PDA

View Full Version : Разреждане на коса ??



18m
02-04-2007, 10:59
Абе хора много ми е гъста косата, правя я рошава ама каточели по-рядка ще е по-добре. Да знаете как става, или поне какво да кажа по-точно на фризьорката, щото предния път нещо не се разбрахме.

ani_sweet
02-04-2007, 11:16
To nqmq kak kato ti e gusta da q napraish da izglejda koi znae kolko rqdka.I az predi bqh s po-gusta kosa,ama ot teq boi,presi mi se poiztoshti.Slagah i pove4e pqna,gel i zamazvah polojenieto.Ne q resheh,e samo predi i sled banq i taka sedeshe mn hubavo-kadricite mi se oformqha starhotno. :P A za pricheska-ne si q pravi mn kusa-che epten shte izglejda kato koshnica.

thirteen
02-04-2007, 11:31
Кажи на фризиорката,че искаш да ти филира косата :)

ani_sweet
02-04-2007, 11:39
Кажи на фризиорката,че искаш да ти филира косата :)Friziorkata mi kaza,che filiraneto pridava po-golqm obem,taka che tova otpada,poneje nie iskame tochno obratnoto.

Lorraine
02-04-2007, 12:03
лелееле тая фризьорка е УНИКАЛНО ТЪПА за да ти каже това.Точно от филирането(накълцването) оредява косата,защото с ножчето се филират кичури коса и поне половината отива..омг #-o ! ..мн сте зле честно...

™bLaCk`RoSe™
02-04-2007, 12:09
Много ти е некадърна фризьорката.Точно това филиране прави косата да е по-тънка,защото маха чат от кичурчетата.Нека ти филира и от корените надолу,а не само крайчетата.На мен така косата ми стана по-леснта за оформяне и изглеждаше супер.

18м
02-04-2007, 14:07
Много ти е некадърна фризьорката.Точно това филиране прави косата да е по-тънка,защото маха чат от кичурчетата.Нека ти филира и от корените надолу,а не само крайчетата.На мен така косата ми стана по-леснта за оформяне и изглеждаше супер.

Филирането не е ли само временен ефекта ?
А това "Нека ти филира и от корените надолу" :-k да не си се объркала нещо ?

ani_sweet
02-04-2007, 17:20
Ili vie ste tolkova zle,ili ne govorim na razlishni ezici i nemojem da se razberem.E dobre de zamislete se-kosata se filirva samo v kraishtata,ta v osnovata si ostava obema-i sedi kato koshnica.I ne mi se obesnqvaite mnogo,zashtoto sam go izpitala varhu glavata si.Ne davam mneniq kato nqkoi,ei tai da pisha-da ne e bez xi4,mislq che foruma ne e za razpri :!:

sladkata_sisi
02-04-2007, 17:32
На мен косата ми също е доста гъста и преди беше много бухнала. Предишния път като отидох при фризьорката, тя ми я подстрига на етажи и сега е доста по-добре. Опитай и ти, ако искаш. :)

02-04-2007, 17:41
Бе тая проста ли е?! То май и ти, не можеш ли да разсъждаваш.. Филирането придавало повече обем, а слоновете могат да летят. :shock:

Cheesy
02-04-2007, 17:57
Кажи на фризиорката,че искаш да ти филира косата :)Friziorkata mi kaza,che filiraneto pridava po-golqm obem,taka che tova otpada,poneje nie iskame tochno obratnoto.
Кой знае ква е и тая фризиорка-то секи го знае тва

ani_sweet
02-04-2007, 18:12
Eina razli4ni ezici li govorim-kvo.Vii ne ste li si filirvali kosata-i da vidite 4e ima obem.Kat ne ste-otidete pri moita friziorka. :smt019

02-05-2007, 08:32
Намерили за какво да се оплакват, вечно недоволни. Хоратасе чудят как да си СГЪСТЯТ косата, само пият боклуци и се мазондрят с какво ли не, присаждат си фалшиви кичури и правят всевъзможни прически за обем, а ти се оплакваш че ти е гъста, вместо да се радваш на природната си даденост. Една буйна гъста коса е сто пъти по-красива от изтощената миша косица, полепнала по главата. Не си хаби косата, ами си направи подходяща спрямо лицето ти прическа, а не спрямо модата за оплешивяли от боядисване момичета, дето прикриват мизерната си коса с "модна" замазана прическа.

02-05-2007, 08:35
Оф, ама то автора е момче бееееееееееее, абе пич, с напредването на годинките като почне да ти оредява косата ще си блъскаш главата и ще викаш "Ей каква си ми беше гъста косата, как да си я върна" и ще си купуваш от ВеЕсТелешоп ХербаВатин или там каквото беше оная глупост против плешивина. Като ти пречи че е гъста- подстрижи я супер късо или направо нула номер и готово

18m
02-05-2007, 08:57
бе преди ходех 1ви номер, ама ся пуснах косата и си прая яки прически, просто на брат ми е същата само дето по-рядка и му седи по-добре катчели. Иначе няма вероятност да оплешивея аз споко ;) Мерси за съветите, така като гледам ще се мъча да се разбера с фризьорката за филирането ;)

™bLaCk`RoSe™
02-05-2007, 14:54
Много ти е некадърна фризьорката.Точно това филиране прави косата да е по-тънка,защото маха чат от кичурчетата.Нека ти филира и от корените надолу,а не само крайчетата.На мен така косата ми стана по-леснта за оформяне и изглеждаше супер.

Филирането не е ли само временен ефекта ?
А това "Нека ти филира и от корените надолу" :-k да не си се объркала нещо ?

Косата ми преди да почна да я боядисвам беше нещо подобно като кошница,но фризьорката ми хвана леко в корените и там я филира.Стана супер и не хвърчеше на всички посоки като преди.Стана по-лека и не толкова обемна.Изпитала съм го на главата си и за това го казвам.Като я попитах защо ме филира и в корените каза че щяла косата да улегне.Незнам дали е правила и друго нещо,защото бях с наведена глава,но обяснението и беше такова :)

02-05-2007, 19:00
Намерили за какво да се оплакват, вечно недоволни. Хоратасе чудят как да си СГЪСТЯТ косата, само пият боклуци и се мазондрят с какво ли не, присаждат си фалшиви кичури и правят всевъзможни прически за обем, а ти се оплакваш че ти е гъста, вместо да се радваш на природната си даденост. Една буйна гъста коса е сто пъти по-красива от изтощената миша косица, полепнала по главата. Не си хаби косата, ами си направи подходяща спрямо лицето ти прическа, а не спрямо модата за оплешивяли от боядисване момичета, дето прикриват мизерната си коса с "модна" замазана прическа.

ЛОЛ.. това е един от най-смислените и точни постове, който съм виждал от 4-5 месеца поне !!!

18m
02-06-2007, 02:04
Намерили за какво да се оплакват, вечно недоволни. Хоратасе чудят как да си СГЪСТЯТ косата, само пият боклуци и се мазондрят с какво ли не, присаждат си фалшиви кичури и правят всевъзможни прически за обем, а ти се оплакваш че ти е гъста, вместо да се радваш на природната си даденост. Една буйна гъста коса е сто пъти по-красива от изтощената миша косица, полепнала по главата. Не си хаби косата, ами си направи подходяща спрямо лицето ти прическа, а не спрямо модата за оплешивяли от боядисване момичета, дето прикриват мизерната си коса с "модна" замазана прическа.

ЛОЛ.. това е един от най-смислените и точни постове, който съм виждал от 4-5 месеца поне !!!

ХАХаххахаАХАх да бе направо те хвърля във философски размисли нали ...