PDA

View Full Version : Абе мамка му, какви приятели са това?!



02-03-2007, 22:02
Абе мамка му какви приятели са това?! Лъжат ме за гаджето ми, че правил това и онова и се натискал на тоя и оня и ме карат така настървено да го скъсам. Обиждат ме по всевъзможни начини, а най-интересно е когато съм "космата кучка" :shock: . Като не виждам къде съм космата. Изобщо не се замислят, че и да беше така това може да се промени само с едно движение. В лицето ми се усмихват, а после щом се обърна ме обсъждат и ме наричат позьорка. Те други думи освен "позьор" и "емо" за убида не знаят. Всеки който не е с тяхното мнение е такъв, всеки който има собствен стил е такъв. Един от тях ходеше с едно момиче, но тя се заби (в пълният смисъл на думата) с др момче и той я скъса ест. После тръгна с едно мн яко момиче, което е емо (аз лично нямам нищо против тия хора) и страшно мн й се кефя, но той я заряза без да му мигне окото и тръгна предната. С приятелките ни, които са леко стил емо, се държат все едно са някфи ебати боклуците! А мен малко по малко ме обиждат в лицето и ми обръщат гръб още преди да съм реагирала. А тоя който ми разказа за нещата пръв започна с обидите, да ме нарича емо (а най-интересното е, че той е най-сдуханият човек който познавам, готов да се хвърли от моста само ако му кажеш че е тъпак, а пък аз в момента принципно съм в един много щастлив период). Сравняват ме по критериите на тая, невярната, ако мога да се изразя така. Понеже съм в художествена паралелка и ест имам рисунки и когато си харесам нещо обичам да искам мнение, за да ми посочат грешките или да се похваля или просто за да я покажа и ме нарекоха позьорка по нейните критерии точно защото съм искала да ми видят рисунката! Сякаш им липсват думи за убиди. Вече честно казано не ми пука за тях. Единственото от което ми е гадно е че го правят бавно с цел мъка и болка за мен. Но кажете ми, мамка му, какви приятели са това? Кой истински приятел би ти причинявал болка? Кой истински приятел би те карал да не ти пука вече за него? Мамка му, вече не ми пука за тях и от тва ми е тъпо! Какви приятели са, че само се опитват да ме убидят!
Ако сте прочели всичко това, мога да ви кажа само и единствено благодаря за старанието. По принцип не пиша за такива неща по форуми, но вече не издържам. Трябва да го изпиша някъде. Ако искате ми казвайте нещо утешително, ако искате недейте. Вече просто не ми пука за тях.

WinHater
02-03-2007, 22:21
ми много правилно написа че не ти пука вече за тях. така и трябва, в живота който живеем много рядко се намират приятели,дори понякога ги няма... всички са лицемерни, не бъди като тях но не им позволявай да те смачкат, живей както на теб ти харесва и да не те ебе за дргути. В ТОЗИ СКАПАН ЖИВОТ ТРЯБВА ДА СИ ШИБАН ЕГОИСТ!!!
п.с. само ако може малко разяснение какво е емо, щото се казвам емил и някои хора така ме наричат :-k

02-03-2007, 22:35
емо кор... стил в кхъ музиката и начин на живот, стил на обличане
вечно депресирани хора, с преебан живот (или в повечето случаи те така си мислят)... режат си вените водоравно, вместо вертикално (както трябва за да пукнеш) има и още но нз как да го обясня... Няма нищо общо с името...

hforce
02-04-2007, 02:05
емо кор... стил в кхъ музиката и начин на живот, стил на обличане
вечно депресирани хора, с преебан живот (или в повечето случаи те така си мислят)... режат си вените водоравно, вместо вертикално (както трябва за да пукнеш) има и още но нз как да го обясня... Няма нищо общо с името...

Междо другото много наскоро я чух за пръв път тая дума емо и така и не разбрах за кво става въпрос, а тва което ми обясняваш ми прилича на Gothic и защо по дяволите сички станаха метъли, от извесно време на сам гледам, че чалгарите намаляват а метълите се увеличават и почти на всякаде срещам метъли... или поне некви кадет се мислат за такива...
а и някой има ли снимки на такива емота да вида горе долу къф стил се обличат

а и още нещо, като споменаваш рязане на вени, наричай ги "напречно" и "по дължина" щот някой хора може да не знаят за кво става въпрос и ще се чудат кое трябва да е водоравно и кое отвесно

Видях некви снимки на некви умрели емота... кви са тея ламери... емото било начин на живот... иш па тоа... тея са некви плагиатори... някой знае ли от кога е тая емо култура?

