PDA

View Full Version : Безсърдечието след любовта



02-04-2007, 07:01
Мъртва…
Празна…
Лишена от чувства…
Лишена от воля…
Затихнало сърце…
Притъпена болка…
Тяло без душа…
Личност без емоции…
Посрещах поредната сутрин незаспивайки дори за секунда…мислейки,надявайк и се да се случи нещо…нещо,което да промени из основи всичко,да върне живота и да възроди чувствата в мен.Но уви за пореден път се излъгах.Любовта беше само празни думи,обещания и мечти без реализация,планове за бъдеще и липса дори на настояще.Не усещах тъга от прозряното.Не изпитвах дори минимален трепет…нищо.Душата ми я нямаше.Сърцето ми сякаш не биеше.Беше затаило дъх в очакване на чудото…но напразно…
Няма любов…
Няма симпатии…
Няма привързаност…
Няма вярност…
Всичко е само моментно удовоствие…
Всичко е само илюзия…
Гледам в очите му и я няма дори тръпката от преди.Нещо в мен умря с думите му…Вече дори не болеше.Беше настъпила вечността…Безразличието беше завладяло цялото ми същество.Той гледаше така влюбено,а дори аз усещах безчувствствения си поглед.Не исках нищо от него,само да страда както страдах аз преди…
Злоба…
Омраза…
Отмъщение…
Ненавист…
Гряв…
Презрение…
Тези чувства бушуваха в мен.Имах само една мечта…отмъщение.Всяка сълза,всяко страдание,обидна дума или клевета щяха да бъдат заплатени. Замислям се дали има и други хора така озлобели от любовта,които не искат и да чуват за нея?
Нищо не ми остана…
Не ми се яде…
Не ми се пие…
Не ми се спи…
Не ми се пуши…
Не ми се обича…
Не ми се живее…
Не намирам смисъл в нищо и никой…
Но и не мога да намеря сили да сложа край…
Хората ме обичат,а аз ги карам да мислят,че ги мразя.Тези,на които държа най-много страдат по моя вина…
Що за човек съм аз?
Имам ли милост към някой?
Пука ли ми за някой?
Бих ли съжалила някой?
Едва ли…
В какво се превърнах?Та аз толкова обичах живота,веселието и приятелите си...Сега нищо не може да ме развесели или съкруши…
Това е краят…Само той можеше да ме върне към живота,а вече е късно…Той ми донесе рая и проправи пътеката,която ще ме заведе право в ада…

koalka
02-04-2007, 07:06
Когато изжвиееш една наистина голяма любов, може би в някои случаи изпадаш в такива състояния, в които нямаш желание за нищо и се депресираш.Но все пак трябва човек да се опита да бъде силен и да намери надежда, че има любов.

4epHo0KaTa_Lady
02-04-2007, 07:22
Ima Liubov..Kogato sreshtnesh istinskata shte razberesh tova... ;)

POLA^_^
02-04-2007, 07:36
Ще го преживееш стегни се,мацка!Сигурна съм,че след време с усмивка ще си спомняш за всичко това!А ние сме млади....знаеш ли о6те колко емоции те чакат :wink:

alkobalko
02-04-2007, 07:46
Много е добро. Никога не се предавай, защото винаги има едно ново начало, в което утро ще е по-добро от днес. Вярвай в това и се усмихни. :wink:

Bacard1
02-04-2007, 07:46
Ще го преживееш стегни се,мацка!Сигурна съм,че след време с усмивка ще си спомняш за всичко това!А ние сме млади....знаеш ли о6те колко емоции те чакат :wink:

така е....дигни глава............

honda^
02-04-2007, 11:39
Написала си не6то, което ми въздейства доста. Вярно след краят не не6то толкова завладява6то и невероятно, настъпва една празнота и един мрак. Но ти не трябва да се предава6!!! Сега си паднала, но трябва да се изправи6 и отново да види6 светлина. Бъди силна! Просто посре6тай вси4ко с една усмивка O:) Желая ти успех и късмет за в бъде6те!

iiirish
02-04-2007, 11:45
няма такова нещо като "не вярвам в любовта!" обзалагам се, че си прекалено малка още за да говориш подобни неща. вие искате вече на 14-15 да сте срещнали човека, който ще е вечно до вас и ще ви обожава! да ама не!!! радвайте се на живота, живейте си го както си искате, купонясвайте, а за сериозни връзки, любов и прочие има много време пред вас!

