PDA

View Full Version : защо сегашното младо поколение запо4ва да прави секс на 10?



*adidas*
02-03-2007, 21:12
Много е жалко и е доста извратено да прави6 секс на 10-15 годи6на възраст!За6о децата не може да са си деца а трябва да с еправят на възрастни?!? На къде тръгве света с "майки и татковци" на по 13 години????

deusex
02-03-2007, 21:18
оффф адидас погледни една тема малко по-надолу обсъждахме секса при 13 годишните и вече се сабраха 55 мнения - та едва ли някой сега ще обсъжда 10 годишните...
че дори аз със извратеното си подсъзнание не мога да се сетя за реален пример на 10 годишно да се ебе :-D

*adidas*
02-03-2007, 21:20
ХАхАХ има има спокс а и в темата има о6е няколко въпроса така4е :wink:

even_in_death
02-03-2007, 21:21
Да се ебе на 10 нз ама познавам една дет върти свирчици от десет годишна..

deusex
02-03-2007, 21:22
Да се ебе на 10 нз ама познавам една дет върти свирчици от десет годишна..

хехе я ме запознай с тая мрасница :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*adidas*
02-03-2007, 21:22
Да се ебе на 10 нз ама познавам една дет върти свирчици от десет годишна..



хехех тая е професионалистка бе ако е слаба е перфектната моделка :-D

inlove_girl
02-03-2007, 21:24
Хахаахаах :lol: от 10 годишна възраст :shock: Баси курветата! :wink: :lol: Ужас! :shock:

inlove_girl
02-03-2007, 22:01
Хахаахаах :lol: от 10 годишна възраст :shock: Баси курветата! :wink: :lol: Ужас! :shock:хаха е то няма лошо :lol:Е то че няма, няма! Нека си правят кефа! :lol: Обаче ми се струва малко раничко! :wink:

Alerta
02-03-2007, 22:10
10 годишните дето се чукат като невидяли са зле...
Даже не им е дошъл мензиса и се ебат...
А против 15 годишните дето правят секс кво?

CvEtI`KiSs
02-03-2007, 22:21
ami 10 godi6no dete da se ebe.....abe verno do kade stignahme...az poznavam takiva na po 12 tuka sa mi kom6ii4eta det sa ebati kurvite ta nz za 10 godi6nite abe tfa ne ena dobre naistina

even_in_death
02-03-2007, 23:02
Аве то като остайм на страна тия 10 годишните... ми тия дето ги ебат...леле ... в повечето случай са някви много по голями от тях.....ужас.. не искам даже да си го представям...

hmmm
02-04-2007, 00:35
АУУУУ аз като се родих ... и като хванах акушерката ... направо я побърках от секс!

Get Fun to Turn On!

krem4et0
02-04-2007, 07:45
10 годишните дето се чукат като невидяли са зле...
Даже не им е дошъл мензиса и се ебат...
А против 15 годишните дето правят секс кво?
Малки са!!! секс след 17-18!!!! Преди това е РАНО!

krem4et0
02-04-2007, 07:50
Знаете л защо е това-скучно им е. сега няма никакви забавления като едно време. Преди имаше програми за децата на супер ниво,преди се събирахме по дворове и улици и играехме на всевъзможни игри. Преди си играехме на магазини и ресторанти,използвайки листа и камъни и беше забавно. никой не се сещаше за това,защото беше прекалено зает да измисля и да играе разнообразни игри.
сега децата не се събират така. Ходят по кафенета на 12-13-чак ми е смешно като лапне цигарата,а не се види от земята.
Единствените игри,които играят са компютърни и по-често с виртуални,а не с реални приятели. Ей,за това мисли за секс!!!!!

alkobalko
02-04-2007, 07:59
Всичко казано до сега е вярно, но има още един фактор, който е от важно знчение- семейството. Все по-често чета за деца на 12-13 години, които разказват как седят по нощите в дискотеките. Ккави са тези родители, които пускат децата си по купони без да знаят какво правят там. Как може едно момиче на 12 години да пие и пуши в дискотеките, а родителите да са спокойни.
Тази незаинтересованост/ разкрепостеност от страна на родителите също води до това ранно порастване на децата. Някой ще каже, че те работят, да така е. И преди хората са работели, но децата никога не са се държали така. Ето защо ако има по-строг контрол от страна на родителите ще има много по-малко случаи на тези вече "порастнали" деца.

