PDA

View Full Version : Демоде ли е любовта?



krem4et0
02-03-2007, 21:07
Анкетата ми е продиктувана от мнението на 1 потребителка,която смята,че любовта,партньорството,неж ността привързаността и приятелството в 1 връзка не са модерни. Е,модерно ли е?

Digital
02-03-2007, 21:22
Не била модерна ? Майната им на всички, стига да я намеря.

koalka
02-03-2007, 21:29
Тази потребителка не е права, според мен, но всеки си има право на лично мнение и тя има своето.Според мен тези неща не са отживелица и са най-важните в една връзка, но май за някои хора всичко опира до секса.

PoIsAnKa
02-03-2007, 22:32
Abe Lubov 4e ima ima.I spored mene ne e demode!Mnogo e krasivo daje da vidi6 vlubeni hora nekvo qko e!A kolko do seksa toi varvi s lubovta!Ae :D moe i malkod aizlagah tuka! :D

iiirish
02-03-2007, 22:38
е не мисля, че любовта е демоде, но не е и нещо което в наши дни се изтъква особено много, защото излежда превзето и лигаво ;)

_DrEaMeR_
02-03-2007, 22:42
Боже, до такава степен ли ви е завладяла модата умовете, че да мислите, че и любовта се влияе от нея... #-o Тази анкета май е плод на едно погрешно разбиране... Любовта е красива, безпощадна, заслепителна, болезнена... но в никакъв случай модна [-X

02-03-2007, 23:37
Любовта винаги си е била една и съща..

А за мода...хмм.. модно е 14-15 годишни пикли да проповядват "истинска" любов и "истински" чувства по форумите.

Друго?

TARAN4O
02-04-2007, 06:55
Любовта - не мисля, Романтиката.. дам. :?

See ya !

Bacard1
02-04-2007, 07:10
Не била модерна ? Майната им на всички, стига да я намеря.

съглсен сум с теб гъзи майната ви ве....аз обаче сум я намерил!!!!

WILD__BOY
02-04-2007, 07:19
демоде ли е да дишаш? :-s

POLA^_^
02-04-2007, 07:24
Привързаността и приятелството не били моедерни в една връзка...ми ако липсват то тогава тва нещо връзка ли ще бъде?!Не било модерно да си щастлив ли?!Не е модерно и да се чувстваш добре с човека до себе си?!Не е ли модерно да можеш да разговяряш с него?!Значи вече е модерно да се изчуквате да вдигате гащите и всеки откъдето е дошъл и да сте горди от високото ниво на връзката си?!Леле! :shock:

П.С. Тая потребителка просто не знае кви ги говори сигурна съм,че ако поне един път се е влюбвала никога няма да се изкаже така.....ограничена и повърхностна е!И със сигурност е под 14
П.С.С. Предпочитам да съм "демоде",но това щастие,което изпитвам сега никога да не ме напусне!

Bacard1
02-04-2007, 07:29
Привързаността и приятелството не били моедерни в една връзка...ми ако липсват то тогава тва нещо връзка ли ще бъде?!Не било модерно да си щастлив ли?!Не е модерно и да се чувстваш добре с човека до себе си?!Не е ли модерно да можеш да разговяряш с него?!Значи вече е модерно да се изчуквате да вдигате гащите и всеки откъдето е дошъл и да сте горди от високото ниво на връзката си?!Леле! :shock:

П.С. Тая потребителка просто не знае кви ги говори сигурна съм,че ако поне един път се е влюбвала никога няма да се изкаже така.....ограничена и повърхностна е!И със сигурност е под 14
П.С.С. Предпочитам да съм "демоде",но това щастие,което изпитвам сега никога да не ме напусне!

ми в днешно време е така не е важно дали ти е добре а дали си в карак с моадата ако модата каже че трябва да живеем по улицата сички ще го направят....смърдели...........н ка тогава аз а буда демоде да ми е добре пак тия които с а в крак с модата може да си ***** м***а....

Lev4o0o
02-04-2007, 07:33
Любовта винаги си е била една и съща..

А за мода...хмм.. модно е 14-15 годишни пикли да проповядват "истинска" любов и "истински" чувства по форумите.

Друго?

