vajni,kolkoto smqtat vsichki,vajno e povedenieto,svetouseshtaneto...ne se pritesnqvai i si jivei jivota,ako si imash samochuvstvie nikoi nqma da zabeleji imash li cici ili ne :D

Лари
02-12-2007, 16:29
Къде го тоя мъж дето не харесва цомба?Заблуждаваш се цомбата му е майката!...Да се кефиш да спиш на нея да я мачкаш като животно да ти пълни ръката!...Бози музи...Блъскай силикон и край на проблема :)

охо бохо найстина ли вярваш че някой мъж не харесва цици тип Преслава :) ОХО БОХООО СИИИИ

Nen0RmalniK
02-12-2007, 20:42
sloji si silikon ;0