PDA

View Full Version : Помощ за първия път.



JustUser
02-03-2007, 14:53
Здравейте! Аз съм момче на 19 годинки :) с приятелката ми (на 17 е тя сега) искаме да го направиме... Така на мен не ми е за първи път бил съм с много момичета но с никое девствено. На нея обаче и е за пръв път. Първият път като опитахме тя беше пиинала малко но страха в нея натделява и дори аз да правя всичко възможно да я отпусна и възбудя не я я болеша страшно много по нейните думи и не стигнахме далече - 1 пръст известно време и като сложих втория вече мн я заболя и това беше не можахме да продължим защото нея я естрах страшно много от болката. Днес се опитахме пак подходяшта обстановка ала бала... пак направих всичко възможно и за около 3 4аса не постигнахме пак почти ништо оспях да си вкарам главичката и нея така я заболя и извика след което така и не стигнахме до по нататъчни действия макар да се опитвахме найстина причината е че нея страшно много я естрах а съще временно има по голямо желание от мене да го направим :-k Дайте идея какво да правя. Благодаря предварително.

deusex
02-03-2007, 15:15
ще ти предложа нещо макар да не е много романтично но мисля че е прагматично...
щом толква я е страх и кажи ако иска някой път в банята да си поиграе със себе си и съвсем внимателно сама да се отвори - няма нищо лошо или срамно в това ;)

02-03-2007, 15:15
emi spored men priqtelkata ti ili vse o6te ne e gotova ili ne se 4uvstva dostata4no sigorna 4e trqbva parviq i pat da e s teb.povqrvai mi 4e kogato edno momi4e se 4uvstva napalno gotovo i se otpuska i vsi4ko e super.vqrno pak 6te ima bolka to prosto kolkoto i da e pri razkasvaneto na himena nqma kak dori i malka da e q ima ama qvno momi4eto vse o6te ne e gotovo taka 4e saveta mi e po4akaite o6te izvestno vreme kogato e napalno gotova vsi4ko 6te se polu4i :) i uspeh

02-03-2007, 15:17
Пробвай да отделиш достатъчно време преди проникването в масажи и нежни целувки по цялото й тяло - ако матката й не е увлажнена, ще я боли, разбира се, а това е начин да го постигнеш.
Успех!

02-03-2007, 15:18
ще ти предложа нещо макар да не е много романтично но мисля че е прагматично...
щом толква я е страх и кажи ако иска някой път в банята да си поиграе със себе си и съвсем внимателно сама да се отвори - няма нищо лошо или срамно в това ;)

e da i taka moje no izvinqvai ne mislq 4e tova e me4taniq parvi pat na edno momi4e,kakto kazax mislq 4e ne e gotova o6te! a da se otvori sama e v kraen slu4ai ako tolkova e zagorqla mi da go napravi ama mnogo po hubavo bi bilo da po4akat o6te malko

JustUser
02-03-2007, 15:39
Значи:

1. Тя го желае повече от мен не иска да спираме да опитваме но все казва след малко след малко...

2. Както казах вече бил съм с дота момичета естествено че няма да тръгна да си пъхам оная работа без да съм подготвил терена. Тя сама казва че давам всичко от себе си но когато е готова да опитаме пак всичо се прецаква защото не спира да мисли за болката и страха и натделява.

3. Готова е иска го от много време не съм я натискал аз да го направим тя го иска повече от мен но страха и за болката е непреодолим това е основната причина за коята ни6то не се получава.

02-03-2007, 15:43
emi kazax kogato naistina e gotova tozi strah ot bolkata nqma da go ima do tolkova golqma stepen !!

JustUser
02-03-2007, 15:46
Как да и помогна аз ](*,) :-k нека каже някои който се е срещал със същия проблем.

sexy_tigar4e_MM
02-03-2007, 20:26
Как да и помогна аз ](*,) :-k нека каже някои който се е срещал със същия проблем.
ami i az umirah ot strah, i se otkazvah v posledniq moment nqkolko puti,no priqtelqt mi malko po malko uspq da mi pomogne da go preodoleq tozi strah. Purvo vseki put kato mi prave6e frenska pronikvashe s prusti v men,otna4aloto s edin,mnogo nejno,posle s dva i ponqkoga mn me bole6e, no v edin moment ve4e bolkata izchezna i zapochna mn da mi haresva i strahut izchezna,kogato go :smt008 pravihme est bqh napregnata no ne i da umiram ot strah,izobshto ne usetih nikakva bolka pri purviq sex,ama nikakva :D

mALKO mIM
02-04-2007, 00:17
PRI MEN BE6E ABSOLUTNO SA6TOTO!pREDTAVI SI 4OVEKA GO KARAH DA 4AKA 10 MESECA DOKATO PRAVI SEKS!KOGATO NAI V NA4ALOTO RE6IHME DA PRAVIM SEKS TOI ZAPO4NA DA ME GALI CELIVA I CELQ SE RAZTREPERA,AZ SE PRITESNIH I AZ SE RAZTREPERIH(TOI E PRAVIL SEX S 4 ILI 5 MOMI4ETETA,NO NIKOGA NE E BIL S DEVSTVENA)I SPRQHME!V PRODALJENIQ NA 10 MESECA SME OPITVALI!I AZ TAKA NE ZNAM DALI ME BOLI AMA VIKAM 4E ME BOLI ZA6TOTO ME E STRAH I VE4E NAKRAQ V PROFALJENIE NA 2 POSLEDOVATELNI VE4ERI STIGNAHME DO TAM 4E TOI SI VKARA V MEN I 3-TE PRASTA I 4AK NA 2-RATA KOGATO NE USE6TAH NI6TO SE KA4UH VARHU NEGO VDOGNAH SE I PENICA MU BE6E V KRAV!e TAKAVA RADOST NQMA!DANO DA ME RAZBIRATE!TAKA 4E USPEH

I cum blood
02-04-2007, 01:14
mm vij 4ove4e i men purviq put mn me be6e 6ube mai priqtelkata ti prosto pozira ne e bolka za umirane ili kfo 6e minat 20-30 god tq nqma da stane po malka :P rano ili kusno trqq se prestra6i :roll: :wink: ako ne e bila vlajna 6te e boli ispolzvai vazelin4e :::

Snoopy_
02-04-2007, 01:51
Като начало не се бий в гърдите че си голям ебач и си бил с много момичета, щото явно не си щом не можеш да предразположиш приятелката си. Пробвай да не и говориш за това известно време, дръж се мило, прати я тука да прочете малко теми да види че не боли ако е спокойна, направи нещо романтично за нея, легнете голи в стая пълна със свещи, сипете си по чашка винце, разменяйте нежности и чакай тя да го поиска. Не докосвай вагината и преди тя да ти покаже че го иска. Гърди врат уши всичко може, но я накрай да се чувства добре и да те желае тя, а не да се чувства че го прави заради теб!

_donna_
02-04-2007, 06:04
тя беше пиинала малко
Ей тва й е грешката. :::

krem4et0
02-04-2007, 07:29
И аз бях така. И аз се мъчих и изпитвах страх,НО се разсеях. Нещо с приятеля ми се засуетихме-как да стане,в каква поза,кде да го вкара,понеже беше тъмница и заливайки се от смях на нашата неопитност загубих невинността си. Не беше супер приятно,ама след това съм правила секс,при който съм изпитвала по-големи болки. та решението-създай непринудена атмосфера. Смейте се на нещо,гъделичкайте се,развесели я и ще стане,защото тя няма да мисли за това. При мен помогна!

JustUser
02-04-2007, 08:39
Благодаря за съветите виждам че не съм единствен. Не се правя на голям еб... просто споделям за какво става дума. Вагината и е навлажнена задължително иначе не си позволявам да се опитвам да проникна дори с пръст правя всичко възможно за да я предразположа дори тя сама го казва но когато дойде момента да стане нещо тя се съсредоточава над това колко ще я заболи а иначе преди това се отпуска найстина. Ще опитам по шегаджийската както предложте само товане съм пробвал. А относно чашката четете внимателно едната вечер беше пийнала а на другия ден бяхме си сами и то на пълно трезви глави. :-s

bungle
02-04-2007, 08:46
Докарай и 5-6 клиторни оргазма. Така допълнително ще се овлажни и ще се разсея. Удоволствието ще я накара да забрави страха от болката. Бъди много нежен и внимателен, говори и колко много я обичаш. Ти си знаеш, де. Успех. :)