malka_sladuranka
02-04-2007, 08:28
Знаете л защо е това-скучно им е. сега няма никакви забавления като едно време. Преди имаше програми за децата на супер ниво,преди се събирахме по дворове и улици и играехме на всевъзможни игри. Преди си играехме на магазини и ресторанти,използвайки листа и камъни и беше забавно. никой не се сещаше за това,защото беше прекалено зает да измисля и да играе разнообразни игри.
сега децата не се събират така. Ходят по кафенета на 12-13-чак ми е смешно като лапне цигарата,а не се види от земята.
Единствените игри,които играят са компютърни и по-често с виртуални,а не с реални приятели. Ей,за това мисли за секс!!!!! Така е така е, но мога да се похваля, че имам братовчетка на почти 12 и още си играе на различни игри, както ти каза събират се по дворовете и даже ме критикува, че пуша. :-D Повечето и приятелки също са такива. Е явно тези които почват да го правят на тази възраст имат избор, могат да правят като тези деца. Само да не кажат че вече са ги надраснали тези неща :smt005

krem4et0
02-04-2007, 08:29
Радвам се за твоята братовчедка и дано има повече такива деца :P

Violenza
02-04-2007, 08:30
10 годишните дето се чукат като невидяли са зле...
Даже не им е дошъл мензиса и се ебат...
А против 15 годишните дето правят секс кво?
Малки са!!! секс след 17-18!!!! Преди това е РАНО!
За теб може и да е било рано. За някои не е!
Извинявай, но защо някое момиче на 16 да не може да го прави?
Защото ПРЕДИ 17-18 е рано ли?
Това че на теб тогава ти е било рано, не значи че на всички е и че не може едно момиче да се е развило по-рано.

По темата - Е бяха 12-13... сега 10!!! Чак на 10 да правт секс... е това не съм го чула...
Утре сигурно ще има тема "за секса при 8-9 годишните..." :-#

bungle
02-04-2007, 08:31
Защото това се афишира много здраво НАВСЯКЪДЕ.
Телевизия, рекламни пана, дори като отвориш вестник " Труд".
А те искат да са модерни. Да са големи и независими. Искат да опитат от непознатото. Тъпо...

krem4et0
02-04-2007, 08:37
10 годишните дето се чукат като невидяли са зле...
Даже не им е дошъл мензиса и се ебат...
А против 15 годишните дето правят секс кво?
Малки са!!! секс след 17-18!!!! Преди това е РАНО!
За теб може и да е било рано. За някои не е!
Извинявай, но защо някое момиче на 16 да не може да го прави?
Защото ПРЕДИ 17-18 е рано ли?
Това че на теб тогава ти е било рано, не значи че на всички е и че не може едно момиче да се е развило по-рано.

По темата - Е бяха 12-13... сега 10!!! Чак на 10 да правт секс... е това не съм го чула...
Утре сигурно ще има тема "за секса при 8-9 годишните..." :-#
Просто 15-16 годишни и секс е знаеш ли какво-смешно. Гледам ги точно тия на по 15-хващат се за ръчичка,целуват се по-страстно и от мен,обарват се,а те са деца. Само като им видя физиономиите под грима и ги виждам-деца. с несъразмерни черти,розова кожа(при някои пепелява от цигарите) с един детски поглед. И като си помисля,че това малкото прави секс направо ми се гади. Не знам да се смея ли или да плача. От страни е просто ужасно!

deusex
02-04-2007, 09:30
ех какво сте ги закоментирали толква много който квото си прави за него си е...
пък вкрайна сметка
нека се обичат младите - правте любов а не война :mrgreen:

malka_sladuranka
02-04-2007, 09:36
ех какво сте ги закоментирали толква много който квото си прави за него си е...
пък вкрайна сметка
нека се обичат младите - правте любов а не война :mrgreen: Нека, ама после шпишат пеми "Ъъъ фкаръ ми го 5 пъти без капут ии ми сфъри ф остата дали не съм заченала близнаци ъъ" или пък "Сфърши ми ф гъза мое ли да забременея от там" ](*,)

ProstoAz
02-04-2007, 09:54
Няма смисъл от две теми на такава тематика, можете да продължите тази тема тук :arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=78137&start=0 ! :wink: