PDA

View Full Version : Откакто казах на наще... Нещо не е както трябва!!



wondering`outcast
02-03-2007, 18:31
Такам.. Аз съм момче на 15. Историйката започва малко по-назад (половин годинка), откакто разбрах че съм гей. Казах на наще и те го приеха много либерално (въпреки че майка ми не е много либерална)... И такаммм от тогава започнаха проблемите ми. Нещо зеха да ме държат по-изкъсо. Тоест преди излизах през ден на купон (да спа у приятел) и тн... А откакто им казах и зеха да ме пуска 1-2 пъти на седмица. Не искам да повдигам въпроса за да не загаза повече.. А другия проблем е че когато бяхме на едни пейки зад едни блокове с приятеля ми и се натискахме и майка ми мина между блоковете. Мисля че не ни видя, но ми стана много конфузно :smt012:
Не знам как да постъпя отсега нататък... Дайте ми съвет, плс! :smt017 :smt009

Qnchety
02-03-2007, 18:36
Изобщо не е трябвало да им казваш, но няма връщане назад. Ем поговори си с тях и им обясни, че си си такъв и в тва няя лошо - се пак в тва че си обърнал резбата няя кой знае ко!!!

wondering`outcast
02-03-2007, 18:44
Да знам, но правих секс с приятеля си у тях и техните ни хванаха. Те знаеха че е гей, но с еопасявах че ще кажат на наще и за тфа им казах и аз. По добре от мен, отколкото от друг източник и по-лошо родителите на гаджето ми. :smt012

Qnchety
02-03-2007, 18:58
Ми сорка ама не мога да ти п-омогна :( ! Ваште ако бяха по разбрани щяхте да се разберете ама се пак не мое един родител да се зарадва че сина му е гей де!!!

wondering`outcast
02-03-2007, 19:04
Защо?! Какъв е проблема мааму да *ба! Мн ме нерви тфа... Се едно родителите са хомофоби! :smt013 Ако имаш дете тряа да го приемаш такова кфото е!

Qnchety
02-03-2007, 19:26
Е да ама се пак те са си представяли сина им да ходи с момичета! Пък и не е толкзо нормално де въпреки че аз няям нищо простив тва!!!

malka_sladuranka
02-03-2007, 19:29
Явно са си представяли как след 10 години ше имат внуци, това онова, но ти не можеш да се промениш, за да им угодиш.

IRRIDUCIBILI
02-03-2007, 19:36
mi ne moga da razbera kak na 13g si stanal gei? ma tva si e tvoq rabota beri si qdovete!!!

02-08-2007, 11:39
Alo nau4ete se da 4etete mom4eto kaza 4e e na 15 i e razbral predi POLOVIN godina 4e e gei a ne predi dve godini v takav slu4ai izob6to ne e bil na 13. A kolkoto do problema ti izglejda roditelite ti ne sa 4ak tolkova liberalni za kolkoto gi misli6

Saska
02-10-2007, 21:24
tova, koeto si napisal e ili nqkva 6ega ili...ne6to ne si nared...za6to ne otide6 na psihiatyr.....ta ti si o6te tolkova malak...sega ti predstoi da ima6 vryzki i taka natatak...molq te porazmisli...spored men pravi6 gre6ka...a ako bqh tvoq maika... daje i dva pyti sedmi4no nqma6e da izliza6...6tqh da te zaveda na psihiatyr..ili..prosto 6tqh da namerq na4in..da te vkaram v pytq... [-X [-X [-X

Selene
02-10-2007, 22:25
Да знам, но правих секс с приятеля си у тях и техните ни хванаха. Те знаеха че е гей, но с еопасявах че ще кажат на наще и за тфа им казах и аз. По добре от мен, отколкото от друг източник и по-лошо родителите на гаджето ми. :smt012

:shock: :shock: :shock: Не мога да повярвам :shock: Момчета да се е**т . Ужас , гадно , гнусно . Според мен тая тема е ебавка . :shock: Айде разбирам момиче и момиче ... ама момче и момче :shock: . + това си и на 15 :shock: . Е не не мога да повярвам , никой не може да ме обеди че тая тема не е ебавка !

Undying
02-11-2007, 09:33
Щом си приел факта,че си гей,значи не трябва да ти става конфузно ако ви видят.Ваще знаят и трябва да свикват с тази мисъл,а ако се криеш няма да стане.Може би трябва да поговориш с тях и да им кажеш че това че не си падаш по момичета не значи че трябва да те ограничават (макар ти да не си сигурен че причината е в това).Просто поговорете,все някога и този момент ще трябва да дойде...

Pepon
02-11-2007, 16:52
1-во-ти си ненормален..
2-ро-баща ти е нанормален...
3-то-майка ти е нанормална...
тва не е нормално баща ти да разбере че си педал,не,ти да му кажеш че си педал...и той да не те пречука....аз ако бях...АААЗЗЗ Ако бях,едва ли щях да те пречукам,но определено щях да направя нещо много тъпо...помисли си по въпроса....ваще те правят с мисълта да те отгледат,един ден да гледат внуци....ти по тоя начин обесмисляш целия им живот..ЦЕЛИЯ........абе ко да приказвам...педераска си му работа.... [-X [-X [-X

gerinceto
02-17-2007, 18:57
Изобщо не е трябвало да им казваш, но няма връщане назад. Ем поговори си с тях и им обясни, че си си такъв и в тва няя лошо - се пак в тва че си обърнал резбата няя кой знае ко!!!