НАПЪЛНО ТЕ ПОДКРЕПЯМ !

alkobalko
02-04-2007, 07:43
Не е демоде, никога не е била, няма и да бъде. Истинските и дълбоки чувства не се измерват с модерното.

krem4et0
02-04-2007, 08:02
Ето и въпросната тема,която ме подтикна да направя тази анкета:http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1320887&highlight=#1320887

krem4et0
02-04-2007, 08:05
Иначе моето мнение,е че това е нещо непреходно и универсално. За жалост днес се изкривява представата за любов,но тя съществума. И това,че обичаш не те прави задължително фен на латино-сериалите а просто човек,способен да изпитва най-прекрасното нещо в света-да обича и да е обичан!

PoisoNGirL
02-04-2007, 08:06
E koi go izmisli tova da sravni lubovta s modata.Naistina pri polojenie,che veche nikoi ne tursi lubov,a samo sex i to po za 1 vecher... e rqdko sreshtana,no demede... taq duma puk vuobshte ne se vruzva za opredelenie.Lubovta e neprehodna i vinagi shte e vodeshta v jivota na vseki.

micikan
02-04-2007, 08:16
ot koga 4uvstvata sa demode??nima 4ovek moje da kaje 4e tva da obi4a6 e ne6to super glupavo i malovakno??? :?: Kolkoto i detsko ili po-skoro za nqkoi nerealno az vqrvam v lubovta..Vqrvam v Kopidon :smt007
Dori...abe kvo da vi obqsnqvam :Любовта е чувство, което чувстваш, когато почувстваш, че чувстваш чувството, което никога досега не си чувствал!-e tva e O:)

Princesata
02-04-2007, 08:29
Тая потребителка явно не е мислила като го е писала това...любовта е чувство а не някаква дреха или нещо подобно което може да е модерно или не :smt018

02-04-2007, 08:41
Може би този,който не е изпитал истинските любовни чувства твърди,че любовта е демоде. :::

Undying
02-04-2007, 08:59
не! просто вече не е толкова голям броят на хора ,които търсят любов а не секс
напълно съгласна

Krem4eto
02-04-2007, 10:25
Глупости!Любовта ще си остане EVERFGREEN :-D

iskamTe_vednaga
02-04-2007, 10:29
не! просто вече не е толкова голям броят на хора ,които търсят любов а не секс
prosto taq gospoji4ka koqto e kazala tova ne e sre6tnala podhodq6tiq 4ovek ili pak e s razbito sarce
:(

Princesata
02-04-2007, 10:50
хахха може тая госпичка да не харесва момчета хаххаа :-k

gerinceto
02-04-2007, 10:53
lubovta nikoga nqma da bade demode,prosto v dneshno vreme pove4e hora tarsqt sex,a ne lubov

malka_sladuranka
02-04-2007, 11:28
Любовта никога няма да излезне от "мода" тя просто се случва.

kobrichka
02-04-2007, 12:20
Не смятам че любовта може да бъде модерна или не,тя не е дрехи или обувки.Това е чуство,а чуствата не могат да бъдат модерни или не.Любовта е нещо велико и винаги ще я има.Винаги ще е "модерна"

DeSiTo0o
02-04-2007, 12:56
Абе глупости! От кога любовта е модерна и после става демоде?!
Любовта не е някаква мода,а чувство без което нито един човек не може!

S_T_E_V_E
02-04-2007, 17:17
Естественно че не е демоде!!!!

Insatiable
02-04-2007, 17:44
Може би този,който не е изпитал истинските любовни чувства твърди,че любовта е демоде. :::

МНОГО ВЯРНО!!!

FiRe_LaDy
02-04-2007, 17:48
ABe demode!Demode e taq potrebitelka deto go e kazala tova.Kvo pyk mu e demodeto na lubovta?Pff nishto ne razbira i tq ama .. :smt019

bawdy talk
02-04-2007, 17:52
Не е!!!

PerfectStrang3r
02-04-2007, 17:55
Въпросът е малко излишен, но не е демоде. Докато съм жив, ще обичам един човек. Няма мода в чувствата...