WinHater
02-04-2007, 09:27
благодаря ,че ме просветихте :-D

02-04-2007, 13:23
Ще има още много да се разочароваш от приятелите ти

02-05-2007, 07:02
Междо другото много наскоро я чух за пръв път тая дума емо и така и не разбрах за кво става въпрос, а тва което ми обясняваш ми прилича на Gothic и защо по дяволите сички станаха метъли, от извесно време на сам гледам, че чалгарите намаляват а метълите се увеличават и почти на всякаде срещам метъли... или поне некви кадет се мислат за такива...
а и някой има ли снимки на такива емота да вида горе долу къф стил се обличат

а и още нещо, като споменаваш рязане на вени, наричай ги "напречно" и "по дължина" щот някой хора може да не знаят за кво става въпрос и ще се чудат кое трябва да е водоравно и кое отвесно

Видях некви снимки на некви умрели емота... кви са тея ламери... емото било начин на живот... иш па тоа... тея са некви плагиатори... някой знае ли от кога е тая емо култура?Готик, готик, но не е баш. Слушат някво подобие на пънк, ама с ебати сдуханият текст. И да за някой хора, това си е начин на живот. И лично аз познавам такива.
А аз не се наричам нито метълка, нито чалгаркака. Чалга не слушам. Слушам предимно метъл, пънк и грънж, но въобще не ми личи. В смисъл не се обличам по модата или като първата пънкарка/метълка или каквото там си изберете. Обличам си се съвсем както на мен ми е удобно. Не мога и да се нарека изцяло в един от стиловете, защото музиката може да ми харесва, но съм само до там.
И ми е много чудно, защо сега се подхвана темата за музиката и стила на обличане. Какво като чалгарите намаляват, а метълите се увеличават. Лично аз не виждам лошо в тва. Нямам против чалгарите, като си се кефят на простотията, нека й се кефят. Мисля, че всеки има възможността и правото да се облича и да слуша каквото му падне. А ако някой те мисли за един, а ти не си такъв и те нарече позьор, не означава нищо.
Добре явно не е добре казано с вените. Чудо голямо.

reason
02-05-2007, 12:43
Да,хубави приятели...

umrqlabubole4ka
02-05-2007, 14:11
Абе мамка му,как ги трайш тия бе :shock: туй никви приятели не са ...зарежи ги...

ice_cream_f
02-06-2007, 07:43
Oooooo q gi razkarai tiq taka nare4eni ''priqteli''!Spored men te ti se podigravat za6toto ti zavijdat za ne6to ili prosto im e kef da te obijdat>Po-dobre gi zareji i si nameri novi priqteli s koito da se razbira6. :wink:

koalka
02-06-2007, 09:20
Отърви се от тях възможно най-бързо.Не ги търси, не им се обаждай, не излизай с тях.Говорят така, защото може би завиждат и искат да ти направят мръсно.А и те не са ти приятели, а просто гадни хора.Бъди щастлива и не се занимавай с тях, бъди с гаджето си и не вярвай на провокации и глупости. :wink:

Fucking_Bitch
02-06-2007, 09:31
Мале как изобщо си ги търпяла тея хора!Не само,че не трябва да ти пука,ами да си знаеш,че са много по-нисши от теб!Бахти писнало ми е вече,навсякъде те определят по това какво слушаш или как се обличаш?!?!Това е най-тъпото нещо!Просто си намери хора които
ще им пука за тебе и ще те уважават! =;

02-06-2007, 15:19
Трудно е да си намериш нови хора, като вече си на 16. Когато си мислил, че си намерил истински приятели. И накрая разбираш, че нямаш почти никого, защото изведнъж на тези хора нещо им щуква и край. Свършено е с теб. Трудно е да си намериш нови приятели, истински приятели, като си до там разстроен, че винаги ти забиват нож в гърба. Не съм ги търпяла. Аз съм една от последните, които започнаха да закачат, да убиждат и да ми обръщат гръб. Знаех, че ще дойде и моят ред, но с мен се държат ужасно. Използват всяка моя дума срещу самата мен. Не съм им се обаждала и няма да го направя. Не съм търпяла никого, няма да търпя и сега. Но кажете ми, как тези хора успяха да вземат доверието ми, да са така добри с мен, да ми затворят очите? Защо тези хора винаги успяват да преебът който си поискат? Да, зарязах ги. Останах с 4-5 момичета и гаджето ми. Имам още познати, но просто нямаме достатъчно теми за разговори с тях. Странно как вече не ми пука. Да не би да съм станала студенокръвна кучка, както им викат? Или просто разочарованието е премахнало болката? Тъпо се чувствам от това, че не ми пука и от това, че изобщо ми е тъпо. Жалко, че те са на едно от централните места в тъпото ми даскало. В смисъл почти цялото даскало им се кефи. Стискайте ми палци да не пуснат някой слух, че може да стане всичко. Особено с тая тъпа директорка, както вярва на всичко.

