PDA

View Full Version : засилен растеж на косата?как?



02-04-2007, 08:49
Откакто се помня винаги сам била с дълга коса,но преди два дена ходих на фризьор с идеята,че искам промяна.Е,промяната е налице-50% от косата ми я няма и на дължина и на обем.Сега се чувствам така все едно част от мен липсва.Не си спомням по-гаден момент от живота ми.Купих си бадемово масло,хининова вода и бирена мая.Наясно съм,че ще трябва да почакам доста,за да върна предишната си дължина,но някой има ли идея след колко време ще изчезне ефекта от филирането и предишния обем ще се появи отново?Знам,че за мен няма друга надежда,освен антидепресанти,но все пак ви моля за помощ..... :cry:

02-04-2007, 09:55
spoko we, tova ne e kraq na sveta! kupi si folieva kiselina i vitamin A i B(imaha specialno naimenovanie) v oranjeva opakovka sa.na hap4eta,kato kapsulki; 6ampoan fitoval , no nedei da prekalqva6 s vsi4ki tezi raboti; a i humata 6te ti podeistva dobre-tova e; spokoino sled 2-3 sedmici 6te si sviknala, puk i 6te si zasili6 kosata, sled kato si q podstrigala tolkova mnogo 6te ti porasne burzo;)

ani_sweet
02-04-2007, 10:12
Kadeto se rovq iz forumite-postoqnno prepora4vat Hininovata voda-4ak i az se navih da si kupq.Kazvat 4e imalo promqna-,no ne o4akvai 4udesa sled parvata sedmica.Pak nali znaete na 4ovek kato mu se vnushavat mn. neshta-moje i da nqma promqna pak da ti se struva,4e kosata ti raste po-burzo.

malkoto_sladur4e
02-04-2007, 10:27
Хининовата вода мн помага да!Аз я използвам от един месец някъде и корените ми доста са израснали :wink:

Lorraine
02-04-2007, 12:11
Съгласна съм за Хининовата вода,не съм ползвала но са ми казвали че действа :)

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
02-04-2007, 12:31
И аз съм чувала за хининовата вода добри отзиви, можеш да си я вземеш не е скъпа - 50 стотинки, левче най-много.
Бирената мая...не съм чула да помага за растеж на косата, по-скоро някои хора напълняват от нея :?

:arrow: И споко, и мен ме окепазиха в петък. :x :cry: Верно, че ще порасне ама `ич не се харесвам :?.
Сигурно не възприемаш рязката промяна в дължината, но пък след няколко дни вече като свикнеш туко-виж си се харесала :)

CheFoLinka_
02-06-2007, 13:25
ei pls help me men me okalcaxa ujasno !!! i iskam da pitam tazi hininova voda kade moje da se nameri za da si zema !!! i dolo gore za kolko vreme kosata mi 6te porasne pone s 10sm ? i ako zn nekvi dr sredstva kajete vmomenta za opraqneto na vida mi nema da 6tadq spestqvaniqta si !!!??? O:)

Пепи Пекторалиса
02-06-2007, 13:35
МЕРЦ специал драже. Тези витамини са специален комплекс за коса и нокти.

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
02-06-2007, 14:00
Амм хининовата вода се купува от аптеките, няма начин да я няма в която и да е аптека. Не е скъпа, така, че нищо не ти прече да опиташ. Сега обаче аз много рядко ползвам и не мога да ти кажа как се нанася. Само знам, че може както на мокра, така и на суха коса.
За колко време ще порастне с 10см?
Миииии много зависи дали косата ти разсте по-бързо или по бавно...мобе би за 2 месеца (а може би повече) ще ти стане както преди.


:arrow: П.С. Я кажи нещо повече за тия витамини МЕРЦ. :P

DaHuTyYyY
02-08-2007, 10:05
да хининовата вода наистина помага, обаче аз по доволна от стимуланта на Икаров, той сгъстява и подхранва косата и наистина расте доста по-бързо от него и не е скъп 5-6 лева :D

maroon
02-09-2007, 08:02
Vzeh si taq proslovuta hininova voda. Znaete li kolko 4esto se izpolzva, za da ima rezultat? :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

i'm so excited!
02-09-2007, 08:07
търпение му е майката

dEnIsTy
02-09-2007, 13:46
хининова вода :!: 8)

02-10-2007, 22:07
Аз бях чувала че тая хининова вода изтънява косата! :roll: