PDA

View Full Version : Валентинка...Реакций



ляляля
02-03-2007, 18:54
Привет!
харесвам едно момиче от моя клас,и си мисля,че и тя може да ме харесва...но проблемът е,че рядко можем да поговорим да останем насаме...изобщо тъпа работа.А факта,че няма ка кда остана само с нея ме затруднява допълнително да действам да покаже чувствата си...и Понесе ця идва свети Валентин,си мисля да и изпратя валентинка,да покажа чувствата си...Идеята е добра сигурен съм,но ми трябва още малко увереност :\ Вие как мислите?Момичетаста предпоалгам биха се зарадвали доста на такова нещо... :) А как бихте реагирали ако получите валентинка от момче което не харесвате? (не някой смешко,а просто не изпитватре може би същото което той изпитва към вас) Как ще се почувствате?Поласкана..

iiirish
02-03-2007, 19:03
сори, но според мен валентинката не е подходящ подарък или начин за разкриване на чувствата. може би е по-добре да й подариш някакво цвете, което символизира любов, но не и директно валентинка. за мен лично тези картички са безкрайно тъпи ;)

eXtRaoRdinaRy
02-03-2007, 19:08
Най-добре и се обади и излезте на кафенце.Говорете по общи теми и в последствие и обясни чувствата си..абе има си ги начините :wink:
Но това директно с Валентинката е тъпо.Първо говорете..
Хайде успех с мацката!! :P

PoIsAnKa
02-03-2007, 23:26
Emii...Ako te haresva prosto 6e e na 7 nebe ako polu4i valentinka no ako ne te haresva 6e kaje ''Lele toq mi e izpratil valentinka'' 6e doide i 6e ti kaje sorry ama ne te haresvam za tva po dobre verno q vikni na kafence ne6to ala bala :wink: Uspeh!

strawberry_girl4e
02-04-2007, 10:48
emi mislq 4e pyrvo trqbva da kaje6 na momi4eto - da i se obadi6 po telefona ili ne6to takova a posle podarqvai valentinka 6toto mn typo 6te ti stane ako tq ne izpitva ni6ty kym teb

gerinceto
02-04-2007, 10:51
spored men valentinkata shte i haresa nezavisimo dali tq izpitva neshto kam teb ili ne.no naisitna po dobroto reshenie e da izlezete 2mata nqkade i togava da i priznaesh vsi4ko.kasmet

iskamTe_vednaga
02-04-2007, 10:53
Привет!
харесвам едно момиче от моя клас,и си мисля,че и тя може да ме харесва...но проблемът е,че рядко можем да поговорим да останем насаме...изобщо тъпа работа.А факта,че няма ка кда остана само с нея ме затруднява допълнително да действам да покаже чувствата си...и Понесе ця идва свети Валентин,си мисля да и изпратя валентинка,да покажа чувствата си...Идеята е добра сигурен съм,но ми трябва още малко увереност :\ Вие как мислите?Момичетаста предпоалгам биха се зарадвали доста на такова нещо... :) А как бихте реагирали ако получите валентинка от момче което не харесвате? (не някой смешко,а просто не изпитватре може би същото което той изпитва към вас) Как ще се почувствате?Поласкана..
fakta ot samiq jest 6te i stane priqtno stiga da ne si gnusen i mirizliv moje da postigne6 svoeto.prosto q pokani na kafe i 6te ostanete dvamta :-D

ляляля
02-04-2007, 14:21
убихте надеждата в мен :(

bawdy talk
02-04-2007, 15:24
По ефикасно от това да и го кажеш пред очите със хубави думи,и роза в ръка няма!!!

4epHo0KaTa_Lady
02-05-2007, 06:41
Sorry pich obache i spored men tva s valentinkata e tupo...neznam pogovorete si i q pokani na kafe.. ;) Uspeh :P :P :P

ice_cream_f
02-05-2007, 07:23
Tva s valentinkata e malko tupo po-dobre izlezte nqkade zaedno i ne i kazvai direktno 4e q haresva6!!! USPEH! :-D

ляляля
02-05-2007, 08:12
е там е проблема,че директно не мога.Просто не мога ей така да я поканя на кафе...много по-лесно ми е когато двамата сме някъде неподготвено-на РД,на лагерче,на диско ня кръчма с класът...но просто ей така да я поканя...много трудно :( и това е лошото,че просто много трудно става ей така да се озовем някъде на шано...а ми е суупер гадно,щот напваро съм откчаил по нея.. :( и то не от малко време./...страхлива работа е мойто ама съм с итакъв...осъзнавам го,гадно ми е и все пак трудно ще действам по въпроса :(
ужасс

Malice
02-05-2007, 09:04
Офф вие не схванахте ли!!!Трябва да и го покажеш на дело не на някаква хартийка...
Адз предлагам да организираш или да отидете някъде на купон или просто на кино и на нещо такова...тогава ще се опознаете.Не се дръж сковано с нея,бъди по отворен.Момичетата не ядат хора

jenny_e
02-05-2007, 09:49
кво е тва РеакциЙ? :lol:

divo_kotence
02-05-2007, 10:33
някога е по лесно да напишеш чувствата си на лист и така да ги признаеш на някой,но ако й ги кажеш в очите ще е по добре....щом я видиш дърпаш я настрани и си изпяваш сичко като песен :lol:

Bloodlust
02-05-2007, 16:46
Ако й подариш валентинка, или ще се израдва, или ще те отреже, а може и да не я приеме на сериозно. Кажи й го в очите и тя ще го оцени много повече.