PoisoNGirL
02-04-2007, 12:22
znachi temata beshe moq samo da kaja.I ne sum na 14-15 i ne sum otchaqna ot lubovta.Prosto prez noshta reshih,che mi se pishi i mi haresa kak stana i zatova go pusnah tuk.Edna priqtelka mnogo go haresa i kaza,che vse edno tq go e pisala.Moje da ima i drugi takiva momicheta .. v tazi nasoka beshe zamisula na temata.Inache lubov ima i se namira s vremeto,zashtoto ako q nqma ne moje da predizvika i takiva silni chuvstva nali :D :smt006

iiirish
02-04-2007, 12:25
като не е било любовен проблем какво по дяволите прави това чудо тук?! :-s абе вие прости ли сте, какво сте вече не знам! окончателно се отчаях от постовете ви във тоя форум! има си раздели тук и е хубаво да ги научите! това определено не е за "любов" от където и да го погледнеш!!!

MeRiToR
02-04-2007, 12:36
темата е супер и добре че си се сетил да го напишеш вярно е мн добре да пишеш неща който не са за тебе но както и да е може би както казваш някое момиче да намери себеси в писаното .а ако не муе мястото тука на тва каде е би ли споделила

PoisoNGirL
02-04-2007, 12:45
emii sujalqvam chak sega vidqh che ima mqsto za lichno tvorchestvo..prosto ne bqh zabelqzala do sega.Izvinavam se otnovo i nqma da povtorq greshkata :roll: #-o :oops: :D

PerfectStrang3r
02-04-2007, 17:03
няма такова нещо като "не вярвам в любовта!" обзалагам се, че си прекалено малка още за да говориш подобни неща. вие искате вече на 14-15 да сте срещнали човека, който ще е вечно до вас и ще ви обожава! да ама не!!! радвайте се на живота, живейте си го както си искате, купонясвайте, а за сериозни връзки, любов и прочие има много време пред вас!

Че има време, има. Ама като се влюбиш и в един миг всичко се срути, всичко за което си се заблуждавал толкова време. Ако загубиш любовта, която мислиш, че ще бъде последна. Как да не плачеш.. как да не ти бъде гадно ? Нима ти не си изпадала в такива състояния ? На авторката ще й мине след време. Просто продължавай напред.

S_T_E_V_E
02-04-2007, 17:19
Сега ти е така за момента, но след 5 дена ще ти мине не го драматизирай толкова [-X [-X [-X [-X [-X

gabituuu
02-04-2007, 17:28
хех радвам се че е само лично творчество и не го изживяваш,защото както е казала приятелката ти така и аз го чувствам като лично.преди няколко години се случи и с мен... огромно разочарование и след това късмет да попадна на човек,който ме научи да не се интересувам от никой(загубих повечето ми близки приятели,но се оказа че само съм мислила че са такива така че едва ли е точно загуба)...и аз отмъщавах и продължавам да го правя, въпреки че осъзнавам какво причинявам на другите и не съм доволна от себе си.прочетеното ме накара да се замисля че не само аз съм толкова лесно ранима ...въпреки болката мисля че всичко остана в миналото и вярвам че някой ден пак ще се влюбя така че всички други които са се отчаяли и мислят че с края на една връзка идва краят на света трябва просто да се огледате .. нова любов може да чака точно зад ъгъла :smt007

FiRe_LaDy
02-04-2007, 18:22
Veroqtno si prejivqla neshto takova i za tova pishesh tezi neshta.Ako sym prava shte ti kaja da ne se otkazvash.Trqbva ti silna volq.Trqbva da se borish,da si silna,da ne se otkazvash ot jivota.Da prodyljavash da se veselish,da se spred priqteli i blizki.Da ne misish za sluchiloto se i vremeto shte izlekuva ranite ti.Naistina tova s vremeto zvuchi mnogo iztyrkano,no naistina pomaga(ot lichen opit ti kazvam).E,sega gore glavata i pravo napred.Zatvori onazi stranica i otvori nova po - hubava,po - dobra i po - vesela.