In4iTu_
02-04-2007, 17:56
Аз не разбирам как може любовта да се свързва с това кое е модерно и кое не... Това е супер тъпо според мен. Любовта си е любов и толкова - вярвам в нея, и гласувах "Не"

Princesata
02-04-2007, 18:05
Както казах вече имам чувтото че тая потребителка която го е писала не си пада особедно по момчета :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D

Lusito
02-04-2007, 18:09
[-X :wink: Както в миналото така и днес ,,Любовта е единствената реалност" и аз смятам,че всеки се нуждае от нежност и внимание, дори и да не си го признава. Любовта е най-красивото чувство и въобще не е демоде.
Затова хора обичайте се стига сте правили деца, а преди секса се замислете малко.

Barbie
02-04-2007, 18:26
:-s Мхм, мен въпросната потребителка винаги ме озадачава със зашеметяващите умозаключения, които споделя с нас.

Не, любовта не е "демоде". Любовта е необходима, всеизпълваща и самодостатъчна (за да придаде смисъл на един живот и да направи от един човек най-доброто, което той може да бъде.)

Нашата "модерна" съфорумничка за сега просто има нужда да се прави на готина и интересна с изказванията си. Има време, ще порастне. :-)

*Sumerian_Haze*
02-04-2007, 21:13
Модерно?! Наложително е в една Връзка.

iLoveChocolate
03-17-2007, 13:41
любовта е вечна :-)

iLoveChocolate
03-17-2007, 13:43
любовта е вечна :-)

Kianna
03-17-2007, 13:44
Не била модерна ? Майната им на всички, стига да я намеря.


Много точен пост.

`Death`Whore`
03-17-2007, 13:46
Май не е, но не се водя по модата във всички отношения ;)

Dissenter
03-17-2007, 22:28
Любовта тепърва става модерна.КОйто не мисли така-къраа :-D

MoHuTo
03-17-2007, 22:32
Не е демоде, никога не е била, няма и да бъде. Истинските и дълбоки чувства не се измерват с модерното.

ThePainIsReaL
03-18-2007, 09:03
Чесно казано въобще не ми пука какво мислят другите за любовта и нейната актуалност. Важното за мен е, че тя е основното нещо, към което се стремя. Не ме засяга това, че половината и повече свят е*е наред и подминава. Аз не съм такава. И знам, че ще открия човека, който не е такъв ..

gazarka
03-18-2007, 09:20
ne e demode no v dne6no vreme trudno se namira 4ovek koito da obikne6
p.p podkrepqm vsi4ki koito se nervqt na koalka.tq ne trqbva da e moderator!!!

JoeBanana
03-18-2007, 09:22
уууу долу лю... лю... даже не мога да кажа тази дума :mrgreen:
само ебъне и цинизми ! :mrgreen:

Няма Значение
03-18-2007, 09:59
Любовта винаги си е била една и съща..

А за мода...хмм.. модно е 14-15 годишни пикли да проповядват "истинска" любов и "истински" чувства по форумите.

Друго?

Именно.
Според мен любовта винаги е била на мода.
Е, зависи какво разбираме под тази дума.
Ако под нея разбираме влюбването като процес, липсата на хормонален баланс като негово следствие, това да не си сам, а да имаш с кого да се влачиш по улицата и да демонстрираш уменията си в разни спортове с език - това никога няма да излезе от мода.
Както няма да излязат от мода и тетрадките със стихове, и чалга песните (пък и не само чалга), посветени на интригуващи истории тип "той ме заряза, тя пък изчезна". Който твърди, че това не е модерно, може би не иска да погледне тенденциите (модните) в очите. Ако става дума за самозалъгване в името на имиджа, за правото да рисуваш сърца по тетрадките си - от това по-лъскава придобивка няма.
Иначе, това - уважение, привързаност, обич (какви приятни думички, а?) - те никога не са били на мода и ме съмнява някога да бъдат. Има само доказателства за тях. Дали от страх, дали от прекалено голямо самочувствие, те са само изкуствено засвидетелствани, докато от конкретния човек няма какво да се извлече/хормоните са се укротили/омръзнал е и така нататък. Любовта, така, както аз я разбирам, отива много по-далеч от първоначалния взрив от чувства. Но не съм романтик. Не съм склонна да рисувам сърца със стрелички или да чета поезия на лунна светлина. Не държа на рози по разни дати и на "мило", "котенце", "пиленце" и тем подобни обръщения.
Тук говоря за общия случай. Хора на място просто трябва да има - и точно заради това не смятам да ставам средностатистическата използвачка/разбивачка на сърца или каквото и да е подобно. Не си струва, независимо колко е модерно.

decu4ka
03-18-2007, 10:09
Не е демоде, никога не е била, няма и да бъде. Истинските и дълбоки чувства не се измерват с модерното.
!!!

~Candy~
03-18-2007, 10:14
Еми за мен никога няма да излезе от модните тенденций..

puhkav_mecho
03-18-2007, 10:57
това да не е някаква дреха, че да е демоде...

любовта ще спаси света :smt008 \:D/

santRi
03-18-2007, 12:17
странно е как може да класифицирате любовта като нещо, склонно към демоде.. тя не е тениска или панталон. Определоно не е това, което е била преди (особено ако сравняваш с изписаното за нея от поетите преди век) просто днешните хора са по-практични и търсят само удоволствието от любовта.

madlencheto:)
03-18-2007, 12:29
Не е демоде, любов винаги ще има... но в днешни времена все по-трудно се намира.

lLady_MooN_RaiN
03-18-2007, 18:51
демоде ли е да дишаш? :-s

Това ми хареса. Прав си. Любовта е чувство, а те както знаем не са подвластни на почти нищо, най-малко на модата...Любовта е вечна и неостаряваща

Iv4eTy
03-18-2007, 19:09
За мен лично не е демоде, обаче в последно време май повечето търсят секс, а не любов!!! Но според мен любовта я има и без нея просто нямаше да си струва нищо! Всеки има право на мнение, но аз не сам съгласна с това мнение :!:

evil_lady_in_black
03-18-2007, 19:43
При любоввта няма модерно не модерно ! Тя никога няма да е демоде ! Не става така обичаш някой и след като не е модерно да обичаш го зарязваш #-o

bqsna_teenagerka
03-18-2007, 19:48
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o тази сигорно е тъпа до мозъка на костите си тя 4ува ли сее кви ги дрънка? любовта демоде? олеле..4е то ако любовта умре...защо 4овек да живее...тва е баси тъпия въпрос...естествено 4е не е демоде! живеят тези които са влюбени останалите просто съществуват!

IKisseDAGirL
03-18-2007, 20:17
Ще ви кажа кое е "модерно" сега, модерно е да използваш за щяло и не щяло тази дума, да парадираш с името й, да се правиш, че си напълно наясно какво означава :evil:
А онази любов, любовта която не я изписваш на челото си при първото по-сериозно хлътване, както и при всяко следващо след това, любовта, с която не се хвалиш на ляво и на дясно, която не демонстрираш и с която не злоупотребяваш, а просто я чувстваш, тази любов никога няма да има нещо общо с мода, с тенденции, с промени, с епохи... тя ще си бъде винаги една единствена и непроменена, невлияеща се от нищо и от никой...

zubi
03-18-2007, 22:25
докато светът съществува и ние живеем като вид ... любовта никога нема да е демоде ;-)

никакъв
06-21-2007, 14:05
Няма такова нещо като любов , хората просто се чукат и толкова !!!!!!!!!

sexy_for_you
06-21-2007, 19:43
Боже, до такава степен ли ви е завладяла модата умовете, че да мислите, че и любовта се влияе от нея... #-o Тази анкета май е плод на едно погрешно разбиране... Любовта е красива, безпощадна, заслепителна, болезнена... но в никакъв случай модна [-X

едно момиче
07-03-2007, 16:46
мистерия е любовта

VerryBerry
07-03-2007, 19:34
lubovta...?za men tq e 4uvstvo,a ne moda

MaRiNkA_16
07-04-2007, 15:38
lubovta ne e moda dre6ka ne6ty deto my minava vremeto tva si e 4ystvo na dy6ata koeto vseki rano ili kusno yse6ta........

BeBsItO
07-04-2007, 18:19
ne e demode.....tva da ne vi e nekav dreha we...... samo povarhnostnite hora moje da go tvardqt tva!

miss_survivor
07-05-2007, 09:15
LUBOVTA VINAGI 6TE E NOMER EDNO V KLASACIITE..DORI NAI-....S*X NE MOJE DA Q ZAMESTI...TQ NQMA SROK NA GODNOST KAKTO I SEZON V KOITO E AKTUALNA..KVI SA TIQ RETORI4NI VYPROSI SAMO NZ... :-k SAMO TOZI KOITO NE E OBI4AL BI KAZAL 4E TQ E DEMODE.....

blqblq_f
07-05-2007, 09:45
фактът че все още виждаме влюбени двойки по улиците доказва че любовта не е демоде и никога няма да е ... :roll: въпреки че тя ни пречинява мн болка понякога, без нея не можеме :? тоя откачен свят се държи цял, само и единствено заради любовта между хората ... за тва хора, обичайте се и всичко ще бъде наред :wink:

кдгхаъаср
08-10-2007, 13:05
фактът че все още виждаме влюбени двойки по улиците доказва че любовта не е демоде и никога няма да е ... :roll: въпреки че тя ни пречинява мн болка понякога, без нея не можеме :? тоя откачен свят се държи цял, само и единствено заради любовта между хората ... за тва хора, обичайте се и всичко ще бъде наред :wink: хора по-добре се ебете и всичко ще бъде наред! :D

sherry
08-10-2007, 13:10
Любовта не е демоде, това е все едно да казваш, че щастието е демоде. Любовта прави живота цветен, любовта му придава смисъл и аромат. Ако няма да има любов, ако не съществува, за какво живеем?!

young_rich_famous
08-10-2007, 13:15
Браво на модераторката ... много хубава тема и за пореден път ни кара да се замислим ... =D> Моето скромно мнение е, че любовта не е модерна, не защото не можем да я изпитваме, а защото просто я няма ... една връзка, колкото и тежко да звучи в днешно време се крепи на материалните облаги и на това двама човека, що годе да се разбират един с друг ... любовта наистина може да се каже, вече че е демоде .. всеки гледа да се изфука с момичето, което е до него и да се хвали как е била в леглото и такива неща ... не я интересува, как се чувста тя и че е само една вещ в неговите ръце ... според мене любовта преди е била по-силна и по-искрена ... сега наистина е рядкост ... може би я има, но в много малки количества ... в 21 век по-скоро има секс и всеки гледа да преебе другия, независимо какъв е той гадже или най-добър приятел ... всичко става зад гърба на другия ... това е според мен ... надявам се да не съм написал нещо негативно ... :roll: :smt006

anichkaaaaa
08-10-2007, 13:26
вапреки 4е вси4ко се променя любовта никога немойе да стане демоде

feli7o_
08-10-2007, 13:38
ami spored mene lubovta vav niakakv sly4ai ne e demode za6toto vs trqaa da izpita takova 4uvstvo kam nqkoi za6toto e prekrasno da si vluben :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :!: :!: :!:

love_actually
08-10-2007, 17:32
Не е демоде, никога не е била, няма и да бъде. Истинските и дълбоки чувства не се измерват с модерното.
подкрепям това мнение 8) ;-)

MajeStic
08-10-2007, 18:20
Анкетата ми е продиктувана от мнението на 1 потребителка,която смята,че любовта,партньорството,неж ността привързаността и приятелството в 1 връзка не са модерни. Е,модерно ли е?

Еми курветинка е тая к'во да говорим:) Попадала е на някакви курварчета и тя е станала с такова мислене(;

LO6IQ
08-10-2007, 18:23
не! просто вече не е толкова голям броят на хора ,които търсят любов а не секс

beyond_transience
08-10-2007, 18:27
Разбира се, че не е.....друг е въпросът, че не всички я търсят или "разбират"

zmey
08-10-2007, 20:23
Анкетата ми е продиктувана от мнението на 1 потребителка,която смята,че любовта,партньорството,неж ността привързаността и приятелството в 1 връзка не са модерни. Е,модерно ли е?

От къде да знам ?? А ти какво мислиш ??

NaNa_SladuRana
08-10-2007, 20:28
ми откакто свят светува се говори за любов крайно време е да излезе от мода,но все пак това е чувство как може да е демоде все едно омразата да не е на мода и да спреш да мразиш заради това,а бе незнам и аз какво да кажа е гласувах за ДА,но все пак...