02-09-2007, 19:29
napylno te razbiram

X*$7yLe
02-09-2007, 21:02
Честно казано кофти положение от където и да се погледне.Да определено тези твои "познати" не са ти приятели.Приятелят през моите очи са хора които ще те подкрепят,помагат,да се радват на успехите ти и т.н. приятелите са нещо велико но истинските са толкова рядко срещани.А това за емо кора,абе в днешно време всеки се стреми да е по-различен от другите и някои го намират в това да се обличат и да изглеждат бая издухани.А това с позьорите мамоммомо ...уф толкова е изтъркано хора казвам ви не останаха непозьори!Ако някой е признат за непозьор да се похвали че такъв скоро не съм виждала :-k

Kraken
02-09-2007, 21:16
М аз на твое място бих ги съсипал кво ше ми се подиграват такива изцепки на природата

vignete
02-09-2007, 21:46
Трудно е да си намериш нови хора, като вече си на 16. Когато си мислил, че си намерил истински приятели. И накрая разбираш, че нямаш почти никого, защото изведнъж на тези хора нещо им щуква и край. Свършено е с теб. Трудно е да си намериш нови приятели, истински приятели, като си до там разстроен, че винаги ти забиват нож в гърба. Не съм ги търпяла. Аз съм една от последните, които започнаха да закачат, да убиждат и да ми обръщат гръб. Знаех, че ще дойде и моят ред, но с мен се държат ужасно. Използват всяка моя дума срещу самата мен. Не съм им се обаждала и няма да го направя. Не съм търпяла никого, няма да търпя и сега. Но кажете ми, как тези хора успяха да вземат доверието ми, да са така добри с мен, да ми затворят очите? Защо тези хора винаги успяват да преебът който си поискат? Да, зарязах ги. Останах с 4-5 момичета и гаджето ми. Имам още познати, но просто нямаме достатъчно теми за разговори с тях. Странно как вече не ми пука. Да не би да съм станала студенокръвна кучка, както им викат? Или просто разочарованието е премахнало болката? Тъпо се чувствам от това, че не ми пука и от това, че изобщо ми е тъпо. Жалко, че те са на едно от централните места в тъпото ми даскало. В смисъл почти цялото даскало им се кефи. Стискайте ми палци да не пуснат някой слух, че може да стане всичко. Особено с тая тъпа директорка, както вярва на всичко.


не е вярно, че е трудно да ги зарежеш...аз лично наскоро зарязах толкова много "приятели", че просто съм една единствена вече...не ми е самотно, защото знам, че като мога без другите значи съм достатъчно силна да бъда сама със себе си. Щом като сама си проумяла, че са пропаднали боклуци - фак дем офф...по-умна си щом като си написала това и рез него си изразила всяко нещо, което проумяваш...не знам дали си същият гост от началото, ама и двамата имате право да ги зарежете. Независмо от това дали са ти компания или не - ти си си самодостатъчна(самодостат чен - не съм много сигурна :smt017 ......сорри). Е*и ги на май*ата им...да се спасяват..и докато те се самосъжaляват ти можеш да израстваш в духовен аспект(бях мнго внимателна да не напиша нещо грешно, дано е така....\/)

02-09-2007, 23:27
Да оба4е се замислета как 1 4овек може да си намери нова компания след като ги е зарязал??

02-10-2007, 14:33
не е вярно, че е трудно да ги зарежеш...аз лично наскоро зарязах толкова много "приятели", че просто съм една единствена вече...не ми е самотно, защото знам, че като мога без другите значи съм достатъчно силна да бъда сама със себе си. Щом като сама си проумяла, че са пропаднали боклуци - фак дем офф...по-умна си щом като си написала това и рез него си изразила всяко нещо, което проумяваш...не знам дали си същият гост от началото, ама и двамата имате право да ги зарежете. Независмо от това дали са ти компания или не - ти си си самодостатъчна(самодостат чен - не съм много сигурна :smt017 ...пих в повечее и затова...сорри). Е*и ги на май*ата им...да се спасяват..и докато те се самосъжеляват ти можеш да израстваш в духовен аспект(ях мнго внимателна да не напиша нещо грешно, дано е така....\/)Аз съм си. Не е трудно да ги зарежеш. И аз го направих. Трудно е да си намериш нови приятели. И преди съм била сама и не ми е правило впечатление, но като видах какво е да си сред приятели е наистина трудно да свикнеш като си сам. Казах им вече "майната ви", но някак си ми е гадно, защото за не малък период от време аз съм изживяла всякакви случки. Дали ще е прекаленото напиване на единия, побоя на другия, рожденни дни, купони, проблеми с родители..

{Sweety_f}
02-10-2007, 20:08
не мога да разбера защо хората тряа да се делят на емо..метъли и т.н. да ме извинят др ама според мен хората се определят по това което има вътре в тях...та това за мен не са приятели а хора с комплекси..

krisi_l@loka
02-11-2007, 19:09
Ти ако това наричаш приятели....