PDA

View Full Version : Татуууус...?



Butterfly^
02-03-2007, 15:52
Значиии..замислям да си направя татуировка, не съм решила каква, може би иероглиф някакъв, но въпросът ми е друг. Понеже искам да е надолу под пъпа и малко в страни...абе да се скрива от бикините ми тоест :lol: и искам да питам някой правил ли си е там, дали боли точно там повече и как вървят цените, говоря не в някой долнопробен гараж а в професионално студио :wink: мерси предварително :D

stasnislavaaa
02-03-2007, 16:10
ami az imam ne boli te4e mi krav oba4e.i struva6e 10 lv no e mani4ka[/img]

namely_me
02-03-2007, 21:17
Ами предполагам, че там боли мъънично повече, понеже кожата все пак е по-нежна, но няма да е болка за умиране. Ако наистина я искаш татуировката, ще го понесеш. А иначе цената варира от размера и модела (за по-сложен и отнемащ повече работа е по-скъпо), но предполагам някъде към 30-40 лева.

nosebleed
02-06-2007, 07:23
тръгнала наща да си прави татуировка а дори не знае каква!? :|
:? :? :?

niGGa
02-06-2007, 10:46
ще боли повече от обикновеното, все пак кожата е по-нежна..самото място предполага да те боли повече :lol: цената - 30-40-50..
А от чисто любопитство - наистина искаш там, или просто искаш татус, който вашите да не видят?

GiRo
02-06-2007, 10:54
сри за офф-а
аз искам да попитам за рамената...и колко ще струва? :P
Мерс предваритерлно!

ABSOLUTme
02-06-2007, 11:37
za 10 kinta dori v nqkoq dupka samo she te bocnat s mashinkata :lol:
cenata na tattoosite si zavisi ne samo ot goleminata,a i ot slojnostta na risunkata(da ne govorim pa za cvetni takiva)
dori i za tattoos ot vutreshnata strana na dolnata ustna da kajem(razbirai ligavicata :lol: ) shte broish sredo 30-40kinta
za ieroglifche(ako ne e nqkvo mn mn miniatiurno) pak sredno nad 40lv.
i nqkoi pravilno te pita-iskah gashtichkite ti da go skrivat za da ne go vidqt vashte ili prosto ti haresva tam?
ako e 1voto po-dobre si napravi piersing nqkude,shtoto pone posle mojesh da go mahneshi she zabravish che si imala,a dokato mahnesh tattoo s lazer,shti se e*e maikata :roll:
abe uspeh kvoto i da reshish!
Gencho v TripHouse na 'Car asen' mislq(za SF govorim,purvata usporedna ulichka na Vitoshka,kato trugnesh ot Apteka v posoka 5te kiusheta),taa Genata e golqm talant.ako se reshish vse pak da se risuvash,nqma da sburkash ako izberesh nego.ima mn tochna ruka i vs mu raboti sa strahotni! :-D

GiRo
02-06-2007, 15:47
хехе знам го събота може да го навестя :)

Butterfly^
02-06-2007, 17:35
ami az imam ne boli te4e mi krav oba4e.i struva6e 10 lv no e mani4ka[/img]

като не можеш да отговориш на нито един от въпросите кво даваш мнение бе?

А иначе, попринцип искам на това място най- вече защото няма да се вижда от много хора, а само от по- специялни за мен :wink:
Второ- защото като(ако) ми омръзне няма да съм принудена да я гледам постоянно и няма да ме дразни, както ако е на рамото примерно.
А това за наще попринцип пак е проблем, и те наистина няма да разберат, но в никакъв случей не е това причината за да си я скрия под гащичките :lol: Никога не бих си направила татуировка на място на което не искам, просто мисля че е различно и предизвикателно :wink: 10х за отговорите:)

Butterfly^
02-06-2007, 17:40
тръгнала наща да си прави татуировка а дори не знае каква!? :|
:? :? :?

като не можеш да отговориш на въпросите кво даваш мнение бе?

stasnislavaaa сори не исках цитата да е твой, това не беше за теб :wink:

stasivalava
02-07-2007, 11:59
ako si ot sofia moje i da struva 30-40 leva no moqta naistina e 10 leva i pri tova ot 4oveka koito mi q pravi e na vtoro mqsto po pravene na tatuirovki v balgaria.a i moqto ne e koi znae kolko golqma

kozmen
06-08-2007, 19:52
q kajete dali tia tatusi bolqt...6tot ima 6743398 mnenia i to se razli4ni..edni kazvat 4e mn bolqlo, dr kazvat 4e e kato gudeli4kane...pls kajete dali boli? a mqstoto kydeto iskam da si napraa e ot vytre6nata strana na rykata .. ieroglifi